Článek

Herečka, na jejíž přírodní ňadra se pějí ódy, zúročila své přednosti v sexy kampani

 
Emily Ratajkowski  (24) má sice slibně rozjetou kariéru v Hollywoodu, ale v první řadě jde o modelku. Obdivovaná celebrita ve svém původním oboru nezahálí a přišla s dalším důkazem o své výjimečné atraktivitě.
02.08.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Emily Ratajkowski (86 článků)
Podobné články

Co byste měli vědět o přírodní kosmetice

 
Možná i vy přemýšlíte nad přechodem z konvenční na přírodní kosmetiku. Spotřebitelé se často zamýšlejí nad tím, jestli se to vyplatí, zda je přírodní kosmetika opravdu takový zázrak a není to jen marketingový tah. Řekneme vám otevřeně, na co se můžete připravit. V první řadě je třeba si uvědomit, že přírodní kosmetika může a nemusí pomoci vyřešit vaše problémy s pletí, pokud nějaké máte. Je to úplně stejné, jako při konvenční kosmetice – něco vám pomůže, něco ne. Pokud však máte bezproblémovou pleť a jde vám hlavně o to, abyste více zbytečně nezanášely své tělo chemickými složkami, bude pro vás přírodní kosmetika rozhodně jako stvořená. Výhody jsou již všeobecně známé: vitamíny a účinné látky z přírody se v 100% přírodní kosmetice nacházejí v koncentrovanější podobě, navíc při správné výrobě se jimi neplýtvá. Na proces správné výroby přírodní kosmetiky dohlížejí certifikační společnosti, které dávají pozor na to, aby byly všechny suroviny přírodní a výroba v souladu s ekologickým zemědělstvím. Taková certifikovaná přírodní kosmetika obsahuje všechny účinné látky v plné síle a nic jim nebrání ošetřovat a mazlit vaši pokožku. Účinky dokonce mohou být efektivnější, dlouhodobější a viditelnější. Avšak v něčem je použití přírodní kosmetiky přece jen jiné. Jde o zvyk, avšak přírodní kosmetika nereaguje tak, jak konvenční. Je třeba si uvědomit, že neobsahuje téměř nic navíc, žádné konzervanty, barviva, syntetické látky pro pohodlnější použití, ani parfemaci. Důsledkem toho je, že voní čistě přírodně podle toho, co je její součástí, nemusí vytvářet až takovou bohatou pěnu jak jste byli zvyklí a také se v některých případech jinak používá. Vezměme si jako příklad přírodní tuhý šampon na vlasy. Někdy může zjištění, že nepění tak jako běžný tekutý šampon z drogerie, vyvolat doslova paniku. Stejně může působit i jeho těžší vymývaní, a nakonec výslední efekt, kdy jsou často vlasy tvrdší a nepoddajné. Je však... Čtěte více Příspěvek Co byste měli vědět o přírodní kosmetice pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.10.2016 06:30 |

podobné články

Společný film svalnatého hezounka a obdivované modelky se vepsal do historie tím nejhorším způsobem

 
Spojení dívčího idolu Zaca Efrona (27) a modelky Emily Ratajkowski  (24) , na jejíž přírodní ňadra se na internetu pějí ódy, mělo být jasnou sázkou na jistotu. Jejich film We Are Your Friends se ale setkal s katastrofickým nezájmem publika.
02.09.2015 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (154 článků) , Emily Ratajkowski (86 článků)

3 důvody proč používat přírodní deodoranty

 
Stále se rozmáhajícím trendem především mezi ženami jsou přírodní deodoranty, ke kterým tíhne čí dál tím větší počet žen. Ono se v podstatě není čemu divit. Řekněme si upřímně: kdo z nás by chtěl smrdět potem? Jen si představte situaci, kdy jdete například autobusem nebo tramvají, kde je doslova člověk na člověku a vy se tak musíte mačkat na někoho, kdo nepříjemně zapáchá a každý pohyb podpaží vás tak nutí zadržet dech. Nic moc představa, viďte? Na druhou stranu jen málokdo chce zatěžovat své tělo škodlivými látkami, které běžně dostupné deodoranty obsahují. Bohužel. Proto se stále více z nás zajímá o přírodní deodoranty, jejichž použití s sebou nese celou řadu výhod. Jestliže i vy uvažujete, že se vydáte krůček po krůčku do této oblasti, pak se vám náš dnešní článek určitě bude hodit! 3 přesvědčující důvody, proč používat přírodní deodoranty Jakmile se máme rozhodnout pro něco nového, logicky nás napadne otázka: proč?! Zvláště v případě, kdy určitou věc používáme delší dobu, jsme na ni zvyklí a ještě k tomu víme, že jej používají i lidé v našem okolí. Určitě jste si tuto otázku položili i v případě přírodních deodorantů, které jsou středobodem dnešního článku. Nehledejte odpovědi, my jsme je našli za vás a ukryli je do následujících řádků. Kdo chce, ať si je najde! Důvod první: je to zdravější! Tak o tom ani potom. Přírodní deodoranty jsou bezesporu mnohokrát zdravější, nežli ty volně prodejné v obchodech, které si většina z nás nadšeně kupuje. Právě tyto deodoranty v sobě obsahují celou řadu škodlivých látek, které si tak vědomě pouštíme do těla, aniž bychom se zamysleli nad tím, zda je to pro nás vůbec dobré. Důvod druhý: je to levnější! Další důvod, který hraje jasně do karet přírodním deodorantům, je cena. A právě na peníze hodně lidí slyší. Běžný deodorant se pohybuje... Čtěte více Příspěvek 3 důvody proč používat přírodní deodoranty pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.11.2016 05:45 |

