Článek

Herec Roman Štabrňák: Jak »tloustnu« do Vilíka z Ordinace!

 
V seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje obtloustlého zdravotního bratra Vilíka, ve skutečnosti však životem takové břicho nevláčí. Herec Roman Štabrňák (33) zhubl postupně téměř třicet kilo a na jevištích září i jako skvělý kouzelník. O problémech se svým jménem, o herectví a kouzlech se herec podělil i se čtenáři Nedělního Aha!.
25.11.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štabrňák (5 článků)
Podobné články

Herec Roman Štabrňák: Jak »tloustnu« do Vilíka z Ordinace!

 
V seriálu Ordinace v růžové zahradě hraje obtloustlého zdravotního bratra Vilíka, ve skutečnosti však životem takové břicho nevláčí. Herec Roman Štabrňák (33) zhubl postupně téměř třicet kilo a na jevištích září i jako skvělý kouzelník. O problémech se svým jménem, o herectví a kouzlech se herec podělil i se čtenáři Nedělního Aha!.
20.11.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štabrňák (5 článků)

Štabrňák z Ordinace: Trable s hanbatou scénou!

 
Všechno dolů a stát se nahým modelem! To předepsal scénář Ordinace v růžové zahradě 2 Romanovi Štabrňákovi (33) v roli Vilíka. Natáčení nahé scény se ale neobešlo bez komplikací!
02.12.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štabrňák (5 článků)

Princezna ze mlejna míří do Ordinace, Andrea Černá si zahraje sestru

 
Herečka Andrea Černá, kterou diváci znají jako Elišku z oblíbené pohádky Princezna ze mlejna, posílí tým seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Andrea Černá ztvární roli zdravotní sestřičky Heleny Hradecké. Další články k tématu: VIDEO: Krásky z Ulice a Ordinace odhodily svršky a ukázaly sexy těla Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
25.03.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Černá (14 článků) , Eliška Černá (6 článků)

FTV Prima: Talkshow Geni a Míši - jazykově nadaný hudebník, styl a kouzla

 
Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání muzikant Matěj Ruppert, stylista Martin Gruntorád a herec a kouzelník Roman Štabrňák. Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 21. září ve 21.30 na Primě.
18.09.2014 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Matěj Ruppert (80 článků) , Roman Štabrňák (5 článků)

Pro české buchty mám slabost, říká Vietnamka z Ordinace Nguyenová

 
Třiadvacetiletá Ha Thanh Nguyenová je novou posilou novácké Ordinace, na níž se měla původně podílet jen jako poradkyně. Místo toho dostala roli, za kterou je nyní vděčná. V rozhovoru pro iDNES.cz otevřeně mluví o svém vietnamském původu i o tom, proč nemá ráda české omáčky. Další články k tématu: RECENZE: Dost! I z Obchoďáku se klube další Ordinace Hvězdy Ordinace 1. máj dodržují, lásku si ale vyznávají celý rok MÓDNÍ POLICIE: Výstřední Štěpánová z Ordinace se na ranči šetřila
04.10.2012 01:10 |

podobné články

Víme, kdo zemře v zítřejším díle Ordinace v růžové zahradě! Popraví tvůrci konečně nemastnou neslanou Gábinu Šímovou?

 
"Ordinace v růžové zahradě":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade po vánoční pauze pokračuje a diváci čekají, že "po smrti Magdy Mázlové":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-magda-mazlova-zemrela-pro-ceske-divaky-je-to-vetsi-tragedie-nez-smrt-nelsona-mandely-a-paula-walkera-dohromady dají scénáristé s úmrtími chvíli pokoj. Ale oni se rozhodli udělat z Ordinace takovou českou verzi Vražd v Midsomeru a zamordovat další postavu.
15.01.2014 16:55 |

podobné články

VIP Prostřeno! Šípková je falešná, tvrdí herec Štabrňák

 
"Přechytralá" Chytrová má ke všemu výhrady, samorost Urban předvádí svůj drsný humor a stále pozitivně nalazená Šípková příliš nepadla do oka herci Štabrňákovi. Zkrátka při sledování téhle partičky se nebudete nudit.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

SuperStar: Vypadl »Vilík« Lacho

 
Denis Lacho dnes večer opustil soutěž Česko Slovenská Superstar. Svým výkonem s písní Včelka Mája diváky včera nepřesvědčil, měli jej spíš za neohrabaného Vilíka.
23.11.2009 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Denis Lacho (46 článků)

Autor Včelky Máji byl nacista!

