Článek

Hes (ODS): Copak se z těch imigrantů všichni úplně zbláznili?

 
Včera byla Praha plná demonstrací. Na Hradčanském náměstí se srocovali polofašisti, na Malé straně proběhl happening rudozelené hate-free koalice. Pokud se na nás někdo díval z vesmíru, tak si musel myslet, že jsme úplný magoři.
07.02.2016 11:30 |

podobné články

Podobné články

Umírající Hes z okna neskočil! Stejně jako Pešková v Ulici spadl podivně ze schodů! Policie prozradila víc!

 
Tanečník a choreograf "Richard Hes":http://www.extra.cz/tema/richard-hes (50), který měl podle sobotních "prvotních informací Blesk.cz vypadnout z okna":http://www.extra.cz/sebevrazda-ktera-se-nepovedla-smrtelne-nemocny-richard-hes-skocil-s-prilis-male-vysky-vime-vic hospicu v Bohnicích, dopadl podobně jako "Klára Pešková v Ulici":http://www.extra.cz/a-zase-ta-ulice-podivejte-se-s-predstihem-jak-zitra-objevi-mrtvolu-peskove-kdo-bude-ten-stastny-nalezce.
10.02.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Pešková (57 článků)

Sebevražda, která se nepovedla: Smrtelně nemocný Richard Hes skočil z příliš malé výšky! Víme víc!

 
Choreograf a tanečník "Richard Hes":http://www.extra.cz/tema/richard-hes (50), který již druhým rokem čelí vážné formě "rakoviny":http://www.extra.cz/tema/rakovina, se podle portálu Blesk.cz pokusil o sebevraždu skokem z okna hospicu na Praze 8.
08.02.2014 20:20 |

podobné články

Choreograf Richard Hes odešel do tanečního nebe: Podlehl rakovině slinivky

 
Zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes (†50) dnes podlehl rakovině slinivky. Hes zemřel pouze týden po nešťastném pádu na schodech v hospicu, kde poslední dobou pobýval.
17.02.2014 13:20 |

podobné články

Tragický konec: Richard Hes (†50) svůj boj s rakovinou prohrál!

 
Jakoby v posledním vzepětí, přitáhl na sebe v minulém týdnu pozornost tanečník a choreograf Richard Hes svým údajným pokusem o sebevraždu. Vše se nakonec ukázalo jako smutný omyl a nešťastné vyzrazení vyšetřovací verze, kdy byl Hes nalezen nepříjemně zraněn po dvou pádech v okolí hospicu, kde dožíval svůj život.
17.02.2014 13:50 |

podobné články

Tragický konec: Richard Hes (†50) svůj boj s rakovinou v noci prohrál!

 
Jakoby v posledním vzepětí, přitáhl na sebe v minulém týdnu pozornost tanečník a choreograf Richard Hes svým údajným pokusem o sebevraždu. Vše se nakonec ukázalo jako smutný omyl a nešťastné vyzrazení vyšetřovací verze, kdy byl Hes nalezen nepříjemně zraněn po dvou pádech v okolí hospicu, kde dožíval svůj život.
17.02.2014 14:05 |

podobné články

Zemřel choreograf Richard Hes, podlehl stejné nemoci jako tanečník a herec Patrick Swayze

 
Zakladatel taneční skupiny UNO a známý choreograf "Richard Hes":http://www.extra.cz/umirajici-hes-z-okna-neskocil-stejne-jako-peskova-v-ulici-spadl-podivne-ze-schodu-policie-prozradila-vic dnes opustil tento svět. Podlehl rakovině slinivky, což je jedna z nejzákeřnějších a nejagresivnějších forem této nemoci, kterou trpěl i herec "Patrick Swayze":http://www.extra.cz/tema/patrick-swayze.
17.02.2014 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (213 článků) , Richard Patrick (1 článek)

Choreograf Richard Hes (†50) dnes podlehl rakovině

 
Ve věku 50 let dnes zemřel tanečník a choreograf Richard Hes. Informaci s odkazem na zdroj z okolí umělce přinesl server Super.cz. Hes byl známý především jako zakladatel taneční skupiny UNO z 80. let. Od loňska trpěl nevyléčitelnou rakovinou slinivky, nemoci dnes podlehl.
17.02.2014 15:15 |

podobné články

Největší hříchy Richarda Hese (†50): Boural opilý, ponižoval manželku a skončil v dluzích

