Článek

Hodně nechutná nabídka pro Alici Bendovou: Šokovaná herečka řekla rezolutní NE!

 
S natáčením lechtivých scén neměla Alice Bendová (42) problém. Jenže tentokrát se kvůli ní musel přepisovat scénář! Co tedy krásná herečka odmítla ve Vánočním Kameňáku zahrát?
01.12.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Představitel Jiřího Kajínka Konstantin Lavroněnko o erotických scénách s Alicí Bendovou: Hrály se mi výborně!

 
Herec Konstantin Lavroněnko jen pár hodin před premiérou filmu Kajínek exkluzivně odpovídal čtenářům na Ahaonline.cz. Mimo jiné prozradil, jak se mu točily už teď populární scény s Alicí Bendovou.
04.08.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Konstantin Lavroněnko (19 článků) , Jiří Kajínek (693 článků)

Den s Alicí Bendovou aneb... Vzhůru za exotikou!

 
Návštěva stylistky, pracovní schůzka nebo plánování dovolené. Tak vypadal náš Den s herečkou a modelkou Alicí Bendovou (38). Přestože je v poslední době známá hlavně díky filmům a seriálům, brzy bude opět zářit na titulních stranách katalogů s oblečením.
19.03.2012 05:20 |

podobné články

Bendová po rozchodu s manželem: Byla zhroucená

 
Herečce Alici Bendové (37) se zhroutila rodina. Poté, co ji manžel Václav Benda opustil a zanechal ji svému osudu i s malými dětmi Vaškem (4) a Alicí (1), nesla první dny hodně špatně. Nyní ji podporují nejbližší přátelé a Alici je přeci jen lépe. "A nečekejte, že někam zalezu," řekla pro Blesk.cz Bendová a snažila se působit vyrovnaným dojmem.
01.07.2011 12:50 |

podobné články

Kostková s Bendovou: Za své vnady vděčí pivu!

 
Herečky Tereza Kostková (32) s Alicí Bendovou (35) si nemohou vynachválit účinky zlatavého moku, o kterém se proslýchá, že po něm rostou ňadra.
23.04.2009 16:48 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (675 článků)

Bendová v šoku: Někdo se za ni vydával u učitelky jejích dětí! Hon na podlou dvojnici

 
Každý, kdo zná Alici Bendovou (43), ví, že herečka a modelka nemá Facebook. Přesto se za ni někdo na sociální síti vydává! Falešný dvojník nebo dvojnice za Alici dokonce komunikoval s učitelkou její sedmileté dcery!
26.04.2017 12:50 |

podobné články

Volební propadáky slavných: Voliči řekli NE Alici Bendové, Heidi Janků i Emilovi z Vyvolených

 
Měli velké ambice, jenže podobně jako třeba exředitel Novy Vladimír Železný ve volbách senátních, i oni vyhořeli. Komunální volby skončily propadákem třeba pro zpěvačku Heidi Janků, herečku Alici Bendovou, soutěžícího z Vyvolených Emila Zajace, ale třeba i pro režiséra Filipa Renče, nebo expremiéra Vladimíra Špidlu!
12.10.2014 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (149 článků) , Filip Renč (563 článků) , Emil Zajac (27 článků) , Heidi Janků (456 článků) , Vladimír Špidla (264 článků)

Klaus zase sepsul Evropu. Prý jí chybí rezolutní slovo k migraci, váhá a věci neřeší

 
Evropa v otázkách migrační krize váhá, nereaguje a věci neřeší, řekl dnes novinářům v Brně bývalý prezident Václav Klaus. Podle něj chybí v Evropě rezolutní slovo k dnešní migraci. V pohledu na migraci se shodl s hejtmanem Michalem Haškem (ČSSD), se kterým se v Brně setkal na krajském úřadě. Podle Haška selhávají evropské elity a řešení migrační krize nezvládají.
25.02.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8890 článků) , Michal Hašek (2302 článků)

2. díl rozhovoru s Alicí Bendovou: Manžel měl 150 milenek

 
Alice Bendová (38) konečně promluvila a Blesku jako jedinému poskytla rozhovor, proč krachlo její manželství s bývalým hokejistou Václavem (36). Herečka prý takové intimity nechtěla nikdy v životě zveřejnit: „Manžel bohužel trpí sexuální nezdrženlivostí, kterou si odmítl léčit,“ řekla Blesku s tím, že s ní ovšem poslední dva roky nespal. A dodala, že když byla po porodu v šestinedělí, podváděl ji a celkově měl zhruba 150 milenek.
22.03.2012 15:40 |

podobné články

Dublérka Bendové byla při sexu málo živočišná!

 
Herečku Alici Bendovou (36) uvidí diváci v kinech opět nahou ve filmu Kajínek. A při hodně vášnivé sexuální scéně. „Původně jsem měla mít podle smlouvy ve filmu Kajínek dublérku, ale režisérovi Petru Jáklovi se zdála málo živočišná. Tak jsem musela nastoupit já,“ svěřila Blesku herečka.
31.07.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jákl (197 článků)

Rozvod Bendové se blíží, herečka přesto září štěstím

 
Herečka Alice Bendová se brzy rozvede s otcem svých dvou dětí, hokejistou Václavem Bendou. Už před několika měsíci se od něj odstěhovala i s dětmi. Rozpadem manželství se ale nijak netrápí. Podle všeho je za tím nový vztah. Další články k tématu: Žijeme zatím pohromadě, říká o manželské krizi Alice Bendová Alice Bendová po nevěře manžela: Nehroutím se a za mužskými nelítám Alici Bendovou opustil manžel, hrozí rozvod
20.04.2012 10:05 |

podobné články

Snový kšeft Kuklové rychle skončil: Po prvním dni natáčení ji poslali pryč!

