Článek

Hodinové manžely stát neomezí. Rozdává jim ale pokuty jako na běžícím páse

 
Přes ministerstvo průmyslu a obchodu neprošel návrh, který omezoval práci tzv. hodinových manželů. Živnostníci si stěžují, že jim kutilové berou „kšefty“ a navíc kvůli nedostatečné kvalifikaci nepracují kvalitně. Ministerstvo se ale dušuje: kutily kontrolujeme a porušení zákona trestáme. Informoval Zpravodajský web Českého rozhlasu.
07.10.2016 09:05 |

podobné články

Podobné články

Němka má v pase 40 centimetrů a chce být ještě štíhlejší

 
Zapomeňte na ideální míry 90-60-90. Podle čtyřiadvacetileté Michele Köbke z Berlína je žena tím krásnější, čím užší má pas. Ona zatím pomocí korzetů dosáhla 40 centimetrů v pase a rozhodně u toho nechce zůstat. Další články k tématu: Britka tráví život v korzetu, v pase má necelých 40 centimetrů Modelčin vosí pas vyvolal diskusi o kráse příliš štíhlých žen Vogue šokuje modelkou s vosím pasem sešněrovaným na 33 centimetrů Rumunka vypadá jako přesýpací hodiny, v pase má jen 50 centimetrů
10.06.2013 16:30 |

podobné články

Pokuty jsou přestupkářům pro smích

 
Státní orgány, například policie, sekají blokové pokuty za přestupky jako na běžícím páse a ještě chtějí přitvrdit. Třeba v Praze za čůrání na veřejnosti. Tisícům přestupkářů jsou však udělené pokuty pro smích. Nezaplatí je a nelze je z nich vymoci. Nejčastěji se jedná o cizince, mladistvé a bezdomovce. Upozorňuje na to ministerstvo financí ve zprávě o výběru daní.
20.09.2013 03:20 |

podobné články

UMŘETE BRZO? Prozradí to vaše míry v pase!

 
Kdo má v pase více než polovinu své výšky, měl by se zamyslet nad svým životním stylem a rychle a radikálně ho změnit tak, aby zhubnul a žil zdravěji. Londýnští vědci zjistili, že jedinci mající v pase více než polovinu své výšky totiž umírají předčasně. A to až o dvacet let.
10.09.2014 12:00 |

podobné články

V USA hodnotí crash testy o poznání přísněji

 
Evropské hodnocení EURO NCAP v poslední době rozdává hvězdičky za výsledky nárazových testů jako na běžícím páse. To v Americe tak štědří nejsou. V testech propadla většina testovaných vozů.
14.08.2012 12:40 |

podobné články

Po kom to ta Agáta má? Žilková si na svatbu vzala své tři manžely

 
S jedním má dítě, druhého si vzala hned dvakrát. Ale pořád Agáta Prachařová rozhodně nemá na svou matku Veroniku Žilkovou. Ta se na dceřině svatbě potkala se všemi svými třemi manžely.
25.05.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2539 článků)

Středočeské nemocnice dostávají pokuty od VZP jako na běžícím páse

 
Všech pět nemocnic patřících Středočeskému kraji dostalo pokutu od Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) za nevybírání regulačních poplatků. Mluvčí VZP Jiří Rod deníku Právo potvrdil, že všechny nemocnice dostaly pokutu po 50 tisíc korunách. Nemocnice ovšem pokutu platit nehodlají a stejně jako proti předchozím pokutám od pojišťovny ministerstva vnitra, kterou dostaly zhruba před měsícem, se budou odvolávat.
27.05.2009 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Rod (5 článků)

Češka měla podvodně dva manžely: Jde sedět na 16 měsíců

 
Sňatková podovnice z Česka jde na 16 měsíců do chládku. Najednou měla dva manžely a napomáhala tak k ilegálnímu přistěhovalství muži z Nigérie. Za nelegální sňatek dostala finanční odměnu 90.000 Kč. Češi jsou v tomto druhu trestné činnosti "známá firma".
10.12.2010 15:10 |

podobné články

Herečky Šoposká a Kohoutová vyvedly identické manžely! A doma nechaly podprsenky…

 
Jsou to nerozlučné kamarádky a navíc mají identické muže. Herečky Marika Šoposká (26) a Berenika Kohoutová (25) na křest své knihy Sedmilhářky přivedly své manžely – dvojčata Petra Čecháka a jeho bratra Pavla Čecháka.
23.05.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (187 článků) , Marika Šoposká (33 článků) , Petra Kohoutová (4 články) , Petr Pavel (430 článků)

Které celebritě nejvíc slušel požehnaný stav? Tyhle dámy se letos pyšnily těhotenskými bříšky

 
Také letošní rok české dámy z řad celebrit rodily jako na běžícím páse. My se ale zaměříme nikoliv na jejich potomky, ale na to, jak jim to slušelo s těhotenským bříškem.
29.12.2015 06:00 |

podobné články

Miley Cyrus zkolabovala! Ruší koncerty a odpůrcům vzkazuje: Sklapněte a nechte mě se vyléčit!

