Článek

HK ČR: Podpůrný program Brána do Persie pomáhá pronikat na íránský trh

 
Zájem českým firem o podporu Hospodářské komory ČR (HK ČR) při rozvíjení obchodu s Íránem je enormní. Potvrzuje to i nově otevřený program Brána do Persie, do něhož se začaly hlásit první firmy, banky a investiční fondy. HK ČR pro podnikatele organizuje také hned dvě podnikatelské mise do Íránu.
07.04.2016 21:20 |

podobné články

Podobné články

Brána do Persie: HK ČR startuje nový program na podporu českých firem se zájmem o Írán

 
Hospodářská komora České republiky startuje nový komplexní program na podporu českých firem se zájmem o rozvíjející se íránský trh.
03.02.2016 11:25 |

podobné články

Princ z Persie: Vydařená filmová báj z počítačové hry

 
Americký film Princ z Persie vychází z počítačové hry stejného jména. Na tyto filmy se většinou kouká spatra, ale to není tento případ. Princ z Persie se tvůrcům povedl a má našlápnuto na divácký úspěch.
24.05.2010 20:00 |

podobné články

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond zahájí elektronický příjem žádostí o poskytnutí podpory

 
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond (PGRLF) v zájmu zlepšení kvality služeb klientům zahájí 4. 1. 2016 elektronický příjem žádostí o poskytnutí podpory v rámci programů Zemědělec a Finanční podpora pojištění.
03.01.2016 14:46 |

podobné články

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond zastavil příjem žádostí o investiční a provozní úvěry

 
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond (PGRLF) uzavřel 31. října 2016 příjem žádostí v rámci druhého kola u programů podpory Investiční a Provozní úvěry. Zpracovány tak budou všechny žádosti podané k tomuto dni. Důvodem ukončení je překročení kapacity alokovaných finančních prostředků.
06.11.2016 20:50 |

podobné články

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond stanovil výši podpory pojištění zemědělců

 
Zemědělci a lesní hospodáři mohou počítat s tím, že jim Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond (PGRLF) uhradí významnou část letošních nákladů na pojištění proti nepředvídatelným škodám. O konkrétní výši podpory rozhodlo představenstvo PGRLF.
20.11.2016 12:50 |

podobné články

Brána pro migranty jako za nacistů? Aktivisté poupravili vchod do Drahonic

 
Detenční zařízení pro běžence v Drahonicích se opět dostalo do hledáčku umělců. Po vystřiženém srdci z pletiva prošla tentokrát úpravou vstupní brána. Aktivisté sem umístili heslo „Štěstí je volba“, které odkazuje na nápis „Prací ke svobodě“. Tedy na známé heslo z nacistických koncentračních táborů. Brána je nyní součástí výstavy HateFree.
23.02.2016 19:15 |

podobné články

Íránský jaderný program bude monitorován izraelským satelitem

 
Izrael vypustil do vesmíru satelit, který bude sledovat íránský jaderný program.
23.06.2010 07:15 |

podobné články

Škodí zdraví! Z plastových OBALŮ prý mohou do potravin pronikat CHEMIKÁLIE

 
Chemikálie obsažené v plastových obalech mohou pronikat do balených potravin a škodit lidskému zdraví, pokud jsou jim lidé vystaveni dlouhodobě.
20.02.2014 07:40 |

podobné články

Pokud se situace zklidní, ČR bude ekonomicky pronikat na východ Ukrajiny

 
Česko chce ekonomicky pronikat na východ Ukrajiny, předpokladem ale je, aby se uklidnila napjatá situace v regionu. Při jednání s představiteli Dněpropetrovské oblasti to dnes prohlásil český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek, který se oproti plánu nesešel se zdejším kontroverzním gubernátorem Ihorem Kolomojským. Aby Praha podpořila zájem českých firem o tento region, otevřela v Dněpropetrovsku honorární konzulát.
19.06.2014 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (1839 článků)

