Článek

Hašek už toho má dost: Politika fakt není o koblihách ani líbivých řečech!

 
Pokud má hnutí ANO nějaký koaliční problém, mělo by jej řešit v rámci koalice, a ne odstřelovat vlastní koaliční partnery veřejně přes média, vzkazuje jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD).
12.06.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2272 článků)
Podobné články

Pastuchová (ANO): Jedna kobliha nic nezmění. Díky lidem neztrácím kontakt s realitou

 
Rozhovor s poslankyní Janou Pastuchovou o předvolební kampani, programu Hnutí ANO, jejích prioritách a koblihách.
22.09.2017 20:00 |

podobné články

Michal Hašek po Sobotkově rezignaci: Politika je tvrdé řemeslo. Já bych o tom mohl vyprávět...

 
Ve středu večer usedli před kamery Petr Dolínek (ČSSD), bývalý hejtmani Jihomoravského a Jihočeského kraje Michal Hašek (ČSSD) a Jiří Zimola (ČSSD) a doyen poslanců strany Zdeněk Jičínský (ČSSD). Dolínek konstatoval, že Sobotka je premiérem už tři a půl roku a podepisuje se to na něm. Hašek dodal, že politika je tvrdé řemeslo. Sám by prý o tom mohl leccos vyprávět.
14.06.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Jičínský (21 článků) , Michal Hašek (2272 článků) , Zdeněk Petr (101 článků)

Temné hry USA, rozvracení suverénních států, likvidace výrazných osobností, role Topolánka. Hovoří David Rath

 
JINÝMA OČIMA Podle Davida Ratha, exhejtmana Středočeského kraje, bylo třeba sociální demokracii zbavit lidí, jakými byli Jiří Paroubek a on-Rath. Proč? Proto, aby se stala ovladatelnější a poslušnější. Současně, aby mohla být zlikvidována vládní ODS, bylo ale potřeba je nalákat do pasti tím, že si sami vykopou svůj hrob siláckými prohlášeními při přichycení výrazného opozičního politika při ‚korupci‘. Těžko po tolika řečech o potírání korupce to s nimi pak mohlo dopadnout jinak. Je to prý strategie, co prostě funguje.
02.01.2015 11:52 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3343 článků) , David Rath (4325 článků)

Hašek se družil s Nočními vlky pod doněckou vlajkou. Schvaluje anexi Krymu? ptají se kolegové

 
Jihomoravský hejtman Michal Hašek se byl v úterý večer společně s ruským motorkářským gangem Noční vlci poklonit padlým vojákům Rudé armády. Na společné fotografii pak kromě drsných mužů a regionálního politika figuruje i vlajka samozvané Doněcké republiky. Podle řady politiků jde Hašek podporou Putinových příznivců proti zahraniční politice Česka.
04.05.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2272 článků)

Hašek, Hašek a jejich dnešní velké premiéry

 
Předseda ČMFS Ivan Hašek dnes oznámí svou první nominaci jako reprezentační kouč. Hvězdný Dominik Hašek zase zažije obnovenou premiéru v brance Pardubic.
06.08.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (337 článků) , Ivan Hašek (179 článků)

Hašek zůstane hejtmanem. Složí poslanecký mandát!

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek se vzdá poslaneckého mandátu. Zůstane hejtmanem. Hašek to dnes oznámil novinářům v Brně. Ve Sněmovně jej nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD). Hašek svým rozhodnutím naplnil slib, který dala ČSSD voličům, že nebude kumulovat funkce. Mezi funkcí hejtmana a poslance si mají vybrat ještě karlovarský Josef Novotný a Jiří Běhounek z Vysočiny.
23.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2272 článků)

Hašek zůstane jihomoravským hejtmanem, složí poslanecký mandát

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek se vzdá poslaneckého mandátu a zůstane hejtmanem. Hašek to ve středu večer oficiálně oznámil a potvrdil tak informace ze středečního vydání deníku Právo. Ve Sněmovně ho nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD). Hašek hodlá opět kandidovat na předsedu Asociace krajů ČR, kterou vede od roku 2008.
23.04.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2272 článků) , Vlastimil Hašek (29 článků)

