Hejnová slavila, Špotáková nadávala. Taková byla Zlatá tretra

Zuzana Hejnová vyhrála na Zlaté tretře v Ostravě závod na 400 metrů a časem 55,13 porazila i svoji bývalou tréninkovou partnerku Denisu Rosolovou. Ta doběhla na druhém místě v čase 55,45. Oštěpařce Barboře Špotákové mítink nevyšel podle představ a skončila až na páté příčce. Pavel Maslák také zaostal za vlastním očekáváním a na netradiční třístovce podlehl Polákovi Zalewskimu.
26.05.2015 20:45 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků)

Zlatá tretra: Boltovi sebral rekordy vítr, Špotáková třetí

Jamajský sprinter Usain Bolt zaběhl na atletickém mítinku Zlatá tretra čas 9,77 vteřiny. Rekord ostravského podniku a nejlepší výkon roku mu však sebral silný vítr v zádech.
17.06.2009 20:50 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Usain Bolt (365 článků)

Zlatá tretra slibuje parádní podívanou, hrozí ale déšť

Jeden vrchol za druhým může ve čtvrtek přinést ostravský mítink Zlatá tretra. Startovní pole nabité hvězdami slibuje čtyři hodiny špičkové atletiky ve finále s jamajskými sprintery Asafou Powellem na stovce a hlavním magnetem Usainem Boltem v netradičním závodu na 300 metrů. Zářit mohou i nejlepší Češi - oštěpařka Barbora Špotáková, překážkář Petr Svoboda a tyčkařka Jiřina Ptáčníková.
27.05.2010 13:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Asafa Powell (38 článků) , Petr Svoboda (472 článků) , Petr Svoboda (463 článků) , Usain Bolt (365 článků) , Petr Svoboda (472 článků)

ŠPOTÁKOVÁ VYBOJOVALA BRONZ! Hejnová přišla o medaili až v závěru

Obhájit dvě olympijská zlata se jí sice nepodařilo, přesto neodjede česká oštěpařka Barbora Špotáková z Ria s prázdnou. V páté sérii se česká reprezentantka vyhecovala k pokusu dlouhému 64,80 metru a o pouhé 2 cm překonala do té doby bronzovou Polku Marii Andrejczykovou, která na tuto výzvu už odpovědět nedokázala. Obrovské zklamání naopak prožívá Zuzana Hejnová, které v závěru závodu na 400 metrů překážek vyfoukla bronzovou medaili Američanka Ashley Spencerová.
19.08.2016 04:10 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Hejnová a Špotáková zakončily sezónu triumfem v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová i oštěpařka Barbora Špotáková vyhrály poslední závod Diamantové ligy v Curychu a zároveň se tak staly celkovými vítězkami svých disciplín.
03.09.2015 22:21 |

Zlatá tretra má jedno z nejlepších obsazení v historii

Absolutní výkvět světové atletiky, navzdory konkurenci v nově založené Diamantové lize, přijede příští týden do Ostravy. Zlatá tretra bude mít jedno z nejlepších obsazení v historii.
19.05.2010 14:05 |

Zlatá tretra ulovila další hvězdu, oštěpařku Abakumovovou

Svou účast na jubilejním 50. ročníku atletického mítinku Zlata tretra potvrdila další hvězda, ruská oštěpařka Maria Abakumovová, která bude zároveň největší soupeřkou světové rekordmanky Barbory Špotákové.
19.04.2011 14:40 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Protiútok sprosté soudkyně: Žádá trest pro ty, kterým v soudní síni nadávala

Sokolovská soudkyně, která nadávala na účastníky jednoho soudního řízení, zatím nebyla nijak potrestána. Na případ TV Nova upozornila na konci února. Vedení soudu i policie případ prověřují. Soudkyně se ale mezitím pustila do protiútoku. Chce, aby byli potrestáni lidé, na které nadávala a kteří si na ni poté stěžovali. Ti se přitom jen bránili.
23.03.2014 23:00 |

Špotáková vyhrála Zlatou tretru a vede letošní světové tabulky

Barbora Špotáková vyhrála na mítinku Zlatá tretra v Ostravě soutěž oštěpařek v nejlepším letošním světovém výkonu a rekordu mítinku 67,78 metru. Mistryně světa Maria Abakumovová z Ruska obsadila druhé místo, třetí skončila Australanka Kathryn Mitchellová stejným výkonem 64,34 metru.
25.05.2012 20:00 |

