Článek

Herečka Vitázková nesehnala hlídání, manžela však vyslala plesat: Miláčku, pěkně se napapej!

 
Událostí brněnské plesové sezóny pořádně zahýbaly děti. Hvězdě seriálu Cesty domů Pavle Vitázkové (37), která je podruhé těhotná, účast na bále překazila dcera. Nesehnala hlídání, tak musela zůstat sama. Do víru tance tak vyslala alespoň manžela Dušana.
05.02.2016 13:45 |

podobné články

Podobné články

Herečka Vitázková nesehnala hlídání, manžela však vyslala plesat: Miláčku, pěkně se napapej!

 
Událostí brněnské plesové sezóny pořádně zahýbaly děti. Hvězdě seriálu Cesty domů Pavle Vitázkové (37), která je podruhé těhotná, účast na bále překazila dcera. Nesehnala hlídání, tak musela zůstat sama. Do víru tance tak vyslala alespoň manžela Dušana.
01.02.2016 05:05 |

podobné články

Herečka Pavla Vitázková: Z blondýny brunetou

 
Herečka Pavla Vitázková se rozhodla obarvit svou blonďatou hřívu nahnědo. Svůj krok odůvodnila tím, že měla příliš poškozené vlasy neustálým zesvětlováníma, navíc to chtělo změnu. "Řekla jsem si, že chci vypadat jinak, tak jsem se rozhodla se obarvit, s výsledkem jsem spokojená," říká Pavla Vitázková.
13.09.2011 07:35 |

podobné články

Je kost a kůže: Pavla Vitázková je půl roku po porodu šíleně hubená. Má o deset kilo méně než před otěhotněním

 
Herečka Pavla Vitázková  (35) se půl roku po porodu dcery Barborky poprvé objevila na párty a všechny šokovala svojí vizáží. Je neuvěřitelně vychrtlá. "Je pravda, že mám ještě asi o deset kilo méně než před otěhotněním. Nic pro to nedělám, nevím. Asi je to tím, jak lítám kolem malé, vůbec se nezastavím. Je to velká změna," řekla Super.cz Vitázková.
06.06.2014 13:45 |

podobné články

Vyzáblá Vitázková naložila dceři: Je to tlustý problémový Číňan!

 
Svou dceru Barborku se herečka Pavla Vitázková (35) snaží uchránit před mediálním světem, po deseti měsících od jejího narození udělala výjimku. Blonďatý andílek s modrýma očima není ale nikomu z rodičů vůbec podobný. Vitázková, která je po porodu vychrtlejší než kdy jindy, ji nazývá tlustým Číňanem.
09.10.2014 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Barborka (11 článků)

Pavla Vitázková z Cest domů: Bojí se nevěry!

 
Herečka Pavla Vitázková (32) si je moc dobře vědomá konkurence v podobě mladých děvčat. Aby si udržela pozornost manžela, musela zapracovat na své postavě.
21.10.2011 05:10 |

podobné články

Krásná Pavla Vitázková se chlubí tímhle parádním manželem: Je hezčí a talentovanější než já

 
Krásná herečka Pavla Vitázková  (33) se v poslední době dostala tak trochu do stínu svého manžela. Dušan Vitázek sice nebaví jako ona celý národ v televizním seriálu, ale exceluje v divadle a už podruhé dostal jako nejlepší muzikálový herec prestižní divadlení cenu Thálie.
26.03.2012 19:50 |

podobné články

Herečka Vitázková: Vypadá úplně jinak! Kvůli přechodu z Primy na Novu!

 
Aby mohla herečka Pavla Vitázková (33) po své seriálové smrti v Cestách domů na obrazovky konkurenční televizní stanice, musela se vzdát své image. Z křehké něžné blondýnky se tak stala žena vamp s dlouhými tmavými vlasy.
17.02.2012 05:15 |

podobné články

Herečka z Cest domů a Redakce porodila první dítě: Pavla Vitázková se stala maminkou

 
Herečka Pavla Vitázková  (35) se letos stala poprvé maminkou. Šťastným dnem se pro ni stal prosincový pátek třináctého, kdy v brněnské nemocnici porodila zdravou holčičku. S manželem Dušanem Vitázkem jí dali jméno Barbora.
30.12.2013 17:30 |

podobné články

Herečka Pavla Vitázková: Dva měsíce po porodu má ukázkovou postavu!

