Článek

Hasiči naháněli na Táborsku 180 býků: Vyplašená zvířata prorazila ohradu a utekla

 
Desítky hasičů a dobrovolníků naháněly v úterý na Táborsku 180 vyděšených býků. Zvířata prorazila ráno ohradu farmy v Borotíně a rozprchla se do okolí.
15.12.2015 18:50 |

podobné články

Podobné články

Zbloudilé losy u Budějovic naháněli policisté i hasiči

 
Policisté i hasiči podstoupili nerovný závod se dvěma samicemi losa evropského, které naháněli přímo u výpadovky z Českých Budějovic na Český Krumlov. Jak Právu potvrdil mluvčí českobudějovických strážníků Václav Sup, zvířata vyběhla v pátek ráno z lesů ke Stecherovu mlýnu.
26.04.2013 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Český (431 článků)

Nadržený beran přeskočil ohradu a během 24 hodin zplodil 33 potomků

 
Randy (Nadrženec), tak se jmenuje beran, který se během pouhých 24 hodin stihl spářit téměř s třetinou ovcí na farmě v anglickém Northamptonshiru. Stačilo jen přeskočit ohradu a dostat se ke stádu. Dalším podobným skokem si pak Randy před Vánoci dokonce zachránil život.
08.01.2012 10:10 |

podobné články

Muže na Nymbursku rozmačkal býk: Natlačil ho na železnou ohradu

 
V Sokolči na Nymbursku došlo k tragické nehodě. Pracovník (†59) zemědělského družstva šel ráno vyhánět býky do venkovní ohrady, jedno ze zvířat ho ale přimáčklo na železnou ohradu. Muž byl na místě mrtev.
10.08.2016 11:40 |

podobné články

S Aventadorem po stopách slavných býků

 
Frank Markus se vydal s nejnovějším Lamborghini po stopách tradic starobylých býčích zápasů a po stopách slavných býků, jejichž jména nesou téměř všechna Lamborghini. Cestou projíždí nejvyšší horský průsmyk v Evropě, navštěvuje býčí zápasy ve Francii, navštíví španělskou farmu, kde se objevovali nejobávanější býci, a svou cestu končí ta, že s Aventadorem dorazí do arény, která přinesla jeho živému jmenovci smrt v říjnu roku 1993.
21.10.2012 12:55 |

podobné články

Farmu na Svitavsku zachvátil požár: Hasičům se podařilo zvířata zachránit

 
V Březinách na Svitavsku dnes hořela zemědělská usedlost. Oheň zasáhl stodolu a chlévy a rozšířil se i na střechu obytné části. Nikdo nebyl zraněn. Škoda byla předběžně vyčíslena na dva miliony korun. Hasiči museli z hořícího objektu vyvést dobytek, zachránit se podařilo 14 býků, čtyři prasata, jednu krávu a sedm koz, uvedla mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.
30.09.2017 15:25 |

podobné články

Česko sužují přívalové deště, na Táborsku hrozí protržením další hráz

 
V Česku se v pondělí opět objevily přívalové deště. Vyskytly se především v jižních a západních Čechách a také na střední Moravě. Déšť spláchl v pondělí odpoledne obec Dobršín u Sušice na Klatovsku,, na Táborsku přetéká Tisovský rybník, u rybníka Smolík hrozí protržení hráze. Hasiči uvažují o evakuaci obyvatel.
06.07.2009 16:10 |

podobné články

V Liderovicích na Táborsku vyhořel sklad nábytku, škoda je 5 milionů

 
Hasiči vyjížděli ve středu večer k požáru výrobny nábytku v Liderovicích na Táborsku. Požár zachvátil střechu objektu, přízemí haly se podařilo zachránit, řekl agentuře Mediafax mluvčí hasičů Vendula Matějů.
16.02.2012 00:35 |

podobné články

Nabízeli jsme Altnerovým dědicům 180 milionů, tvrdí ČSSD. Syn zemřelého advokáta to rozhořčeně popírá

 
Server Českého rozhlasu přinesl informaci o tom, že se ČSSD chce vyrovnat s dědici právníka Zdeňka Altnera ještě předtím, než spor mezi sociální demokracií a Altnerovými dědici dotáhne soud. ČSSD údajně nabídla mimosoudní vyrovnání ve výši 180 milionů korun. Nejstarší syn Zdeňka Altnera Patrik Altner však serveru Aktuálně.cz sdělil, že sociální demokracie ani náhodou nenabídla 180 milionů korun, ale částku podstatně nižší.
21.09.2017 17:20 |

podobné články

Řidička prorazila zábradlí a zřítila se 20 metrů ze srázu!

