Hejnová a Bergrová postoupily na ME do semifinále 400 m překážek

Zuzana Hejnová a Zuzana Bergrová postoupily na atletickém mistrovství Evropy v Barceloně do středečního semifinále závodu na 400 metrů překážek. Hejnová, která je považována za jednu z českých medailových nadějí, svůj rozběh vyhrála a celkově dosáhla pátého času 55,36 sekundy.
27.07.2010 14:00 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová a Bergrová postupují, diskařka Cechlová neměla platný pokus

České překážkářky a Zuzany Hejnová s Bergrovou se představí ve středečním semifinále na 400 metrů překážek. Diskařka Cechlová naopak zažívá obrovské a nečekané zklamání.
27.07.2010 15:40 |

Hejnová poběží o medaile, Rosolovou uhasila diskvalifikace

Zuzana Hejnová poběží v úterý olympijské finále na 400 metrů překážek, Denisa Rosolová do boje o medaile kvůli diskvalifikaci nezasáhne. Hejnová ve svém semifinále doběhla na druhém postupovém místě v letošním maximu 53,62, Rosolová by do finále díky času 54,87 rovněž patřila, ale podle rozhodčích porušila na trati pravidla tím, že její přetahová noha minula překážku.
07.08.2012 09:30 |

Bravo! Skvělá Hejnová má bronz za 400 metrů překážek

Česká atletka Zuzana Hejnová vybojovala v disciplíně 400 metrů překážek senzační bronz. Za svým vlastním českým rekordem zaostala o pouhých devět setin a získala v pro Česko první atletickou medaili.
08.08.2012 21:55 |

Hejnová o medaili před ME nemluví: "Nechci to zakřiknout"

Atletka Zuzana Hejnová letos prohrála s evropskou soupeřkou na trati 400 metrů překážek jen jednou, ale před mistrovstvím Evropy mírní optimismus. Letos posunula český rekord na hodnotu 54,13 sekundy, přesto jejím hlavním cílem v Barceloně je "pouze" postup" do finále. O medaili příliš nemluví, ačkoliv je v kontinentálních tabulkách roku druhá. "Nechci to zakřiknout," říká Hejnová.
23.07.2010 18:05 |

Hejnová by se mohla vrátit na trůn evropské atletiky. Nominaci má v kapse

Mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová byla  vybrána do desetičlenné nominace na vítězství v anketě o nejlepší evropskou atletku.  Hejnová anketu vyhrála už v roce 2013, kdy se stala rovněž světovou šampionkou a stejně jako letos vyhrála i Diamantovou ligu.
15.09.2015 19:55 |

Čtvrtkařská štafeta žen poběží na MS finále

Štafeta českých čtvrtkařek poběží na MS atletů v korejském Tegu finále, v rozbězích na 4 x 400 metrů dosáhly Denisa Rosolová, Zuzana Bergrová, Jitka Bartoníčková a Zuzana Hejnová osmého nejlepšího času a postoupily.
02.09.2011 07:45 |

Hejnová postoupila na MS do semifinále, překážkář Robles diskvalifikován

AKTUALIZOVÁNO. Česká překážkářka Zuzana Hejnová snadno postoupila do semifinále mistrovství světa v Tegu. Svůj rozběh na 400 metrů překážek vyhrála s vypuštěným závěrem v čase 55,12 sekundy. O postup do finále bude česká rekordmanka a adeptka na cenný kov bojovat v úterý ve 12:00 SELČ.
29.08.2011 16:00 |

Osobnosti: Dayron Robles (5 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová a Bába jsou ve finále MS, Ptáčníková byla sedmá

AKTUALIZOVÁNO. Zuzana Hejnová postoupila na mistrovství světa v korejském Tegu do finále běhu na 400 metrů překážek. Dvojka letošních světových tabulek v semifinále doběhla ve svém semifinále s přehledem druhá za Američankou Lashindou Demusovou. Postoupil i výškař Jaroslav Bába, tyčkařka Jiřina Ptáčníková skončila ve finále výkonem 465 cm sedmá.
30.08.2011 12:55 |

