Článek

Hnutí O co jim jde?!: Závan zatuchlosti

 
Minulý týden odsoudil soud v Karlových Varech bývalého likvidátora Podniku bytového hospodářství (PBH) Petra Horkého na dva roky. To by samo o sobě nebyla nikterak zajímavá zpráva.
03.09.2015 20:51 |

podobné články

Podobné články

Jim Carrey slaví padesátiny prací, s blond hřívou je k nepoznání

 
Americký komik Jim Carrey slaví v úterý 17. ledna kulaté narozeniny. Na bujaré oslavy ale zřejmě nebude mít čas. Herec je totiž plně zaměstnán prací na novém filmu Burt Wonderstone. Kvůli němu má dlouhou blond hřívu, vousy a několik falešných tetování. Další články k tématu: Jim Carrey dal na internet zamilovaný vzkaz pro herečku Emmu Stoneovou Tučňáci jsou mazlíci, říká o své nové zvířecí komedii Jim Carrey Jim Carrey je po pěti letech sám, rozchod oznámil na Twitteru Herec Jim Carrey je dědeček, jeho dcera porodila chlapce Jim Carrey a McGregor jsou rytíři. Dostali řád za to, jak se doplňují Jim Carrey si splnil sen, ve „Zkrocené hoře 2“ líbá Ewana McGregora Jim Carrey: vztah na dálku posiluje internetovým striptýzem Jim Carrey šokoval: oblékl si plavky své přítelkyně
17.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (195 článků) , Emma Stone (47 článků)

Pekáček (Moravané): Vznik nového hnutí aneb Už se zase perou

 
Na internetu se množí informace o vzniku konkurenčního promoravského politického subjektu s názvem Moravské zemské hnutí. Pamětníci jistě zatrnou hrůzou a vybaví se jim vzpomínky na 90. léta, na roztříštěnost moravské politické scény a volby, při kterých šly proti sobě Hnutí za samosprávu Moravy a Slezska – Moravské národní sjednocené ( HSMS-MNSj) a Moravská národní strana – Hnutí slezkomoravského sjednocení ( MNS-HSMSj). Bude se snad znovu opakovat scénář z devadesátých let, kdy největším nepřítelem promoravských stran a hnutí si byly samy promoravské strany a hnutí? Čechisté a vůbec nepřátelé Moravy by byli jistě rádi a nic lepšího by si nemohli přát.
04.08.2017 21:55 |

podobné články

Znaky které prozradí, že mu jde jen o sex

 
Potkala jste v baru příjemného muže, již na první pohled vám padl do oka a okamžitě jste našli společnou notu. Celý večer vás zasypával lichotkami a skláněl jednu poklonu za druhou. Ačkoli se vám jeho počínání zamlouvalo, nemohla jste se zbavit vtíravého pocitu, že mu jde jen o sex. Jenže jak to na těch mužích poznat? Je sice pravda, že se v nich dá číst mnohem snadněji nežli v ženách, ale i tak je pro mnoho žen obtížné rozeznat, kdy mají skutečný zájem, a kdy jim jde pouze o to jedno. Jak poznáte, že mu jde jen o sex Už se s ním nějakou dobu scházíte, ale upřímně si moc nepřipadáte jako ve vztahu. Čím dál více začínáte mít pocit, že mu jde jen o sex. Stále ale čekáte, protože máte strach, že kdybyste své pocity vyslovila nahlas a ukázalo se, že jste mu křivdila, otočil by se k vám zády. Pokud ale chcete mít jasno zda má zájem o vztah nebo mu jde jen o to jedno přečtěte si dnešní článek do kterého jsme ukryli znaky díky kterým to zaručeně poznáte. Nemá snahu vás blíže poznat Ačkoli by s jistotou dokázal říci, jaká je velikost vašeho poprsí a zda máte či nemáte někde na vašem těle znaménko, už by si nedokázal poradit s odpovědí na otázku, kde pracujete, jaká je vaše nejoblíbenější barva, jaké bylo vaše první zvíře nebo co ráda děláte ve volném čase. Zkrátka se o vás příliš nezajímá a nemá sebemenší snahu, aby vás blíže poznal. Vaší jedinou společnou zábavou je sex Trávíte spolu sice docela dost času, ale všechen ho zpravidla strávíte v posteli. Zatímco v normálním vztahu lidé chodí třeba do kina, zajdou si na večeři nebo odjedou společně na víkend, vy se scházíte pouze na místech, kde to vybízí právě k sexu. I... Čtěte více Příspěvek Znaky které prozradí, že mu jde jen o sex pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Hnutí ANO je v krizi, rozjel se v rádiu exprimátor Kasl a přidal další nepěkné podrobnosti

