Hejnová, Rosolová a Marcell jdou na MS dál, Maslák skončil už v rozběhu

Český rekordman a obhájce pátého místa z posledního světového šampionátu Pavel Maslák překvapivě nepostoupil ze svého rozběhu na 400 metrů. Dál naopak prošly překážkářky Zuzana Hejnová i Denisa Rosolová. V odpoledním finále se představí koulař Jan Marcell, jenž mezi dvanáctku nejlepších postoupil z jedenáctého místa.
23.08.2015 10:16 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků) , Jan Marcell (1 článek) , Pavel Maslák (10 článků)

Hejnová poběží o medaile, Rosolovou uhasila diskvalifikace

Zuzana Hejnová poběží v úterý olympijské finále na 400 metrů překážek, Denisa Rosolová do boje o medaile kvůli diskvalifikaci nezasáhne. Hejnová ve svém semifinále doběhla na druhém postupovém místě v letošním maximu 53,62, Rosolová by do finále díky času 54,87 rovněž patřila, ale podle rozhodčích porušila na trati pravidla tím, že její přetahová noha minula překážku.
07.08.2012 09:30 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Rosolová i Maslák poběží v sobotu finále čtvrtky

Denisa Rosolová a Pavel Maslák na halovém MS v atletice v Istanbulu zvládli v pátek rozběhy i semifinále a postoupili do sobotního finále na 400 metrů, do semifinále postoupil na půlce Jakub Holuša. Sedmibojař Adam Sebastian Helcelet je po prvním dnu na čtvrtém místě a na dohled má bronzový stupínek.
09.03.2012 20:15 |

Osobnosti: Jakub Holuša (24 článků)

Maslák se stal mistrem Evropy v běhu na 400 metrů a přepsal historii

Český rekordman v běhu na 400 metrů Pavel Maslák se stal druhým českým zlatým medailistou na mistrovství Evropy v Helsinkách. Za Maslákem zaostal s výrazným odstupem druhý Maďar Marcell Deák-Nagy, třetí skončil Francouz Yannick Fonsat.
29.06.2012 20:45 |

Osobnosti: Pavel Francouz (19 článků)

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (327 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (10 článků)

Hejnová zaběhla druhý nejlepší čas, ve hře zůstala i Rosolová

Čtyřstovka přes překážky, parádní česká atletická disciplína, naznačila další medailové naděje. Zuzana Hejnová zaběhla druhý nejlepší čas ze všech atletek, do semifinále postoupila i zdravotními problémy sužovaná Denisa Rosolová.
05.08.2012 21:45 |

Čtvrtkař Maslák zaběhl na OH český rekord a je v semifinále

Pavel Maslák je v semifinále olympijské čtyřstovky, v rozběhu nestačil jen na Belgičana Jonathana Borleea a jasně postoupil, navíc v novém českém rekordu 44,91 vteřiny.
04.08.2012 13:05 |

Maslák posunul český rekord na 400 metrů

Atlet Pavel Maslák vylepšil na olympijských hrách v Londýně v rozběhu na 400 metrů český rekord na 44,91 sekundy a z druhého místa postoupil do nedělního semifinále. Mistr Evropy se stal prvním Čechem, který tuto trať zaběhl pod 45 sekund, jeho předchozí rekord z června měl hodnotu 45,17.
04.08.2012 17:55 |

FANTAZIE: Maslák vylepšil český rekord na 200m, Helcelet má z ME bronz

Adam Sebastian Helcelet má z mistrovství Evropy atletů do 23 let bronzovou medaili z desetiboje. V Tampere si vytvořil osobní rekord součtem 8252 bodů a maximum z letošního mítinku v Götzisu si vylepšil o plných 177 bodů. Zaskvěl se i Pavel Maslák, který v rozběhu na 200 metrů vytvořil český rekord časem 20,51 sekundy.
12.07.2013 21:40 |

Denisa Rosolová: Mám nervy v pr****!