podobné články

Čtenáři, rozlouskněte to! Je Dara Rolins krásná žena nebo umělá ošklivka? HLASUJTE!

 
Málokterá celebrita dokáže na našem webu rozvířit takové vášně jako zpěvačka a porotkyně Hlasu Dara Rolins (41). Jedni pějí ódy na to, jak skvěle vypadá, druzí upozorňují na to, že na Darince už není prakticky nic přírodní. Co si myslíte vy? Hlasujte?
05.03.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Čtenáři, rozlouskněte to! Je Dara Rolins krásná žena nebo umělá ošklivka? HLASUJTE!

 
Málokterá celebrita dokáže na našem webu rozvířit takové vášně jako zpěvačka a porotkyně Hlasu Dara Rolins (41). Jedni pějí ódy na to, jak skvěle vypadá, druzí upozorňují na to, že na Darince už není prakticky nic přírodní. Co si myslíte vy? Hlasujte?
05.03.2014 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Nejzářivější modelka současnosti se svlékla: V sexy kampani odhodila kalhotky i podprsenku

 
Modelka Cara Delevingne  (22) konečně ukázala ženský půvab a plně zúročila své přednosti. V reklamě na parfém potvrdila, že právem patří k největším hvězdám ve svém oboru.
21.08.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Cara Delevingne (212 článků)

Mívala největší přírodní ňadra v Británii, která stále rostla! Dnes si vydělává nahotou

 
Ve svých devatenácti letech se stala Rachel Aldana držitelkou titulu 'největší přírodní poprsí Velké Británie'. Tehdy dosahovala její podprsenka velikosti deset. Jenže ňadra ještě nebyla u konce s vývojem a během dvou let se Rachel zastavila až u dvanáctek. Ačkoli by se zdálo, že si tím pouze pojistila své prvenství, nebylo tomu tak, na scéně se totiž objevila devětadvacetiletá Donna Jones s vnadami ještě o číslo většími. To Rachel sice sesadilo na druhou pozici, ale to jí rozhodně nebrání, aby svých předností využila ke svému prospěchu.
09.06.2013 19:15 |

podobné články

Proč používat přírodní kosmetiku?

 
Lidské tělo a organismus jsou každý den vystavovány škodlivým látkám a vlivům. Ačkoliv se stále více dbá na kvalitu ovzduší, vody se kvalitně čistí a celkově se udržuje životní prostředí, je potřeba se o své tělo správně a pravidelně starat. S tím vám může pomoci přírodní kosmetika. Proč ji používat se dočtete v následujícím článku. Kůže vše vstřebá Kůže není pouze vnějším obalem našeho těla, ale také je to největší lidský orgán. Pomocí kůže se dokáže vstřebat a dostat do krevního oběhu až 70 % všeho co na ni naneseme. Jasným důkazem toho jsou nikotinové nebo hormonální náplasti. Z toho je patrné, že veškeré syntetické látky, které jsou obsažené v konvenčních kosmetických přípravcích, se do našeho těla dokáží také vstřebat. Běžné kosmetické přípravky jsou založené na chemické bázi a jejich součástí jsou látky zvyšující absorpci přípravků, které způsobují, že se syntetické látky dostávají do krevního oběhu ještě rychleji. Sodium lauryl sulfát Sodium lauryl sulfát  (SLS) je čistidlo, které dokáže zatočit s každou mastnotou. Často se používá v dílnách, jelikož je velice účinný. SLS se ovšem nachází také v šampónech, mýdlech nebo zubních pastách. SLS totiž dodává pěnivost. Mimo to jsou v dekorativní kosmetice používané i jiné deriváty ropy, jako parafín, minerální oleje, vazelína nebo propylen glycol. Podle průzkumů je dokázáno, že každá žena si každý den nanese přes 500 různých syntetických chemikálií. Lidský organismus nedokáže syntetické látky zpracovat, jelikož se přirozeně v lidském těle nevyskytují. Ty se pak mohou vetkáních ukládat nebo způsobovat alergické reakce. Proč volit přírodní kosmetiku Přírodní kosmetika a biokosmetika obsahují pouze látky, které napomáhají k získání a udržení zdravé a krásné pokožky. Neobsahují žádné syntetické látky, umělá barviva, parfemace nebo látky, které jsou ropného původu. Jsou vyráběné pouze z přírodních látek. rostlinné extrakty, rostlinné oleje, květové vody, esenciální oleje. Všechny tyto složky obsahují spoustu vitamínů, minerálů,... Čtěte více Příspěvek Proč používat přírodní kosmetiku? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.01.2016 10:35 |

podobné články

Podivínský fanoušek složil Daře Rolins hodně oplzlou píseň. Poslechněte si jeho vyznání!

