Článek

Handicapovaný podnikatel má problém, byl s ním až za Sobotkou. A takhle to dopadlo

 
Podnikal, sportoval, jenže v roce 1998 skočil do bazénu a bohužel ochrnul. Pan Fučík ale nezanevřel, založil občanské sdružení a chráněné dílny, v nichž našli práci i další handicapovaní. Když vešel v platnost nový občanský zákoník. Podnikatel kvůli tomu byl až za premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). O tom, jak pochodil, informuje server Týden.cz.
16.05.2015 20:11 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků)
Podobné články

Handicapovaný světový rekordman si splnil sen, získal řidičský průkaz

 
Handicapovaný účastník paralympiády a držitel dvou světových rekordů v plavání a několikanásobný medailista Arnošt Petráček složil v pátek úspěšně závěrečné zkoušky ve speciální autoškole v Přelouči.
27.03.2010 10:55 |

podobné články

Americký viceprezident Joe Biden si kvůli Ukrajině telefonoval se Sobotkou

 
V souvislosti s vývojem na Ukrajině si v sobotu telefonovali americký viceprezident Joe Biden s českým premiérem Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). Biden ho ujistil o americké podpoře v rámci dohod NATO o kolektivní obraně. Podle prohlášení Bílého domu viceprezident v rozhovoru se Sobotkou „zdůraznil bezvýhradný závazek Spojených států vůči kolektivní obraně NATO v rámci článku 5”.
27.04.2014 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků)

Zeman se Sobotkou se u daňka na smetaně bavili o politice a dětech

 
Prezident Miloš Zeman se v sobotu sešel s premiérem Bohuslavem Sobotkou u novoročního oběda. Účastní se ho tradičně s manželkami. Zeman se Sobotkou spolu hovořili o politice, plánech pro letošní rok i dětech.
02.01.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

Pistorius má další problém. Zastřelil přítelkyni, a ještě nezaplatil daně!

 
Jihoafrický handicapovaný atlet Oscar Pistorius (26) má další problém. Nestačí, že je obviněný z vraždy své přítelkyně, ještě ke všemu dostal pokutu téměř milion randů (asi 80 tisíc korun) za nezaplacené daně.
27.05.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Oscar Pistorius (143 článků)

Dalibor Janda je nakrátko: Sám si vlasy zastřihl, a takhle to dopadlo!

 
Dalibor Janda  (61) si zahrál na kadeřníka, ale dopadlo to katastrofálně. Takové zuby na vlasech už nešly přehlédnout. Proto musel navštívit profesionála, který mu účes vrátí do původního stavu. Tedy ne úplně. Janda si účes tak "zprznil", že musel jít pořádně nakrátko. Na takhle krátké vlasy už dlouho není zvyklý.
21.05.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Janda (162 článků)

Fischer se sejde se Sobotkou. Chce mu osobně vysvětlit své finance

 
Ministr financí Jan Fischer se spojil s předsedou ČSSD Bohuslavem Sobotkou a podle informací Novinek.cz mu nabídl schůzku. Chce mu prý vysvětlit vše ohledně finančních darů, kterými uhradil své dluhy z prezidentské kampaně. Sobotka totiž žádá Fischerovo odstoupení z vlády. Pokud prý bude ministrem, bude mít ČSSD problém s podporou Rusnokova kabinetu.
14.07.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Jan Fischer (1730 článků)

Šoféři nespokojení s nízkými platy přinutili hejtmana France řešit problém se Sobotkou

 
O pokračování miliardového tendru na provozování autobusové dopravy v Královéhradeckém kraji bude dnes jednat s premiérem Bohuslavem Sobotkou a ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou Královéhradecký hejtman Lubomír Franc. Tendr na desetiletý provoz autobusových linek v kraji po roce 2017 kritizují odbory. Podle nich zadávací podmínky pětimiliardové soutěže povedou k podprůměrnému ohodnocení šoférů a požadují zrušení soutěže.
12.01.2016 06:21 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků)

SLAVNÁ TROJKA: Zeman, Merkel a Babiš budou řešit problém imigrace, nebo si vezmou příklad od norské premiérky a budou chytat Pokémony?

 
Angela Merkelová navštíví Českou republiku. Setká se s premiérem Bohuslavem Sobotkou, ale také s prezidentem Milošem Zemanem. Budou řešit hlavně problémy s imigranty. Merkel se určitě neshodne se Sobotkou ve všech bodech, ale snad nedojde na nějaké vyhrocené situace. A taky doufáme, že se nezhlédnou ve své norské kolegyni, tamní premiérce, a nepůjdou chytat Pokémony.
24.08.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (1692 článků) , Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

Takhle je to mezi Babišem a Sobotkou, uvádí Erik Best

 
Podle Erika Besta se Andrej Babiš ve vztahu se Sobotkou chová obdobně jako v devadesátých letech Miloš Zeman a Václav Klaus. Erik Best dospěl k tomuto závěru na základě vyjádření minulého prezidenta Václava Klause v Interview ČT.
23.03.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8476 článků) , Andrej Babiš (8324 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

Šéf protikorupčního útvaru bude se Sobotkou jednat o únicích ze spisů

 
Šéf protikorupčního útvaru Tomáš Martinec se dnes sejde s předsedou mandátového a imunitního výboru Poslanecké sněmovny Bohuslavem Sobotkou (ČSSD). Jednat s ním chce o tom, jak zamezit únikům informací ze spisů, které se týkají vyšetřování poslanců.
24.07.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Tomáš Martinec (105 článků)