Osobnosti: Jaroslav Bába (48 článků) , Zuzana Hejnová (151 článků)

Hejnová suverénně vyhrála semifinále a poběží o zlato

Zuzana Hejnová s přehledem zvládla na mistrovství světa v Moskvě semifinále běhu na 400 metrů překážek a s nejrychlejším časem 53,52 sekundy postoupila do finále. Naopak soutěž skončila pro její kolegyni Denisu Rosolovou, už dopoledne neuspěl v kvalifikaci výškař Jaroslav Bába.
13.08.2013 17:50 |

Hejnová triumfovala v Paříži a vylepšila český rekord na 400m překážek

Po dvou letech zlepšila Zuzana Hejnová český rekord v běhu na 400 metrů překážek.
06.07.2013 21:00 |

Hejnová vylepšila český rekord na 400 m př. na skvělých 53,87

Zuzana Hejnová vyhrála na mistrovství Evropy družstev ve Stockholmu závod na 400 metrů překážek v novém českém rekordu 53,87 sekundy. Poprvé v kariéře prolomila hranici 54 sekund, vlastní národní maximum z loňského června vylepšila o 26 setin.
18.06.2011 17:15 |

MS v atletice: Překážkářka Hejnová je v semifinále, tyčkař Kudlička devátý

Suverénním způsobem si na trati 400 metrů překážek pro postup doběhla česká medailová naděje Zuzana Hejnová, která vyhrála svůj rozběh. Do finále nepostoupil koulař Marcell
29.08.2011 07:40 |

Hejnová je suverénně ve finále MS!

Zuzana Hejnová s přehledem zvládla na mistrovství světa v Moskvě semifinále běhu na 400 metrů překážek a s nejrychlejším časem 53,52 sekundy postoupila do čtvrtečního finále. Naopak soutěž skončila pro její kolegyni Denisu Rosolovou, už dopoledne neuspěl v kvalifikaci výškař Jaroslav Bába.
13.08.2013 18:25 |

Překážkářka Hejnová v sezoně vydělala přes 3,5 milionu korun

Už více než 3,5 milionu korun na odměnách za jedenáct vítězství si vydělala letos neporazitelná překážkářka a mistryně světa Zuzana Hejnová. A pokud vyhraje i zbývající dva závody Diamantové ligy ve Stockholmu a Curychu, přibude na její konto dalších skoro 400.000 korun. Prize money ale musí Hejnová zdanit podle českých zákonů.
16.08.2013 13:15 |

Hejnová posunula překážkářský rekord, Špotáková v Monaku vyhrála

Zuzana Hejnová dnes znovu vylepšila český rekord v běhu na 400 metrů překážek.
28.07.2009 23:45 |

Překážkářka Hejnová zaběhla v Římě český rekord

Zuzana Hejnová skončila v Římě v běhu na 400 metrů překážek čtvrtá v českém rekordu 54,13.
10.06.2010 22:40 |

Hejnová čelila enormnímu tlaku a závod přepálila

Česká běžkyně Zuzana Hejnová si z finále ME v běhu na 400 metrů překážek odvezla "bramborovou medaili".
31.07.2010 09:15 |

ME družstev: Překážkářka Hejnová vyhrála v českém rekordu

Zuzana Hejnová vyhrála na mistrovství Evropy atletických družstev ve Stockholmu běh na 400 metrů překážek a časem 53,87 překonala svůj vlastní český rekord.
18.06.2011 15:30 |

Hejnová: Chtěla jsem zrychlit, ale nebylo z čeho

Jen tři sta metrů živila Zuzana Hejnová naději na medaili z mistrovství světa v atletice v Tegu, pak jí došly síly. Českou atletku prý vysálo teplé a dusné korejské počasí a třetí závod na 400 metrů překážek ve čtyřech dnech už byl nad její schopnosti. "Posledních čtyřicet metrů jsem nemohla vůbec běžet," komentovala sedmé místo a čas 54,23 sekundy.
01.09.2011 17:20 |