Článek

Hnutí O co jim jde?!: Trafikant

 
Dlouhodobě upozorňujeme na podivná výběrová řízení, která jsou městskými organizacemi vypisována tak tajně, že politici z vedení města se na nás obraceli s žádostí o zdroj.
04.11.2015 09:16 |

podobné články

Podobné články

Jak žongléři s bankovkami okrádají barmany

 
VIDEO: Říká se jim měniči! Znají je obsluhy nočních podniků nebo prodavači v trafikách. Přijdou rozměnit velkou bankovku. Když odcházejí, může si být barman nebo trafikant téměř jistý, že mu chybí i několik tisícovek!
14.04.2010 08:45 |

podobné články

Jak podvodníci s bankovkami okrádají barmany

 
Říká se jim měniči! Znají je obsluhy nočních podniků nebo prodavači v trafikách. Přijdou rozměnit velkou bankovku. Když odcházejí, může si být barman nebo trafikant téměř jistý, že mu chybí i několik tisícovek!
14.04.2010 12:35 |

podobné články

Jim Carrey slaví padesátiny prací, s blond hřívou je k nepoznání

 
Americký komik Jim Carrey slaví v úterý 17. ledna kulaté narozeniny. Na bujaré oslavy ale zřejmě nebude mít čas. Herec je totiž plně zaměstnán prací na novém filmu Burt Wonderstone. Kvůli němu má dlouhou blond hřívu, vousy a několik falešných tetování. Další články k tématu: Jim Carrey dal na internet zamilovaný vzkaz pro herečku Emmu Stoneovou Tučňáci jsou mazlíci, říká o své nové zvířecí komedii Jim Carrey Jim Carrey je po pěti letech sám, rozchod oznámil na Twitteru Herec Jim Carrey je dědeček, jeho dcera porodila chlapce Jim Carrey a McGregor jsou rytíři. Dostali řád za to, jak se doplňují Jim Carrey si splnil sen, ve „Zkrocené hoře 2“ líbá Ewana McGregora Jim Carrey: vztah na dálku posiluje internetovým striptýzem Jim Carrey šokoval: oblékl si plavky své přítelkyně
17.01.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jim Carrey (195 článků) , Emma Stone (47 článků)

Z Bartáka je nejmocnější trafikant

 
Dalo to práci, ale nakonec se trafika pro exministra obrany Martina Bartáka přece jen našla. A ne ledajaká! Strážce státní kasy Miroslav Kalousek (TOP 09) z něj udělal náměstka na svém ministerstvu. Bartáka přitom provází z doby jeho ministrování pochybné armádní zakázky za miliardy korun.
16.08.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků) , Martin Barták (337 článků) , Miroslav Barták (53 článků)

Gay Elton byl se synem na obálce. Trafikant to přelepil

 
Elton John neví, zda je otcem on, nebo jeho partner
03.02.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Elton John (471 článků)

Trafikant prodával k cigaretám i MARIHUANU!

 
Až pět let může vyfasovat šestatřicetiletý muž, který v trafice v Brně prodával marihuanu. Prozradily ho "podivné existence", které si drogu chodily kupovat.
23.01.2012 13:55 |

podobné články

Ringiere Axeli Springere, jsi ty vydavatel, nebo trafikant?

 
Ringiel Axel Springer se rozhodl (nebo byl rozhodnut) adaptovat v ČR německou aplikaci od mateřského vydavatelství iKiosk pro iPad. Ta i přes všechny možnosti, které iPad má, pouze zobrazuje prostá PDF v původním tiskovém zlomu, bez úprav, bez odkazů. A to ne zadarmo (na zkoušku ano), ale za předplatné.
18.05.2012 13:30 |

podobné články

Půta (Starostové pro LK): Když o morálce káže komunistický trafikant

 
Reakce na článek v Parlamentních listech z 8. 10. 2012.
10.10.2012 13:05 |

podobné články

Bárta: „Trafikant“ Vondra vyštípal Kohouta z dozorčí rady Aeoroholdingu

 
Ministerstvo financí dnes významně obměnilo složení dvanáctimístné dozorčí rady Českého aeroholdingu. Bývalý ministr obrany Alexandr Vondra usedne mezi „hlídače“ na úkor renomovaného ekonoma, člena NERVu Pavla Kohouta.
12.02.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Kohout (220 článků) , Alexandr Vondra (1124 článků)