 
Miley Cyrus zkolabovala a v nemocnici si nějaký čas pobude. Koncerty svého turné Bangerz ruší jako na běžícím páse, své fanoušky ale úplně o hladu nenechává: svůj pobyt ve zdravotnickém zařízení jim alespoň takřka on-line zprostředkovává přes sociální sítě. A pro odpůrce má ostrá slova: Sklapněte a nechte mě se vyléčit!
20.04.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (845 článků)

Žirafí mládě se má »jako prase v žitě«: Starají se o něj ošetřovatelé, máma i tety

 
Je vidět, že pražská zoo do roku 2016 vstoupila pravou nohou. V metropoli se letos rodí mláďata jako na běžícím páse. Ke gorilímu samečkovi Ajabu a slůněti Maxovi se v srpnu přidalo také mládě žirafy. Už teď se nový přírůstek těší veliké oblibě, jak ze strany návštěvníků, tak ošetřovatelů. Ti mu věnují dokonalou péči, stejně tak jako jeho máma Eliška a ostatní žirafí samice.
23.08.2016 06:05 |

podobné články

Žije v luxusu, jeho firma pokuty neplatí: Po důchodcích ale chtějí šmejdi peníze hned!

 
Jen za poslední dva roky napařila Česká obchodní inspekce (ČOI) nechvalně známé firmě BECK a jejím dceřinkám pokuty ve výši 1 500 000 korun! Navíc podala návrh na odebrání živnostenského oprávnění. Firma BECK, proslulá velmi agresivními předváděčkami, ale na pokuty kašle a snaží se jim vyhnout. Zato na důchodce má jiný metr. Když jí zákazník dotlačený ke koupi předraženého zboží nezaplatí včas, okamžitě ho pošle do exekuce.
11.05.2013 13:00 |

podobné články

Stát vám strčí nos až do kotle. Kritici zuří: Likvidační pokuty, pošlapané právo

 
Kvůli návrhu na úřednické kontroly kotlů se strhla bouře. Proti tomu, aby vám někdo mohl přijít do domu a zkoumat, čím topíte, se ozvali opoziční politici i část odborné veřejnosti. Šéf developerské firmy Evžen Korec Blesk.cz například tvrdí, že byla brutálně pošlapána nedotknutelnost obydlí. A že pokuty až 50 tisíc korun jsou podle něj likvidační. Že lidé nebudou mít na zaplacení, varuje i exministr Petr Bendl (ODS). Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) ale kritiku za pošlapání práv i pokuty odmítá.
08.09.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bendl (499 článků) , Richard Brabec (319 článků)

ODS mění volební manažery jako ponožky

 
Manažeři volebních kampaní ODS se mění jako na běžícím páse. Během necelých osmi týdnů se vystřídali tři. Děje se tak tváří v tvář volební prohře i nejnovějšímu šokujícímu průzkumu agentury SANEP, podle kterého by ODS a sociální demokracie utrpěly historickou porážku od TOP 09, a to nejen v Praze, jak tomu bylo ve sněmovních volbách, ale v rámci celé republiky.
23.07.2010 04:50 |

podobné články

Táta ji požene! Podívejte, co si nechala vytvořit na hlavě nejmladší dcera Willise a Moore

 
Nejmladší z dcer Demi Moore  (51) a Bruce Willise  (59) Tallulah se určitě neřídí pořekadlem ‚méně je více‘. Jako by ani ve dvaceti nemohla najít vlastní styl a image mění jako na běžícím páse. Tentokrát ale hodně přestřelila. V době, kdy se sází spíš na přirozenost, požádala kadeřnici v jednom salónu v Beverly Hills o barvičku, se kterou ji rozhodně nikdo nepřehlédne.
24.07.2014 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Bruce Willis (317 článků)

Rosol promluvil o rozpadu svého manželství s Ochotskou a naznačil ANOREXII: Míša je hubená, potřebuje pomoct!

 
Když se před rokem brali, vše bylo jako z pohádky. Nyní už jejich soužití ale pohádku nepřipomíná, spíše thriller, až dokonce horor. Nebydlí spolu a Míša má navíc problémy se svou postavou. Hubne jako na běžícím páse a potřebuje pomoct!
02.12.2016 11:01 |

podobné články

V šesti letech sedmkrát matkou. Rodila jako na běžícím pásu!

 
Jako na běžícím pásu nechali lidé rodit rezatou kočičku na Kladensku. Za šest let svého života se stala matkou už sedmkrát. Přišla o okolo a nakonec i o domov.
04.10.2017 12:20 |

podobné články

Na motýly v botanické stojí lidé i hodinové fronty. Zatím přišlo 19 tisíc zájemců

 
Exotické motýly, kteří od 4. dubna poletují ve skleníku pražské botanické zahrady, už vidělo přes 19 tisíc lidí. Největší nápor zažil skleník hned o prvním víkendu, kdy byla výstava otevřená, a poté o velikonočních prázdninách. O svátcích přicházelo denně kolem dvou tisíc lidí a před skleníkem se tak tvořily i hodinové fronty.
19.04.2017 15:40 |

podobné články

Krainová chce třetí dítě. Kdo by to čekal, že bude modelka rodit jako na běžícím páse

 
Kdyby Simoně Krainové  (39) někdo před pěti lety řekl, že se stane zasloužilou spokojenou matkou opatrující teplo rodinného krbu, tak by si nejspíš zaťukala na čelo. Modelka žila velmi divokým životním stylem a měla zcela jiné priority. Navíc jako jedna z mála slavných žen se nestyděla upřímně přiznat, že si není jistá, jestli je jí souzené poslání matky.
29.01.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1886 článků)