Článek

Hašek už toho má dost: Politika fakt není o koblihách ani líbivých řečech!

 
Pokud má hnutí ANO nějaký koaliční problém, mělo by jej řešit v rámci koalice, a ne odstřelovat vlastní koaliční partnery veřejně přes média, vzkazuje jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD).
12.06.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2249 článků)
Podobné články

Temné hry USA, rozvracení suverénních států, likvidace výrazných osobností, role Topolánka. Hovoří David Rath

 
JINÝMA OČIMA Podle Davida Ratha, exhejtmana Středočeského kraje, bylo třeba sociální demokracii zbavit lidí, jakými byli Jiří Paroubek a on-Rath. Proč? Proto, aby se stala ovladatelnější a poslušnější. Současně, aby mohla být zlikvidována vládní ODS, bylo ale potřeba je nalákat do pasti tím, že si sami vykopou svůj hrob siláckými prohlášeními při přichycení výrazného opozičního politika při ‚korupci‘. Těžko po tolika řečech o potírání korupce to s nimi pak mohlo dopadnout jinak. Je to prý strategie, co prostě funguje.
02.01.2015 11:52 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3079 článků) , David Rath (4231 článků)

150 líbivých otázek pro Jiřího z lidu. A nezapomeňme na Petru

 
Že někdo napíše knihu o politikovi, není až takové překvapení. Luboš Xaver Veselý ve svém počinu "150 otázek pro Jiřího Paroubka“ ale podle zveřejněných úryvků spíše než monografii vytvořil zcela nový žánr. Předvolební kampaň v pevné vazbě.
21.05.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Xaver Veselý (14 článků) , Luboš Veselý (180 článků) , Jiří Veselý (125 článků) , Jiří Veselý (125 článků) , Jiří Veselý (125 článků)

Přespříliš dárků?! Vnuk Michala Davida byl v půlce rozbalování unavený a chtěl část nechat na jindy

 
Hitmaker Michal David (53) se kromě skládání líbivých melodií také naplno věnuje výchově vnuka Sebastiana (4). Jeho maminka Klára (24) našla štěstí v Americe a syna nechala v Čechách prarodičům. Není proto divu, že společně prožívají i svátky vánoční.
25.12.2014 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1191 článků)

Chladný Breivik při závěrečných řečech nehnul brvou

 
Masový vrah Andres Breivik neprojevil žádné emoce ani při čtení závěrečných řečí u soudu v Oslu.
04.05.2012 20:40 |

podobné články

Hašek se družil s Nočními vlky pod doněckou vlajkou. Schvaluje anexi Krymu? ptají se kolegové

 
Jihomoravský hejtman Michal Hašek se byl v úterý večer společně s ruským motorkářským gangem Noční vlci poklonit padlým vojákům Rudé armády. Na společné fotografii pak kromě drsných mužů a regionálního politika figuruje i vlajka samozvané Doněcké republiky. Podle řady politiků jde Hašek podporou Putinových příznivců proti zahraniční politice Česka.
04.05.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2249 článků)

To jsou věci v ODS: Po řečech o omluvě voličům vyhánějí Sobotku za dveře

 
Občanská demokracie se pře kvůli Přemyslu Sobotkovi. Některé straníky pobouřily jeho výroky o tom, že by se bývalý předseda ODS Petr Nečas měl omluvit veřejnosti za kauzu Jany Nagyové. V této souvislosti se rozhořela debata o tom, že Sobotka není členem grémia ODS, přestože do něj pravidelně dochází.
08.07.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1493 článků) , Přemysl Sobotka (450 článků) , Petr Nečas (9177 článků) , Jana Nagyová (1486 článků)

Hašek, Hašek a jejich dnešní velké premiéry

 
Předseda ČMFS Ivan Hašek dnes oznámí svou první nominaci jako reprezentační kouč. Hvězdný Dominik Hašek zase zažije obnovenou premiéru v brance Pardubic.
06.08.2009 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (333 článků) , Ivan Hašek (179 článků)

Hašek zůstane hejtmanem. Složí poslanecký mandát!

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek se vzdá poslaneckého mandátu. Zůstane hejtmanem. Hašek to dnes oznámil novinářům v Brně. Ve Sněmovně jej nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD). Hašek svým rozhodnutím naplnil slib, který dala ČSSD voličům, že nebude kumulovat funkce. Mezi funkcí hejtmana a poslance si mají vybrat ještě karlovarský Josef Novotný a Jiří Běhounek z Vysočiny.
23.04.2014 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2249 článků)

Hašek zůstane jihomoravským hejtmanem, složí poslanecký mandát

 
Jihomoravský hejtman a poslanec za ČSSD Michal Hašek se vzdá poslaneckého mandátu a zůstane hejtmanem. Hašek to ve středu večer oficiálně oznámil a potvrdil tak informace ze středečního vydání deníku Právo. Ve Sněmovně ho nahradí starosta Znojma Vlastimil Gabrhel (ČSSD). Hašek hodlá opět kandidovat na předsedu Asociace krajů ČR, kterou vede od roku 2008.
23.04.2014 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2249 článků) , Vlastimil Hašek (28 článků)

