Článek

Herec, jenž se omylem uškrtil na jevišti, byl lékaři prohlášen za klinicky mrtvého

 
Lékaři u italského herce Raphaela Schumachera konstatovali klinickou smrt. V kómatu se nacházel od sobotní noci, kdy se zřejmě nešťastnou náhodou uškrtil při monologu na jevišti. Na pomoc mu přispěchala jedna z divaček, bylo už ale pozdě, jeho mozek utrpěl nenávratné poškození. Případ vyšetřuje policie, spekuluje se i o sebevraždě, to však rodina odmítá.
05.02.2016 12:35 |

podobné články

Podobné články

Mubarak byl prohlášen za klinicky mrtvého. Podle generálů ještě žije

 
Sesazeného egyptského prezidenta Husního Mubaraka prohlásili v úterý za klinicky mrtvého. Stalo se tak ve vojenské nemocnici, kam byl po infarktu převezen z vězení. Podle generálů ještě žije
19.06.2012 22:15 |

podobné články

Světový topmodel zahynul po nešťastné nehodě na surfu

 
Osmadvacetiletý americký model Charles DeVoe byl v pondělí oficiálně prohlášen za mrtvého. Model, který dělal přehlídky pro takové značky, jako jsou Dolce & Gabbana či Abercrombie & Fitch, byl čtyři týdny v kómatu a v pátek zemřel. Za mrtvého byl prohlášen v pondělí. DeVoe se objevoval v mnoha prestižních magazínech, nechyběl mimo jiné ani na stránkách časopisu Vogue.
22.12.2010 07:35 |

podobné články

Papež Jan Pavel II. bude prohlášen za svatého

 
Jan Pavel II. bude pravděpodobně prohlášen svatým. Pouhých šest let po jeho smrti byl prohlášen blahoslaveným. Udělal pro svět mnoho dobrého a byl jedním z největších duchovních vůdců Evropy. Relikvií, kterou budou moci věřící uctívat, se stane jeho krev, která mu byla odebrána několik dnů před smrtí. Čekání na blahořečení vyvolalo u španělského kardinála (80)  tak velké emoce, že před obřadem zemřel na infarkt.
01.05.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Pavel II (27 článků)

Příbuzní Ratka Mladiče chtějí, aby byl prohlášen za mrtvého

 
Příbuzní bývalého bosenskosrbského generála Ratka Mladiče, který řídil největší masakr v Evropě od druhé světové války, připravují žádost, aby byl prohlášen za mrtvého.
25.05.2010 14:30 |

podobné články

Petr (43) z Jeseníku byl prohlášen za mrtvého: Půjde do vězení, když skartovali jeho spis?

 
Byl sice prohlášen za mrtvého, ale žije! Včera ráno soud na základě testů DNA potvrdil, že muž, který si letos po prezidentské amnestii požádal o občanku, je skutečně Petr Pleskot (43) z Jeseníku. V roce 1994 zmizel, aby nemusel nastoupit do vězení.
11.06.2013 12:10 |

podobné články

Život po smrti existuje. Ale jen 3 minuty...

 
Už i vědci uznávají, že život po klinické smrti opravdu existuje. Jakmile člověku přestává bít srdce a ustává veškerá činnost oběhové soustavy, je dotyčný prohlášen za klinicky mrtvého. Řada osob, která zástavu srdce prodělala, zažívá různé formy vědomí. Neurologové z Anglie přiznávají, že i po klinické smrti může člověk žít. Ale maximálně tři minuty.
19.05.2016 15:10 |

podobné články

To je neštěstí: Nevlastního syna zpěváka Ushera srazil vodní skútr. Je klinicky mrtvý

 
Usher v posledních dnech neprožívá zrovna lehké období. Zpěvák, který se se svou exmanželkou soudí kvůli péči o děti, se včera dozvěděl, že jeho nevlastní syn Kyle je klinicky mrtvý.
09.07.2012 18:20 |

podobné články

Exmanželku uškrtil a mrtvolu schoval: Půjde sedět na 14 let!

 
Chtěla se rozvést, tak jí uškrtil! Soud včera zamítl odvolání Jana Toboříka (41) z Mělnicka. Loni v květnu uškrtil manželku kabelem od navigace, mrtvolu pak ukryl v autě u Mlékojed.
26.09.2013 05:10 |

podobné články

Únosce Castro se možná v cele omylem uškrtil při onanování!