Hašek po debaklu prý chystá návrat do Sněmovny. Sobotka: To jsme neřešili

 
Dosluhující jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) se údajně nehodlá smířit s postem řadového zastupitele kraje a hlavně ztrátou hejtmanského platu. Podle informací Mladé fronty Dnes by se chtěl příští rok vrátit do Poslanecké sněmovny. List tvrdí, že o tom Hašek jednal už i s premiérem Sobotkou, předseda vlády to ale pro Blesk.cz odmítl. A odmítavě se vyjádřil i sám Hašek.
18.10.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2272 článků)

150 líbivých otázek pro Jiřího z lidu. A nezapomeňme na Petru

 
Že někdo napíše knihu o politikovi, není až takové překvapení. Luboš Xaver Veselý ve svém počinu "150 otázek pro Jiřího Paroubka“ ale podle zveřejněných úryvků spíše než monografii vytvořil zcela nový žánr. Předvolební kampaň v pevné vazbě.
21.05.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Xaver Veselý (14 článků) , Luboš Veselý (275 článků) , Jiří Veselý (153 článků) , Jiří Veselý (153 článků) , Jiří Veselý (153 článků)

Přespříliš dárků?! Vnuk Michala Davida byl v půlce rozbalování unavený a chtěl část nechat na jindy

 
Hitmaker Michal David (53) se kromě skládání líbivých melodií také naplno věnuje výchově vnuka Sebastiana (4). Jeho maminka Klára (24) našla štěstí v Americe a syna nechala v Čechách prarodičům. Není proto divu, že společně prožívají i svátky vánoční.
25.12.2014 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1243 článků)

Padání vlasů – co dělat jinak?

 
Padání vlasů je nepříjemný estetický problém, který především ženám na sebevědomí příliš nepřidá – ba naopak! Jakmile nám začnou vypadávat vlasy a ulpívat nejen na oblečení, ale i na koberci či na vybavení naší domácnosti, zpravidla tento fakt nepřijmeme s nadšením. Vlasy jsou přece vizitkou každé ženy a žádná z nás nechce, aby její bujná kštice za čas zaujala podobu ala „pár chlupů na hlavě“. Důvodů pro padání vlasů může být hned několik. Zatímco některé nemůžeme ovlivnit, jiné si způsobujeme sami. Byť o tom často ani nevíme. Jestliže vám padají vlasy a vy se ptáte, jak to můžete změnit, pak si přečtěte dnešní článek. Co dělat proti padání vlasů? Každý průměrný člověk má na hlavě cca 100 000 vlasů, přičemž je zcela normální, pokud mu během česání nějaké vypadnou. Rozumné padání vlasů představuje přirozenou obměnu a vzhledem k tomu, že vám vlasy neustále dorůstají, tento fakt ani nijak výrazně nezaznamenáte. Zpozornět byste měli ve chvíli, kdy vám začnou vlasy padat v pramenech nebo začnete jejich velké množství nalézat na polštáři nebo na oblečení. V tom případě je něco špatně. V následujících řádcích vám poradíme, co můžete udělat proti padání vlasů. Nechte si vyšetřit štítnou žlázu Jedním z důvodů, proč vlasy padají, jsou hormonální nerovnováhy v těle. Na vině může být špatná funkce štítné žlázy, proto není od věci, pokud si ji necháte vyšetřit a případě vyloučíte/potvrdíte její vliv na vypadávání vlasů. Nestresujte se Dalším viníkem, kvůli kterému vám vlasy mohou padat ve větším množstvím, je nadmírný stres. Ne vždy se mu můžeme vyhnout, ale měli bychom se snažit jej omezit na minimum, protože má na naše zdraví celou řadu negativních dopadů – nejen v podobě ztráty vlasů. Zaměřte se na svou stravu Kvalita vlasů, potažmo i fakt, zda vám padají nebo ne, hodně závisí i na vaší stravě. Máte-li s... Čtěte více Příspěvek Padání vlasů – co dělat jinak? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.02.2017 02:50 |

