Hejnová září dál! Zvítězila potřetí za sebou a vede Diamantovou ligu

Paříž, Londýn, Stockholm. Tři mítinky Diamantové ligy, tři vítězství za sebou. Zuzana Hejnová nenašla na trati 400 metrů překážek přemožitelku ani ve švédské metropoli a ujala se vedení v hodnocení disciplíny. Česká atletka tentokrát nepokořila hranici 54 sekund a dosáhla času 54,37.
30.07.2015 21:01 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová by se mohla vrátit na trůn evropské atletiky. Nominaci má v kapse

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla  vybrána do desetičlenné nominace na vítězství v anketě o nejlepší evropskou atletku.  Hejnová anketu vyhrála už v roce 2013, kdy se stala rovněž světovou šampionkou a stejně jako letos vyhrála i Diamantovou ligu.
15.09.2015 19:55 |

Václav Neckář převzal Diamantovou desku

Zpěvák a herec Václav Neckář ve čtvrtek u příležitosti 70. narozenin, které připadly na 23. října, převzal od zástupců společnosti Supraphon Diamantovou desku. Podle společnosti Neckář na její značce prodal od roku 1965 7,6 miliónu nosičů, úspěšnější byl v tomto ohledu jen Karel Gott, kterému V roce 1992 udělil Supraphon Diamantovou desku za 13 miliónů prodaných nosičů.
24.10.2013 16:55 |

Osobnosti: Karel Gott (4329 článků) , Václav Neckář (255 článků)

Špotáková vyhrála i v Lausanne. Vede Diamantovou ligu

Olympijská vítězka Barbora Špotáková je stále ve formě. Čtvrteční mítink Diamantové ligy v Lausanne vyhrála pokusem dlouhým 67,19 metru. Zuzana Hejnová doběhla v závodu na 400 metrů překážek čtvrtá.
23.08.2012 21:35 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |

Hejnová poběží o medaile, Rosolovou uhasila diskvalifikace

Zuzana Hejnová poběží v úterý olympijské finále na 400 metrů překážek, Denisa Rosolová do boje o medaile kvůli diskvalifikaci nezasáhne. Hejnová ve svém semifinále doběhla na druhém postupovém místě v letošním maximu 53,62, Rosolová by do finále díky času 54,87 rovněž patřila, ale podle rozhodčích porušila na trati pravidla tím, že její přetahová noha minula překážku.
07.08.2012 09:30 |

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, překážkářka Hejnová slaví druhé místo

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník Diamantové ligy.
19.08.2010 21:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, Hejnová byla v Curychu druhá

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník atletické Diamantové ligy. V Curychu obsadila druhé místo, zatímco její jediná konkurentka v boji o celkové prvenství Kara Pattersonová předvedla až devátý nejdelší pokus 59,50 metru a nepostoupila ani do užšího finále. Američanka mohla jedině v případě svého vítězství v dnešním závodu světovou rekordmanku ohrozit.
20.08.2010 13:30 |

Oštěpařka Špotáková ovládla podruhé v kariéře Diamantovou ligu

Oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála mítink v Birminghamu a podruhé v kariéře ovládla prestižní seriál Diamantová liga. Překážkářka Zuzana Hejnová doběhla druhá.
26.08.2012 15:50 |

Špotáková uzavřela Diamantovou ligu druhým místem

O prémii za celý seriál Diamantové ligy sice česká oštěpařka Barbora Špotáková usilovat nemohla pro velkou ztrátu bodu na vedoucí ženu, přesto v posledním závodě zabojovala a hodila pátým pokusem 63,78 metru. Překážkářka Zuzana Hejnová doběhla čtvrtá.
09.09.2016 21:30 |

Špotáková: O takovém návratu po mateřské se mi ani nezdálo

Oštěpařka Barbora Špotáková má za sebou sezonu, o které se jí ani nesnilo. Do velké atletiky se po loňském narození syna Janka vrátila senzačním způsobem: potřetí vyhrála celkově Diamantovou ligu a na mistrovství Evropy v Curychu získala poslední velké zlato do své sbírky.
16.09.2014 14:45 |

Diamantová Hejnová: Česká čtvrtkařka vyhrála v Šanghaji!

Atletka Zuzana Hejnová zvítězila na druhém mítinku Diamantové ligy v Šanghaji v běhu na 400 metrů překážek v nejlepším světovém výkonu roku 53,79 sekundy.
18.05.2013 14:55 |

Famózní Hejnová vyhrála i 13. závod v sezoně a těší se na tučnou prémii

Mistryně světa Zuzana Hejnová zvítězila i při svém posledním třináctém startu v sezoně a ve finále Diamantové ligy v Curychu ovládla závod na 400 metrů překážek v kvalitním čase 53,32 sekundy.
29.08.2013 20:55 |