 
Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek ráno v Karlových Varech v ulici Na vyhlídce směrem do centra lázní. Řidička se nevěnovala dostatečně řízení a prorazila zábradlí a oplocení u staveniště.
07.04.2011 08:15 |

podobné články

Muži při nehodě prorazila hlavu tlustá kovová tyč, zázrakem přežil

 
Andrew Linn, 28letý rodák z Las Vegas, jako zázrakem přežil nehodu, při které mu hlavu prorazila pět centimetrů silná trubka. Rentgenový snímek ukazuje, jak mu trubka vede skrz ústní dutinu, krk a dále ven. Od smrti ho zachránily pouhé milimetry.
15.05.2011 17:05 |

podobné články

Nedaleko Rudné u Prahy se střetla dvě auta: Prorazila svodidla

 
Na plzeňské dálnici D5 nedaleko Rudné u Prahy se dnes vpodvečer střetla dvě auta, prorazila svodidla a zůstala stát v opačném směru. Nehoda se obešla bez zranění, ale tvořily se kvůli ní kolony. Provoz na Plzeň musel být dočasně zcela přerušen, opačný směr byl průjezdný s omezením, řekla ČTK policejní mluvčí Markéta Johnová. Až po více než pěti hodinách po nehodě byla D5 zcela průjezdná.
16.07.2015 23:25 |

podobné články

Žena v Range Roveru prorazila zábradlí Lahovického mostu. Skončila v nemocnici

 
K nehodě osobního auta došlo v neděli ráno na Lahovickém mostě v pražské Zbraslavi. Řidička Range Roveru tam prorazila zábradlí. Nadýchala necelou desetinu promile.
09.07.2017 10:40 |

podobné články

ŠOKUJÍCÍ FOTOGRAFIE: Hororové zoo v Jemenu: Zvířata se tam žerou navzájem, aby přežila!

 
Do zoo v Jemenu se na zvířata asi jen tak nepodíváte. To, co byste viděli, by se vám ani trochu nelíbilo. Zvířata tam trpí hladem, a aby přežila, uchýlila se ke kanibalismu. Všude se tak válí kusy těl a je vidět, že zvířata trpí.
22.02.2016 21:06 |

podobné články

Kráva utekla před roztouženým býkem do pátého patra

 
Sexuální apetit býků je tak silný, že jsou mnohdy ochotni pro páření riskovat cokoli. Rozvášněný samec skotu může být velmi nebezpečný, rozhodně se ho krávy jen tak nezbaví. Jak dotěrný může být, poznala i jedna stračena z Lesogorska u Nižgorodu. Před roztouženým býkem musela utéct do pátého patra bytového domu.
09.08.2012 16:50 |

podobné články

Klokan uprchlík: Soukromému majiteli utekla samice klokana

 
Soukromému chovateli z obce Obora na Táborsku utekla před několika dny samice klokana. Ta se nyní pohybuje volně v přírodě a majitel se ji snaží odchytit za pomoci policistů, řekl jejich mluvčí Miroslav Doubek.
13.07.2011 18:05 |

podobné články

Smetana patří do basy, tvrdí komentátor. Pospíšil je populista

 
Je podivuhodné, jak málo stačí k tomu, aby se z pravicového ministra stala vyplašená rosolovitá hmota, prohlásil komentátor Týdne.cz Martin Fendrych na adresu ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila. Popularita ODS podle průzkumů klesá, a proto se podle komentátora Pospíšil překotně snaží u voličů sbírat body. Zřejmě ale na špatném místě.
04.05.2012 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1832 článků) , Jiří Pospíšil (1832 článků)

Amnestie rozzuřila i myslivce. Osvobození pytláci se jim vysmívají

 
Po lesích rozházené igelitové tašky s pařáty, hlavami bažantů, zaječími nebo srnčími chlupy, změť kostí a krve. Vyježděné cesty v lesích, kde před tím nikdy nic nejezdilo. Vyplašená a vystresovaná zvěř, která nachází většího klidu spíše v oblastech bližších aglomeraci. Organizované pytláctví je na svém vrcholu a podle některých myslivců dosahuje rozměru organizovaného zločinu, ne-li mafie.
24.02.2013 17:05 |

podobné články

VIDEO: Brněnští strážníci odchytávali poraněnou a zmatenou srnku

 
Vyplašená srna se ve středu dopoledne dostala do pasti, když vběhla do oplocené zahrady v brněnských Černovicích. V panice se snažila dostat ven, a přitom se podle majitele pozemku zaklínila v plotě.
17.07.2014 21:05 |

podobné články

Z vyjukaného mimina na fotce vyrostla misska a sexbomba, která měla v posteli moderátora, milionáře i slavného fotbalistu

 
Vyplašená holčička na fotce, kterou v náručí chová její usměvavá maminka, je česká modelka Alena Šeredová  (37) , jež se archivním dětským snímkem pochlubila na sociální síti, aby ke Dni matek vysekla poklonu své mamince, které jako by krásná modelka z oka vypadla.
18.05.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (618 článků)