Článek

Hned máme plná kaťata z uprchlíků, kritizoval Schwarzenberg. Je to prý mindráky

 
Hysterie z přílivu uprchlíků patrná v Česku je podle předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga projevem české zamindrákovanosti a malosti, za kterou se stydí. Schwarzenberg to řekl v sobotu v Praze na konferenci Česko v éře globalizace. Nepřímo reagoval také na slova prezidenta Miloše Zemana, který nedávno mluvil o tom, že uprchlíci v Česku nebudou respektovat zákony a zavedou islámské právo šaría.
31.10.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Miloš Zeman (17050 článků)
Podobné články

Prezidentský kandidát: Schwarzenberg kritizuje premiéra, sám má naděláno v kalhotách

 
Potencionální kandidát na příštího prezidenta České republiky a zároveň tajemník současné hlavy státu Ladislav Jakl upozornil, že když premiér Nečas poprvé kritizoval přehnanou podporu Pussy Riot a dalajlámy, Schwarzenberg u toho byl a tehdy ani nepípnul. "Asi měl tehdy plná kaťata on," píše.
13.09.2012 16:40 |

podobné články

Utrpení Petry Němcové: Mindráky světové topmodelky

 
Elitní světová modelka Petra Němcová nedávno zavítala do vlasti, aby na mezinárodním golfovém turnaji v Čeladné prezentovala šperky ALO Diamonds, jimž dělá tvář. Vypadala úchvatně, totálně sexy a těžko by někoho při pohledu na ni napadlo, jak velkými mindráky se sužuje.
05.08.2009 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (519 článků)

Mindráky krásky z Primy: Chtěla si nechat operovat placatý nos a šminkami zachraňuje šikmé oči

 
Moderátorka Monika Leová  (23) je krásná. O tom svědčí i titul, který získala na České Miss. Ovšem i ona má mindráky, a pořádné. V dětství ji trápily všetečné dotazy spolužáků, proč má placatý nos. "Říkala jsem, že jsem narazila do zdi," svěřila Super.cz. A snaží se opticky zvětšovat i své oči.
03.04.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Leová (204 článků)

Hovno, žádná spravedlnost. Pod zadkem máme sud s prachem. Schwarzenberg na ČT omlouval Araby, kteří žádné uprchlíky nechtějí

 
Na Balkáně si hýčkáme sud s prachem pod vlastním zadkem, konstatoval předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, a vyvolal tak vzpomínku na první světovou válku. A to hned dvakrát. Mluvil totiž i o kvótách pro uprchlíky a zabýval se otázkou, zda je spravedlivé, aby o životě uprchlíků rozhodl úředník, který je pošle do Rumunska. „Na světě je hovno, a ne spravedlnost,“ citoval Schwarzenberg dobrého vojáka Josefa Švejka.
24.09.2015 19:21 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Josef Švejk (19 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)

Hovno, žádná spravedlnost. Pod zadkem máme sud s prachem, promluvil Karel Schwarzenberg. Pak omlouval Araby, kteří žádné uprchlíky nechtějí

 
Na Balkáně si hýčkáme sud s prachem pod vlastním zadkem, konstatoval v Interview ČT předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg, a vyvolal tak vzpomínku na první světovou válku. A to hned dvakrát. Mluvil totiž i o kvótách pro uprchlíky a zabýval se otázkou, zda je spravedlivé, aby o životě uprchlíků rozhodl úředník, který je pošle do Rumunska. „Na světě je hovno, a ne spravedlnost,“ citoval Schwarzenberg dobrého vojáka Josefa Švejka.
24.09.2015 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Josef Švejk (19 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)

