Hejnová a Špotáková zakončily sezónu triumfem v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová i oštěpařka Barbora Špotáková vyhrály poslední závod Diamantové ligy v Curychu a zároveň se tak staly celkovými vítězkami svých disciplín.
03.09.2015 22:21 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová a Veselý vládnou svým disciplínám v Diamantové lize

Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý jsou po mítinku v Oslu ve svých disciplínách nadále nejlepšími atlety v Diamantové lize. Bronzová olympijská medailistka potvrdila svou letošní neporazitelnost a vyhrála ve svém nejlepším výkonu sezony 53,60 sekundy. Veselý předvedl v druhé sérii hod 85,96 metru, který nikdo z jeho soupeřů nepřekonal.
14.06.2013 11:00 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová, Špotáková a Maslák brali v Oslu třetí místo

Na dalším mítinku Diamantové ligy v Oslu se čeští atleti rozhodně neztratili. Na třetím místě skončili shodně čtvrtkař Pavel Maslák, Zuzana Hejnová v běhu na 400 metrů překážek a oštěpařka Barbora Špotáková.
11.06.2015 22:30 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků) , Pavel Maslák (11 článků)

Špotáková se v Římě utká o body v Diamantové lize s Obergföllovou

Oštěpařka Barbora Špotáková bude mít dnes v Římě druhý pokus na to, aby do své sbírky úspěchů přidala vítězství v Diamantové lize.
11.06.2010 10:15 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků)

Hejnová zazářila na Diamantové lize. Vyhrála ve světovém maximu

Zuzana Hejnová vyhrála na své trati 400 metrů překážek i druhý mítink Diamantové ligy. V Eugene triumfovala v nejlepším světovém výkonu roku 53,70 sekundy, čímž vylepšila svůj vlastní čas ze Šanghaje o devět setin.
01.06.2013 22:55 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Mistryně světa Hejnová má další motivaci. Chce triumfovat v Diamantové lize

Žádný velký večírek. Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová oslavila svůj včerejší titul jedním pivem a pak šla hned na kutě. Byla unavená. Čtvrtek pak zaplnily tradiční povinnosti - rozhovory, focení… Sezona pro ni ovšem nekončí, protože už příští týden je na programu finále Diamantové ligy v Curychu. Česká atletka je v jejím čele a má velkou šanci v ní podruhé triumfovat.
27.08.2015 14:16 |

Nejradši jsme v posteli nebo na kolech, říká přítel Špotákové

Jednatřicetiletá oštěpařka Barbora Špotáková se příští rok stane maminkou. Se svým stejně starým přítelem Lukášem Novotným očekávají v létě narození prvního dítěte. Poprvé se potkali před deseti lety, do oka si ale padli až o tři roky později. Další články k tématu: Nastávající máma Špotáková: Návrat v Riu je mou největší motivací Oštěpařka Špotáková si dá na rok pauzu, s přítelem očekávají potomka Špotáková zvažuje: světový rekord, nebo pauza? Oznámí to dnes? Hlavně, že je večírek. Špotáková slavila s Wohnoutem a Třemi sestrami
13.11.2012 14:45 |

Špotáková prohrála o jediný centimetr, v Diamantové lize si upevnila vedení

Oštěpařka Barbora Špotáková si výkonem 65,00 metrů vylepšila letošní maximum, ale na vítězství v podniku Diamantové ligy v Londýně to nestačilo. O pouhý jeden centimetr ji překonala Madara Palameikaová z Lotyšska.
25.07.2015 18:31 |

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Skvělá Hejnová vyhrála v Londýně další závod Diamantové ligy

Výbornou formu má před blížícím se atletickým mistrovstvím světa Zuzana Hejnová. Tři týdny po triumfu v Paříži dominovala i na dalším mítinku Diamantové ligy v Londýně. Mistryně světa zaběhla v lijáku 400 metrů překážek za 53,99 sekundy. Po delší době se na tartanu objevil Usain Bolt, který na stovce vyhrál rozběh i finále.
24.07.2015 21:56 |