Nejmladší trafikant v Česku? Peake poslala studenta Kotrbu do dozorčí rady pivovaru!

 
Je stále ještě studentem, ale už má za sebou zajímavé politické zkušenosti. Vysokoškolák Pavel Kotrba (25) měl šéfovat na ministerstvu obrany poradcům Karolíny Peake (LIDEM). Když to neklaplo a osmidenní ministryni vyrazili, našla pro něj Peake jiné místečko. Slízla však za to pořádnou kritiku ze strany hejtmana Michala Haška (ČSSD).
21.02.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2318 článků) , Karolína Peake (1607 článků)

Neschopný osel nebo podplacený trafikant. Škárka spráskal soudce, i když ho osvobodil

 
Poslanec Jaroslav Škárka je naštvaný na soudce Jana Šotta, který zprostil předsedu Věcí veřejných Víta Bártu obžaloby z podplácení. „Doufám, že příští vaší největší kauzou budou prošlé sardinky v supermarketu,“ poznamenal na jeho adresu.
07.04.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků) , Jaroslav Škárka (521 článků) , Jan Bárta (158 článků)

Trafikant Vondra se ohradil: Rozhodně nejsem méně kompetentní než Fischer na financích

 
Ministr financí v Rusnokově kabinetu Jan Fischer prohlásil, že chce z dozorčích rad státních a polostátních podniků odstranit neodborníky. O místo by mohl přijít třeba exposlanec ODS Marek Šnajdr, který se stal předsedou dozorčí rady firmy Čepro. Vyhazov by mohl schytat také exministr obrany Alexandr Vondra (ODS).
28.07.2013 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1124 článků) , Jan Fischer (1743 článků) , Marek Šnajdr (313 článků)

Tluchoř sjíždí Kersko: Kolem vily za 10 milionů jezdí na kole!

 
Z levého příkopu do pravého... Tak si to kdysi z hospody touto cestou šněrovali na kolech herci z legendárních Slavností sněženek. Dnes se tudy prohání trafikant Nečasovy vlády Tluchoř. V Kersku má vilku za deset milionů.
21.07.2014 13:10 |

podobné články

Putnová (TOP 09): Ombudsman na půl úvazku, trafikant na celý

 
Ministr Chládek nás každý týden zásobuje novými náměty tak, že si v kreativitě nezadá ani s bývalým ministrem Dobešem. Jeho kroky jsou ale podstatně více populisticky zaměřené, a také finančně náročné.
27.08.2014 13:30 |

podobné články

Už žádný trafikant Fuksa. Na Babišově ministerstvu sepsali zákon, který prý vymete politiky ze státních firem

 
Na Ministerstvu financí vzniká zákon, který lze s nadsázkou označit jako lex Fuksa. Má zakázat zákonodárcům vstup do řídících a dozorčích orgánů státních firem, a to až čtyři roky po konci jejich mandátu. Výběr lidí do orgánů státních firem by měl zajišťovat Vládní výbor pro výběr odborníků do řídících, kontrolních a dozorčích orgánů. Informují o tom dnešní Lidové noviny.
10.04.2015 07:46 |

podobné články

Jeli na zájezd, nebo na předváděcí akci? Na Kypru se rekreovali jen tři dny!

