Článek

Hlídal Havla, teď ho vyrazili! Policistu odsoudili za nedovolené ozbrojování

 
Hlídal Havla a Havlovou. Zahrál si v seriálu Labyrint. Závodil ve střelbě. Dnes již bývalý policista Robert Prouza (41) teď přišel o všechno. Byl odsouzený za nedovolené ozbrojování.
04.11.2015 19:35 |

podobné články

Podobné články

Ve skladu munice ve Slatině prý může jít o nedovolené ozbrojování

 
Po dnešní kontrole materiálu v muničním skladu Multiagro ve Slatině u Vysokého Mýta policie zahájila trestní řízení kvůli podezření z nedovoleného ozbrojování. Kontrola měla potvrdit nebo vyvrátit držení nelegální munice a jejího nesprávného uskladnění. V pondělí by měla pokračovat. "Policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání nedovoleného ozbrojování. Je tu možnost odnětí svobody až na pět let," řekla ČTK policejní mluvčí Markéta Janovská. Odmítla uvést, co ve skladě bylo.
13.02.2015 18:26 |

podobné články

Šéfa oddělení vyzbrojování na obraně stíhali za nedovolené ozbrojování

 
Vypadá to jako kouzlo nechtěného. Šéf sekce vyzbrojování na ministerstvu obrany Pavel Bulant byl v minulosti stíhán za nedovolené ozbrojování. Do problémů se zákonem se dlouholetý voják dostal před deseti lety. Nešlo však o střelné zbraně, ale o silvestrovské rachejtle.
16.11.2011 04:40 |

podobné články

Zbrojního šéfa na ministerstvu stíhali za nedovolené ozbrojování

 
Vypadá to jako kouzlo nechtěného. Šéf sekce vyzbrojování na ministerstvu obrany Pavel Bulant byl v minulosti stíhán za nedovolené ozbrojování. Do problémů se zákonem se dlouholetý voják dostal před deseti lety. Nešlo však o střelné zbraně, ale o silvestrovské rachejtle.
16.11.2011 07:30 |

podobné články

Lavička Václava Havla, zahrada Václava Havla, náměstí Václava Havla. To vše je v Izraeli, uvedl ministr Herman u příležitosti otevření rozhledny

 
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) nedávno v Izraeli otevřel rozhlednu Václava Havla a připomněl, že právě kvůli prvnímu českému prezidentovi má Česká republika v Izraeli dobrý zvuk, Izraelci si prý cení myšlenek Václava Havla. Svědčí o tom i fakt, že v této zemi najdeme rozhlednu Václava Havla, zahradu Václava Havla i lavičku Václava Havla.
13.11.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4852 článků) , Daniel Herman (601 článků) , Daniel Herman (1059 článků)

Bodyguard prezidenta Václava Havla (†75): Odsouzen za nákup samopalů!

 
Hlídal Havla. Hrál i v seriálu Labyrint. Policistu Roberta Prouzu (41) vyhodili z práce. Důvod? Odsoudili ho za to, že si koupil maketu zbraně. Krajský soud teď rozsudek zrušil.
07.04.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4852 článků)

Zjevně opilý muž šel vesnicí s nabitou kulovnicí zabalenou ve fólii

 
Sdělením podezření ze spáchání trestného činu nedovolené ozbrojování prozatím pokračuje půlnoční vycházka šestačtyřicetiletého muže. Krátce před půlnocí v polovině června si jeho samotného a především předmětu, který nesl v ruce, všimla pozorná hlídka bojkovických policistů hlídkujících ve Starém Hrozenkově.
04.07.2014 00:55 |

podobné články

Podvodníci si půjčili 60 milionů: Splácet se jim už nechtělo!

 
Před více než měsícem byl pro nedostatek důkazů zproštěn obvinění z vydírání hned tří podnikatelů. Jihlavský Vladimír P. (47) nakonec u soudu vyfasoval jen podmínku pro nedovolené ozbrojování. Teď je v merku elitních detektivů znovu!
10.12.2013 23:25 |

podobné články

Zemanova výzva k ozbrojování veřejnosti experty příliš nenadchla

 
Většině bezpečnostních expertů oslovených ČTK se výzva prezidenta Miloše Zemana k většímu ozbrojování společnosti kvůli nebezpečí terorismu nezamlouvá. Podle některých z nich neznamená vyšší počet zbraní ve společnosti automaticky vyšší ochranu před terorismem, další varuje, že podobná výzva může snížit důvěru v bezpečnostní složky státu.
01.08.2016 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20900 článků)

Prezidentova slova jsou prý nebezpečná. Babišův poslanec Zlatuška se rozjel

 
Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Blesk.cz oznámil, že změnil svůj názor na otázku ozbrojování občanů a prozradil, že si už i jeho žena pořídila zbrojní pas, takže ho možná spolu s ochrankou ochrání před teroristy. Je rozsáhlejší ozbrojování občanů tou správnou cestou? V úterních Událostech, komentářích o tom diskutovali Babišův poslanec za hnutí ANO Jiří Zlatuška a šéf komunistů Vojtěch Filip.
02.08.2016 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zlatuška (129 článků) , Vojtěch Filip (1050 článků) , Miloš Zeman (20900 článků)

Rappera Wayna zatím neodsoudili, u soudu hořelo

 
Soud v New Yorku v úterý nevynesl rozsudek nad americkým rapperem Lilem Waynem, který je obviněný z pokusu o nedovolené ozbrojování. V suterénu budovy totiž vypukl požár, kvůli kterému byla všechna přelíčení odložena.
02.03.2010 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Lil Wayne (11 článků)

TERORISTICKÝ ÚTOK V ČESKU? Jihočech převážel v autě 4 KILA VÝBUŠNINY...

