Hemský režíroval výhru Dallasu. Krejčí a Pastrňák překonali Pavelce

Český brankář Ondřej Pavelec si ve svém premiérovým utkání v nové sezóně připsal 29 úspěšných zákroků, když ho dokázali překonat pouze jeho krajané David Krejčí a David Pastrňák, a vychytal tak Winnipegu v Bostonu výhru 6:2. Aleš Hemský, který gólem a asistencí podpořil vítězství Dallasu 3:0 nad Pittsburghem, byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.
09.10.2015 09:01 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , David Krejčí (199 článků) , Ondřej Pavelec (234 článků) , David Pastrňák (24 článků)

První škrty v seznamu. Na šampionát nepojedou Hemský a Pastrňák

Kouč Vladimír Růžička je chtěl do týmu, ale realita je bohužel jiná. Útočníci Aleš Hemský a David Pastrňák na hokejový světový šampionát nepojedou.
13.04.2015 18:05 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , Vladimír Růžička (290 článků) , Vladimír Růžička (286 článků) , David Růžička (3 články) , David Růžička (3 články)

ČESKÁ FANTAZIE: Krejčí dal hattrick, Hemský dva góly, Jágr má další přepis

Čeští hokejisté v noci pronajali zámořské arény, konalo se jejich galapředstavení! David Krejčí svým hattrickem zdemoloval Floridu a Aleš Hemský se díky dvěma gólům stal hvězdou zápasu s Ottawou. A pak samozřejmě Jaromír Jágr...
05.03.2014 07:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , Aleš Hemský (81 článků) , David Krejčí (199 článků)

Hemský se blýskl třemi body, Jaškin s Nestrašilem poprvé skórovali

Aleš Hemský prožil výborný večer, když gólem a dvěma asistencemi podpořil výhru Dallasu 6:3 nad Winnipegem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Poprvé v sezoně se ze vstřelené branky mohli radovat také Andrej Nestrašil s Dmitrijem Jaškinem.
13.11.2015 09:16 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků)

NHL: Hemský dal dva góly Detroitu, Ovečkin lepší Pavelce

Z českých hokejistů se v nočních zápasech NHL bodově prosadil pouze Aleš Hemský, zato výrazně.
30.10.2009 08:10 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků)

Krejčí pomohl dvěma asistencemi k výhře Bostonu, dvakrát bodoval i Faksa

Český útočník David Krejčí si připsal v duelu s Columbusem dvě asistence, pomohl tak Bostonu k výhře 5:2 a stal se první hvězdou zápasu. První dvojitou asistenci v sezoně si připsal i Radek Faksa, který pomohl Dallasu k výhře 4:2 nad Calgary. David Pastrňák přerušil svou bodovou sérii a tentokrát vyšel naprázdno.
11.11.2016 09:50 |

Osobnosti: David Krejčí (199 článků) , David Pastrňák (24 článků) , Radek Faksa (9 článků)

Dallas s Jágrem střelecky vyhořel, Hemský se podílel na obratu Edmontonu

Útočník Aleš Hemský přispěl v nedělním utkání NHL gólem a proměněným nájezdem v penaltovém rozstřelu k výhře Edmontonu 3:2 ve Vancouveru. Pardubický rodák byl na ledě u obou inkasovaných branek, po nichž Oilers prohrávali 0:2, ale šest minut před koncem základní hrací doby po rychlém výpadu po pravém křídle srovnal. Hemský dokonal obrat v rozstřelu, v němž navázal na spoluhráče Sama Gagnera a ve druhé sérii překonal Roberta Luonga.
25.01.2013 11:17 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , Sam Gagner (5 článků)

Parádní sólo! Hemský si vychutnal Gudase, hbitá klička přinesla gól

Aleš Hemský na sebe opět upozornil nádherným gólem v zápase Ottawy proti Tampě. Hemský v útočném pásmu ošálil krajana Radka Gudase efektní parádičkou, při níž si puk prostrčil mezi nohama, a následně hbitou kličkou překonal gólmana Bishopa.
21.03.2014 14:25 |

„Trefili ji do lýtka, tělem chránila syna.“ Snipeři střelili i matku z Dallasu

Palba sniperů na policisty v Dallasu se neobešla bez zraněných na straně civilistů. Střelili i sestru Theresy Wilsonové, která popsala, co na místě během střelby prožívali. I ona upozorňuje, že demonstrace proti policejnímu násilí na černoších byla jinak poklidná. Policie jednoho střelce z Dallasu identifikovala jako 25letého Micaha Johnsona. Bydlel v oblasti Dallasu, neměl žádné vazby na teroristy a ani trestní záznam.
08.07.2016 16:40 |

Generační výměna v NHL: Mladý Pastrňák září, starý Jágr nedohrál

Mladý český útočník David Pastrňák si připsal už osmou trefu v sezóně, když se trefil proti Buffalu. Jednu branku si připsal i jeho bostonský spoluhráč David Krejčí. Jaromír Jágr sice slavil vítězství ve floridském derby nad Tampou Bay, ale v průběhu utkání hráč Floridy musel dvakrát odstoupit.
08.11.2016 09:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , David Krejčí (199 článků) , David Pastrňák (24 článků)