Společný projekt Lesů ČR a dalších subjektů úspěšně dokončen

 
Těsně před začínajícími prázdninami a hlavní sezónou dovolených připravil státní podnik Lesy ČR ve spolupráci s dalšími subjekty skvělý dárek pro milovníky lehce adrenalinových zážitků. U města Semily v Libereckém kraji je na skalním masívu, na levém břehu řeky Jizery vůbec poprvé v ČR nově otevřená tak zvaná via ferrata pojmenovaná názvem Vodní brána. Jedná se o lezecký výstup v náročném skalním terénu, kde však pohyb usnadňuje ocelové lano zakotvené v několikametrových intervalech pevně ve skále. To lezcům pomáhá překonat obtížná místa, ale hlavně slouží k jištění. Via ferratu v údolí se známou Riegrovou stezkou vybudovalo se souhlasem Lesů ČR občanské sdružení Vodní brána, které se stalo též jejím provozovatelem. Na projektu dále úzce spolupracoval Liberecký kraj, město Semily, obec Chuchelna a AC Adrenalin centrum Liberec.
26.06.2013 17:25 |

podobné články

Van Persie v Arsenalu prodloužil, z Adebayora si fanoušci utahují

 
Nizozemský útočník Robin van Persie podepsal s Kanonýry novou sedmiletou smlouvu. Budoucnost jeho ofenzivního parťáka Adebayora je stále ve hvězdách.
08.07.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Robin van Persie (39 článků)

Přihrávám pády, přiznal van Persie. Kvůli rozhodčím

 
Van Persie jen chce upozornit na faul
26.09.2009 13:35 |

podobné články

Rána pro Arsenal. Van Persie se ošklivě zranil

 
Van Persie si poranil kotník
15.11.2009 09:35 |

podobné články

Tvrdá zpráva pro Arsenal. Persie bude chybět pět měsíců

 
Van Persie musí na operaci kotníku
28.11.2009 12:45 |

podobné články

Arsenal vytahuje trumf v boji o titul, je jím Robin van Persie

 
Největší útočná hvězda týmu Tomáše Rosického, nizozemský střelec Robin van Persie, by se mohl překvapivě objevit na hřišti již ve středu.
13.04.2010 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Rosický (564 článků) , Robin van Persie (39 článků)

Hvězda Prince z Persie - Šaty dražší než její dům!

 
Tomu se říká okázalost! Drahé a oslňující róby volí hvězdy a hvězdičky před svými kroky po červených kobercích na filmových festivalech. Gemma Arterton z Prince z Persie při festivalu v Cannes však všechny trumfla. Šaty, které měla na sobě, byly dražší než je její dům!
24.05.2010 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Gemma Arterton (13 článků)

Artertonová má ve filmovém Princi z Persie šaty dražší, než je její dům

 
Šaty dražší než její dům na sebe oblékala herečka Gemma Artertonová v novém výpravném filmu Princ z Persie: Písky času, kde hraje princeznu Taminu po boku prince zpodobněného Jakem Gyllenhaalem.
26.05.2010 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Gemma Arterton (13 článků)

Premiéry - Princ z Persie, Nejlepší z Brooklynu i StreetDance 3D

 
Tento týden přinese do kin pět premiérových filmů: akční romantické dobrodružství Princ z Persie: Písky času, policejní příběh Nejlepší z Brooklynu, taneční film StreetDance 3D, sociální drama Precious a psychologickou studii Rozchod.
27.05.2010 05:05 |

podobné články

Do kin vstupuje velkofilm Princ z Persie: Písky času

 
Předělat populární počítačovou hru na film není zrovna lehký úkol. Nepovedlo se to už zástupům režisérů. Mike Newell (Čtyři svatby a jeden pohřeb, Harry Potter a Ohnivý pohár) to zkusil s jednou z nejslavnějších herních sérií o princi z Persie.
27.05.2010 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Mike Newell (1 článek) , Harry Potter (1177 článků)