Článek

Hnutí O co jim jde?!: Závan zatuchlosti

 
Minulý týden odsoudil soud v Karlových Varech bývalého likvidátora Podniku bytového hospodářství (PBH) Petra Horkého na dva roky. To by samo o sobě nebyla nikterak zajímavá zpráva.
03.09.2015 20:51 |

podobné články

Podobné články

Jim Carrey slaví padesátiny prací, s blond hřívou je k nepoznání

 
Americký komik Jim Carrey slaví v úterý 17. ledna kulaté narozeniny. Na bujaré oslavy ale zřejmě nebude mít čas. Herec je totiž plně zaměstnán prací na novém filmu Burt Wonderstone. Kvůli němu má dlouhou blond hřívu, vousy a několik falešných tetování. Další články k tématu: Jim Carrey dal na internet zamilovaný vzkaz pro herečku Emmu Stoneovou Tučňáci jsou mazlíci, říká o své nové zvířecí komedii Jim Carrey Jim Carrey je po pěti letech sám, rozchod oznámil na Twitteru Herec Jim Carrey je dědeček, jeho dcera porodila chlapce Jim Carrey a McGregor jsou rytíři. Dostali řád za to, jak se doplňují Jim Carrey si splnil sen, ve „Zkrocené hoře 2“ líbá Ewana McGregora Jim Carrey: vztah na dálku posiluje internetovým striptýzem Jim Carrey šokoval: oblékl si plavky své přítelkyně
17.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (178 článků) , Emma Stone (40 článků)

Hnutí ANO je v krizi, rozjel se v rádiu exprimátor Kasl a přidal další nepěkné podrobnosti

 
Hnutí ANO vzbudilo u lidí naději, ale pokud se nezmění, nedokáže tuto naději naplnit. Tato slova pronesl bývalý pražský lídr hnutí Jan Kasl, který nenechal nit suchou na šéfce pražské organizace hnutí Radmile Kleslové. Tato žena prý intrikaří, ale pro úspěch hnutí ve volbách mnoho neudělala. A přitom se údajně těší velké důvěře Andreje Babiše, který má v hnutí neustále hlavní slovo.
03.06.2014 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8322 článků) , Radmila Kleslová (181 článků)

Hnutí ANO dluží předsedovi Babišovi 65 milionů korun

 
Hnutí ANO dluží svému zakladateli, předsedovi a ministrovi financí Andreji Babišovi 65 milionů korun, vyplývá to z výroční zprávy o hospodaření, kterou hnutí předalo sněmovně a novinářům. Jde podle ní o bezúročnou půjčku. O závazku informoval na únorovém sněmu ANO poslanec Jan Volný. Uvedl tehdy, že letos se hnutí pokusí dluh splatit. Od 31. prosince 2013 do 31. prosince 2014 půjčka vzrostla o 36 milionů korun. Účetnictví vede hnutí společnost Agrofert, kterou ministr financí vlastní.
31.03.2015 19:42 |

podobné články

Lázeňská sezóna začala ve Fryštátu v retro stylu

 
Závan prvorepublikových časů zažilo v sobotu náměstí v Karviné – Fryštátě. Důvodem byl začátek lázeňské sezony, který se teprve podruhé v novodobé historii nesl ve velkolepém stylu. Letos měl navodit atmosféru 20. let minulého století a tehdejšího lázeňského promenádního života.
17.05.2009 16:50 |

podobné články

Princ z Persie: Zapomenuté písky přináší závan starých časů

 
Autoři Zapomenutých písků si velmi dobře pamatovali, co dělá hry s princem tak zábavné a oblíbené.
03.06.2010 08:20 |

podobné články

Další průšvih? Řepkovo gesto smrdělo rasismem!

 
Fanoušci Slavie na něj mocně pískali a Tomáš Řepka v na hranu vyhecovaném derby (2:1 pro Spartu) vyrobil několik úletů. Ten ve hře smrděl gólem. Ten v přerušení sice nikoliv, zato v něm byl evidentní závan rasismu! Gesto, při němž si sparťan Řepka čichal k ruce a pak naznačil, že mu páchne, totiž směroval k Tunisanu Hocine Raguedovi, s nímž měl předtím konflikt.
21.09.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (809 článků)

Šaty Marilyn Monroe pocestují do New Yorku

 
Proslulé bílé šaty, které měla na sobě Marilyn Monroe ve filmu Slaměný vdovec, se možná vrátí do New Yorku, kde je závan vzduchu v metru rozevlál a poslal do filmové historie.
03.06.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (392 článků)

Šaty Marilyn Monroe nejspíš budou mít turné po USA

 
Proslulé bílé šaty, které měla na sobě Marilyn Monroeová ve filmu Slaměný vdovec, se možná vrátí do New Yorku, kde je závan vzduchu v metru rozevlál a poslal do filmové historie.
04.06.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (392 článků)

