Článek

Hnus nejhrubšího zrna! Mladou zlodějku natočili, jak okrádá mrtvé! VIDEO

 
Drzost některých lidí vážně nemá hranice. Přesvědčila se o tom i smutnící rodina z kanadské provincie Ontario, která na hřbitov nainstalovala kameru, jež měla objasnit, kdo jim na hrobě krade květiny.
17.08.2015 17:06 |

podobné články

Podobné články

Zvrat v případu rozřezané ženy z Vltavy: Místo totožnosti vypátrali zlodějku!

 
Blesk pomohl chytit zlodějku. Když pátral po totožnosti ženy, kterou vrah rozřezal a vhodil do Vltavy, vybral 17 žen, které věkem odpovídaly zavražděné. Při pátrání po její totožnosti ale přišlo překvapení. Blesk odhalil hledanou zlodějku!
30.10.2013 06:40 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Kradu, kradeš, krademe – národu se smějeme. Kdo nejvíce okrádá republiku, národ a každého z nás?

 
Říká se, že ten kdo krade, okrádá stát, a ten, který nekrade, okrádá rodinu. Beze sporu se kradlo vždy a krást se bude. Stalo se jistou tradicí, že nejvíce kradli komunisti – to se učí už děti na základních školách. Je to skutečně tak?
11.01.2017 15:15 |

podobné články

To v televizi nezaznělo. Rychtář vyhrožoval své ex: Ublížím tvým mrtvým rodičům a přivedu si sem kurtizány!

 
Jak Super.cz již informoval, Josef Rychtář  (56) a Darina Nová  (56) se o víkendu sešli a řešili, jak by spolu měli vycházet, když už bydlí pod jednou střechou. I když by někomu mohlo ze včerejší reportáže TopStaru vycházet, že se usmířili, exmanželka Rychtáře to vidí jinak . A teď už asi víme, proč. Na kameru totiž manžel Ivety Bartošové citlivě plakal, zatímco mimo ni prý padaly urážky nejhrubšího zrna!
23.09.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)

Lidé na dlažbě. Láska k banditům. Lži, podvod, Jugoslávie. Tomio Okamura „oslavil“ výročí Václava Havla důraznou výzvou

 
OSMDESÁTINY VÁCLAVA HAVLA „Co si měl o svém prezidentovi myslet ten, který mu fandil, bral ho jako nejvyšší autoritu, a vzápětí se ocitl na dlažbě, protože nastal kapitalismus nejhrubšího zrna?“ ptá se předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura při hodnocení Václava Havla v souvislosti s jeho jubileem nedožitých osmdesátin. Dále pak k tomu ještě dodává: „To, čeho jsme docílit mohli, byla sociálně spravedlivá společnost, demokracie tak, jak to vyhlašoval Havel ve svém kandidátském projevu, a nikoli léta zlodějské kleptokracie, likvidace demokracie s utužováním diktatury oligarchů.“
28.09.2016 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Tomio Okamura (2014 článků) , Václav Svoboda (181 článků)

Obrovské pochybení České televize, jak se to mohlo stát?! Petr Žantovský užasle sledoval, co si dovolil host přímo ve studiu

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Svatoštěpánským projevem prezidenta Miloše Zemana a mediální odezvou na něj se zabývá Petr Žantovský v posledním letošním ohlédnutí za aktuálními zajímavostmi ze sdělovacích prostředků. Vyzdvihuje rozhovor o fake news a cenzurování zpráv, který si přečetl na iDnes.cz. Naopak v České televizi už je asi možné úplně všechno, když v debatě politiků o zákazu kouření nechají jednoho z hostů ve studiu kouřit. Za sprostotu nejhrubšího zrna a za největší vlastní branku politického marketingu celého letošního roku pak považuje heslo prezidentského kandidáta Pavla Fischera.
30.12.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20457 článků) , Pavel Fischer (85 článků) , Petr Pavel (433 článků)

