Článek

Herec J. K. Simmons (61) strčí do kapsy i mladší kolegy. Kvůli nové roli dře hodiny v posilovně!

 
Hollywoodský „dědeček“, herec J. K. Simmons (61), se do toho umí pořádně opřít! Závidět by mu mohli i o několik generací mladší kolegové.
13.06.2016 10:35 |

podobné články

Podobné články

Frontman skupiny Kiss Gene Simmons se oženil

 
V sobotu se oženil frontman americké skupiny Kiss Gene Simmons se svou dlouholetou přítelkyní Shannon Tweedovou. Minulý měsíc oznámení jejich zásnub všechny překvapilo. Ještě pár týdnů předtím totiž Simmons tvrdil, že se rozhodně ženit nehodlá. Dvaašedesátiletý rocker a čtyřiapadesátiletá bývalá modelka a playmate spolu žijí už 28 let a mají dvě děti.
02.10.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Gene Simmons (12 článků) , Shannon Tweed (3 články) , Gene Simmons (12 článků)

Trailer: Karate Kid

 
Hlavní hrdina filmu Karate Kid, dvanáctiletý Dre Parker (Jaden Smith) mohl klidně být tím nejpopulárnějším klukem v celém Detroitu, ale poté, co je oba kariéra jeho matky zavede do Číny, má s navazováním přátelství se svými vrstevníky velké problémy. Nakonec se mu podaří najít si cestu ke své spolužačce Mej Jing, kterou, jak se zdá, Dre také zajímá, ale jejich přátelství záhy narazí na kulturní odlišnosti. A Dre si navíc znepřátelí třídního rváče Čchenga. Dre zná sice základy karate, ale v zemi kung fu mu to k ničemu není a Čcheng mu snadno dá za vyučenou. Dre, který se v cizí zemi cítí zcela osamoceně, nemá jinou možnost než se obrátit s prosbou na údržbáře pana Hana (Jackie Chan). Ten ho tak zasvětí do tajů kung fu.
07.09.2010 19:25 |

podobné články

Dr. Dre se stane nejbohatším rapperem na světě! Apple kupuje jeho firmu na sluchátka za 3,2 miliardy dolarů!

 
Rapper "Dr. Dre":http://www.extra.cz/tema/dr-dre-1 několik posledních let nevydělává většinu svých peněz koncertováním, produkováním a vydáváním "hiphopových":http://www.extra.cz/tema/hip-hop alb jako většina jeho kolegů. Spoluzaložil totiž společnost Beats by Dr. Dre vyrábějící stylově vypadající sluchátka, která se stala nesmírně populárními. Díky tomu se rok od roku řadil mezi nejlépe vydělávající celebrity v žebříčku Forbes a teď se nejspíš zařadí i mezi vůbec nejbohatší lidi planety.
09.05.2014 22:15 |

podobné články

Zapomeňte na Borderlands 2, musíte pařit The Border Lands!

 
Stačí se zatoulat na portály typu Newgrounds a šance, že ten den něco kloudného uděláte, se sníží na minimum. Stačí pár sekund a začnete objevovat nesmírně zábavné browserové hry, které v mnoha případech strčí hravě do kapsy jakýkoli komerční projekt, ať už malý, nebo velký. A strčí do kapsy v pohodě i jednoduchost nazvanou The Border Lands, kterou v rámci...
23.08.2012 11:55 |

podobné články

Honoráře slavných: Dara strčí vejtahu Rytmuse do kapsy!