 
Českokrumlovští kriminalisté obvinili muže středního věku ze spáchání zločinu nedovolené ozbrojování. V autě převážel množství výbušnin, kterou koupil od neznámého muže, řekla v neděli agentuře Mediafax policejní mluvčí Michaela Pavlíčková.
25.09.2011 08:50 |

podobné články

Exekutor našel u dlužníka NELEGÁLNĚ upravenou PUŠKU S OPTIKOU! Práskl ho POLICII

 
Pro nedovolené ozbrojování stíhají benešovští policisté 40letého muže, v jehož domácnosti nalezl v srpnu exekutor upravenou perkusní pušku s optikou a 25 nábojů různé ráže. Mediafax o tom v úterý informovala mluvčí benešovské policie Zuzana Stránská.
18.10.2011 11:30 |

podobné články

Zabavený arzenál! Otec se synem měli doma skladiště zbraní!

 
Větší množství zbraní zajistila policie ve Frýdku-Místku u třiačtyřicetiletého muže a jeho devatenáctiletého syna. Za nedovolené ozbrojování jim hrozí dva roky ve vězení, informoval v pátek policejní mluvčí Vlastimil Starzyk.
04.11.2011 13:30 |

podobné články

Za ubití koně palicí dostal muž z Náchodska podmínku

 
Okresní soud v Náchodě dnes potrestal devětadvacetiletého muže za trýznivé ubití koně železnou palicí podmíněným trestem osmi měsíců vězení se zkušební dobou 18 měsíců. Muž má také zaplatit pokutu 60.000 korun. Vedle týrání zvířat soud muže potrestal i za nedovolené ozbrojování, protože se koně nejprve pokusil zabít nelegálně drženou malorážkou. Řekl to soudce Pavel Ruml.
06.12.2011 13:45 |

podobné články

Soud s lupičem: Odsedí si trest ve výši osmi let

 
Krajský soud v Praze ve středu odsoudil Františka Čmolíka k osmi letům vězení ve věznici s ostrahou za loupeže a nedovolené ozbrojování. Rozsudek není pravomocný.
21.03.2012 11:25 |

podobné články

Mladík postřelil v Modřanech tři lidi, dostal 15 let vězení

 
Patnáct let ve věznici s ostrahou si má podle zatím nepravomocného středečního rozsudku Městského soudu v Praze odpykat 28letý Jindřich Pirner. Ten loni v Modřanech postřelil tři lidi nelegálně drženou pistolí, soud ho potrestal za pokus vraždy a nedovolené ozbrojování.
21.11.2012 14:10 |

podobné články

Přišel do kůlny a popravil svého švagra. Hrozí mu dvacet let

 
Krajský soud ve Zlíně začal dnes projednávat případ devětapadesátiletého Josefa Saňáka, který podle obžaloby loni v říjnu v obci Štítná nad Vláří - Popov na Zlínsku zastřelil nelegálně drženou zbraní svého třiapadesátiletého švagra. Saňák u soudu řekl, že chtěl příbuzného pouze postrašit a smrtelná rána vyšla z perkusního revolveru nešťastnou náhodou při potyčce. Pokud soud dospěje k opačnému závěru, muži hrozí za vraždu a nedovolené ozbrojování 12 až 20 let vězení. 
07.05.2013 15:10 |

podobné články

Muž, který zabil advokáta si odsedí 16 let. Chtěl jsem zabít někoho jiného, tvrdí

 
Pražský městský soud dnes potrestal Petra Štalzera 16 lety vězení za loňskou vraždu pražského advokáta a nedovolené ozbrojování. Rozsudek není pravomocný. Podle obžaloby chtěl Štalzer zastřelit jiného muže, ale spletl si ho s právníkem, který byl zamýšlené oběti velice podobný. 
21.06.2013 15:55 |

podobné články

Za vraždu právníka dostal Štalzer 16 let

 
Pražský městský soud dnes potrestal Petra Štalzera 16 lety vězení za loňskou vraždu pražského advokáta a za nedovolené ozbrojování. Rozsudek není pravomocný, Štalzer svou vinu popírá a na místě se odvolal. Podle obžaloby chtěl zastřelit jiného muže, ale spletl si ho s právníkem, který byl zamýšlené oběti velice podobný a bydlel ve stejné ulici. 
21.06.2013 17:55 |

podobné články