Hanika i Kornfeil bodovali, Rossi zvýšil náskok ve vedení MotoGP

Oba čeští zástupci v nejslabší kubatuře mistrovství světa silničních motocyklů dokázali v náročných podmínkách na mokré trati v Motegi bodovat. Karel Hanika sice do závodu odstartoval až z dvacátého místa, cílem však projel jako osmý. Jakub Kornfeil si oproti startu o jedno místo pohoršil.
11.10.2015 10:56 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Děti s Ellen nechceme, říká herečka Portia De Rossi

Se svou partnerkou, moderátorkou Ellen DeGeneresovou, žije herečka Portia De Rossi už osm let. Rodinu spolu ale nezaloží, i když by mohly použít dárcovské sperma nebo dítě adoptovat. Další články k tématu: Moderátorka koupila vilu od Brada Pitta. Pro sebe a Portiu de Rossi De Rossi přiznala, že ji lesbická orientace dohnala k anorexii Sexbomba seriálu Ally McBealová De Rossi si vzala přítelkyni Portia de Rossi požádala DeGeneresovou o ruku
13.04.2013 17:40 |

Osobnosti: Brad Pitt (1561 článků) , Portia De Rossi (4 články) , Ellen Ross (4 články)

V Mugellu bodovali Hanika i Abaraham, Kornfeil měl smůlu

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil po životní kvalifikaci ve Velké ceně Itálie nebodoval, v závodě Moto3 doplatil na pád soupeře. Nováček v seriálu Karel Hanika si naproti tomu vyrovnal osobní maximum desátým místem, byť mu k němu pomohla hromadná kolize tří jezdců z vedoucí skupiny v posledním kole.
01.06.2014 18:45 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Kornfeil byl u protinožců osmý, bodoval i Hanika. Abraham upadl

Ve Velké ceně Austrálie silničních motocyklů na Phillip Islandu bodovali v závodu Moto3 osmý Jakub Kornfeil i třináctý Karel Hanika.
19.10.2014 12:25 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Kornfeil byl na úvod MS v Kataru šestý, debutant Hanika dojel 14., Abraham 13.

Jakub Kornfeil vstoupil do sezony mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 šestým místem ve Velké ceně Kataru. Debutant v šampionátu Karel Hanika bodoval pod umělým osvětlením na čtrnácté pozici. V královské MotoGP dojel Karel Abraham třináctý.
23.03.2014 21:25 |

Kornfeil dojel v USA pátý, Hanika při premiéře desátý. Body bral i Abraham

Jakub Kornfeil dojel ve třídě Moto3 pátý v motocyklové Velké ceně Ameriky v Austinu a o jedno místo vylepšil svůj výsledek z úvodní letošní Grand Prix v Kataru. Pátý je i celkově v šampionátu. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika se zlepšil na desátou pozici. V MotoGP byl Karel Abraham čtrnáctý.
13.04.2014 23:25 |

Kornfeil v Aragonii bodoval, Hanika upadl

Jakub Kornfeil si ve Velké ceně Aragonie nejslabší kategorie Moto3 dojel pro dva body za 14. místo a posedmé v sezóně bodoval. Karel Hanika spadl sedm kol před cílem a opět tak nebodoval.  Závod nedokončil ani účastník MotoGP Karel Abraham, královské kubatuře vládl Jorge Lorenzo ze Španělska a snížil ztrátu na lídra MS Valentina Rossiho z Itálie na pouhých 14 bodů.
27.09.2015 14:20 |

Kornfeil odstartuje v Austinu z druhé řady. Kvalifikaci MotoGP ovládl Márquez

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil odstartuje do Velké ceny Ameriky v třídě Moto3 z druhé řady. V dnešní kvalifikaci zajel šestý čas. Druhý Čech v nejslabší kategorii Karel Hanika byl sedmnáctý stejně jako Karel Abraham v královské MotoGP.
12.04.2014 22:55 |

Kornfeil zajel v tréninku v Kataru pátý čas, nováček Hanika se zlepšil

Jakub Kornfeil zajel pátý čas v závěrečném tréninku na Velkou cenu Kataru, kterou v neděli odstartuje mistrovství světa silničních motocyklů. Druhý český zástupce v nejslabší třídě Moto3 Karel Hanika byl devátý.
21.03.2014 20:35 |

