Článek

HK ČR: Srbští a čeští podnikatelé k sobě mají blízko

 
S partnery v srbském Bělehradě jednala dvacítka českých firem, která sem pod vedením viceprezidenta Hospodářské komory České republiky (HK ČR) Bořivoje Mináře doprovodila ve dnech 11. - 12. března 2015 náměstka ministra průmyslu a obchodu ČR Vladimíra Bärtla. Ministr Jan Mládek se z důvodu neodkladného jednání v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR mise do Srbska neúčastnil.
13.03.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (667 článků)
Podobné články

Reportérovi ČT chtěli rozjívení srbští fanoušci olizovat uši

 
Reportér České televize Luboš Rosí ve čtvrtek v přímém přenosu ze stadionu Slávie v Praze prokázal skutečnou profesionalitu. Přestože před kamerou vedle něj defilovali rozjívení srbští fanoušci Crvene Zvedzy Bělehrad, pošťuchovali jej a za jeho zády dělali různé opičky, Rosí dále popisoval dění před stadionem s chladnou hlavou.
21.08.2009 17:35 |

podobné články

Srbští fotbaloví chuligáni prošli centrem na Letnou: Obchodníci v Pařížské se před nimi zavřeli

 
Pražská policie už v pozoru! Do Prahy se už od středy sjížděli fotbaloví fanoušci srbského týmu Crvena Zvezda. Ten se ve čtvrtek v 19 hodin utká s fotbalovou Spartou. Srbští příznivci, kteří jsou pověstní násilím a jsou rádi, když je o nich vědět, se za doprovodu policie od hlavního nádraží, přes Staroměstské náměstí, Pařížskou ulici, Čechův most, Letenský tunel, dostali až ke stadionu na Letné.
03.08.2017 12:40 |

podobné články

Čeští podnikatelé plánují v Rusku uzavřít kontrakty za miliardy

 
Čeští podnikatelé chtějí příští týden uzavřít v Rusku kontrakty v hodnotě několika miliard korun. ČTK to dnes řekl mluvčí Svazu průmyslu a dopravy ČR Milan Mostýn. Podnikatelé budou od neděle doprovázet premiéra Petra Nečase (ODS) na čtyřdenní návštěvě Ruska.
22.05.2013 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9260 článků)

VyVolení Honza a Eva se svlékli v obchoďáku. Ti k sobě po rozchodu se svými láskami ale mají blízko!

 
Už je to pár týdnů, co čtvrtou a zároveň poslední řadu VyVolených zcela nepřekvapivě vyhrál Vladko Dobrovodský , a po ostatních soutěžících jako by se zem slehla. Eva a Honza se ale snaží. Dvojička, která k sobě měla ve vile blízko, spolu dál kuje pikle i na „svobodě“. Dokonce se spolu svlékli do spodního prádla a předvedli vánoční striptýz. Podívejte se na fotky, zda se vám jeden z dvojice zamlouvá!
19.12.2013 08:57 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (122 článků)

Ti idioti si mysleli, že mohou zapalovat světlice, zlobili se v Austrálii na Srby

 
Srbští chuligáni o sobě znovu dali vědět při mezistátním fotbalovém zápase.
08.06.2011 13:55 |

podobné články

MPO: Podnikatelé najdou formuláře na jednom místě. Šetří to jejich čas i peníze

 
Podnikatelé již nemusí složitě vyhledávat formuláře státní správy na řadě různých pracovišť a webů. Formuláře s dopadem na podnikatele totiž uveřejňuje nově Ministerstvo průmyslu a obchodu na jednom místě – na portálu BusinessInfo.cz. Tento způsob řešení značně snižuje administrativní zátěž, což sami podnikatelé hodnotí velmi pozitivně.
19.05.2016 15:55 |

podobné články

Slovensko je pro prohře s Paraguayí 0:2 blízko vyřazení

 
Fotbalisté Slovenska jsou při svém premiérovém startu na mistrovství světa blízko vyřazení. V dnešním souboji prohráli v Bloemfonteinu ve skupině F s Paraguayí 0:2. Branky vítězů vstřelili ve 27. minutě Vera a čtyři minuty před koncem Riveros. Paraguay má se čtyřmi body blízko k osmifinále, Slovensku už nemusí stačit ani výhra v posledním zápase s obhájcem zlata Itálií.
20.06.2010 20:20 |

podobné články

Čeští podnikatelé mají v Ázerbájdžánu žně. Zeman a Alijev zahájili v Baku fórum

 
České firmy se budou spolupodílet na výstavbě domů a infrastruktury na umělém ostrově v Ázerbájdžánu a opraví česká letadla. Informovali o tom čeští podnikatelé, kteří jsou na návštěvě v Ázerbájdžánu společně s prezidentem Milošem Zemanem. Ten společně se svým ázerbájdžánským protějškem zahájil podnikatelské fórum. Zeman na fóru žertoval s českými podnikateli a řekl, že kdo z nich nebude v Ázerbájdžánu úspěšný, měl by rovnou v Baku spáchat sebevraždu. 
16.09.2015 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20442 článků)

