Hemský režíroval výhru Dallasu. Krejčí a Pastrňák překonali Pavelce

Český brankář Ondřej Pavelec si ve svém premiérovým utkání v nové sezóně připsal 29 úspěšných zákroků, když ho dokázali překonat pouze jeho krajané David Krejčí a David Pastrňák, a vychytal tak Winnipegu v Bostonu výhru 6:2. Aleš Hemský, který gólem a asistencí podpořil vítězství Dallasu 3:0 nad Pittsburghem, byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.
09.10.2015 09:01 |

Osobnosti: Aleš Hemský (82 článků) , David Krejčí (200 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků) , David Pastrňák (29 článků)

První škrty v seznamu. Na šampionát nepojedou Hemský a Pastrňák

Kouč Vladimír Růžička je chtěl do týmu, ale realita je bohužel jiná. Útočníci Aleš Hemský a David Pastrňák na hokejový světový šampionát nepojedou.
13.04.2015 18:05 |

Osobnosti: Aleš Hemský (82 článků) , Vladimír Růžička (304 článků) , Vladimír Růžička (300 článků) , David Růžička (3 články) , David Růžička (3 články)

ČESKÁ FANTAZIE: Krejčí dal hattrick, Hemský dva góly, Jágr má další přepis

Čeští hokejisté v noci pronajali zámořské arény, konalo se jejich galapředstavení! David Krejčí svým hattrickem zdemoloval Floridu a Aleš Hemský se díky dvěma gólům stal hvězdou zápasu s Ottawou. A pak samozřejmě Jaromír Jágr...
05.03.2014 07:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , Aleš Hemský (82 článků) , David Krejčí (200 článků)

Hemský se blýskl třemi body, Jaškin s Nestrašilem poprvé skórovali

Aleš Hemský prožil výborný večer, když gólem a dvěma asistencemi podpořil výhru Dallasu 6:3 nad Winnipegem a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Poprvé v sezoně se ze vstřelené branky mohli radovat také Andrej Nestrašil s Dmitrijem Jaškinem.
13.11.2015 09:16 |

Osobnosti: Aleš Hemský (82 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků)

NHL: Hemský dal dva góly Detroitu, Ovečkin lepší Pavelce

Z českých hokejistů se v nočních zápasech NHL bodově prosadil pouze Aleš Hemský, zato výrazně.
30.10.2009 08:10 |

Osobnosti: Aleš Hemský (82 článků)

Krejčí pomohl dvěma asistencemi k výhře Bostonu, dvakrát bodoval i Faksa

Český útočník David Krejčí si připsal v duelu s Columbusem dvě asistence, pomohl tak Bostonu k výhře 5:2 a stal se první hvězdou zápasu. První dvojitou asistenci v sezoně si připsal i Radek Faksa, který pomohl Dallasu k výhře 4:2 nad Calgary. David Pastrňák přerušil svou bodovou sérii a tentokrát vyšel naprázdno.
11.11.2016 09:50 |

Osobnosti: David Krejčí (200 článků) , David Pastrňák (29 článků) , Radek Faksa (11 článků)

Dallas s Jágrem střelecky vyhořel, Hemský se podílel na obratu Edmontonu

Útočník Aleš Hemský přispěl v nedělním utkání NHL gólem a proměněným nájezdem v penaltovém rozstřelu k výhře Edmontonu 3:2 ve Vancouveru. Pardubický rodák byl na ledě u obou inkasovaných branek, po nichž Oilers prohrávali 0:2, ale šest minut před koncem základní hrací doby po rychlém výpadu po pravém křídle srovnal. Hemský dokonal obrat v rozstřelu, v němž navázal na spoluhráče Sama Gagnera a ve druhé sérii překonal Roberta Luonga.
25.01.2013 11:17 |

Osobnosti: Aleš Hemský (82 článků) , Sam Gagner (5 článků)

Parádní sólo! Hemský si vychutnal Gudase, hbitá klička přinesla gól

Aleš Hemský na sebe opět upozornil nádherným gólem v zápase Ottawy proti Tampě. Hemský v útočném pásmu ošálil krajana Radka Gudase efektní parádičkou, při níž si puk prostrčil mezi nohama, a následně hbitou kličkou překonal gólmana Bishopa.
21.03.2014 14:25 |

„Trefili ji do lýtka, tělem chránila syna.“ Snipeři střelili i matku z Dallasu

Palba sniperů na policisty v Dallasu se neobešla bez zraněných na straně civilistů. Střelili i sestru Theresy Wilsonové, která popsala, co na místě během střelby prožívali. I ona upozorňuje, že demonstrace proti policejnímu násilí na černoších byla jinak poklidná. Policie jednoho střelce z Dallasu identifikovala jako 25letého Micaha Johnsona. Bydlel v oblasti Dallasu, neměl žádné vazby na teroristy a ani trestní záznam.
08.07.2016 16:40 |

Palát dvěma góly režíroval výhru Tampy, zářil i Hemský

Hokejový útočník Ondřej Palát se v úterním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru Tampy Bay 3:0 nad Torontem. Vzhledem k vítězství Columbusu nad Phoenixem 4:3 v prodloužení tak Maple Leafs definitivně přišli o šanci na postup do play off, která se znovu výrazně zmenšila i pro New Jersey.
09.04.2014 08:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Palát, Krejčí a Pastrňák skórovali, Plekanec byl u tří gólů