To bylo zvratů! Denisa Rosolová (25) včera bojovala v rozběhu na 400 m s překážkami o postup mezi elitní osmičku. V cíli věděla, že její čas na finále stačí, rozdávala úsměvy. Jenže na světelné tabuli stálo – diskvalifikace. Sympaťanda spustila pláč, nevěděla proč.
08.08.2012 12:15 |

Škromach: Jdou po mně jdou jdou jdou

Jdou po mně jdou jdou jdou, na každým rohu mají fotku mou.
05.11.2013 18:40 |

MS v atletice: Překážkářka Hejnová je v semifinále, tyčkař Kudlička devátý

Suverénním způsobem si na trati 400 metrů překážek pro postup doběhla česká medailová naděje Zuzana Hejnová, která vyhrála svůj rozběh. Do finále nepostoupil koulař Marcell
29.08.2011 07:40 |

V Česku dopadený gangster Maslák: Trest za vydírání si odpyká na Slovensku

Slovák Miroslav Maslák, kterého české soudy potrestaly desetiletým vězením za vydírání podnikatelů, si zbytek trestu odpyká na Slovensku. Údajný šéf slovenského gangu vyděračů Maslák čelí ve vlasti stíhání za různé trestné činy.
28.05.2015 13:05 |

Maslák v běhu na 400 metrů a Helcelet v sedmiboji berou na HMS pátá místa

Pavel Maslák v běhu na 400 metrů a Adam Sebastian Helcelet obsadili v sobotu pátá místa na halovém mistrovství světa v tureckém Istanbulu, Denisa Rosolová skončila na čtyřstovce šestá. Půlkař Jakub Holuša postoupil do finále nejrychlejším časem, výškař Jaroslav Bába neprošel kvalifikací.
10.03.2012 20:20 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Jakub Holuša (24 článků)

Sprinteři Chambers a Obikwelu bez medaile

Hejnová a Rosolová z rozběhů do finále
28.07.2010 20:32 |

Maslák má zlato. Na halovém ME deklasoval soupeře

Naopak čtvrtkařky Hejnová a Rosolová ve finále na 400 m ambice na medaile nenaplnily
03.03.2013 13:10 |

ME v atletice: Rosolová a Ptáčníková ve finále, postup Holuši

Čtvrtkařka Rosolová postoupila na mistrovství Evropy v Barceloně do finále stejně jako tyčkařka Ptáčníková a také Zuzana Hejnová, která běžela trať 400 metrů překážek. Půlkař Holuša zvládl rozběh.
28.07.2010 13:30 |

Překážkářka Hejnová je ve finále, Rosolová definitivně také

Velké nervy zažila po třetím semifinálovém běhu závodu na 400 metrů překážek Denisa Rosolová. I když byla původně diskvalifikována, český tým uspěl s odvoláním a zajistil jí účast ve finále.
06.08.2012 22:35 |

Hejnová slavila, Špotáková nadávala. Taková byla Zlatá tretra

Zuzana Hejnová vyhrála na Zlaté tretře v Ostravě závod na 400 metrů a časem 55,13 porazila i svoji bývalou tréninkovou partnerku Denisu Rosolovou. Ta doběhla na druhém místě v čase 55,45. Oštěpařce Barboře Špotákové mítink nevyšel podle představ a skončila až na páté příčce. Pavel Maslák také zaostal za vlastním očekáváním a na netradiční třístovce podlehl Polákovi Zalewskimu.
26.05.2015 20:45 |

Máme šestou medaili! Skvělá Hejnová bere bronz

Zuzana Hejnová vybojovala bronzovou olympijskou medaili v běhu na 400 metrů překážek. Časem 53,38 sekundy se na devět setin přiblížila vlastnímu českému rekordu a získala první cenný kov z významné seniorské akce. Česká výprava má díky ní v Londýně šestou medaili. Denisa Rosolová byla sedmá.
09.08.2012 09:25 |