Jaškin zlomil prokletí. Pastrňák byl hvězdou, i když skóroval Krejčí

Po dlouhých 35 zápasech v součtu s minulou sezonou se gólově prosadil český útočník Dmitrij Jaškin. Jeho St. Louis ale nakonec prohrálo s Winnipegem 2:3 po prodloužení. Stejnou porážku neodvrátil svým gólem ani Radim Vrbata, když s Arizonou podlehl Columbusu. Česká hvězda David Pastrňák, který byl proti Buffalu vyhlášen druhou hvězdou utkání, si připsal bod za asistenci a v celkovém bodování se výrazně přiblížil nejlepšímu Čechovi Jakubovi Voráčkovi.
04.12.2016 10:05 |

Osobnosti: Jakub Voráček (230 článků) , Radim Vrbata (92 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků) , David Pastrňák (24 článků) , Jakub Čech (9 článků)

Palát, Krejčí a Pastrňák skórovali, Plekanec byl u tří gólů

Celkem šest českých hokejistů získalo v nočních zápasech zámořské NHL alespoň jeden bod. Krejčí s Pastrňákem svými trefami podpořili výhru Bruins na ledě New York Islanders. Jiří Hudler si připsal dvě asistence, Tomáš Plekanec hned tři. Ondřej Palát vstřelil v prodloužení vítězný gól Tampy Bay v utkání s Winnipegem.
24.10.2015 10:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (268 článků) , Jiří Hudler (253 článků) , Ondřej Palát (53 článků) , Jiří Krejčí (6 článků)

Jágr skolil nejlepší tým NHL. Krejčí slavil jubileum

Hokejový útočník Jaromír Jágr zařídil svojí osmou brankou v sezóně výhru Floridy 4:3 nad vedoucím týmem NHL Columbusem. Skóroval i David Krejčí, který si za gól proti Michalu Neuvirthovi připsal svůj pětistý bod v zámořské soutěži. Jeho spoluhráč David Pastrňák zaznamenal dvě přihrávky.
15.01.2017 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , David Krejčí (199 článků) , Michal Neuvirth (97 článků) , David Pastrňák (24 článků)

Palát dvěma góly režíroval výhru Tampy, zářil i Hemský

Hokejový útočník Ondřej Palát se v úterním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru Tampy Bay 3:0 nad Torontem. Vzhledem k vítězství Columbusu nad Phoenixem 4:3 v prodloužení tak Maple Leafs definitivně přišli o šanci na postup do play off, která se znovu výrazně zmenšila i pro New Jersey.
09.04.2014 08:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (53 článků)

Prospal pomohl gólem k výhře, skóroval také Hemský

Útočník Václav Prospal přispěl 14. zásahem v sezoně Columbusu k domácí výhře 4:2 nad Detroitem. V dresu Edmontonu skóroval Aleš Hemský, ale jeho tým doma podlehl Dallasu 1:3.
29.03.2012 07:45 |

Osobnosti: Václav Prospal (53 článků) , Aleš Hemský (81 článků)

Hemský přispěl k výhře Edmontonu gólem, Kindl a Michálek nahrávali

Aleš Hemský přispěl v nedělním utkání NHL jedním gólem k výhře Edmontonu v Dallasu 3:2 po samostatných nájezdech. Pardubický rodák, který se dlouho střelecky trápil, pokořil Kariho Lehtonena z bezprostřední blízkosti.
02.12.2013 07:10 |

NHL: Hudler odstartoval obrat Calgary, Hemský na gól dál čeká

Třetí gól si v letošní sezoně hokejové NHL připsal Jiří Hudler z Calgary. Český útočník přispěl důležitou trefou Flames k domácí výhře 4:3 nad Nashvillem. Na první zásah do černého naopak i nadále čeká Aleš Hemský z Dallasu.
01.11.2014 11:00 |

Osobnosti: Aleš Hemský (81 článků) , Jiří Hudler (253 článků)

Talent Pastrňák debutoval v NHL, Crosby sesadil z čela Voráčka

Osmnáctiletý David Pastrňák se dočkal vysněného debutu v nejslavnější hokejové soutěži na světě. Útočník Bostonu strávil na ledě v domácím utkání NHL s Pittsburghem necelých osm minut a zaznamenal jeden hit. Vítězné premiéry se ale nedočkal, výhru 3:2 v prodloužení si odvezli „Tučňáci“.
25.11.2014 09:51 |

Osobnosti: David Crosby (5 článků)

Pastrňák v NHL opět zářil! Dvěma góly zařídil výhru nad favoritem

Mladý český útočník David Pastrňák vlétl do NHL jako uragán. Po sobotních dvou brankách do sítě Philadelphie přidal další dva přesné zásahy v noci na středu, kdy výraznou měrou pomohl Bostonu porazit hokejisty Tampy Bay, jednoho z nejlepších týmů probíhajícího ročníku.
14.01.2015 09:56 |

Zacha dal svůj premiérový gól v NHL, po trestu skóroval Pastrňák a bodoval i Jágr

Devatenáctiletá útočník Pavel Zacha si konečně připsal svůj premiérová gól v NHL. Trefou v 57. minutě pomohl New Jersey k prodloužení, které ale nakonec s Floridou prohráli 3:4. O výhru Floridy se zasloužil svou asistencí i Jaromír Jágr. Po dvouzápasové stopce se celý natěšený vrátil do hry David Pastrňák a hned díky jeho střele v samostatných nájezdech Boston porazil Tampu Bay 4:3.
04.11.2016 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2183 článků) , David Boston (2 články) , David New (2 články)