podobné články

Skupina Nemůžeme: Stačí pár hodin a Zdi nářků jsou kompletně popsané

 
Nemůžeme se na to už dívat! Máme toho dost. Dost lží a polopravd. Dost přetvářky. Dost okrádání. Dost manipulace a omezování našeho života. Proto jsme se rozhodli založit skupinu, která nyní umožnila stěžovat si lidem veřejně.
24.08.2017 18:15 |

podobné články

Chladný Breivik při závěrečných řečech nehnul brvou

 
Masový vrah Andres Breivik neprojevil žádné emoce ani při čtení závěrečných řečí u soudu v Oslu.
04.05.2012 20:40 |

podobné články

To jsou věci v ODS: Po řečech o omluvě voličům vyhánějí Sobotku za dveře

 
Občanská demokracie se pře kvůli Přemyslu Sobotkovi. Některé straníky pobouřily jeho výroky o tom, že by se bývalý předseda ODS Petr Nečas měl omluvit veřejnosti za kauzu Jany Nagyové. V této souvislosti se rozhořela debata o tom, že Sobotka není členem grémia ODS, přestože do něj pravidelně dochází.
08.07.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1517 článků) , Přemysl Sobotka (454 článků) , Petr Nečas (9233 článků) , Jana Nagyová (1510 článků)

Tom Cruise napsal dopis Čechům: Sbohem, bylo to tu super

 
Hollywoodský herec Tom Cruise (48) už dokončil svou pražskou misi – tedy natáčení filmu Mission: Impossible IV, které téměř měsíc probíhalo v různých pražských lokacích a barrandovských studiích! Teď se natáčení přesouvá do Dubaje a kanadského Vancouveru, Cruise však zřejmě na Prahu nemůže zapomenout. Přestože při jeho první návštěvě v roce 1995 ho naše hlavní město neuchvátilo, tentokrát si evidentně svůj dojem z Česka napravil! Jeho vyznání Praze, které zveřejnil na svých ofi ciálních stránkách, je plné líbivých slov a superlativů!
29.10.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (882 článků)

Piráti útočí ve videu z Port Royale 3

 
V nejnovějším traileru z námořní strategie Port Royale 3 jsou záběry přímo z hraní proložené filmečky, a postupně tak uvidíte nejen CGI pirátskou loď, nořící se z mlhy jako Černá perla, ale i záběry z hraní včetně líbivých vodopádů, odrazů na vodní hladině či deště:
09.12.2010 16:05 |

podobné články

Mobil Pohotovost zve k nákupu do moderní prodejny v zcela novém a revolučním designu

 
V centru Prahy, v ulici Na Poříčí 8, naproti bočnímu vchodu do OC Palladium, může zvídavý návštěvník nalézt prodejnu společnosti Mobil Pohotovost, která již na první pohled zaujme naprosto revolučním a velmi moderním designem. Po vstoupení dovnitř naleznete v líbivých vitrínách široký výběr nových i použitých mobilních telefonů, včetně rozličného příslušenství.
16.01.2012 00:15 |

podobné články

Dvě vteřiny ticha v ČT. Kalousek štípnul Nečase a moderátor tiše zíral

 
Vláda Petra Nečase i samotný premiér se často bijí v prsa, jak se daří bojovat s korupcí. Naposledy se před dvěma týdny předseda vlády pochlubil, že protikorupční opatření jeho kabinetu ušetřila státu desítky miliard korun. Bublina líbivých slov však splaskla včerejším vyjádřením ministra financí Miroslava Kalouska, že on o žádných úsporách neví. Politici VV to ale vidí úplně jinak.
28.02.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9233 článků) , Miroslav Kalousek (6139 článků)

Dvě vteřiny ticha v ČT. Kalousek štípnul Nečase a moderátor tiše zíral

 
Vláda Petra Nečase i samotný premiér se často bijí v prsa, jak se daří bojovat s korupcí. Naposledy se před dvěma týdny předseda vlády pochlubil, že protikorupční opatření jeho kabinetu ušetřila státu desítky miliard korun. Bublina líbivých slov však splaskla včerejším vyjádřením ministra financí Miroslava Kalouska, že on o žádných úsporách neví. Politici VV to ale vidí úplně jinak.
28.02.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9233 článků) , Miroslav Kalousek (6139 článků)