 
Michaela Kuklová (48) byla oslovena, zda by nechtěla moderovat připravovanou show Farmář hledá ženu. Herečka byla z nabídky nadšená, a tak s radostí kývla. Jenže hned po prvním natáčení byla nahrazena Alicí Bendovou (43). Co teď herečka vzkazuje?
10.03.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Kuklová (157 článků)

V letadle nechutná ani chutné jídlo. Vědci odhalili proč!

 
Komu nechutná v ekonomické třídě na palubě letadla jídlo, může hned zapomenout na to, že v byznysu či první třídě dostávají větší lahůdky. Ani to nejchutnější jídlo deset kilometrů nad zemí nechutná. Podle vědců z Manchesteru za to může právě velká nadmořská výška. Naše chuťové buňky nejsou schopny v pětatřiceti tisících stop nad zemí fungovat.
16.04.2014 10:30 |

podobné články

Podívejte se: Z Pavly Vitázkové se po obarvení stala dvojnice Alice Bendové

 
Čím delší dobu se Pavla Vitázková  (33) neobjevuje na obrazovce, tím méně ji lidé poznávají. Může za to její obarvení na tmavo. "Koukala jsem, kdo mne to objímá a líbá a říkala jsem si, že s Alicí Bendovou  (38) se přece tak dobře neznáme," řekla Super.cz i Světlana Nálepková, která s Pavlou natáčela dlouhé měsíce seriál První krok. To ale byla Pavla ještě blondýnka a hrála pod dívčím jménem Ptáčková.
16.02.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Nálepková (202 článků)

Diamanty ani jiné drahé dary jí nekupujte: Alice Bendová by všechny luxusní věci prodala

 
Že potkáme Alici Bendovou  (41) na motorkářském veletrhu, jsme nečekali. O herečce jsme si nikdy nemysleli, že je motorkářka, a také nám to vyvrátila. "To samozřejmě nejsem, ale motorky se mi strašně líbí. Můj přítel na motorkách, těch silničních, jezdí. Tedy respektive jezdil, protože jsem mu to diplomaticky zatrhla," řekla Super.cz.
15.03.2015 12:35 |

podobné články

Alice Bendová v Kajínkovi: Drsný sex na videu!

 
Netrpělivě očekávané video s herečkou Alicí Bendovou (36) je zde! Ve filmu Kajínek předvedla hodně divokou sexuální scénu. Blesk.cz získal exkluzivní záběry z natáčení 5 dní před samotnou premiérou a vy je tak můžete vidět dřív než v kině!
30.07.2010 05:10 |

podobné články

Bendová otočila: Rozvod se nekoná!

 
Rozvod mezi Alicí Bendovou (37) a jejím manželem Václavem (36) je na mrtvém bodě. Ačkoliv si po manželových nevěrách herečka začátkem srpna najala právníka a hrozila odstěhováním i s dětmi z jejich společného domu, po několika měsících to vypadá, že to byly jen plané výhrůžky.
24.10.2011 05:15 |

podobné články

Bendová se nerozvádí!

 
Rozvod mezi Alicí Bendovou (37) a jejím manželem Václavem (36) je zatím v nedohlednu. I když herečka nejprve vyhrožovala, že manželství kvůli četným nevěrám Bendy ukončí, teď je vše jinak. Sama se nechala slyšet, že na prvním místě jsou děti, snad to je i důvod, proč se snaží celou situaci dál řešit.  
31.10.2011 08:25 |

podobné články

Děti bychom ve fastfoodu jíst nenechaly, shodují se Basiková s Bendovou

 
Zpěvačka Bára Basiková a herečka Alice Bendová se vrhly v doprovodu zpěváka Václava Noida Bárty do boje s obezitou. I když ne s tou vlastní. Propagují dietní stravu a odmítají rychlá občerstvení. Těm se musí vyhnout i jejich děti. Další články k tématu: Bára Basiková shazuje po úrazu. Mám dole 8 kilo, chlubí se Další zpěváci propadli krabičkám: po Davidovi hubne Kolář i Basiková Vosí pas, úzké boky. Alice Bendová je štíhlá jako nikdy předtím Bendová ukázala dceru Alici, domů odjely o den dřív
19.04.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (566 článků) , Václav Bárta (1123 článků) , David Benda (2 články)

Manžel Alice Bendové už si našel náhradu za krásnou herečku. Ven vyráží s milenkou

 
Podnikatel v oboru praní prádla, bývalý hokejista Václav Benda, už si našel náhradnici za manželku Alici Bendovou  (38) . Krásná herečka ho opustila kvůli jeho početným nevěrám. A sama má už nový vztah, i když ještě nejsou s manželem rozvedení.
06.09.2012 11:15 |

podobné články