 
Hnutí ANO vzbudilo u lidí naději, ale pokud se nezmění, nedokáže tuto naději naplnit. Tato slova pronesl bývalý pražský lídr hnutí Jan Kasl, který nenechal nit suchou na šéfce pražské organizace hnutí Radmile Kleslové. Tato žena prý intrikaří, ale pro úspěch hnutí ve volbách mnoho neudělala. A přitom se údajně těší velké důvěře Andreje Babiše, který má v hnutí neustále hlavní slovo.
03.06.2014 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12042 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)

Lázeňská sezóna začala ve Fryštátu v retro stylu

 
Závan prvorepublikových časů zažilo v sobotu náměstí v Karviné – Fryštátě. Důvodem byl začátek lázeňské sezony, který se teprve podruhé v novodobé historii nesl ve velkolepém stylu. Letos měl navodit atmosféru 20. let minulého století a tehdejšího lázeňského promenádního života.
17.05.2009 16:50 |

podobné články

Princ z Persie: Zapomenuté písky přináší závan starých časů

 
Autoři Zapomenutých písků si velmi dobře pamatovali, co dělá hry s princem tak zábavné a oblíbené.
03.06.2010 08:20 |

podobné články

Další průšvih? Řepkovo gesto smrdělo rasismem!

 
Fanoušci Slavie na něj mocně pískali a Tomáš Řepka v na hranu vyhecovaném derby (2:1 pro Spartu) vyrobil několik úletů. Ten ve hře smrděl gólem. Ten v přerušení sice nikoliv, zato v něm byl evidentní závan rasismu! Gesto, při němž si sparťan Řepka čichal k ruce a pak naznačil, že mu páchne, totiž směroval k Tunisanu Hocine Raguedovi, s nímž měl předtím konflikt.
21.09.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Řepka (991 článků)

Šaty Marilyn Monroe pocestují do New Yorku

 
Proslulé bílé šaty, které měla na sobě Marilyn Monroe ve filmu Slaměný vdovec, se možná vrátí do New Yorku, kde je závan vzduchu v metru rozevlál a poslal do filmové historie.
03.06.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (406 článků)

Šaty Marilyn Monroe nejspíš budou mít turné po USA

 
Proslulé bílé šaty, které měla na sobě Marilyn Monroeová ve filmu Slaměný vdovec, se možná vrátí do New Yorku, kde je závan vzduchu v metru rozevlál a poslal do filmové historie.
04.06.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (406 článků)

Televizní reportérku odfoukl silný závan větru, málem spadla ze střechy

 
V USA se obyčejně říká, že největrnějším městem země je Chicago. Reportérka televize WABC-TV Darla Milesová by však mohla tuto tezi s úspěchem napadnout. To, co zažila při hlášení z centra New Yorku, si bude pamatovat ještě dlouho. Během pouhých deseti vteřin ji vítr odfoukl hned dvakrát.
14.06.2011 14:35 |

podobné články

Romové nejsou Vietnamci. Ti sem přišli pracovat. Jejich šéf má jasno

 
Dne 26. srpna pochodovaly Rumburkem dva tisíce lidí. Dav za pokřiku rasistických hesel prolomil ploty a pod okny domů, kde bydlí Romové, se schylovalo k lynčování. Další důkaz toho, jak je na Šluknovsku napjatá situace. Páteční rasistický pochod byl jejím smutným, avšak logickým vyústěním. Závan třicátých let přinesla hesla typu „Cikáni do plynu" a další podobná. Přesto je dnešní situace jiná. Dokážete si představit dav Pražanů pochodujících takovýmhle způsobem po Libuši, kde sídlí mnoho příslušníků vietnamské komunity? Asi těžko.
01.09.2011 06:55 |

podobné články

Slovenský rapper trhá s tímhle videem rekordy: Nazpíval hit o zkažené mládeži a odporných celebritách