Celkem šest českých hokejistů získalo v nočních zápasech zámořské NHL alespoň jeden bod. Krejčí s Pastrňákem svými trefami podpořili výhru Bruins na ledě New York Islanders. Jiří Hudler si připsal dvě asistence, Tomáš Plekanec hned tři. Ondřej Palát vstřelil v prodloužení vítězný gól Tampy Bay v utkání s Winnipegem.
24.10.2015 10:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (270 článků) , Jiří Hudler (254 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Jiří Krejčí (7 článků)

Jágr skolil nejlepší tým NHL. Krejčí slavil jubileum

Hokejový útočník Jaromír Jágr zařídil svojí osmou brankou v sezóně výhru Floridy 4:3 nad vedoucím týmem NHL Columbusem. Skóroval i David Krejčí, který si za gól proti Michalu Neuvirthovi připsal svůj pětistý bod v zámořské soutěži. Jeho spoluhráč David Pastrňák zaznamenal dvě přihrávky.
15.01.2017 10:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , David Krejčí (200 článků) , Michal Neuvirth (105 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Prospal pomohl gólem k výhře, skóroval také Hemský

Útočník Václav Prospal přispěl 14. zásahem v sezoně Columbusu k domácí výhře 4:2 nad Detroitem. V dresu Edmontonu skóroval Aleš Hemský, ale jeho tým doma podlehl Dallasu 1:3.
29.03.2012 07:45 |

Osobnosti: Václav Prospal (53 článků) , Aleš Hemský (82 článků)

Hemský přispěl k výhře Edmontonu gólem, Kindl a Michálek nahrávali

Aleš Hemský přispěl v nedělním utkání NHL jedním gólem k výhře Edmontonu v Dallasu 3:2 po samostatných nájezdech. Pardubický rodák, který se dlouho střelecky trápil, pokořil Kariho Lehtonena z bezprostřední blízkosti.
02.12.2013 07:10 |

NHL: Hudler odstartoval obrat Calgary, Hemský na gól dál čeká

Třetí gól si v letošní sezoně hokejové NHL připsal Jiří Hudler z Calgary. Český útočník přispěl důležitou trefou Flames k domácí výhře 4:3 nad Nashvillem. Na první zásah do černého naopak i nadále čeká Aleš Hemský z Dallasu.
01.11.2014 11:00 |

Osobnosti: Aleš Hemský (82 článků) , Jiří Hudler (254 článků)

Generační výměna v NHL: Mladý Pastrňák září, starý Jágr nedohrál

Mladý český útočník David Pastrňák si připsal už osmou trefu v sezóně, když se trefil proti Buffalu. Jednu branku si připsal i jeho bostonský spoluhráč David Krejčí. Jaromír Jágr sice slavil vítězství ve floridském derby nad Tampou Bay, ale v průběhu utkání hráč Floridy musel dvakrát odstoupit.
08.11.2016 09:50 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků) , David Krejčí (200 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Jaškin zlomil prokletí. Pastrňák byl hvězdou, i když skóroval Krejčí

Po dlouhých 35 zápasech v součtu s minulou sezonou se gólově prosadil český útočník Dmitrij Jaškin. Jeho St. Louis ale nakonec prohrálo s Winnipegem 2:3 po prodloužení. Stejnou porážku neodvrátil svým gólem ani Radim Vrbata, když s Arizonou podlehl Columbusu. Česká hvězda David Pastrňák, který byl proti Buffalu vyhlášen druhou hvězdou utkání, si připsal bod za asistenci a v celkovém bodování se výrazně přiblížil nejlepšímu Čechovi Jakubovi Voráčkovi.
04.12.2016 10:05 |

Osobnosti: Jakub Voráček (240 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků) , David Pastrňák (29 článků) , Jakub Čech (16 článků)

Jágr v prodloužení překonal Pavelce a zařídil výhru Philadelphie

Jaromír Jágr rozhodl v úterním utkání NHL gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Philadelphie na ledě Winnipegu 5:4. Český útočník překonal Ondřeje Pavelce v brance Jets v poslední minutě nastaveného času a připsal si 16. trefu v sezoně.
22.02.2012 09:05 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2277 článků)

Eliáš potvrzuje formu. V nájezdech překonal Pavelce a zařídil Ďáblům výhru

Útočník Patrik Eliáš rozhodl v nedělním utkání NHL v rozstřelu o výhře New Jersey 3:2 nad Winnipegem. Český hokejista se prosadil v nájezdech jako jediný z hráčů, když ve třetí sérii překonal krajana Ondřeje Pavelce bekhendovou kličkou mezi betony.
11.03.2013 10:00 |

Osobnosti: Patrik Eliáš (247 článků)

Talent Pastrňák debutoval v NHL, Crosby sesadil z čela Voráčka

Osmnáctiletý David Pastrňák se dočkal vysněného debutu v nejslavnější hokejové soutěži na světě. Útočník Bostonu strávil na ledě v domácím utkání NHL s Pittsburghem necelých osm minut a zaznamenal jeden hit. Vítězné premiéry se ale nedočkal, výhru 3:2 v prodloužení si odvezli „Tučňáci“.
25.11.2014 09:51 |

Osobnosti: David Crosby (5 článků)