Schwarzenberg: Během kampaně žiju jako mnich. Sex mi chybí každý den

 
Už jen pár dní zbývá do druhého kola volby prezidenta. Oba kandidáti musí absolvovat spoustu debat či výjezdů a mají plný program. Karel Schwarzenberg si postěžoval, že poslední dobou toho moc nestíhá. Musí si také odepřít tělesné rozkoše. Další články k tématu: Klaus se Zemanem podvádějí české voliče, zlobí se Schwarzenberg Benešovy dekrety jsou právně vyhaslé, ujišťoval Schwarzenberg Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga Schwarzenberg popletl dekrety, Zeman byl na štíru s řeckými důchody Turnovem otřásá petice pro knížete. Na Hrad ho tlačí lékaři i kazatel Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Karel Zeman (255 článků)

Schwarzenberg kritizoval parlamentní volby v Rusku

 
Český ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg kritizoval parlamentní volby v Rusku a označil zásah policie proti demonstrantům, kteří proti jejich průběhu protestovali, za nepřiměřený.
08.12.2011 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků)

Schwarzenberg se zlobí: Zeman je vedle s výzvou k Islámskému státu. Šlo mu o něco jiného

 
ROZHOVOR Pokud jsou lidé v ohrožení života, a to křesťanské menšiny, Kurdové nebo Jezídové v arabských zemích jsou, tak jim máme pomoci, říká předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg. Nesouhlasí s výroky Tomio Okamury a jemu podobných, že na vlnu uprchlíků nejsme připraveni. „Na katastrofu není nikdy nikdo připravený. Dneska jsme tak bohatí, že kdyby do České republiky přišlo pár tisíc uprchlíků, lidi by ani nezpozorovali, že tady jsou,“ prohlásil bývalý ministr zahraničí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
30.01.2015 05:31 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Tomio Okamura (1585 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)

Schwarzenberg: ANO je jako holka, kterou jste včera poznal v baru

 
Místopředseda TOP 09 Karel Schwarzenberg přiznává, že ve vládě udělali chybu, když při plošných škrtech nezohlednili zdravotně postižené a část důchodců.Naopak za církevními restitucemi si stojí. I za tím, že Nečasova vláda umožnila státním zastupitelstvím, policii a soudům vyšetřovat i „papaláše“. Na druhou stranu kritizoval teatrálnost v kauze Nagyová či příliš dlouho vazbu exposlance Davida Ratha. Schwarzenberg to uvedl v rozhovoru pro deník Právo.
12.10.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , David Rath (4290 článků)

Kdo šetří, ten prohraje, do války s Putinem musíme investovat, burcuje Karel Schwarzenberg. A pochválil se za to, co řekl o odsunu

 
Karel Schwarzenberg nelituje toho, že v kampani před prezidentskými volbami kritizoval poválečný odsun německého obyvatelstva z českých zemí. Předseda TOP 09 to uvedl v rozhovoru pro server Aktuálně.cz. Schwarzenberg také vysvětloval, proč některé evropské státy nechtějí Rusko příliš kritizovat a chtějí s ním naopak spolupracovat. V českých dějinách 17. století našel poučení pro současnost a vysvětlil svůj názor na to, zda se Andreji Babišovi podaří ovládnout Českou televizi.
06.04.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)

Schwarzenberg nekompromisně udeřil na Zemana, když zjistil, co řekl před velvyslanci

 
Bývalý ministr zahraničí, šéf TOP 09 Karel Schwarzenberg kritizoval Miloše Zemana za jeho projev přednesený k velvyslancům. Připustil, že v mnohém lze s prezidentem souhlasit. „Ovšem mluviti o chybějící evropské armádě, pokud Česká republika zdaleka neplní ani své závazky vůči NATO, je poněkud liché, neboť samozřejmě bychom na ni také museli přispět,“ napsal Schwarzenberg na svém facebookovém profilu.
28.08.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Miloš Zeman (17050 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)

Schwarzenberg se loučí. Ze Zemana je "zhnusen"

 
Karel Schwarzenberg odchází z čela TOP 09. Na sněmu strany v pražském hotelu Don Giovanni předává vedení svému statutárnímu zástupci Miroslavu Kalouskovi, o kterém se už od založení partaje mluví jako o faktickém šéfovi.  Schwarzenberg přednesl na úvod sněmu projev, ve kterém označil uprchlickou krizi za generační výzvu. Následně tvrdě kritizoval současného prezidenta Miloše Zemana. "Dělá to strašně, jsem z toho zhnusen," řekl doslova.
28.11.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Miroslav Kalousek (6021 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)

Z toho vám rupnou kaťata: Modelky v dráždivých kostýmech ukázaly zadečky

 
Viděli jsme je předtím už stokrát, ale tentokrát vážně překvapily! Hvězdy českých mol Hana Mašlíková  (30) , Eliška Bučková  (23) , Taťána Makarenko a další krásky se v úterý večer představily na netradiční módní přehlídce před prodejnou s italským luxusním nábytkem. Atmosféra tu byla jako v Benátkách a dívky připomínaly ve svých modelech velmi nebezpečně vyhlížející černé vdovy na návštěvě erotického veletrhu. Podívejte se ve videu, o co jste přišli!
08.09.2012 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (341 článků) , Eliška Bučková (924 článků)

Tenhle český videoklip si dělá legraci z Justina Biebera a jmenuje se Macatá!

 
Znáte písničku Boyfriend od kanadské zpěvačky "Justýny Bieberové":http://www.extra.cz/tema/justin-bieber? Je dost slavná, a tak vzniká i řada coververzí. Jednu takovou coververzi se rozhodlo udělat uskupení říkající si Kaťata Bro, kde je pár lidí ze známé české kapely Rybičky 48.
13.06.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1303 článků)

Daniela Písařovicová chybuje: Bílé kalhotky a černá podprsenka se k sobě Dančo co? Nehodí!

 
Vzít si pod průhledné šaty černou podprdu a bílá kaťata - to je fakt školácká chyba.
18.09.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (86 článků)

Ostuda v televizi: Révaiovi praskla kaťata, ukázal spoďáry

 
To nevymyslíš! Možná je škoda, že faux pas, které se přihodilo herci Janu Révaiovi, nepřišlo na řadu až při přímém přenosu, ale při generálce k pořadu Pomozte dětem, v němž účinkují soutěžící ze StarDance. Honza se do tance a charity tak opřel, až si roztrhl na zadku kalhoty!
19.04.2014 19:50 |

podobné články

Langmajer v negližé: Svlékl se do spodek a ukázal, jak ho vídá jenom Gondíková

 
Herec Jiří Langmajer  (49) je schopný kvůli dobrému hereckému výkonu udělat úplně vše. Teď si třeba spustil kaťata a ukázal trenky, které naznačovaly, že Adéla Gondíková  (42) má asi doma pořádného chlapáka. Mrkněte do fotogalerie!
22.03.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (401 článků) , Adéla Gondíková (340 článků)

'Zaprdlost, kterou žijeme'. Hysterie z uprchlíků je projevem malosti, kárá Schwarzenberg

 
Česká psychóza vyvolaná strachem z uprchlické krize projevem národní zamindrákovanosti a malosti, prohlásil předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg a dodal, že se za to stydí. Kritizoval také nepřímo prezidenta Miloše Zemana, který nedávno strašil tím, že migranti určitě nebudou respektovat české zákony a pokusí se u nás zavést šaríi. 
31.10.2015 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Miloš Zeman (17050 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)

Schwarzenberg: Starosti mně dělají spíše naše prázdné kostely než jedna plná mešita

 
Přijmout tisíce uprchlíků by pro Evropu neměl být problém za předpokladu, že nevzniknou ghetta a nebude tak zaděláno na sociální problémy. Evropa by navíc neměla zanedbávat vlastní duchovní tradici. V rozhovoru pro Právo to řekl čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.
15.05.2016 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3606 článků) , Karel Schwarzenberg (449 článků)