Ječné zrno – tohle by vám mohlo pomoci

 
Ječné zrno – neboli hordeolum – minimálně jedenkrát bolestivě potrápí snad každého z nás. Jedná se o zánět mazové žlázky některé z řas na očním víčku, který se nejčastěji projevuje bolestivostí, otokem a zarudnutím v postižené oblasti. Mnoho lidí si jej mylně splete z neinfekčním onemocněním víčka označovaným jako chalazion. Jde o poměrně časté onemocnění postihující jak děti, tak i ženy či muže všech věkových kategorií. Proč ječné zrno vzniká? Ke vzniku ječného zrna dochází v případě ucpání vývodu žlázky a následnému hromadění mazu, který bakteriím poskytuje více než vhodné prostředí pro jejich veselé šíření a rozmnožování. Odsud bakterie pronikají do oka. K ucpání žlázek dochází při nedostatečné hygieně nebo používání nevhodného make-upu. Ke vzniku ječného zrna může hodně napomoci i oslabení obranyschopnosti organismu. Příznaky Jak již bylo zmíněno výše – ječné zrno se zpravidla projevuje bolestí, kterou nejdříve pociťujete v celé oční oblasti, poté se ale bolest začne soustředit pouze do jednoho místa. Nejdříve se objeví bolest, po několika dnech se na postiženém místě vytvoří typický červený váček, do kterým se bude ukrývat dutinka naplněná žlutým hnisem. Právě onen váček může za nepříjemné pocity plného oka, díky kterým budete mít pocit, že máte v oku cizí těleso. Jak se ho zbavit? Ječné zrno nepředstavuje závažné onemocnění. Díky tomu si při normálním průběhu bez jakýchkoli komplikaci nevyžaduje speciální léčbu. Po nějakém čase zrno uzraje a poté samo praskne. Od nepříjemných příznaků si můžete ulevit přikládáním teplých obkladů, chybu neuděláte ani tehdy, pokud si na oko přiložíte kapesník namočený do heřmánkového vývaru či borové vody. Během onemocnění se doporučuje zvýšit přísun vitamínů řady B. Příspěvek Ječné zrno – tohle by vám mohlo pomoci pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.07.2016 16:50 |

podobné články

Vyloučený Nigerijec Kaita dostává výhrůžky smrtí

 
Zloba zklamaných nigerijských fotbalových fanoušků se obrátila proti Sanimu Kaitovi, který byl v utkání s Řeckem vyloučen. Záložník, jehož mnozí považují za hlavního viníka porážky, dostává e-mailem výhrůžky nejhrubšího zrna. Na internetu se dokonce objevila hráčova adresa s výzvou: Tento muž musí zemřít.
21.06.2010 18:17 |

podobné články

Mel Gibson: Vyhrožoval pistolí, chtěl orální sex!

 
Nadávky nejhrubšího zrna, výhrůžky smrtí, vykopnuté zuby, hádky. Válka mezi Melem Gibsonem (54, Statečné srdce) a jeho expřítelkyní Oksanou Grigorievou (40) nabírá na síle.
16.07.2010 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (331 článků) , Oksana Grigorieva (37 článků)

Hyenismus! Ukradli sochu z památníku dětských obětí

 
Tohle je hyenismus nejhrubšího zrna! Neznámý zloděj ukradl z pietního území v Lidicích zhruba metr vysokou bronzovou sochu. Byla součástí sousoší znázorňujícího 82 lidických dětí, které zemřely v polském koncentračním táboře.
22.11.2010 18:05 |

podobné články

Dvě třetiny populace podle průzkumu SANEP: Kočí ze sněmovny

 
Stačilo zveřejnění nahrávky, během níž se bývalá předsedkyně poslaneckého klubu VV Kristýna Kočí změnila v intrikánku se slovníkem nejhrubšího zrna, a slibně nastartovaná politická kariéra je v prachu. Vulgární poslankyně zůstala podle průzkumu SANEP důvěryhodnou už jen pro šest procent obyvatelstva.
22.04.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (698 článků)

Šéf MMF jde do Hrobky, věznice nejhrubšího zrna

 
Muž zvyklý na luxus hotelových apartmá, večeře v nejdražších restauracích a lety první třídou bude obývat buňku o 12 metrech čtverečních. Nejmocnější bankéř světa Dominique Strauss-Kahn (62), obviněný ze sexuálního útoku a pokusu o znásilnění hotelové pokojské, se dnes stěhuje do jedné z nejhorších věznic.  Říká se jí Hrobka.
17.05.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominique Strauss-Kahn (64 článků)