 
Slovenský král rapu Patrik Rytmus Vrbovský poučuje ostatní, jak „zarobit“ prachy, a přitom domu nosí o hodně míň peněz než jeho přítelkyně Dara Rolins. Ta ho s přehledem strčí do kapsy. A co teprve honoráře slavných v Česka? Z nich si sednete na zadek...
17.10.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2240 článků)

Plavková sezóna v plném proudu…

 
Léto se pomalu, ale jistě blíží. Abyste se naladili na horké letní dny, přinášíme Vám pohled na celebrity v plavkách… Sexy Megan Fox očividně tráví v posilovně hodiny. Závidění hodné tělo, že? Věřili byste, že tohle tělo patří osmačtyřicetileté Sheryl Crow? Zpěvačka hravě strčí do kapsy o dvacet let mladší ženy… Giorgio Armani vypadá ve svých 75 letech [...]
06.06.2010 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Sheryl Crow (32 článků) , Megan Fox (300 článků) , Giorgio Armani (45 článků) , Megan Fox (299 článků)

Robert Malecký: Udavač zahradníkem, spalovačka mrtvol Karla a gejzíry smíchu a nemravnosti

 
Kam Rus nemůže, strčí mráz. Staré české úsloví vysvětluje to, co se děje tam venku, ale dává i vodítko k vysvětlení některých zdejších sociopolitických jevů. Per analogiam: Kam Klaus nemůže, strčí Zemana, kam Zeman nemůže strčit Vodičku, strčí Srpa. Dosaďte si sami libovolně, podle vkusu každého soudruha. A nyní už o něčem úplně jiném.
23.01.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Zeman (284 článků) , Karel Vodička (1 článek)

Tiger Woods věnoval na pomoc Haiti tři miliony dolarů!

 
Golfista Tiger Woods se snaží získat zpátky status slušňaka poté, co se veřejnost dozvěděla o tom, že s několika dalšími ženami podvádí svou ženu Elin. Věnoval Tři miliony dolarů doktorům a dalším dodávkám základních potřeb na Haiti. „Tiger Woods pracuje na vyslání mobilní nemocnice,“ prozradil rapper Russell Simmons New York Daily News. Simmons a zástupci organizace Wyclef Jean´s [...]
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (312 článků)

Zemřela slavná britská herečka Jean Simmons

 
Ve věku nedožitých 81 let zemřela v pátek britská filmová a televizní herečka Jean Simmons.
23.01.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Jean Simmons (1 článek)

Extravagantní frontman skupiny Kiss se v 62 letech oženil

 
Gene Simmons se v sobotu oženil se svou dlouholetou přítelkyní, herečkou Shannon Tweedovou. Dvaašedesátiletý rocker a čtyřiapadesátiletá bývalá modelka a playmate spolu žijí už 28 let a mají dvě děti, i tak oznámení jejich zásnub minulý měsíc mnoho fanoušků překvapilo. Ještě pár týdnů předtím totiž Simmons tvrdil, že se rozhodně ženit nehodlá.
02.10.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Gene Simmons (12 článků) , Shannon Tweed (3 články) , Gene Simmons (12 článků)

Basák skupiny Kiss Simmons si vzal ženu, s níž žije už 28 let

 
Rocker Gene Simmons do toho ve dvaašedesáti letech konečně praštil. Jeho přítelkyně, bývalá modelka a playmate Shannon Tweedová si na svůj velký den musela počkat osmadvacet let. Svou svatbu pak uspořádala ve velkém stylu.
02.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Gene Simmons (12 článků) , Shannon Tweed (3 články) , Gene Simmons (12 článků)

Gene Simmons tvrdí, že dostal 200 miliónů dolarů, aby dal dohromady Led Zeppelin

 
Gene Simmons ze skupiny Kiss podle serveru NME tvrdí, že mu jeden podnikatel dal 200 miliónů dolarů, aby přemluvil Led Zeppelin ke comebacku. Stejně se mu to nepodařilo.
22.10.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Gene Simmons (12 článků) , Gene Simmons (12 článků)

Zemřel Harold Simmons! Jeden z nejbohatších miliardářů USA

 
Zemřel americký miliardář Harold Simmons, jeden z nejbohatších lidí ve Spojených státech a hlavní finanční podporovatel Republikánské strany. Zemřel o víkendu ve věku 82 let ve svém rodném Texasu.
30.12.2013 07:33 |

podobné články

Osobnosti: Harold Simmons (2 články)

Zemřel boháč Simmons (†82): Jeho jmění bylo 200 miliard korun!