Špotáková vede světové tabulky, Bolt vyhrál v Ostravě za 10,04

Jamajský sprinter Usain Bolt potvrdil na ostravském mítinku Zlatá tretra roli největšího favorita a hladce vyhrál běh na 100 metrů. Tentokrát mu ale v protivětru hranice deseti vteřin odolala, zvítězil v čase 10,04 sekundy. Soutěži oštěpařek vévodila Barbora Špotáková, která porazila mistryni světa Marii Abakumovovou z Ruska a zvítězila v nejlepším letošním světovém výkonu a rekordu mítinku 67,78 metru.
25.05.2012 21:05 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Usain Bolt (365 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Špotáková ukáže formu po mateřské na Zlaté tretře v Ostravě

Oštěpařka Barbora Špotáková se vrací z mateřské dovolené. Po roční pauze se zúčastní atletického mítinku Zlatá tretra v Ostravě.
20.05.2014 15:05 |

Špotáková v Ostravě neodstartuje. Trápí ji slepák

Kvůli zdravotním problémům se oštěpařka Barbora Špotáková v úterý nezúčastní mítinku Zlatá tretra v Ostravě. Sportovkyně má podezření na zánět slepého střeva.
17.06.2014 11:25 |

Špotáková má podezření na zánět slepého střeva a vynechá Zlatou tretru

Oštěpařka Barbora Špotáková musela zrušit start na dnešním mítinku Zlatá tretra v Ostravě. Světová rekordmanka má podezření na zánět slepého střeva. Oznámil to v prohlášení atletický svaz.
17.06.2014 13:10 |

PROGRAM UVNITŘ: Špotáková, Bolt, Maslák. Hvězdy zazáří v Ostravě

Zlatá tretra v Ostravě dnes bude opět přehlídkou atletických hvězd. Pro české fanoušky budou největšími taháky Pavel Maslák, Barbora Špotáková nebo Jakub Holuša. Ve startovních listinách je dvanáct mistrů světa, deset olympijských vítězů a čtyři světoví rekordmani, mezi všemi ční osobnost jamajského sprintera Usaina Bolta z Jamajky. Nejzářivější atletická superstar poběží závod na 200 metrů.
26.05.2015 09:10 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků) , Jakub Holuša (24 článků) , Pavel Maslák (10 článků) , Barbora Špotáková (327 článků)

Hejnová zlepšila český rekord, Špotáková v Římě vyhrála oštěp

Světová rekordmanka Barbora Špotáková vyhrála na mítinku Diamantové ligy v Římě soutěž v hodu oštěpem. Zlatá olympijská medailistka a mistryně světa jasně zvítězila v druhém nejdelším hodu sezony 68,66 metru, lepší letos byla pouze o 23 centimetrů Ruska Maria Abakumovová. Pro Špotákovou je dnešní její výkon pátým nejdelším hodem v kariéře.
11.06.2010 12:55 |

Zlatá Špotáková je doma: Vítězství zapila pivem

Zlatí čeští medailisté Barbora Špotáková, Jaroslav Kulhavý, David Svoboda a bronzová Zuzana Hejnová dorazili do Prahy. Na letišti Kbely je přivítal ministr obrany Alexandr Vondra. Společně si připili pivem.
14.08.2012 10:50 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Alexandr Vondra (1107 článků) , David Svoboda (120 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Jaroslav Kulhavý (92 článků) , Jaroslav Svoboda (60 článků)

Hejnová by se mohla vrátit na trůn evropské atletiky. Nominaci má v kapse

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla  vybrána do desetičlenné nominace na vítězství v anketě o nejlepší evropskou atletku.  Hejnová anketu vyhrála už v roce 2013, kdy se stala rovněž světovou šampionkou a stejně jako letos vyhrála i Diamantovou ligu.
15.09.2015 19:55 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami

Velkou oslavu na počest zlaté medailistky Barbory Špotákové hostilo Eurocentrum v jejím rodném Jablonci nad Nisou. V roli hudebních gratulantů vystoupily skupiny Wohnout a Tři sestry. S druhou z kapel si oštěpařka i zazpívala. Další články k tématu: Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková dostala medaili od Klause, teď ji čeká party se Třemi sestrami
16.11.2012 01:35 |