 
Dobrodružství Včelky Máji a jejího nejlepšího kamaráda Vilíka znají děti po celém světě. Již méně známý je autor – Němec Waldemar Bonsels (†72), který byl podle nejnovějších studií literárních vědců nacista s hlubokou nenávistí k Židům.
04.03.2011 05:55 |

podobné články

Německá televize chystá 3D Včelku Máju

 
Německá televize ZDF připravuje nové díly populárního animovaného seriálu Včelka Mája, který má mnoho příznivců i v Česku. Nová dobrodružství zvědavé Máji, jejího trochu natvrdlého kamaráda Vilíka a lučního koníka Hopa se mají na německých obrazovkách objevit v roce 2013, a to v trojrozměrné podobě.
08.04.2011 15:40 |

podobné články

Pejsek Vilík potřebuje vaši pomoc: Měl být utracen, protože je »óčkař«

 
Pomoci bezbrannému a těžce nemocnému pejskovi se rozhodla opatrovnice týraných zvířat Hana Šimková (40) z Horního Žďáru na Karlovarsku. Vilíka (10), který má jako řada českých chlapů nohy do »O«, zachránila před utracením. Teď shání peníze na jeho léčbu.
04.11.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Šimková (5 článků)

Čtenáři Aha!, děkujeme! Vilíka chtěli utratit, ale 30 000 Kč od vás ho zachránilo

 
Díky čtenářům Aha! bude pejsek Vilík (10), který se narodil s těžkým postižením – má nohy do »O« – žít! Před utracením ho jako první zachránila Hana Šimková (40) z Horního Žďáru na Karlovarsku. Neměla ale peníze na jeho léčbu. Po zveřejnění příběhu v Aha! dostal Vilík od čtenářů 30 000 Kč na život!
15.11.2013 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Hana Šimková (5 článků)

Opilý Roman Zach z Ordinace boural. Málem zabil rodinu a pokusil se ujet!

 
Bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě, herec Roman Zach (38) řeší veliký problém. V noci ze soboty na neděli způsobil v opilosti těžkou autonehodu, při které ohrozil několik lidských životů.
08.03.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Roman Zach (57 článků)

Předpověď eXtra.cz: Co se bude dít v další sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě?

 
Čestmíra Mázla, toho času potřetí ovdovělého, "zhrouceného":http://www.extra.cz/ordinace-v-ruzove-zahrade-ocima-extra-cz-trojnasobny-vdovec-mazl-zrusil-vanoce-ted-bude-truchlit-jeste-pul-sezony a stále více plešatějícího posledního mohykána staré dobré "Ordinace":http://www.extra.cz/tema/ordinace-v-ruzove-zahrade z časů Gity, Kamily a Čížka, klofne kamenická "ramlice":http://www.extra.cz/tema/ramlice Renata, která nepochodí u Suchého se svým očekávaným potomkem, protože jejich vztah rozebere žárlivá zaprdlá Zdenička a pošahaná Lepařová s mentalitou desetiletého dítěte z pomocné školy.
06.01.2014 18:00 |

podobné články

Martin Roman rezignoval na šéfa ČEZ

 
Generální ředitel energetického gigantu ČEZ Martin Roman definitivně skončil. Potvrdil to v ČT šéf poradců premiéra a předseda dozorčí rady ČEZ Martin Říman (ODS), podle nějž Roman podal rezignaci a dozorčí rada ji přijala. Roman skončil i v čele představenstva energetického gigantu. Říman zdůraznil, že Roman odchází z vlastní vůle.
15.09.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (267 článků) , Martin Říman (28 článků)

Jiří Korn: Stárnu a tloustnu! O deset kilo těžší!

 
Zpěvák a tanečník Jiří Korn (60) vždy oslňoval skvělou postavou, ale v poslední době se dost zakulatil, hlavně na břiše. Kila navíc přičítá svému věku a snížené sportovní aktivitě.
20.01.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Korn (138 článků)

Michal David: Tloustnu ze vzduchu!

 
Zpěvák Michal David, který se za pár měsíců stane poprvé dědečkem, si postěžoval, že stačí, aby se pořádně nadechl, a kila naskakují o překot!
30.01.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1195 článků)

Žilková je kost a kůže: Tloustnu do plavek!

 
Je to neuvěřitelné, ale herečka Veronika Žilková (47) nesnáší léto! Největší blaho zažívá, když je pod mrakem a prší nebo v zimě na sněhu.
21.06.2010 08:00 |

podobné články

Sexbomba Vlaďka Erbová: Tloustnu a mám celulitidu!

 
Majitelka silikonových čtyřek Vlaďka Erbová (29) se po dovolené na Krétě, kterou pojala jako lukulské hody, rozhodla cvičit. Jaké bylo její překvapení, když po měsíci drilu pod vedením profesionálního trenéra, přibrala pět kilo a na jejích pevných stehnech se objevila pomerančová kůže!
07.08.2010 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (861 článků)