Televizní reportérku odfoukl silný závan větru, málem spadla ze střechy

 
V USA se obyčejně říká, že největrnějším městem země je Chicago. Reportérka televize WABC-TV Darla Milesová by však mohla tuto tezi s úspěchem napadnout. To, co zažila při hlášení z centra New Yorku, si bude pamatovat ještě dlouho. Během pouhých deseti vteřin ji vítr odfoukl hned dvakrát.
14.06.2011 14:35 |

podobné články

Romové nejsou Vietnamci. Ti sem přišli pracovat. Jejich šéf má jasno

 
Dne 26. srpna pochodovaly Rumburkem dva tisíce lidí. Dav za pokřiku rasistických hesel prolomil ploty a pod okny domů, kde bydlí Romové, se schylovalo k lynčování. Další důkaz toho, jak je na Šluknovsku napjatá situace. Páteční rasistický pochod byl jejím smutným, avšak logickým vyústěním. Závan třicátých let přinesla hesla typu „Cikáni do plynu" a další podobná. Přesto je dnešní situace jiná. Dokážete si představit dav Pražanů pochodujících takovýmhle způsobem po Libuši, kde sídlí mnoho příslušníků vietnamské komunity? Asi těžko.
01.09.2011 06:55 |

podobné články

Slovenský rapper trhá s tímhle videem rekordy: Nazpíval hit o zkažené mládeži a odporných celebritách

 
Je to závan "svěžího vzduchu ze Slovenska":http://www.extra.cz/tema/slovensko s myšlenou, která je v tomto případě hodně aktuální a řeší ji nejen zoufalí rodiče zpovykaných dětí, ale vlastně i celá společnost.
21.05.2014 15:55 |

podobné články

Připravte se na bezplatné DLC pro Portal 2 se sdílením úrovní

 
Portal 2, dle redakce Games hra roku 2011, se dočká nového obsahu. Šikulové z Valve totiž oznámili DLC s názvem Perpetual Testing Initiative. Pokud máte konzoli, tak zatím smůla. Perpetual Testing Initiative vyjde pouze na PC a MAC a to už 8. května. A jak už bývá u Valve zvykem (viz. TF2), DLC bude dostupné zcela zdarma a do hry vnese závan svěžesti. Pomocí zjednodušeného...
27.04.2012 12:00 |

podobné články

Obdařená Kelly Brook si chce podmanit Cannes, takhle se nechala fotit na ulici v telefonní budce

 
Francouzské festivalové Cannes je dalším místem, které jistě nezapomene na návštěvu anglické modelky a herečky Kelly Brook. Ta kam přijde, tam po ní zůstane závan jejího půvabu a vzpomínka na smyslnou ženskost. Kelly využila atmosféry slunného města k nafocení nových sexy snímků.
26.05.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Brook (159 článků)

Gott a Bílá: Dali gorilímu mláděti krásné jméno! Bude to...

 
Závan jara o víkendu vytáhl do přírody i zpěváka Karla Gotta (73). V sobotu se byl podle informací Aha! projít s manželkou Ivanou (37), dcerkami Charlottkou (6) a Nellinkou (4) a fenkou Stellou na Petříně.
04.03.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4128 článků)

Gott a Bílá: Dali gorilímu mláděti krásné jméno! Bude to...

 
Závan jara o víkendu vytáhl do přírody i zpěváka Karla Gotta (73). V sobotu se byl podle informací Aha! projít s manželkou Ivanou (37), dcerkami Charlottkou (6) a Nellinkou (4) a fenkou Stellou na Petříně.
08.03.2013 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4128 článků)

Pod palmou. Postřehy Věry Míškové z Cannes

 
„Budeme se dívat na filmy, budeme o nich mluvit a pak vám sdělíme výsledek," shrnul počínání své i svých kolegů pro dny příští předseda poroty Steven Spielberg a dodal: „Tohle není kampaň jako na Oscarech. Tohle je závan čerstvého vzduchu." Doufejme.
17.05.2013 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (134 článků)

Interiér v čistém severském stylu

 
Máte rádi pořádek? Jednoduchý a jasný styl? A naopak – přeplácanost, pestrost a tisíce pracholapů Vám nic neříká? Pak je následující článek určený právě Vám! Načerpejte novou inspiraci a dopřejte svému interiéru závan čerstvého vzduchu ...
29.08.2013 18:20 |

podobné články

Nedobýval příčky hitparád, ale byl zárukou vkusné hudební produkce

 
Závan nostalgie prostupuje jeho písničkami, které navozují klid a pohodu. Pavel Bobek, povoláním architekt, přes den kreslil a po večerech zpíval. K loňskému životnímu jubileu si ještě nadělil nové album s coververzemi písní, které měl rád. Dnes Bobek po dlouhé nemoci ve věku 76 let zemřel. 
20.11.2013 14:17 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bobek (113 článků)

Už odhodila berle, ale je na kost vyhublá: Hvězda Cest domů Postlerová si zlomenou nohu pořádně odskákala

 
První den, kdy po těžké zlomenině nohy konečně mohla odložit berle, jsme potkali herečku Simonu Postlerovou. Už je zdravá, ale je vyhublá tak, že by ji snad mohl odnést i větší závan větru. "Včera jsem byla na CT a už mám konečně nohu úplně v pořádku," svěřila Super.cz.
18.12.2013 14:01 |

podobné články

Osobnosti: Simona Postlerová (74 článků)