Bělobrádek má jasno: O koalici budu jednat se Sobotkou

 
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek chce jednat o možné povolební koalici s šéfem ČSSD Bohuslavem Sobotkou. Sejít by se s ním chtěl ještě před svou čtvrteční schůzkou s vyjednávacím týmem hnutí ANO, které v předčasných volbách obsadilo druhé místo za vítěznou sociální demokracií. Bělobrádek to dnes řekl ČTK. Sobotkův vnitrostranický rival Michal Hašek ho prý s nabídkou k jednání neoslovil. V ČSSD nyní v důsledku rozkolu existují dva vyjednávací týmy. 
29.10.2013 12:16 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Michal Hašek (2258 článků) , Pavel Bělobrádek (1222 článků)

Do Prahy přiletí Van Rompuy, bude jednat se Zemanem a Sobotkou

 
Do Prahy dnes přiletí prezident Evropské unie Herman Van Rompuy. Hlavní město navštíví u příležitosti oslav 10. výročí vstupu Česka do Evropské unie. Van Rompuy bude jednat s premiérem Bohuslavem Sobotkou i s prezidentem Milošem Zemanem. Hlava státu s ním chce hovořit o dění na Ukrajině. Představí mu plán, podle nějž by Češi měli být prostředníky v usmiřovacích jednáních mezi Kyjevem a Moskvou.
30.04.2014 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8240 článků) , Miloš Zeman (16425 článků)

Z Prahy do Osla na handbiku. Pro vozíčkáře Heřmana Volfa žádný problém

 
Handicapovaný sportovec Heřman Volf chce prostřednictvím projektu Cesty za sny našich dětí pomoci 18 dětem s postižením pohybového aparátu. Na kole poháněném jenom rukama, takzvaném handbiku, absolvuje trasu z Prahy do Osla.
10.06.2012 17:05 |

podobné články

Češka zablokovala dopravu na Ukrajině: Její vlivný manžel má teď problém…

 
Český podnikatel Tomáš Fiala má problém na Ukrajině. Jeho manželka Natalia (35) v březnu v centru Kyjeva zaparkovala tak nešikovně, že na tři hodiny zablokovala hromadnou dopravu. Podle ukrajinských médií podnikatel odmítá zaplatit pokutu a náhradu škody. Fiala se brání, že jde jen o negativní kampaň.
23.11.2015 10:55 |

podobné články

Jana Šimončíková: Jak radnice „demokraticky“ rozhoduje o zřizování modrých zón

 
Modré zóny (zóny placeného stání - ZPS) – pro některé lidi úleva, že zaparkují před svým domem, ale pro spoustu lidí problém. Problém pro příbuzné, kteří se chtějí vzájemně navštěvovat a každý bydlí v jiné části Prahy nebo někdo z nich nebydlí v Praze vůbec. Problém pro děti, které chtějí pomáhat svým starým rodičům. Problém pro podnikatele – ne každý si může dovolit platit 12 000 až 36 000 Kč za rok za povolenku, problém pro firmy, které drží pohotovost a zaměstnanci parkují služebním vozem před svým domem. ZPS mohou ovlivnit i podnikatelskou činnost ve smyslu, že omezují parkování pro zákazníky. Lidi v pronájmu bez trvalého bydliště nemají na povolenku vůbec nárok. (Nechápu, proč nemůže být vystavena povolenka po předložení nájemní smlouvy ).
17.03.2017 17:40 |

podobné články

Pozor, hrozí salvy smíchu! Jan Šťastný se převlékl za Agnethu z ABBY a takhle to dopadlo

 
Herci ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným si vyzkoušeli, jak by to dopadlo, kdyby se převlékli za členy legendární skupiny ABBA. Těmi odvážnými byli Ondřej Brzobohatý, Jan Šťastný, Marta Jandová a Petr Kutheil. Ne, nespletli jsme se, byli to opravdu tři muži a jen jedna žena, což, jak každý ví, formaci Abby tak nějak neodpovídá. Jeden z pánů proto musel být tentokrát za dámu.
25.02.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (596 článků) , Marta Jandová (844 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

Zrzka Vágnerová se po fiasku na konkurzu, kde jí vypadla čelist, vrátila na místo činu. A takhle to dopadlo

 
Zpěvačka Tereza Vágnerová se v neděli zúčastnila konkurzu na roli Christine v muzikálu Fantom opery. Dopadlo to ale katastrofálně. Tereze při závěrečném tónu vypadla čelist na obou stranách a s otevřenou pusou ji její přítel Filip Janeček vezl do nemocnice.
10.10.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Filip (59 článků) , Tereza Vágnerová (36 článků)

Koňáci, nedívejte se: Veterináři se pokoušeli zachránit tuhle kobylku, jak to dopadlo, se dozvíte v galerii

 
Polly byla ještě s dalšími dvěma koňmi nalezena "poblíž Buckinghamshire v Anglii":http://www.extra.cz/tema/anglie na pozemku starého farmáře. Byla na tom dost zle - vyhublá na kost, s četnými otevřenými ranami a plná parazitů. "Farmář":http://www.extra.cz/tema/farmar už se nedokázal o zvířata postarat, a tak je nechal žít si vlastním životem. Takhle to dopadlo.
08.09.2014 08:40 |

podobné články

První setkání Slezáčka a Dejdara po konfliktu: Takhle to dopadlo!

 
Hvězdy nového nastudování muzikálu Děti ráje Martin Dejdar  (50) a Bořek Slezáček  (48) se poprvé od konfliktu, kdy Bořek Martina osočil, že ho svojí nezodpovědností okrádá o čas, a ten mu zase vzkázal, že ho k životu opravdu nepotřebuje, potkali na veřejnosti. Jak to dopadlo?
27.08.2015 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (380 článků) , Bořek Slezáček (195 článků)