Článek

Herecký obr Pavel Šimčík (205 cm): V ohrožení života! Víme proč!

 
Neúplatný rozhodčí z Okresního přeboru, hluchoněmý pobuda Major ve Čtvrté hvězdě, prosťáček Hrouda ve Vinařích. To jsou namátkou seriály, odkud zná herce Pavla Šimčíka (38) televizní divák. Znalci ovšem dobře vědí, že je výrazným členem souboru Dejvického divadla, ne-li jeho skutečným pilířem. Pavel Šimčík měří 205 cm a je nejvyšším českým hercem. Zároveň je i bezkonkurenčně největším Králíčkem!
06.12.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šimčík (4 články)
Podobné články

Česko Slovensko má talent: Šimčík se vrací do hry!

 
Nevídané! Pár týdnů poté, co z Česko Slovensko má talent vypadl František Šimčík (12) z dětského domova v Lipové u Šluknova, je uhrančivý tanečník zpět! „František se podobně jako další dva soutěžící vrací do hry. Diváci se na něj mohou už brzy těšit,“ potvrdila deníku Aha! mluvčí televize Prima Jana Kocová...
08.11.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: František Šimčík (17 článků)

František Šimčík z ČS má talent: Ani sláva mu nevrátila rodiče. Nezajímají se...

 
Dvanáctiletý František Šimčík nikdy neměl možnost si brát taneční lekce, přesto tvrdě sám dřel, aby si vybojoval díky show Česko Slovensko má Talent pozornost rodičů, kteří ho odložili do dětského domova a nezajímají se o něj. Úspěch u publika má velký, s jeho rodiči to ale ani nehnulo.
19.11.2010 10:10 |

podobné články

Osobnosti: František Šimčík (17 článků)

František Šimčík z Talentu prosí: Nevracejte mě kvůli děcáku!

 
Dvanáctiletý objev soutěže Česko Slovensko má talent František Šimčík sice dostal divokou kartu a přes vyhazov ze soutěže bude již tuto neděli bojovat o postup do finále, přesto ale z nabídky neměl radost. „Já nevím, jestli tam chci. Lidi by si mysleli, že mě berou zpátky jen kvůli děcáku,“ přiznal tanečník zástupcům televize.
19.11.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: František Šimčík (17 článků)

Bendlův náměstek je podezřelý ze střetu zájmů a braní úplatků

 
Náměstek pro pozemkové úpravy Tomáš Šimčík je obviněn ze střetu zájmů. Je nadřízeným svého švagra, který pracuje na pozemkovém úřadu v Kroměříži. Oba příbuzní jsou navíc zapleteni do konkurzu na kroměřížskou firmu Magneton, kterou koupila společnost Rovina. Šimčík je nyní podezřelý z toho, že bral od Rovniny úplatky, upozornil Týden.cz. Případem se zabývá protikorupční policie.
28.01.2012 08:15 |

podobné články

Herce Pavla Šimčíka přepadli a okradli! Policie hledá dva muže

 
Je to chlap jako hora, měří 205 centimetrů, přesto ho přepadli. Herec Pavel Šimčík (39) se stal obětí napadení, kdy ho navíc okradli.
20.03.2017 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Šimčík (4 články)

Temží proplulo 205 000 plastových kačenek

 
Více než sto tisíc liber na dobročinné účely a nový zápis v Guinnessově knize rekordů vzešly ze závodu Great British Duck Race, jenž se odehrál v neděli 6. září na Temži. Celkem kilometr dlouhou plavbu podniklo rekordních 205 000 plastových kachniček, které si mohli zakoupit za dvě libry (asi 60 korun) dobrovolníci z celé Velké Británie.
09.09.2009 12:50 |

podobné články

Nejvyšší modelce světa s 205 cm sahají ostatní dívky jen po prsa

 
S výškou téměř 205 centimetrů je 30letá americká manekýna, která si nechá říkat Amazonka Eva, bez výhrad nejvyšší modelkou světa. Se svými rozměry by se spíše hodila pod basketbalový koš než na módní molo.
27.11.2009 09:45 |

podobné články

Pokuta 205 milionů pro Telefónicu O2 platí

 
AKTUALIZOVÁNO.Telefónica O2 neuspěla u Ústavního soudu se svou stížností proti pokutě 205 milionů, kterou Český Telecom (dnes Telefónica O2)dostal v roce 2005 od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za zneužití dominance na trhu.
16.01.2012 15:50 |

podobné články

Česko sklízí čím dál více ovoce

 
Sklizeň ovoce v ČR loni meziročně vzrostla o osm procent na 149.205 tun ze 138.205 tun. V dlouhodobějším porovnání je však výkon českého ovocnářství přes loňský mírný růst výrazně nižší než dříve. Ve srovnání s dobou před deseti lety jsou aktuální sklizně nižší zhruba o pětinu, tehdy se úrody pohybovaly kolem 190.000 tun ročně. Na dnešních Ovocnářských dnech v Hradci Králové to řekl předseda Ovocnářské unie ČR Martin Ludvík.
21.01.2014 13:05 |

podobné články

Cvalík vážil 205 kg: Potkal lásku ze střední školy a zhubl 125 kilo!