 
Fenomenální tanečník a choreograf "Richard Hes":http://www.extra.cz/tema/richard-hes před pár dny "zemřel na zápal plic":http://www.extra.cz/zemrel-choreograf-richard-hes-podlehl-stejne-nemoci-jako-tanecnik-a-herec-patrick-swayze. Osláblé tělo rakovinou slinivky už nedokázalo bojovat s jinak běžnou nemocí. Díky obrovskému úspěchu taneční skupiny UNO a muzikálu Dracula se mu podařilo vydělat obrovské peníze, které mu zatemnily mysl. Stal se závislým na "alkoholu":http://www.extra.cz/tema/alkohol, trpěl "depresemi":http://www.extra.cz/tema/deprese a nakonec skončil s obrovskými dluhy.
19.02.2014 15:35 |

podobné články

Petice proti přijímání nelegálních imigrantů na území ČR

 
My občané ČR nesouhlasíme s přijímáním nelegálních imigrantů na území České republiky, nesouhlasíme s vyčleňováním finančních prostředků vládou na tyto účely a vyzýváme českou vládu, aby ukončila veškeré kroky k lákání imigrantů a usídlování imigrantů v naší zemi.
23.09.2016 07:45 |

podobné články

Tanečník Richard Hes obviněn ze znásilnění! A jeho přítelkyně nenosí kalhotky

 
PRAHA (kre) – Neznámá dívka obvinila choreografa a tanečníka Richarda Hese (45) ze znásilnění! Pak ho dokonce napadl její otec. „Ano, byl jsem z toho dost vyděšený,“ potvrdil informace deníku Aha! Hes, který je nyní navíc v podmínce, protože pod vlivem alkoholu způsobil nehodu, přišel o řidičák a pak si znova vesele dál řídil…
17.06.2009 02:30 |

podobné články

Strašlivá zpráva: Nejznámější český choreograf, který stojí za muzikálem Dracula, má rakovinu slinivky

 
Otec legendární taneční skupiny Uno, choreograf Richard Hes, je vážně nemocný. Hes, který je autorem choreografie k muzikálu Monte Cristo či Dracula, svádí těžký boj s rakovinou slinivky. Jeho stav je podle dostupných informací velmi vážný.
26.11.2013 08:12 |

podobné články

Slavní se bojí o život Richarda Hese (50): Rakovina je v posledním stádiu!

 
Otec legendární taneční skupiny UNO Richard Hes, který v osmdesátých letech přinesl revoluci do tance, je vážně nemocný. Jeho zdraví sžírá zákeřná rakovina slinivky a tanečníci jako třeba Richard Genzer (46), ze kterých Hes udělal hvězdy, o něj mají strach. Smrtelná nemoc je v posledním stádiu...
27.11.2013 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (439 článků)

Zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes má rakovinu: Přečtěte si, co mu vzkazují kolegové

 
Dokázal to, co bylo do 80. let u nás nemožné. Otec legendární taneční skupiny UNO Richard Hes (50) přinesl revoluci do tance. Z tanečníků, kteří předtím i potom byli jen »křovím« s mrzkými honoráři, udělal hvězdy. Dnes ale bojuje se zákeřnou nemocí o holý život. Jeho přátelé a kolegové mu vzkazují: Richarde, najdi sílu!
27.11.2013 12:17 |

podobné články

Zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes bojuje s rakovinou, jeho kolegové už ho pohřbili! Neuvěříte, co vypustili z pusy

 
V médiích se nedávno objevila zpráva, že zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes (50) trpí "rakovinou":http://www.extra.cz/doyen-ilja-racek-umira-rodina-se-pomalu-pripravuje-na-nejhorsi-nezabiji-ho-jen-rakovina slinivky. Kamarád Hese pro deník Blesk dokonce uvedl, že nemoc je v posledním stadiu.
10.12.2013 20:30 |

podobné články

Zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes se pokusil o sebevraždu: Vyskočil z okna!

 
Založil legendární taneční skupinu UNO, byl vynikající choreograf, ale zdravotní problémy ho dohnaly až k pokusu o sebevraždu. Richard Hes, který trpí rakovinou slinivky, dnes vyskočil z okna hospicu. Naštěstí přežil!
08.02.2014 18:30 |

podobné články

Choreograf Richard Hes se pokusil o sebevraždu, skok z okna přežil

 
Zakladatel slavné taneční skupiny UNO Richard Hes se v sobotu podle televize Nova pokusil o sebevraždu skokem z okna. Skok přežil.
08.02.2014 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Nova (79 článků)

Tanečník Richard Hes, který trpí rakovinou: Těžké zranění na schodech!

 
Uznávaný choreograf a zakladatel taneční skupiny UNO Richard Hes (50) utrpěl v sobotu vážné zranění kolenou, když upadl na schodech v hospicu. Když ho odváděli zdravotníci, upadl znovu. Prvotní podezření policie o sebevraždě se nepotvrdilo.
09.02.2014 20:30 |

podobné články

ČEZ: První vrcholové razítko s elektrárnou v Čechách i na Moravě

 
Právník Jiří Hes se rád toulá po kopcích Českého středohoří. Díky němu má tak jako vůbec první v této pahorkatině vrch Milá své vrcholové razítko. Jeho dominantou je Elektrárna Počerady, v níž má Jiří Hes jako zaměstnanec Skupiny ČEZ svou domovskou kancelář.
12.02.2014 16:00 |

podobné články

Teď už tančí v nebi: Choreograf Richard Hes podlehl rakovině slinivky

 
Uznávaný choreograf a tanečník Richard Hes, který trpěl nevyléčitelnou rakovinou slinivky, nemoci dnes podlehl. Super.cz to potvrdil zdroj z okolí umělce, který už byl v posledním stadiu nemoci.
17.02.2014 12:50 |

podobné články