 
Je to závan "svěžího vzduchu ze Slovenska":http://www.extra.cz/tema/slovensko s myšlenou, která je v tomto případě hodně aktuální a řeší ji nejen zoufalí rodiče zpovykaných dětí, ale vlastně i celá společnost.
21.05.2014 15:55 |

podobné články

Připravte se na bezplatné DLC pro Portal 2 se sdílením úrovní

 
Portal 2, dle redakce Games hra roku 2011, se dočká nového obsahu. Šikulové z Valve totiž oznámili DLC s názvem Perpetual Testing Initiative. Pokud máte konzoli, tak zatím smůla. Perpetual Testing Initiative vyjde pouze na PC a MAC a to už 8. května. A jak už bývá u Valve zvykem (viz. TF2), DLC bude dostupné zcela zdarma a do hry vnese závan svěžesti. Pomocí zjednodušeného...
27.04.2012 12:00 |

podobné články

Obdařená Kelly Brook si chce podmanit Cannes, takhle se nechala fotit na ulici v telefonní budce

 
Francouzské festivalové Cannes je dalším místem, které jistě nezapomene na návštěvu anglické modelky a herečky Kelly Brook. Ta kam přijde, tam po ní zůstane závan jejího půvabu a vzpomínka na smyslnou ženskost. Kelly využila atmosféry slunného města k nafocení nových sexy snímků.
26.05.2012 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Brook (161 článků)

Gott a Bílá: Dali gorilímu mláděti krásné jméno! Bude to...

 
Závan jara o víkendu vytáhl do přírody i zpěváka Karla Gotta (73). V sobotu se byl podle informací Aha! projít s manželkou Ivanou (37), dcerkami Charlottkou (6) a Nellinkou (4) a fenkou Stellou na Petříně.
04.03.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4616 článků)

Gott a Bílá: Dali gorilímu mláděti krásné jméno! Bude to...

 
Závan jara o víkendu vytáhl do přírody i zpěváka Karla Gotta (73). V sobotu se byl podle informací Aha! projít s manželkou Ivanou (37), dcerkami Charlottkou (6) a Nellinkou (4) a fenkou Stellou na Petříně.
08.03.2013 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4616 článků)

Pod palmou. Postřehy Věry Míškové z Cannes

 
„Budeme se dívat na filmy, budeme o nich mluvit a pak vám sdělíme výsledek," shrnul počínání své i svých kolegů pro dny příští předseda poroty Steven Spielberg a dodal: „Tohle není kampaň jako na Oscarech. Tohle je závan čerstvého vzduchu." Doufejme.
17.05.2013 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Steven Spielberg (142 článků)

Interiér v čistém severském stylu

 
Máte rádi pořádek? Jednoduchý a jasný styl? A naopak – přeplácanost, pestrost a tisíce pracholapů Vám nic neříká? Pak je následující článek určený právě Vám! Načerpejte novou inspiraci a dopřejte svému interiéru závan čerstvého vzduchu ...
29.08.2013 18:20 |

podobné články

Nedobýval příčky hitparád, ale byl zárukou vkusné hudební produkce

 
Závan nostalgie prostupuje jeho písničkami, které navozují klid a pohodu. Pavel Bobek, povoláním architekt, přes den kreslil a po večerech zpíval. K loňskému životnímu jubileu si ještě nadělil nové album s coververzemi písní, které měl rád. Dnes Bobek po dlouhé nemoci ve věku 76 let zemřel. 
20.11.2013 14:17 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bobek (114 článků)