 
Po těhotenských kilech ani památky! Herečka Pavla Vitázková (35) přivedla přesně před dvěma měsíci na svět svou prvorozenou dceru Barborku a už má zase postavičku jako lusk. A nejen to!
15.02.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Barborka (11 článků)

Nejhubenější česká herečka Pavla Vitázková se opět zakulatí. Čeká totiž druhého potomka

 
Co se zdálo nemožné, se stalo skutečností. Herečka Pavla Vitázková, která ještě donedávna strašila svou kostnatou postavou, čeká své druhé dítě. I přes muší váhu se jí podařilo otěhotnět. Kdy se miminko narodí? Už zná pohlaví?
08.01.2016 10:46 |

podobné články

Ťukněte si s celebritou! Herečka Pavla Vitázková slaví 38

 
38. narozeniny dnes slaví herečka Pavla Vitázková. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě to zdravíčko!
21.12.2016 05:15 |

podobné články

Akci celebrit syn Agáty přetrpěl: Nudil se pod stolem a zkoumal babičku Žilkovou

 
Nesehnala hlídání, tak musela Agáta Prachařová (30) vzít čtyřletého syna Kryšpína s sebou na křest kuchařky Haliny Pawlowské (60). Obě babičky Veronika Žilková (54) i Dana Batulková (57) totiž křtily knihu také. A děda David Prachař (56) byl pro změnu na jiném křtu.
10.11.2015 15:10 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (118 článků) , Halina Pawlowská (490 článků) , Agáta Prachařová (2549 článků) , Dana Batulková (230 článků)

Wow! Vitázková ukázala své krajkové spodní prádlo, Pavlovčinová žhavý obleček s podvazky

 
Herečka Pavla Vitázková  (33) nepatří k těm, které by se odhalovaly. V případě seriálu První krok ale udělala výjimku a v jedné scéně předvedla, jaké nosí prádélko. Pavla však ani zdaleka není jedinou herečkou, která se v seriálu svlékne. Podívejte na video s těmi nejvíc odhalenými scénami.
21.03.2012 16:30 |

podobné články

Vitázková přijde o kšeft: Scenáristé jí připravili smrt plnou krve

 
Herečka Pavla Vitázková (32) po dvou sériích končí v seriálu Cesty domů. "Na její postavě bylo zajímavé, že se pohybovala mezi dvěma muži. Kdyby se přiklonila k jednomu z nich, přestalo by to být divácky zajímavé," vysvětlují na TV Prima konec její postavy. Smrt bude podle informací Super.cz opravdu výživná a plná krve. Točit se bude již za pár dní v pražské Šárce.
16.05.2011 13:50 |

podobné články

Vitázková opouští seriál aneb Když se točí smrt!

 
Pavla Vitázková (32) coby Soňa Mašková má své dny v seriálu Cesty domů spočítané. Poté, co se scenáristé a režisér domluvili, že herečka zemře, vymysleli pro ni dramatický odchod. A Blesk byl u toho.
20.05.2011 09:10 |

podobné články

Vitázková v prádle: Proč takhle sexy nebyla v seriálu?

 
Hvězda seriálu Cesty domů Pavla Vitázková (32) začala fušovat modelkám do řemesla. Blesk.cz získal fotografie, na kterých herečka pózuje ve spodním prádle. Škoda, že opuští oblíbenou ságu na Primě, takhle svůdná, by jistě přilákala další diváky.
02.06.2011 05:15 |

podobné články

Sexbomba Pavla Vitázková z Cest domů se u moře pořádně vysvlékla. Máme fotky

 
Krásná herečka Pavla Vitázková  (32) má nejen půvabný obličej, ale i fantastickou figuru. Ukázala to na dovolené v Řecku, kam vyrazila na dámskou jízdu s bývalými seriálovými kolegyněmi. Nestyděla se ukázat své tělíčko v plavkách. Pavla je bezdětná, takže její bříško nepoznamenalo žádné těhotenství. Řekové byli z nádherné blondýny paf. Měli ale smůlu. Pavla je šťastně vdaná.
11.07.2011 16:15 |

podobné články

Pavla Vitázková o Cestách domů: Rok jsem jen seděla v autě!

 
Herečka Pavla Vitázková (32) je ráda, že už pro ni natáčení seriálu Cesty domů skončilo. Vadilo jí totiž, že většinu času strávila na cestách.
13.07.2011 05:05 |

podobné články

To je nádhera: Krásná herečka Pavla Vitázková předvedla ploché bříško

 
Bývalá tvář seriálu Cesty domů Pavla Vitázková zjistila, že si během ročního natáčení úplně zkazila figuru. "Manželství jsem během roku pendlování po dálnici sice udržela, ale perfektní postavu nikoliv. Začala jsem cvičit, ale i využívat ostatních hubnoucích metod, protože krásných, mladých děvčat je všude plno a já mám doma zdravého chlapa." to jsou slova usměvavé Pavly.
15.10.2011 08:20 |

podobné články