Hanika byl rychlejší než Kornfeil! V Assenu pojede ze třetí řady

Motocyklový závodník Karel Hanika zajel v kvalifikaci na sobotní Velkou cenu Nizozemska v třídě Moto3 osmý čas a do závodu vyrazí ze třetí řady. Jakub Kornfeil byl čtrnáctý a na roštu bude v páté řadě.
27.06.2014 14:45 |

Skvělý Kornfeil dojel v Austrálii pátý, bodoval i Hanika

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil si na Velké ceně Austrálie dojel pro výborné páté místo a zaznamenal druhý nejlepší výsledek v sezóně. Na prvního Portugalce Oliveiru přitom ztratil pouze 288 tisícin sekundy. Na Phillip Islandu bodoval také Karel Hanika, který skončil na čtrnáctém místě.
18.10.2015 12:05 |

Hanika byl v kvalifikaci na Velkou cenu Brna sedmý, Abraham poslední

Karel Hanika zítra odstartuje do domácí Velké ceny ze třetí řady, Jakub Kornfeil se do závodu kvalifikoval jako dvacátý. V kvalifikaci královské kategorie MotoGP se vůbec nedařilo zdravotně limitovanému Karlu Abrahamovi, který skončil poslední.
15.08.2015 15:55 |

Kornfeil v Argentině září! Do závodu Moto3 vyjede ze druhé řady

Jakub Kornfeil obsadil v třídě Moto3 čtvrté místo v kvalifikaci při obnovené premiéře Velké ceny Argentiny a vyrovnal svůj nejlepší výsledek v kariéře. Druhý Čech v nejslabší kategorii Karel Hanika byl šestnáctý, Karel Abraham v královské MotoGP o jednu příčku lepší, patnáctý.
26.04.2014 20:35 |

Kornfeil skončil v Jerezu po stíhací jízdě šestý, Abraham upadl a závod nedokončil

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Španělska šestý ve třídě Moto3 po startu z jedenáctého místa. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika v Jerezu skončil devatenáctý a podruhé za sebou nebodoval, Karel Abraham v MotoGP do cíle po pádu nedojel.
04.05.2014 16:15 |

Kornfeil skončil v Assenu po stíhací jízdě jedenáctý, bodoval i Abraham

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Nizozemska v třídě Moto3 jedenácté místo, poté co se musel kvůli pádu soupeře dotahovat z třetí desítky. Karel Hanika měl závod v Assenu skvěle rozjetý na umístění v první pětce, ale po nehodě ho nedokončil. V MotoGP bodoval Karel Abraham na 14. pozici, i osmý závod sezony vyhrál mistr světa Španěl Marc Márquez.
28.06.2014 14:10 |

Kornfeil dojel na Sachsenringu jedenáctý, Abraham byl třináctý

Motocyklista Jakub Kornfeil skončil jedenáctý ve Velké ceně Německa a v sedmém z devíti letošních závodů mistrovství světa si dojel pro body. Nováček v kategorii Moto3 Karel Hanika dlouho mířil za nejlepším umístěním v kariéře, ale ze sedmého místa sedm kol před koncem upadl. Karel Abraham dojel v královské kubatuře MotoGP na 13. místě.
13.07.2014 16:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Nováček (11 článků)

Čechům se kvalifikace v Brně nepovedla, nejlepší byl Kornfeil

Domácím jezdcům se příliš nevydařila kvalifikace na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů v Brně. Jakub Kornfeil odstartuje ve třídě Moto3 v neděli do jedenáctého závodu mistrovství světa z třináctého místa, Karel Hanika byl sedmnáctý. V královské kategorii MotoGP skončil Karel Abraham také sedmnáctý.
16.08.2014 16:05 |

Abaraham a Kornfeil dojeli v Brně čtrnáctí, Márquezova série skončila

Motocykloví závodníci Karel Abraham a Jakub Kornfeil obsadili ve Velké ceně České republiky čtrnáctá místa. V Brně bodoval také nováček v mistrovství světa Karel Hanika, jenž dojel patnáctý. V královské MotoGP skončila série deseti úvodních vítězství šampiona Marca Márqueze, jenž dojel čtvrtý.
17.08.2014 15:20 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Marc Márquez (15 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil v Británii vyrovnal pátým místem své maximum

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Británie pátou pozici a vyrovnal svůj nejlepší výsledek v sezoně i kariéře. Druhý český jezdec ve třídě Moto3 Karel Hanika byl dvanáctý, bodoval i Karel Abraham v MotoGP třináctým místem.
31.08.2014 19:15 |

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |