Hanika byl v kvalifikaci na Velkou cenu Brna sedmý, Abraham poslední

Karel Hanika zítra odstartuje do domácí Velké ceny ze třetí řady, Jakub Kornfeil se do závodu kvalifikoval jako dvacátý. V kvalifikaci královské kategorie MotoGP se vůbec nedařilo zdravotně limitovanému Karlu Abrahamovi, který skončil poslední.
15.08.2015 15:55 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Hanika byl v kvalifikaci v Británii třináctý, Abraham čtrnáctý

Karel Hanika zajel v kvalifikaci na motocyklovou Velkou cenu Británie třináctý čas a do závodu třídy Moto3 odstartuje z páté řady.
30.08.2014 18:20 |

Osobnosti: Karel Hanika (48 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Abraham dojel v kvalifikaci na poslední závod sezony sedmý

Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Valencie silničních motocyklů sedmý čas a do posledního závodu sezony v kategorii do 250 ccm odstartuje ze druhé řady.
07.11.2009 18:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

Hanika byl v kvalifikaci v Německu čtvrtý a vylepšil své maximum

Český motocyklista Karel Hanika zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Německa čtvrtý čas a do závodu kategorie Moto3 vyrazí ze druhé řady.
12.07.2014 14:20 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil uspěl v kvalifikaci. V Malajsii odstartuje z první řady

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v kvalifikaci třídy Moto3 na motocyklovou Velkou cenu Malajsie a podruhé v kariéře odstartuje do závodu z první řady. Karel Hanika zajel v kvalifikaci dvanáctý čas, Karel Abraham v nejsilnější třídě MotoGP odstartuje z 15. místa.
25.10.2014 11:00 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Hanika zajel výborně kvalifikaci a do závodu v Assenu vyrazí poprvé z první řady

Motocyklový jezdec Karel Hanika má za sebou hodně povedenou kvalifikaci na Velkou cenu Nizozemska v Assenu. Ve třídě Moto3 zajel třetí čas a to znamená, že poprvé v kariéře bude stát na startu závodu mistrovství světa v první řadě.
26.06.2015 15:41 |

Osobnosti: Karel Hanika (48 článků)

Kornfeil byl na úvod MS v Kataru šestý, debutant Hanika dojel 14., Abraham 13.

Jakub Kornfeil vstoupil do sezony mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě Moto3 šestým místem ve Velké ceně Kataru. Debutant v šampionátu Karel Hanika bodoval pod umělým osvětlením na čtrnácté pozici. V královské MotoGP dojel Karel Abraham třináctý.
23.03.2014 21:25 |

Kornfeil dojel v USA pátý, Hanika při premiéře desátý. Body bral i Abraham

Jakub Kornfeil dojel ve třídě Moto3 pátý v motocyklové Velké ceně Ameriky v Austinu a o jedno místo vylepšil svůj výsledek z úvodní letošní Grand Prix v Kataru. Pátý je i celkově v šampionátu. Debutant v mistrovství světa Karel Hanika se zlepšil na desátou pozici. V MotoGP byl Karel Abraham čtrnáctý.
13.04.2014 23:25 |

Abraham byl v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie jedenáctý

Český závodník Karel Abraham zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Itálie silničních motocyklů jedenáctý nejrychlejší čas. Pole position si zajistil Australan Casey Stoner.
02.07.2011 15:55 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

Hanika byl rychlejší než Kornfeil! V Assenu pojede ze třetí řady

Motocyklový závodník Karel Hanika zajel v kvalifikaci na sobotní Velkou cenu Nizozemska v třídě Moto3 osmý čas a do závodu vyrazí ze třetí řady. Jakub Kornfeil byl čtrnáctý a na roštu bude v páté řadě.
27.06.2014 14:45 |

TO JE JÍZDA! Supertalent Hanika Vyhrál už sedmý závod sezony

To je suverenita! Karel Hanika vyhrál už sedmý závod v sezoně motocyklového Red Bull Rookies Cupu a jen potvrdil své postavení mezi mladými jezdci. Příští sezonu už bude jezdit seriál Moto3.
28.09.2013 17:50 |

Čeští jezdci skončili v kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie mimo elitní desítku

Ani jednomu z dvojice českých zástupců v kategorii Moto 3 se dnešní kvalifikace na Velkou cenu Aragonie příliš nevydařila. Jakub Kornfeil skončil dvanáctý, Karel Hanika třináctý a do závodu tak odstartují ze čtvrté (resp. páté) řady. Karel Abraham v kategorii MotoGP nepostoupil z první části kvalifikace a do závodu vyrazí z 23. pozice.
26.09.2015 16:41 |

Skvělý Hanika odstartuje do GP Británie z první řady

Karel Hanika obsadil v kvalifikaci kategorie Moto3 na zítřejší Velkou cenu Velké Británie druhé místo, když nestačil pouze na nejrychlejšího Španěla Jorgeho Navarra, za nímž zaostal o více než půl sekundy.
29.08.2015 15:50 |

Lorenzo zvítězil v poslední kvalifikaci letošní sezony a titul má na dosah

Jorge Lorenzo v kvalifikaci kategorie MotoGP ukázal, že je před zítřejší Velkou cenou Valencie ve skvělé formě, když časem 1:30,011 stanovil nový rekord okruhu. Karel Hanika v kvalifikaci nejslabší kubatury předčil svého krajana Jakuba Kornfeila a do závodu odstartuje z osmého místa.
07.11.2015 16:10 |

Osobnosti: Jorge Lorenzo (51 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

Trio českých jezdců vyrazí do VC Austrálie ze 6. řady, nejlepší byl Abraham

Všichni tři čeští jezdci odstartují do nedělní Velké ceny Austrálie silničních motocyklů z šesté řady. Karel Abraham skončil v kvalifikaci MotoGP šestnáctý, v Moto3 byl Jakub Kornfeil sedmnáctý a Karel Hanika osmnáctý.
18.10.2014 13:35 |

Abraham založil na další dobrý výsledek, v kvalifikaci na VC Malajsie byl sedmý

Motocyklový jezdec Karel Abraham zajel na okruhu v Sepangu sedmý kvalifikační čas a vybojoval si výhodnou pozici k pokračování úspěšné asijské mise. Ze stejné pozice se totiž v Japonsku protlačil ke třetímu místu.
09.10.2010 12:10 |

Kornfeil byl u protinožců osmý, bodoval i Hanika. Abraham upadl

Ve Velké ceně Austrálie silničních motocyklů na Phillip Islandu bodovali v závodu Moto3 osmý Jakub Kornfeil i třináctý Karel Hanika.
19.10.2014 12:25 |

VC Německa: Abraham zajel v kvalifikaci životní výsledek, Pešek byl třináctý

Na skvělém pátém místě skončil český motocyklový jezdec Karel Abraham v kvalifikaci na Velkou cenu Německa ve třídě do 250 ccm, když v jejím úvodu dokonce vedl.
18.07.2009 16:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Abraham byl v kvalifikaci na Grand Prix USA třináctý

Kvalifikaci na Velkou cenu USA MotoGP vyhrál Španěl Jorge Lorenzo na Yamaze. Český motocyklista Karel Abraham odstartuje do nedělního závodu ze třinácté pozice.
24.07.2011 09:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

VC San Marina: Abraham byl v kvalifikaci dvanáctý, Popov v malorážkách senzačně šestý

Sobotní kvalifikaci na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů vyhrál v kategorii MotoGP Australan Casey Stoner, Karel Abraham skončil dvanáctý.
03.09.2011 15:25 |