 
Dara Rolins je šťastně zadaná s Rytmusem, ale její sexy postava nenechává v klidu nejen jeho. Během natáčení Hlasu Česko Slovenska se přesvědčila o tom, že na její krásu se už pějí ódy.
05.03.2014 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Nenalíčená vypadá jako mladá holka, přitom jí bude padesát! Která herečka má takové štěstí?

 
Na adresu téhle mexické sexbomby se pějí ódy už od dob, kdy se objevila vedle Antonia Banderase ve slavném Desperadu, a to je už více než dvacet let. Ty se ovšem na jejím zevnějšku neprojevily ani v nejmenším, o čemž se můžete přesvědčit i prostřednictvím snímku, na němž je údajně úplně odlíčená.
25.12.2015 14:55 |

podobné články

Za tohle sbírá nominace na filmové ceny? Nejobdivovanější herečka současnosti se svlékla před kamerou

 
Pokud jste dosud neslyšeli o herečce Alicii Vikander, měli byste zpozornět. Na sedmadvacetiletou švédskou krásku se totiž v Hollywoodu pějí ódy.
09.01.2016 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Vikander (20 článků)

'Léky' proti depresi a demenci, které najdete ve své ledničce

 
Na zeleninu a ovoce se tradičně pějí ódy kvůli jejich pozitivnímu vlivu na naši tělesnou schránku. Jsou plné vitamínů a vlákniny, což našemu tělu dělá velmi dobře. Na co se ale dosud odborníci nezaměřovali, tak to je jejich účinek na naše duševní zdraví. A jak se ukazuje, není zřejmě vůbec zanedbatelný. 
14.02.2016 18:45 |

podobné články

Mrtví nepřátelé pějí ódy na akci Wet

 
Podívejte se na vtipné video k akci ve stylu filmů Quentina Tarantina.
31.07.2009 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Quentin Tarantino (190 článků)

Zdařilý vstup Atlética. Španělé pějí na Ujfalušiho ódy

 
Marca: Ujfaluši byl v zápase s Getafe nejlepší hráč
31.08.2010 08:27 |

podobné články

Jde to i bez es. "Velký John" je na tenisovém vrcholu

 
Média po celém světě dnes pějí ódy na znovuzrozeného Rogera Federera. Nechci jeho velké tenisové úspěchy posledních týdnů a měsíců zlehčovat, ale ocenit si podle mě zaslouží i včerejší poražený finalista z Indian Wells. Ten, kterého zaručeně poznáte podle 209 centimetrů vysoké postavy a dělového servisu. Ale i díky jeho klukovskému výrazu v obličeji a neobyčejné skromnosti. Tedy John Isner.
19.03.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Roger Federer (476 článků) , John Wells (8 článků)

VIDEO: V Itálii pějí ódy na Tottiho gól. A po právu

 
Byla to rána jako z děla. Útočník římského AS Francesco Totti se opřel do míče a div, že neroztrhal síť v brance Juventusu.
17.02.2013 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Francesco Totti (13 článků)

Očima redaktorky: Krutá pravda o těhotenské módě

 
Všichni zbožně vzhlíží k těhotné Kate Middleton a pějí ódy na to, jak jí těhotenství sluší… Aby ne, když jí oblečení šijí vyhlášení britští krejčí. Obyčejná česká těhulka to má o poznání těžší, tvdí naše redaktorka Alice Rossi.
19.06.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Kate Middleton (917 článků)

Tuhle krásku nikdo nechce: Kvůli jejímu »tajemství« V ROZKROKU!

 
Úspěšná modelka Isis King na sebe může být pyšná. Vydělává hromadu peněz, stala se tváří několika prestižních módních značek a všichni na její krásu pějí ódy. Jenže Isis touží po dlouhodobém partnerském vztahu. A ten se jí zatím vyhýbá.
29.09.2014 21:00 |

podobné články

Kriminálka v žigulíku: 8 nesmyslů, které kazí Případ pro exorcistu!

 
Detektivní minisérie Případ pro exorcistu trhá koláče sledovanosti, ze všech stran se pějí ódy na režiséra Jana Hřebejka a vyzdvihují herecké výkony hlavních vyšetřovatelů Miroslava Krobota a Stanislava Majera. Ale všímaví diváci se chytají za hlavu! V kriminálce je totiž několik nesmyslů, které seriál zbytečně hází o pár tříd níž.
20.01.2015 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (334 článků) , Miroslav Krobot (102 článků) , Stanislav Majer (56 článků)