 
Zaplatili sedmidenní zájezd na Kypr, který se zvrhl v předváděcí akci. Tak to alespoň vnímá trafikant Zdenek Výskala (50) z Nového Jičína. Cestovka je údajně oklamala.
16.11.2016 12:15 |

podobné články

Pekáček (Moravané): Vznik nového hnutí aneb Už se zase perou

 
Na internetu se množí informace o vzniku konkurenčního promoravského politického subjektu s názvem Moravské zemské hnutí. Pamětníci jistě zatrnou hrůzou a vybaví se jim vzpomínky na 90. léta, na roztříštěnost moravské politické scény a volby, při kterých šly proti sobě Hnutí za samosprávu Moravy a Slezska – Moravské národní sjednocené ( HSMS-MNSj) a Moravská národní strana – Hnutí slezkomoravského sjednocení ( MNS-HSMSj). Bude se snad znovu opakovat scénář z devadesátých let, kdy největším nepřítelem promoravských stran a hnutí si byly samy promoravské strany a hnutí? Čechisté a vůbec nepřátelé Moravy by byli jistě rádi a nic lepšího by si nemohli přát.
04.08.2017 21:55 |

podobné články

Znaky které prozradí, že mu jde jen o sex

 
Potkala jste v baru příjemného muže, již na první pohled vám padl do oka a okamžitě jste našli společnou notu. Celý večer vás zasypával lichotkami a skláněl jednu poklonu za druhou. Ačkoli se vám jeho počínání zamlouvalo, nemohla jste se zbavit vtíravého pocitu, že mu jde jen o sex. Jenže jak to na těch mužích poznat? Je sice pravda, že se v nich dá číst mnohem snadněji nežli v ženách, ale i tak je pro mnoho žen obtížné rozeznat, kdy mají skutečný zájem, a kdy jim jde pouze o to jedno. Jak poznáte, že mu jde jen o sex Už se s ním nějakou dobu scházíte, ale upřímně si moc nepřipadáte jako ve vztahu. Čím dál více začínáte mít pocit, že mu jde jen o sex. Stále ale čekáte, protože máte strach, že kdybyste své pocity vyslovila nahlas a ukázalo se, že jste mu křivdila, otočil by se k vám zády. Pokud ale chcete mít jasno zda má zájem o vztah nebo mu jde jen o to jedno přečtěte si dnešní článek do kterého jsme ukryli znaky díky kterým to zaručeně poznáte. Nemá snahu vás blíže poznat Ačkoli by s jistotou dokázal říci, jaká je velikost vašeho poprsí a zda máte či nemáte někde na vašem těle znaménko, už by si nedokázal poradit s odpovědí na otázku, kde pracujete, jaká je vaše nejoblíbenější barva, jaké bylo vaše první zvíře nebo co ráda děláte ve volném čase. Zkrátka se o vás příliš nezajímá a nemá sebemenší snahu, aby vás blíže poznal. Vaší jedinou společnou zábavou je sex Trávíte spolu sice docela dost času, ale všechen ho zpravidla strávíte v posteli. Zatímco v normálním vztahu lidé chodí třeba do kina, zajdou si na večeři nebo odjedou společně na víkend, vy se scházíte pouze na místech, kde to vybízí právě k sexu. I... Čtěte více Příspěvek Znaky které prozradí, že mu jde jen o sex pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Hnutí ANO je v krizi, rozjel se v rádiu exprimátor Kasl a přidal další nepěkné podrobnosti

 
Hnutí ANO vzbudilo u lidí naději, ale pokud se nezmění, nedokáže tuto naději naplnit. Tato slova pronesl bývalý pražský lídr hnutí Jan Kasl, který nenechal nit suchou na šéfce pražské organizace hnutí Radmile Kleslové. Tato žena prý intrikaří, ale pro úspěch hnutí ve volbách mnoho neudělala. A přitom se údajně těší velké důvěře Andreje Babiše, který má v hnutí neustále hlavní slovo.
03.06.2014 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12389 článků) , Radmila Kleslová (185 článků)