 
Láska dělá divy, o čemž ví své Američan Lee Jordan (50). Roky vysedával na gauči, pojídal rychlé občerstvení a vyjedl se na nechutných 205 kilo. Když ale před šesti lety potkal svou lásku ze střední školy, rozhodl se s obezitou zatočit. Začal sportovat, zhubl neuvěřitelných 125 kilo a dnes je z něj nefalšovaný sportovec.
18.02.2014 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Lee (1 článek)

Důchodci dostanou o závratných 205 korun víc

 
Seniorům se blýská na lepší časy, ministerstvo financí schválilo návrh ministryně práce Michaely Marksové-Tomiové na zvýšení důchodů. Přesná výše částky zatím není jasná, bude se o ní jednat. Mohlo by jít každopádně až o závratných 205 korun. 
09.04.2014 13:30 |

podobné články

Penze opět porostou jako dřív. Důchodci si polepší o 205 Kč

 
Důchody porostou od ledna 2015 stejně jako do roku 2012. Návrh ministryně práce Michaely Marksové (ČSSD) na navrácení původní vyšší valorizace, která platila před úspornými škrty, podle informací ČTK schválila dnes vláda. Penzistky a penzisté by si navíc mohli přilepšit víc, než uloží zákon. Místo očekávaných zhruba 150 korun by mohli v průměru dostat asi 205 korun. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) s tímto plánem souhlasí.
09.04.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12409 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Obr Kyklop shodil 75 kg: Odsáli mu tuk a odřízli 5 kilo kůže!

 
Před dvěma lety bouchl do stolu a řekl dost. Obr z kapely Maxim Turbulenc Pavel Vohnout alias Kyklop (51) začal držet dietu a shodil neuvěřitelných 75 kg. Stejně jako ministr vnitra Milan Chovanec (44) podstoupil Kyklop odstranění tuku a nedávno odstranění povislé kůže, té mu odřízli 5 kilo. Ale nejvíc zatím zhubl prezident Herecké asociace Jiří Hromada (56).
19.11.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hromada (51 článků) , Pavel Vohnout (55 článků) , Milan Chovanec (1383 článků)

Lucie Bílá už nemluví s úžasným tanečníkem Šimčíkem z Talentu. Víme proč!

 
Hvězda první řady soutěže Česko Slovensko má talent František Šimčík (13) uchvátil svým tancem před rokem celý národ. A přestože se nedostal ani do finále, porotkyni Lucii Bílou  (45) nadchl tak, že se rozhodla ho dál finančně podporovat. Jenže po největší vlně mediálního zájmu vztahy ochladly a je ticho po pěšině. Vykašlala se na něj snad zpěvačka, která nechce plnit své sliby?
09.09.2011 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , František Šimčík (17 článků)

Trojan v seriálu Čtvrtá hvězda ukazuje sprosťárny znakovou řečí!

 
Celé tři měsíce se Ivan Trojan (49) a Pavel Šimčík (36) učili kvůli jediné scéně v sitcomu Čtvrtá hvězda znakovou řeč. Mnohahodinový dril přinesl ovoce, ovšem herci by se domluvili leda tak v nějaké putyce.
12.02.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Trojan (215 článků) , Pavel Šimčík (4 články)

Obr Jao Ming se vrací po zranění a zůstane v Houstonu

 
Basketbalový obr Jao Ming musel vynechat celý minulý ročník NBA po operaci chodidla, nyní už je ale podle svých slov stoprocentně připraven naskočit do tréninkového kempu Houstonu. V letním období nevyužil právo stát se volným hráčem a chce dodržet i poslední rok ze své pětileté smlouvy s Rockets.
30.06.2010 11:45 |

podobné články

Sazku by mohl zachránit italský herní obr Lottomatica

 
Zachráncem zadlužené loterijní společnosti Sazka by mohl být italský herní obr Lottomatica. Informuje o tom úterní MF Dnes.
25.01.2011 08:10 |

podobné články

Hanácký obr Drásal se znal i s Napoleonem

 
Josef Drásal je dodnes pravděpodobně nejvyšším Čechem. Muž, kterému byl dopřán jen krátký pobyt na tomto světě, měřil v osmnácti letech 242 centimetrů a vážil 186 kilogramů. Obr s dobráckým srdcem a obrovskou silou se setkal s Napoleonem i německým císařem Vilémem II. Spí svůj věčný sen v Holešově.
23.11.2011 13:50 |

podobné články