Výtvarník Černý: Špatně lítá, ještě hůř mluví, ale dobře skáče

 
Výtvarník David Černý (43), autor plastiky Entropa, nezvládl řízení svého kluzáku a havaroval. Život mu zachránilo to, že v kabině měl padák. Když jsme se ho chtěli na celou událost zeptat, padaly z něj vlugarismy nejhrubšího zrna. Černý neumí lítat, neumí mluvit s novináři a jediné, co mu naštěstí jde, je skákání padákem.
21.08.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: David Černý (250 článků)

Pamflet označil starostku za kálejícího spratka a klon kopulující Kočí

 
Svým očím nevěřila starostka Hrobčic na Teplicku, když se jí do ruky dostal pamflet občanského sdružení Prestiž, který jeho autor rozmístil po celé obci. Obyvatelé si tak mohli přečíst ponižující kritiku na vedoucí představitele obce, obvinění ze zpronevěry, a to vše slovníkem nejhrubšího zrna.
08.08.2012 17:40 |

podobné články

Vulgární pamflet označil starostku za kálejícího spratka

 
Svým očím nevěřila starostka Hrobčic na Teplicku, když se jí do ruky dostal pamflet občanského sdružení Prestiž, který jeho autor rozmístil po celé obci. Obyvatelé si tak mohli přečíst ponižující kritiku na vedoucí představitele obce, obvinění ze zpronevěry, a to vše slovníkem nejhrubšího zrna.
08.08.2012 17:45 |

podobné články

Tenisové sestry Plíškovy dopadly jako kolegyně Záhlavová-Strýcová: Táta do basy!

 
Z té podobnosti až mrazí... Coby juniorky vyhrávaly grandslamy, z úst dokážou na kurtu vypustit vulgaritu nejhrubšího zrna. Tenisová dvojčata Kristýna a Karolína Plíškovy (20) teď budou mít s kolegyní Barborou Záhlavovou-Strýcovou (26) ještě jedno společné: táta je gauner a jde do kriminálu!
15.09.2012 12:15 |

podobné články

Paggio (LIDEM): Ženské kvóty

 
Sociální inženýrství nejhrubšího zrna. Tak lze bez nadsázky nazvat chystaný návrh evropské komisařky Redingové, kterým chce zavést povinné kvóty pro obsazení žen ve správních a řídících radách kótovaných společností v celé EU*.
14.11.2012 15:40 |

podobné články

Nový klip Daniela Landy alias Žita je slátanina nejhrubšího zrna. Co tím chtěl umělec říci?!

 
"Daniel Landa":http://www.extra.cz/tema/daniel-landa (45) pokračuje ve vytváření coverů k písním Karla Kryla, které jsou mezi fanoušky zesnulého písničkáře považovány téměř za posvátné a jakýkoliv pokus o jejich znovuzrození se většinou setkává s vlnou nevole.
26.11.2013 20:52 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (465 článků) , Karel Kryl (131 článků) , Karel Nový (153 článků)

Prezident v nemilosti (ex)ministrů školství: Zuří za kun*u a kur*u z úst Zemana!

 
Denně na něj hledí děti po celém Česku. Portrét Miloše Zemana (70) totiž visí v každé třídě. Jakým vzorem pro ně ale může být, když veřejně nadává a používá při tom vulgarismy nejhrubšího zrna? Exministři školství i současný šéf rezortu Marcel Chládek (44) tak po právu zuří!
04.11.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků) , Miloš Zeman (20457 článků)

Půl roku šikany: Chce koupit vilu po Ivetě Bartošové, Rychtář ji zasypává nejhnusnějšími urážkami!

 
Rozhodla se kývnout na nabídku, aby odkoupila vilu Artura Štaidla, kterou zdědil po mamince Ivetě Bartošové  (✝48) , teď ale čelí urážkám nejhrubšího zrna! Bývalá brněnská zastupitelka Marika Králíková prý už půl roku čelí neuvěřitelným urážkám ze strany vdovce Josefa Rychtáře  (56) . „Moje trpělivost dosáhla vrcholu. Už jsem na něj podala trestní oznámení. Uráží i mou patnáct let mrtvou matku,“ svěřila se exkluzivně Super.cz žena. Té údajně vilu po Ivetě měl nabídnout bratr Artura, advokát Jiří Štaidl, který má být jejím kamarádem.
17.02.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků) , Jiří Štaidl (66 článků) , Artur Štaidl (137 článků) , Josef Rychtář (1326 článků)