ŠPOTÁKOVÁ VYBOJOVALA BRONZ! Hejnová přišla o medaili až v závěru

Obhájit dvě olympijská zlata se jí sice nepodařilo, přesto neodjede česká oštěpařka Barbora Špotáková z Ria s prázdnou. V páté sérii se česká reprezentantka vyhecovala k pokusu dlouhému 64,80 metru a o pouhé 2 cm překonala do té doby bronzovou Polku Marii Andrejczykovou, která na tuto výzvu už odpovědět nedokázala. Obrovské zklamání naopak prožívá Zuzana Hejnová, které v závěru závodu na 400 metrů překážek vyfoukla bronzovou medaili Američanka Ashley Spencerová.
19.08.2016 04:10 |

Hejnová zlepšila český rekord, Špotáková v Římě vyhrála oštěp

Světová rekordmanka Barbora Špotáková vyhrála na mítinku Diamantové ligy v Římě soutěž v hodu oštěpem. Zlatá olympijská medailistka a mistryně světa jasně zvítězila v druhém nejdelším hodu sezony 68,66 metru, lepší letos byla pouze o 23 centimetrů Ruska Maria Abakumovová. Pro Špotákovou je dnešní její výkon pátým nejdelším hodem v kariéře.
11.06.2010 12:55 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (330 článků) , Maria Abakumovová (10 článků)

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, překážkářka Hejnová slaví druhé místo

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník Diamantové ligy.
19.08.2010 21:30 |

Špotáková vyhrála Diamantovou ligu, Hejnová byla v Curychu druhá

Česká oštěpařka Barbora Špotáková vyhrála první ročník atletické Diamantové ligy. V Curychu obsadila druhé místo, zatímco její jediná konkurentka v boji o celkové prvenství Kara Pattersonová předvedla až devátý nejdelší pokus 59,50 metru a nepostoupila ani do užšího finále. Američanka mohla jedině v případě svého vítězství v dnešním závodu světovou rekordmanku ohrozit.
20.08.2010 13:30 |

Špotáková vyhrála i v Lausanne. Vede Diamantovou ligu

Olympijská vítězka Barbora Špotáková je stále ve formě. Čtvrteční mítink Diamantové ligy v Lausanne vyhrála pokusem dlouhým 67,19 metru. Zuzana Hejnová doběhla v závodu na 400 metrů překážek čtvrtá.
23.08.2012 21:35 |

Špotáková uzavřela Diamantovou ligu druhým místem

O prémii za celý seriál Diamantové ligy sice česká oštěpařka Barbora Špotáková usilovat nemohla pro velkou ztrátu bodu na vedoucí ženu, přesto v posledním závodě zabojovala a hodila pátým pokusem 63,78 metru. Překážkářka Zuzana Hejnová doběhla čtvrtá.
09.09.2016 21:30 |

Špotáková skončila třetí na mítinku Diamantové ligy v Eugene

Oštěpařka Barbora Špotáková obsadila na mítinku Diamantové ligy v americkém Eugene třetí místo za hod 61,12 metrů.
04.07.2010 01:10 |

BOLT přijel ve formuli! Viděl i triumfy Hejnové a Veselého

Překážkářka Zuzana Hejnová a oštěpař Vítězslav Veselý jsou po mítinku v Oslu ve svých disciplínách nadále nejlepšími atlety v Diamantové lize. Hejnová potvrdila svou letošní neporazitelnost a vyhrála ve svém nejlepším výkonu sezony 53,60 sekundy. Veselý zvítězil hodem dlouhým 85,96 metru.
13.06.2013 22:30 |

Díky triumfům v Diamantové lize je Hejnová evropskou atletkou července

Kdo byl nejlepší evropskou atletkou v červenci? Výsledky hlasování Evropské atletické asociace hovoří jasně - česká překážkářka Zuzana Hejnová, které se po zranění skvěle povedl návrat na tartanové ovály.
06.08.2015 13:40 |

Hejnová: Jsem zpět a holky si na mě musí dát pozor!

Překážkářka Zuzana Hejnová je definitivně zpět ve světové špičce. Po roce a půl zdravotních patálií, zlomenině nohy a zánětu v patě, kvůli němuž předčasně ukončila minulou sezonu, na sobotním mítinku Diamantové ligy v Paříži senzačně vyhrála. Na zaslíbeném stadionu Stade de France, kde v prestižním seriálu v letech 2011 a 2013 dvakrát triumfovala v českých rekordech, proběhla cílem v čase 53,76 a ze svého letošního maxima stáhla hned 1,24 sekundy.
06.07.2015 11:26 |