Florbalisté jsou po remíze se Švýcarskem blízko postupu

 
Čeští florbalisté ve svém druhém utkání na mistrovství světa smazali proti Švýcarsku dvoubrankovou ztrátu a po remíze 2:2 jsou blízko postupu ze skupiny. Svěřenci trenérů Radima Cepka a Zdeňka Skužného mají po dvou zápasech tři body a k přímé účasti ve čtvrtfinále jim stačí v úterním zápase s Estonskem bez ohledu na vývoj druhého duelu remíza.
10.12.2014 13:27 |

podobné články

Osobnosti: Radim Cepek (7 článků)

Mají srbští chuligáni konkurenci? Snad jen v Polácích

 
Projděte si fotbalové chuligány z různých zemí
23.07.2010 13:52 |

podobné články

Zemanův výrok o vydírání podnikatelů má blízko ke korupci, míní Schwarzenberg

 
Středeční výrok prezidenta Miloše Zemana, který uvedl, že bude „vydírat“ podnikatele, aby přispěli na jeho fond pro umoření státního dluhu, má podle předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga blízko ke korupčnímu jednání. Řekl to v předvolebním chatu se čtenáři Novinek.
26.09.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Miloš Zeman (20442 článků)

Čeští podnikatelé objevili poptávkové servery!

 
Čeští podnikatelé častěji využívají poptávkových serverů. V porovnání s ostatními zeměmi střední a východní Evropy až dvojnásobně.
29.09.2011 04:40 |

podobné články

Čeští podnikatelé tráví více času v práci než doma

 
Čeští podnikatelé stráví mnohem více času mimo domov než jejich kolegové ve světě. Vyplývá to z indexu, který porovnává ukazatele mapující rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem mezi 16.000 profesionály ve více než 80 zemích. Ve světě se rovnováha mezi pracovním a soukromým životem zlepšuje. Index v ČR je 20 bodů pod celosvětovým průměrem 124 bodů.
14.05.2012 13:05 |

podobné články

Čeští podnikatelé hledají nové příležitosti v Jižním Súdánu

 
Čeští podnikatelé hledají nové obchodní příležitosti v africkém Jižním Súdánu. Dvoudenní návštěva nejmladšího afrického státu má podpořit české šance na byznys v petrochemickém sektoru, výstavbě železnic, malých letišť nebo přenosových sítí. Podnikatelská delegace je součástí výpravy ministra zahraničí Jana Kohouta po afrických zemích. ČTK to dnes oznámilo Ministerstvo zahraničí (MZV).
14.10.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kohout (183 článků)

HK: Čeští podnikatelé hledají nové obchodní příležitosti v Indonésii a Barmě

 
Barma se po půl století izolace konečně otevírá světovému byznysu, čehož chtějí využít i čeští podnikatelé. Na třicet zástupců českých firem se proto dnes vypravilo na podnikatelskou misi organizovanou Hospodářskou komorou ČR, která doprovodí ministra zahraničních věcí Lubomíra Zaorálka na jeho pracovní cestě hned do dvou byznysově atraktivních destinací – čtvrtého nejlidnatějšího státu světa Indonésie a do dosud izolované Republiky Myanmarský svaz (Barma), kde má Česká republika dobrou tradici.
24.02.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2402 článků)

Poslední krabice sunaru a běženci blízko smrti. Je tu celoevropský poplach

 
Tisíce uprchlíků, skoro žádná organizace a teploty blízko nuly. Tak to každý den zažívají čeští dobrovolníci na srbské straně v Bapske. Doprovázejí uprchlíky na chorvatské hranice, kde si je přebírá tamní policie. V otevřeném dopise vyzývají všechny evropské vlády, aby okamžitě a rozhodně jednaly. Bojí se totiž, že jim pod rukama začnou migranti umírat.
22.10.2015 21:55 |

podobné články

PRVNÍ LÁSKA V TVÁŘI? Neuhádnete, kteří dva soutěžící mají k sobě blíž, než je zdrávo!

 
V neděli se teprve odvysílal první díl divácky oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas a už to vypadá, že tu máme lásku na obzoru. Dva ze soutěžících k sobě mají tak blízko, že to už překračuje kamarádskou mez. Mezi kým to mělo pořádně zajiskřit?
05.09.2016 15:35 |

podobné články

Srbští fandové řádili na dvou benzínkách a vyřvávali v Praze

 
Fanoušci srbského velkoklubu mířící na zápas do Prahy poničili benzínku na dálnici. Řada z nich proto zápas neuvidí. Problémy byly i v Praze.
19.08.2009 18:10 |

podobné články

Srbští fanoušci vymlátili hospodu, která patří Pavlovi Sedláčkovi

 
VIDEO: Fotbaloví fanoušci Červené hvězdy Bělehrad nejprve rozbili výlohu směnárny na Staroměstském náměstí v Praze. Pak se přesunuly na Václavské náměstí, kde se strhla bitka s policisty! 80 zadržených chuligánů.
20.08.2009 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Sedláček (26 článků)