Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (11 článků)

Hejnová, Rosolová a Marcell jdou na MS dál, Maslák skončil už v rozběhu

Český rekordman a obhájce pátého místa z posledního světového šampionátu Pavel Maslák překvapivě nepostoupil ze svého rozběhu na 400 metrů. Dál naopak prošly překážkářky Zuzana Hejnová i Denisa Rosolová. V odpoledním finále se představí koulař Jan Marcell, jenž mezi dvanáctku nejlepších postoupil z jedenáctého místa.
23.08.2015 10:16 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků) , Jan Marcell (1 článek) , Pavel Maslák (11 článků)

PROGRAM UVNITŘ: Špotáková, Bolt, Maslák. Hvězdy zazáří v Ostravě

Zlatá tretra v Ostravě dnes bude opět přehlídkou atletických hvězd. Pro české fanoušky budou největšími taháky Pavel Maslák, Barbora Špotáková nebo Jakub Holuša. Ve startovních listinách je dvanáct mistrů světa, deset olympijských vítězů a čtyři světoví rekordmani, mezi všemi ční osobnost jamajského sprintera Usaina Bolta z Jamajky. Nejzářivější atletická superstar poběží závod na 200 metrů.
26.05.2015 09:10 |

Osobnosti: Usain Bolt (366 článků) , Jakub Holuša (25 článků) , Pavel Maslák (11 článků) , Barbora Špotáková (330 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků)

Hejnová slavila, Špotáková nadávala. Taková byla Zlatá tretra

Zuzana Hejnová vyhrála na Zlaté tretře v Ostravě závod na 400 metrů a časem 55,13 porazila i svoji bývalou tréninkovou partnerku Denisu Rosolovou. Ta doběhla na druhém místě v čase 55,45. Oštěpařce Barboře Špotákové mítink nevyšel podle představ a skončila až na páté příčce. Pavel Maslák také zaostal za vlastním očekáváním a na netradiční třístovce podlehl Polákovi Zalewskimu.
26.05.2015 20:45 |

V Česku dopadený gangster Maslák: Trest za vydírání si odpyká na Slovensku

Slovák Miroslav Maslák, kterého české soudy potrestaly desetiletým vězením za vydírání podnikatelů, si zbytek trestu odpyká na Slovensku. Údajný šéf slovenského gangu vyděračů Maslák čelí ve vlasti stíhání za různé trestné činy.
28.05.2015 13:05 |

Hejnová a Špotáková zakončily sezónu triumfem v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová i oštěpařka Barbora Špotáková vyhrály poslední závod Diamantové ligy v Curychu a zároveň se tak staly celkovými vítězkami svých disciplín.
03.09.2015 22:21 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

ŠPOTÁKOVÁ VYBOJOVALA BRONZ! Hejnová přišla o medaili až v závěru

Obhájit dvě olympijská zlata se jí sice nepodařilo, přesto neodjede česká oštěpařka Barbora Špotáková z Ria s prázdnou. V páté sérii se česká reprezentantka vyhecovala k pokusu dlouhému 64,80 metru a o pouhé 2 cm překonala do té doby bronzovou Polku Marii Andrejczykovou, která na tuto výzvu už odpovědět nedokázala. Obrovské zklamání naopak prožívá Zuzana Hejnová, které v závěru závodu na 400 metrů překážek vyfoukla bronzovou medaili Američanka Ashley Spencerová.
19.08.2016 04:10 |

Holuša po srážce nedoběhl. Špotáková, Masná a Maslák zlatí

Mílař Jakub Holuša na Memoriálu Josefa Odložila v Praze avizovaný útok na český rekord na trati 1500 metrů nepředvedl. Rozběhl to sice kvalitně, v náběhu na poslední kolo však v sevření soupeřů zakopl, ztratil tempo a odstoupil. Výborně se ale dařilo oštěpářce Barboře Špotákové, která konečně přehodila 60 metrů a získala zlato. První byli také Lenka Masná na osmistovce a Pavel Maslák na čtvrtce.
08.06.2015 20:41 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Jakub Holuša (25 článků) , Lenka Masná (11 článků) , Pavel Maslák (11 článků)

"Je to šílené, jak to letí!" Atletem roku se popáté v řadě stala Špotáková

Atletem roku 2011 se stala podle očekávání oštěpařka Barbora Špotáková a anketu Českého atletického svazu vyhrála už popáté za sebou. Světová rekordmanka získala jako jediný český atlet medaili na letošním mistrovství světa v Tegu, kde prohrála pouze s Ruskou Marií Abakumovovou. Druhý skončil v anketě výškař Jaroslav Bába a třetí místo obsadila překážkářka Zuzana Hejnová.
06.11.2011 10:05 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Barbora Špotáková (330 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |

Hejnová poběží o medaile, Rosolovou uhasila diskvalifikace

Zuzana Hejnová poběží v úterý olympijské finále na 400 metrů překážek, Denisa Rosolová do boje o medaile kvůli diskvalifikaci nezasáhne. Hejnová ve svém semifinále doběhla na druhém postupovém místě v letošním maximu 53,62, Rosolová by do finále díky času 54,87 rovněž patřila, ale podle rozhodčích porušila na trati pravidla tím, že její přetahová noha minula překážku.
07.08.2012 09:30 |

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Hejnová by se mohla vrátit na trůn evropské atletiky. Nominaci má v kapse

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla  vybrána do desetičlenné nominace na vítězství v anketě o nejlepší evropskou atletku.  Hejnová anketu vyhrála už v roce 2013, kdy se stala rovněž světovou šampionkou a stejně jako letos vyhrála i Diamantovou ligu.
15.09.2015 19:55 |

BOLT přijel ve formuli! Viděl i triumfy Hejnové a Veselého

Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý jsou po mítinku v Oslu ve svých disciplínách nadále nejlepšími atlety v Diamantové lize. Hejnová potvrdila svou letošní neporazitelnost a vyhrála ve svém nejlepším výkonu sezony 53,60 sekundy. Veselý zvítězil hodem dlouhým 85,96 metru.
13.06.2013 22:30 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová a Veselý vládnou svým disciplínám v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý jsou po mítinku v Oslu ve svých disciplínách nadále nejlepšími atlety v Diamantové lize. Bronzová olympijská medailistka potvrdila svou letošní neporazitelnost a vyhrála ve svém nejlepším výkonu sezony 53,60 sekundy. Veselý předvedl v druhé sérii hod 85,96 metru, který nikdo z jeho soupeřů nepřekonal.
14.06.2013 11:00 |

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, překážkářka Hejnová slaví druhé místo

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník Diamantové ligy.
19.08.2010 21:30 |

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, Hejnová byla v Curychu druhá

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník atletické Diamantové ligy. V Curychu obsadila druhé místo, zatímco její jediná konkurentka v boji o celkové prvenství Kara Pattersonová předvedla až devátý nejdelší pokus 59,50 metru a nepostoupila ani do užšího finále. Američanka mohla jedině v případě svého vítězství v dnešním závodu světovou rekordmanku ohrozit.
20.08.2010 13:30 |