Hašek po debaklu prý chystá návrat do Sněmovny. Sobotka: To jsme neřešili

 
Dosluhující jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) se údajně nehodlá smířit s postem řadového zastupitele kraje a hlavně ztrátou hejtmanského platu. Podle informací Mladé fronty Dnes by se chtěl příští rok vrátit do Poslanecké sněmovny. List tvrdí, že o tom Hašek jednal už i s premiérem Sobotkou, předseda vlády to ale pro Blesk.cz odmítl. A odmítavě se vyjádřil i sám Hašek.
18.10.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2249 článků)

Tom Cruise napsal dopis Čechům: Sbohem, bylo to tu super

 
Hollywoodský herec Tom Cruise (48) už dokončil svou pražskou misi – tedy natáčení filmu Mission: Impossible IV, které téměř měsíc probíhalo v různých pražských lokacích a barrandovských studiích! Teď se natáčení přesouvá do Dubaje a kanadského Vancouveru, Cruise však zřejmě na Prahu nemůže zapomenout. Přestože při jeho první návštěvě v roce 1995 ho naše hlavní město neuchvátilo, tentokrát si evidentně svůj dojem z Česka napravil! Jeho vyznání Praze, které zveřejnil na svých ofi ciálních stránkách, je plné líbivých slov a superlativů!
29.10.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (845 článků)

Piráti útočí ve videu z Port Royale 3

 
V nejnovějším traileru z námořní strategie Port Royale 3 jsou záběry přímo z hraní proložené filmečky, a postupně tak uvidíte nejen CGI pirátskou loď, nořící se z mlhy jako Černá perla, ale i záběry z hraní včetně líbivých vodopádů, odrazů na vodní hladině či deště:
09.12.2010 16:05 |

podobné články

Mobil Pohotovost zve k nákupu do moderní prodejny v zcela novém a revolučním designu

 
V centru Prahy, v ulici Na Poříčí 8, naproti bočnímu vchodu do OC Palladium, může zvídavý návštěvník nalézt prodejnu společnosti Mobil Pohotovost, která již na první pohled zaujme naprosto revolučním a velmi moderním designem. Po vstoupení dovnitř naleznete v líbivých vitrínách široký výběr nových i použitých mobilních telefonů, včetně rozličného příslušenství.
16.01.2012 00:15 |

podobné články

Dvě vteřiny ticha v ČT. Kalousek štípnul Nečase a moderátor tiše zíral

 
Vláda Petra Nečase i samotný premiér se často bijí v prsa, jak se daří bojovat s korupcí. Naposledy se před dvěma týdny předseda vlády pochlubil, že protikorupční opatření jeho kabinetu ušetřila státu desítky miliard korun. Bublina líbivých slov však splaskla včerejším vyjádřením ministra financí Miroslava Kalouska, že on o žádných úsporách neví. Politici VV to ale vidí úplně jinak.
28.02.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9177 článků) , Miroslav Kalousek (5866 článků)

Dvě vteřiny ticha v ČT. Kalousek štípnul Nečase a moderátor tiše zíral

 
Vláda Petra Nečase i samotný premiér se často bijí v prsa, jak se daří bojovat s korupcí. Naposledy se před dvěma týdny předseda vlády pochlubil, že protikorupční opatření jeho kabinetu ušetřila státu desítky miliard korun. Bublina líbivých slov však splaskla včerejším vyjádřením ministra financí Miroslava Kalouska, že on o žádných úsporách neví. Politici VV to ale vidí úplně jinak.
28.02.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9177 článků) , Miroslav Kalousek (5866 článků)

Dienstbier: Čeští zemědělci si nezaslouží živoření

 
Někomu by asi vyhovovalo, kdyby prezidentská volba byla plná vtípků a zaplacených článků překypujících bezduchými frázemi, kampaň plná líbivých prohlášení vyřčených s profesionálním úsměvem.
31.08.2012 10:20 |

podobné články

Uf, tohle léto bude žhavé díky Jennifer Lopez! V novém klipu odhalila i své pověstné půlky

 
Zbrusu nový singl Jennifer Lopez  (43) a rappera Pitbulla (32) Live It Up jednoznačně aspiruje na hit letošního léta. Pozitivní píseň plná typicky líbivých tanečních rytmů nejspíš nebude moci chybět na žádné pořádné diskotéce a do detailu propracovaný klip, na kterém je znát každý utracený dolar, k tomu jen přispívá... A božská Jennifer dokonce nechá nahlédnout na křivky, díky nimž je už řadu let sexsymbolem.
20.05.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (695 článků)

Potraty, sebevraždy i narození mrtvého dítěte: 8 nejhorších životních okamžiků zbožňované filmové hvězdy

 
Adině Mandlové  (✝81) se espritem, šarmem, fotogeničností, sex-appealem a zejména ironickým humorem nemohla vyrovnat žádná z jejích souputnic. Až na pár výjimek hrála většinou v líbivých filmech, které si žádala doba a platící divák u pokladen biografů.
16.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Adina Mandlová (91 článků)

Kašová (KSČM): Okamura nemá řešení, jen rasismus

 
V poslední době komentované výroky předsedy hnutí Úsvit Tomia Okamury, které pronesl k problematice koncentračního tábora v Letech, mají jednoduchou příčinu. Příčinou jsou soustavně klesající preference populistického hnutí, které vylétlo na pár líbivých heslech do Poslanecké sněmovny, ale vylétlo jako prskavka.
06.08.2014 16:20 |

podobné články