Hanika nepotvrdil výkon z kvalifikace, v Assenu skončil osmý

Přestože český motocyklový závodník Karel Hanika vyrazil po třetím místě z kvalifikace na trať třídy Moto3 z první řady, k pódiu měl nakonec daleko. V dalším závodě mistrovství světa v nizozemském Assenu dojel do cíle osmý.
27.06.2015 12:56 |

Osobnosti: Karel Hanika (48 článků)

Hanika zajel výborně kvalifikaci a do závodu v Assenu vyrazí poprvé z první řady

Motocyklový jezdec Karel Hanika má za sebou hodně povedenou kvalifikaci na Velkou cenu Nizozemska v Assenu. Ve třídě Moto3 zajel třetí čas a to znamená, že poprvé v kariéře bude stát na startu závodu mistrovství světa v první řadě.
26.06.2015 15:41 |

Kornfeil skončil v Assenu po stíhací jízdě jedenáctý, bodoval i Abraham

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Nizozemska v třídě Moto3 jedenácté místo, poté co se musel kvůli pádu soupeře dotahovat z třetí desítky. Karel Hanika měl závod v Assenu skvěle rozjetý na umístění v první pětce, ale po nehodě ho nedokončil. V MotoGP bodoval Karel Abraham na 14. pozici, i osmý závod sezony vyhrál mistr světa Španěl Marc Márquez.
28.06.2014 14:10 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Hanika byl rychlejší než Kornfeil! V Assenu pojede ze třetí řady

Motocyklový závodník Karel Hanika zajel v kvalifikaci na sobotní Velkou cenu Nizozemska v třídě Moto3 osmý čas a do závodu vyrazí ze třetí řady. Jakub Kornfeil byl čtrnáctý a na roštu bude v páté řadě.
27.06.2014 14:45 |

Kornfeil byl u protinožců osmý, bodoval i Hanika. Abraham upadl

Ve Velké ceně Austrálie silničních motocyklů na Phillip Islandu bodovali v závodu Moto3 osmý Jakub Kornfeil i třináctý Karel Hanika.
19.10.2014 12:25 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Hanika i Kornfeil bodovali, Rossi zvýšil náskok ve vedení MotoGP

Oba čeští zástupci v nejslabší kubatuře mistrovství světa silničních motocyklů dokázali v náročných podmínkách na mokré trati v Motegi bodovat. Karel Hanika sice do závodu odstartoval až z dvacátého místa, cílem však projel jako osmý. Jakub Kornfeil si oproti startu o jedno místo pohoršil.
11.10.2015 10:56 |

Smrž skončil v závodu MS superbiků v Assenu sedmý

Český motocyklista nepotvrdil své druhé místo z kvalifikace.
25.04.2010 13:20 |

Smrž skončil v kvalifikaci na závod MS superbiků v Assenu druhý

Motocyklový závodník Jakub Smrž potvrzuje, že mu okruh v nizozemském Assenu sedí.
24.04.2010 12:45 |

Motocyklista Abraham v Assenu pronikl do elitní desítky

Český jezdec Karel Abraham i s handicapem v podobě naštípnuté kosti v zápěstí vybojoval v Assenu nejlepší český výsledek v dosavadní sezoně mistrovství světa silničních motocyklů. Ve Velké ceně Nizozemska obsadil dvacetiletý brněnský pilot deváté místo a podruhé v sezoně bodoval. Na body čekal od prvního závodu sezony v Kataru, kde skončil čtrnáctý.
26.06.2010 14:20 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

Nejhorší kvalifikační výsledek: Kornfeil skončil v Assenu osmnáctý

Čeští motocyklisté Karel Abraham s Jakubem Kornfeilem odstartují do Velké ceny Nizozemska ze šesté řady. Abraham dnes na okruhu v Assenu obsadil v MotoGP 17. místo, Kornfeil byl v Moto3 o příčku horší a zaznamenal nejhorší kvalifikační výsledek v sezoně.
28.06.2013 15:55 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků)

Čechům se kvalifikace v Brně nepovedla, nejlepší byl Kornfeil

Domácím jezdcům se příliš nevydařila kvalifikace na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů v Brně. Jakub Kornfeil odstartuje ve třídě Moto3 v neděli do jedenáctého závodu mistrovství světa z třináctého místa, Karel Hanika byl sedmnáctý. V královské kategorii MotoGP skončil Karel Abraham také sedmnáctý.
16.08.2014 16:05 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Čeští jezdci skončili v kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie mimo elitní desítku

Ani jednomu z dvojice českých zástupců v kategorii Moto 3 se dnešní kvalifikace na Velkou cenu Aragonie příliš nevydařila. Jakub Kornfeil skončil dvanáctý, Karel Hanika třináctý a do závodu tak odstartují ze čtvrté (resp. páté) řady. Karel Abraham v kategorii MotoGP nepostoupil z první části kvalifikace a do závodu vyrazí z 23. pozice.
26.09.2015 16:41 |

Hanika byl v kvalifikaci na Velkou cenu Brna sedmý, Abraham poslední

Karel Hanika zítra odstartuje do domácí Velké ceny ze třetí řady, Jakub Kornfeil se do závodu kvalifikoval jako dvacátý. V kvalifikaci královské kategorie MotoGP se vůbec nedařilo zdravotně limitovanému Karlu Abrahamovi, který skončil poslední.
15.08.2015 15:55 |

Skvělý Kornfeil dojel v Austrálii pátý, bodoval i Hanika

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil si na Velké ceně Austrálie dojel pro výborné páté místo a zaznamenal druhý nejlepší výsledek v sezóně. Na prvního Portugalce Oliveiru přitom ztratil pouze 288 tisícin sekundy. Na Phillip Islandu bodoval také Karel Hanika, který skončil na čtrnáctém místě.
18.10.2015 12:05 |

Abraham se blýskl v Assenu devátým místem, nezastavilo jej ani pochroumané zápěstí

Karel Abraham i s handicapem v podobě naštípnuté kosti v zápěstí vybojoval v Assenu nejlepší český výsledek v dosavadní sezoně MS. Ve VC Nizozemska obsadil deváté místo a podruhé v sezoně bodoval.
26.06.2010 16:35 |

JUBILEUM! Abraham pojede v Assenu stý závod

Českého jezdce Karla Abrahama čeká v sobotu v Assenu při Velké ceně Nizozemska stý start v seriálu mistrovství světa silničních motocyklů.
25.06.2011 10:15 |

Abrahamova 100. Velká cena skončila v Assenu pádem

Kornfeil obsadil v Assenu šestnáctou příčku
25.06.2011 13:25 |

Abraham se po zranění vrací, o víkendu se představí v Assenu

Český jezdec Karel Abraham se po zranění ruky vrací na závodní okruh. Jediný český zástupce v elitní kategorii MotoGP odcestuje do Assenu na Velkou cenu Nizozemska.
26.06.2012 13:55 |

Abraham prohrál boj se zraněnou rukou, v Assenu nenastoupí

Český motocyklový jezdec Karel Abraham se rozhodl, že kvůli zlomenému malíčku na pravé ruce, nakonec neabsolvuje závod mistrovství světa v nizozemském Assenu a nezúčastní se ani následující Velké ceny Německa.
30.06.2012 12:00 |

Domácí motocyklový šampion Hanika si zlomil obě ruce v zápěstí

Letošní dvojnásobný mistr České republiky v závodech silničních motocyklů Karel Hanika si zlomil obě ruce v zápěstí a sezona pro něj předčasně skončila.
22.09.2010 10:30 |