 
Jako sexuální otrokyně věznil trojici žen přes deset let. Jeho choutky ho přepadly i v cele, kde si odpykával doživotní trest za jejich únos, věznění a zneužívání. Ariel Castro začal onanovat a chtěl se kvůli většímu požitku přiškrtit. Přehnal to ale a uškrtil se.
10.10.2013 22:35 |

podobné články

Muž byl prohlášen za mrtvého, před hrobníkem nečekaně procitl

 
Jako smyšlená scéna z filmu vypadá příběh nejmenovaného Brita, o němž by se dalo říct, že vstal z mrtvých. Záchranáři v sanitce u něj již nezaznamenali žádné známky života, a proto jej prohlásili za mrtvého. Jelikož byly muži provedeny i lékařské kontroly, které úmrtí potvrdily, byl převezen do márnice. Pacient se však zázračně probudil těsně předtím, než skončil zasypaný v zemi.
29.09.2010 14:55 |

podobné články

Soud prohlásil Jana Moťovského za mrtvého

 
Podnikatel Jan Moťovský (41), který byl naposledy spatřen v létě roku 2008 ve Francii, byl prohlášen za mrtvého. Pražský soud tak vyhověl žádosti jeho manželky Kateřiny.
06.05.2011 10:35 |

podobné články

„Velký čaroděj“ Ku-klux-klanu zmizel po záhadném hovoru. Pak ho našli mrtvého

 
Frank Ancona byl považován za šéfa místní pobočky Ku-klux-klanu (KKK) a nesl titul „Velký čaroděj“. Muže z Missouri našla policie mrtvého. Stalo se tak poté, co byl několik dní před tím prohlášen za zmizelého. Tělo objevili policisté na břehu řeky ve venkovské části státu, uvedl šerif Zach Jacobsen v prohlášení na Facebooku.
13.02.2017 12:25 |

podobné články

Režisér von Trier v Cannes prohlášen za nežádoucí osobu

 
Nejslavnější dánský režisér Lars von Trier byl na filmovém festivalu v Cannes kvůli středečnímu projevu určitého pochopení pro Hitlera prohlášen za nežádoucí osobu. Jeho film v soutěži o Zlatou palmu zůstává.
19.05.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Lars von Trier (22 článků)

Syn zpěváka Ushera zemřel! Matka ho nechala odpojit od přístrojů

 
Nevlastní syn amerického zpěváka Ushera (11), kterého před dvěma týdny zasáhl do hlavy vodní skútr a lékaři ho následně prohlásili za klinicky mrtvého, dnes ráno zemřel.
22.07.2012 12:00 |

podobné články

Muž dokázal během dvou týdnů umřít, obživnout a znovu zemřít

 
Muž z Mississippi byl ve čtvrtek podruhé během dvou týdnů prohlášen za mrtvého. Poprvé o smasedmdesátiletý  Walter Williams vylekal na konci února zaměstnance pohřebního ústavu, když se snažil dostat z plastového pytle, kde byl uschován. Tři dny nato byl propuštěn z nemocnice domů. Nyní lékaři konstatovali jeho smrt podruhé. 
14.03.2014 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Walter Williams (4 články)

Žena Jana Moťovského požádala, aby jej prohlásili za mrtvého

 
Kateřina Moťovská, manželka podnikatele Jana Moťovského, který loni v březnu odkoupil soutěž Miss ČR od jejího zakladatele Miloše Zapletala a loni v srpnu se ztratil ve francouzském Nice, chce, aby byl prohlášen za mrtvého. Žádost podala ve středu u Obvodního soudu pro Prahu 1.
13.05.2009 15:00 |

podobné články

Moťovská chce manžela prohlásit za mrtvého!

 
Kateřina Moťovská podala u soudu pro Prahu 1 žádost, aby byl její pohřešovaný manžel prohlášen za mrtvého. Jan Moťovský zmizel loni začátkem srpna ve francouzském Nice. Letos v únoru policie případ odložila.
13.05.2009 17:05 |

podobné články

Mladičova rodina chce požádat soud, aby exgenerála prohlásil za mrtvého

 
Rodina bývalého bosenskosrbského generála Ratka Mladiče hodlá znovu požádat bělehradský sodu, aby někdejší armádní velitel obviněný z válečných zločinů byl prohlášen za mrtvého. S odvoláním na Miloše Šaljiče, advokáta Mladičových, o tom ve čtvrtek informuje rádio B92.
09.09.2010 10:45 |

podobné články

Mladíka potrhalo 15tunové auto. Dvakrát ho prohlásili za mrtvého, přesto přežil

 
Hrobníkovi z lopaty utekl 23letý Lewis Godfrey, kterého srazil 15tunový nákladní vůz. Mladík utrpěl těžká zranění, na některých částech těla měl navíc zcela sedřenou kůži. Podle lékařů neměl přežít, na místě byl dokonce prohlášen za mrtvého, ale jeho srdce se znova rozbušilo. Po pěti měsících od nehody je však na dobré cestě k plnému uzdravení.
21.11.2012 17:15 |

podobné články