Hejnová bojuje o titul nejlepší světové atletky

Mistryně světa a vítězka Diamantové ligy v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová nechybí v širší nominaci ankety o nejlepší světovou atletku IIAF. Z kategorie překážkářů ji v nominaci doplnil  Rus Sergej Šubenkov.
05.11.2015 13:20 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Zuzana Hejnová v sextázi a gumácích: Přítele atletky chtěli zatknout!

Když překážkářka Zuzana Hejnová (25) uviděla na tribuně svého přítele Honzu, radostí se na něj vrhla, až z toho měl málem pěknou polízanici. Blesku se podařilo získat vyjádření bronzové atletky, která si pro bronz došla v olympijských gumácích, k bujarým oslavám úspěchu.
10.08.2012 12:20 |

Hejnová je jasnou adeptkou na českého Atleta roku

Je takřka jisté, že českým Atletem roku se v sobotu poprvé stane překážkářka Zuzana Hejnová. Úřadující mistryně světa a letos neporažená závodnice je jasnou favoritkou, vždyť vyhrála i anketu o nejlepší atletku Evropy a dostala se mezi tři nejlepší atletky světa podle mezinárodní federace IAAF.
08.11.2013 11:01 |

Pavel Liška si udělal legraci z české atletky: Mužatka Hejnová?

Ve tváři strniště, na prsou a břiše chlupy, špíčky deroucí se zpod dresu. Tak vypadá atletka Zuzana Hejnová (28) dva týdny před halovým ME v Praze. A prý se jí to hrozně líbí.
19.02.2015 12:15 |

Osobnosti: Pavel Liška (230 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová by se mohla vrátit na trůn evropské atletiky. Nominaci má v kapse

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla  vybrána do desetičlenné nominace na vítězství v anketě o nejlepší evropskou atletku.  Hejnová anketu vyhrála už v roce 2013, kdy se stala rovněž světovou šampionkou a stejně jako letos vyhrála i Diamantovou ligu.
15.09.2015 19:55 |

ZLATO! Zuzana Hejnová deklasovala soupeřky a obhájila titul mistryně světa

Zuzana Hejnová nenašla ve finále běhu na 400 metrů překážek přemožitelku a obhájila titul světové šampionky. Její výkon byl naprosto suverénní, své soupeřky doslova deklasovala nejlepším letošním světovým časem 53,50 sekundy. Oštěpař Vítězslav Veselý skončil až osmý.
26.08.2015 14:46 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |

Hejnová poběží o medaile, Rosolovou uhasila diskvalifikace

Zuzana Hejnová poběží v úterý olympijské finále na 400 metrů překážek, Denisa Rosolová do boje o medaile kvůli diskvalifikaci nezasáhne. Hejnová ve svém semifinále doběhla na druhém postupovém místě v letošním maximu 53,62, Rosolová by do finále díky času 54,87 rovněž patřila, ale podle rozhodčích porušila na trati pravidla tím, že její přetahová noha minula překážku.
07.08.2012 09:30 |

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Hejnová letos atletkou roku nebude, tedy aspoň ne oficiálně

Hvězdná česká překážkářka Zuzana Hejnová se letos nejlepší evropskou atletkou nestane, do užší nominace mezi tři nejlepší se nedostala. Pro české fanoušky ale se svými letošními výkony bude jedničkou tak jako tak. Oficiální titul každopádně získá britská buď vícebojařka Jessica Ennisová-Hillová, sprinterka Dafne Schippersová z Nizozemska nebo polská kladivářka Anita Wlodarczyková.
29.09.2015 10:25 |

Dohady o pohlaví atletky Semenyaové dohnaly trenéra k rezignaci

Dohady o pohlaví atletky Caster Semenyaové dohnaly trenéra k rezignaci.
07.09.2009 16:00 |

Atletky USK Praha skončily v Evropském klubovém poháru třetí

Atletky USK Praha obsadily lichotivé třetí místo v Evropském klubovém poháru v portugalském Vila Realu. Čeští šampioni z Kroměříže skončili mezi osmi mužskými týmy šestí.
31.05.2010 12:45 |

Manžel bývalé atletky Jaroslav Šmíd - V base stráví 3,5 roku!

3,5 roku za zabití táty (†36) tří dětí! Brněnský krajský soud včera v odvolacím řízení potvrdil verdikt pro Jaroslava Šmída, manžela vám známé bývalé atletky. K soudu se Šmíd dostavil včera vůbec poprvé...
31.03.2011 12:05 |

Osobnosti: Jaroslav Šmíd (41 článků)

Arbitráž rozhodla: Atletky s mužským hormonem mohou závodit

Atletky s příliš vysokou hladinou přirozeného mužského hormonu testosteronu mohou závodit. Arbitrážní soud CAS v Lausanne totiž zrušil pravidlo Mezinárodní atletické federace IAAF, které v těchto podezřelých případech sportovkyním udělovalo zákazy startů.
28.07.2015 10:06 |

Zvoní olympiádě umíráček kvůli viru zika? Atletky i divačky země varují před zúčastněním

Letní olympiáda v Riu de Janeiru je více než v ohrožení! Brazílii totiž decimuje zákeřný virus zika, kvůli němuž se už narodilo 4000 deformovaných miminek s malými hlavami. Atletky, ale i divačky jsou varovány, aby cestu do země zvážily. Uskuteční se olympiáda vůbec?
29.01.2016 10:25 |

Sotva mají za sebou základku a už VYSTAVUJÍ ZADEČKY: České atletky si podmanily internet!

Tereza Vokálová a Nikol Bendová, to jsou jména, která vám nejspíše nic neřeknou. To ale brzy nemusí platit. Mladičké české atletky se totiž na internetu vyžívají ve vystavování svých pozadí a díky tomu si našly spoustu fanoušků!
03.11.2016 14:20 |

Hejnová zaběhla druhý nejlepší čas, ve hře zůstala i Rosolová

Čtyřstovka přes překážky, parádní česká atletická disciplína, naznačila další medailové naděje. Zuzana Hejnová zaběhla druhý nejlepší čas ze všech atletek, do semifinále postoupila i zdravotními problémy sužovaná Denisa Rosolová.
05.08.2012 21:45 |

Hejnová je nominována na nejlepší atletku světa!

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová je mezi desítkou nominovaných kandidátek na vítězství v anketě o nejlepší atletku světa podle mezinárodní federace IAAF.
01.10.2013 13:20 |

Hejnová nejlepší atletkou Evropy? Vypadá to tak

Měsíc a půl po posledním závodu může Zuzana Hejnová připojit ke své letošní vítězné sérii další úspěch. Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek patří mezi favoritky ankety o nejlepší atletku Evropy, jejíž výsledky budou vyhlášeny v sobotu večer v Tallinnu. V mužské kategorii byl zařazen do dvanáctičlenné nominace další světový šampion z Moskvy oštěpař Vítězslav Veselý.
11.10.2013 13:00 |