 
Na účtu měl 200 miliard korun a pyšnil se pozicí 40. nejbohatšího Američana na světě. Stáří však ani s takovým balíkem peněz nepřemohl. Harold Simmons (†82) skonal o víkendu v Texasu.
30.12.2013 08:33 |

podobné články

Osobnosti: Harold Simmons (2 články)

Jessica Biel tráví hodiny v posilovně!

 
Herečka Jessica Biel vážně nechce přibrat. Kila navíc jsou její noční můrou. Kolik hodin denně stráví cvičením v posilovně? Herečka, která na sebe nedávno prozradila, že dokáže sníst pouze poloviční porce, tráví v posilovně denně pět hodin! „Musím cvičit pět hodin denně, někdy je to víc, když zrovna trénuji na nějakou filmovou roli nebo něco takového,“ říká Jessica. „A je to těžké – je to velmi náročné!“ Nicméně si herečka tu a tam dovolí i nějaké malé zhřešení. Například začátkem tohoto roku během svého pobytu v Londýně do posilovny nemohla. A skončila s horou lívanců na pokoji. „Prostě jsem přestala dělat to, co dělám obvykle. Neměla jsem vůbec čas. Posilovat v Londýně je velmi obtížné, jak jsem zjistila. Není to tak snadné jako v L.A. nebo New Yorku, kde prostě vejdete do posilovny a cvičíte si, co potřebujete,“ říká Jessica. Hvězda v současné době chodí se zpěvákem Justinem Timberlakem. Doslova jsem pocítila, že můj denní stereotyp tady nezvládnu, tak jsem to nechala být. Potom co jsem zjistila, jak jsou vynikající lívance, musela jsem je mít denně. A to pěkně zaútočilo na mou linii.“
30.07.2009 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Justin Timberlake (260 článků) , Jessica Biel (121 článků)

Exkluzivní foto: Chodúr trpí v posilovně kvůli milence

 
Martin Chodúr (22) už několik měsíců dře v posilovně. Většinou to je tak, že milenky se udržují ve formě, aby je jejich starší chlap nevyměnil za jinou, mladší a štíhlejší. Ale Chodúr jde proti proudu. Maká na svém těle, aby vypracovanými bicepsy potěšil svou přítelkyni Ivonu Selníkovou (37).
20.07.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Chodúr (442 článků)

Neskutečná kočka: Myslíte, že čtyřicítka Krainová vypadá upoceně a neupraveně aspoň v posilovně?

 
V únoru jí bude čtyřicet a pořád strčí o dvacet let mladší kolegyně do kapsy. Dvojnásobná maminka Simona Krainová  (39) vypadá neskutečně skvěle. "Ale už to není zadarmo," svěřila Super.cz krásná blondýna.
25.01.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1906 článků)

Víte, jak si žije legendární rapper Dr. Dre? Tuhle epesní vilu prodává za neuvěřitelné prachy a stěhuje se jinam!

 
Dr. Dre teď "vydělal několik miliard dolarů":http://www.extra.cz/dr-dre-se-stane-nejbohatsim-rapperem-na-svete-apple-kupuje-jeho-firmu-na-sluchatka-za-3-2-miliardy-dolaru, když prodal svou společnost Beats vyrábějící velmi populární sluchátka společnosti Apple, takže se rozhodl, že si koupí nové bydlení. To ale znamená, že musí prodat svou původní vilu, a ta se tedy objevila u realitních kanceláří za krásných 35 milionů dolarů, což je v přepočtu 707 milionů korun.
22.06.2014 14:15 |

podobné články

Chýlková se bojí nevěry od Krause: Dře v posilovně!

 
Herečce Ivaně Chýlkové (49) táhne na padesátku, a zřejmě se trochu bojí, že by ji Jan Kraus (59) mohl vyměnit za »mladší model«. Opřela se do toho a začala své tělo mučit v posilovně.
18.03.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Chýlková (265 článků) , Jan Kraus (1022 článků)