Hamilton těsně před Rosbergem v kvalifikaci F1

Britský jezdec F1 Lewis Hamilton vyhrál třetí kvalifikaci v Číně a získal tak 41. pole position v kariéře. Svého německého rivala Nica Rosberga předčil o pouhých 42 tisícin sekundy.
11.04.2015 11:56 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků)

Hamilton vyhrál v Monze před Rosbergem a snížil jeho náskok

Velkou cenu Itálie formule 1 vyhrál Brit Lewis Hamilton před kolegou z Mercedesu Němcem Nicem Rosbergem a snížil jeho náskok v čele mistrovství světa na 22 bodů.
07.09.2014 16:35 |

Hamilton vrací úder. Rosberg mu v kvalifikaci nestačil

Kvalifikaci na Velkou cenu Itálie formule 1 ovládl tým Mercedes. Pole position v Monze získal Brit Lewis Hamilton před lídrem mistrovství světa Nicem Rosbergem z Německa, jenž startoval z prvního místa do předchozích čtyř závodů.
06.09.2014 15:40 |

Drama v kvalifikaci! Hamilton vyhrál jen o 7 tisícin!

Kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál Lewis Hamilton o pouhých sedm tisícin sekundy před týmovým kolegou z Mercedesu Nicem Rosbergem. Britský pilot vybojoval šestou pole position v sezoně.
20.09.2014 17:45 |

Hamilton je v čele seriálu F1! Vyhrál čtvrtý závod v řadě, ovládl i Barcelonu

Velkou cenu Španělska F1 vyhrál Lewis Hamilton s vozem Mercedes před stájovým kolegou Noco Rosbergem. Třetí skončil Daniel Ricciardo s Red Bullem. Hamilton se díky čtvrtému vítězství v řadě dostal na čelo seriálu.
11.05.2014 16:05 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

ONLINE: F1 se vrátila do Evropy, Hamilton vyhrál počtvrté v řadě!

Pátá velká cena aktuální sezony formule 1 se jela ve Španělsku na okruhu v Barceloně. Na startovním roštu nebylo nic nového. Z první pozice vyjel opět Lewis Hamilton, následovaný Nicem Rosbergem. Bitva dvou mercedesů vrcholila v posledních kolech. Hamilton ale svou pozici uhájil.
11.05.2014 13:55 |

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (137 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Před finále má lepší formu Hamilton. Rosberg je ale blízko

Úvodní tréninky na závěrečnou Velkou cenu formule 1 v Abú Zabí vyhrál lídr šampionátu Brit Lewis Hamilton před německým týmovým kolegou z Mercedesu Nicem Rosbergem. Na okruhu Yas Marina byl v nejrychlejším kole dne o 83 tisícin lepší než jeho jediný konkurent
21.11.2014 16:40 |

Hamilton s Rosbergem vládli tréninkům na VC Německa

Brit Lewis Hamilton a domácí Nico Rosberg si připsali po vítězství v dnešních trénincích před Velkou cenou Německa formule 1.
18.07.2014 19:40 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Průtrže mračen bičovaly závod v Japonsku, zvítězil Hamilton

Velkou cenu Japonska vozů formule 1 vyhrál Brit Lewis Hamilton ze stáje Mercedes a zvýšil tak náskok ve vedení šampionátu před dnes druhým týmovým kolegou Nico Rosbergem z Německa.
05.10.2014 10:55 |

V USA kraloval Hamilton. Desátým triumfem překonal rekord

Lewis Hamilton se udělal další krok k zisku druhého titulu v kariéře. Britský pilot vyhrál Velkou cenu USA formule 1, připsal si páté vítězství v řadě a v čele šampionátu vede už o 24 bodů před svým týmovým kolegou z Mercedesu Nicem Rosbergem, který dojel druhý. Třetí místo v 17. závodu sezony obsadil Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu.
03.11.2014 09:40 |

Nadvláda Mercedesů pokračuje! Kvalifikaci v Kanadě vyhrál Rosberg před Hamiltonem

Stáj Mercedes je v letošní sezoně k nezastavení. Její piloti dominovali kvalifikace na Velkou cenu Kanady. Tentokrát ale nezvítězil Lewis Hamilton, který se musel sklonit před svým parťákem Nico Rosbergem.
07.06.2014 20:25 |

ROZBROJE u Mercedesu! Hamilton a Rosberg jako dva kohouti

Velká cena vozů formule 1 v Maďarsku bude mít dohru u Mercedesu. Na první pohled to vypadá, že je v týmu pohoda. Nico Rosberg s Lewisem Hamiltonem s velkým náskokem vévodí průběžnému pořadí šampionátu, jenže právě oba piloti se po nedělním závodě dostali do křížku. Hamilton totiž dostal příkaz od týmu, aby se nechal předjet Rosbergem. Ale neposlechl.
29.07.2014 08:10 |

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli

Už to vypadalo na svatbu, místo toho se závodník formule 1 Lewis Hamilton a zpěvačka Nicole Scherzingerová znovu rozcházejí. S malými přestávkami spolu byli pět let. Další články k tématu: Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli Scherzingerová fandí Hamiltonovi, nehne se od něj ani na krok
01.07.2013 15:00 |

Jsme jen přátelé, vyvrací Scherzingerová návrat k Hamiltonovi

Vztah zpěvačky Nicole Scherzingerové a závodníka formule 1 Lewise Hamiltona je léta jako na houpačce. Rozešli se už několikrát, aby se k sobě znovu vrátili. Tentokrát už je ale rozchod podle zpěvačky definitivní. Nedávno se přitom sešli v londýnském hotelu. Další články k tématu: Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina McLaren, nebo Mercedes? Hamilton si popletl box a pobavil krásnou Nicole Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli VIP může být i pes. Svět formule 1 ozdobí miláček Lewise Hamiltona
13.11.2013 11:41 |

Hamilton vyhrál kvalifikaci i v Malajsii, druhý odstartuje Button

Kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie vozů formule 1 vyhrál britský pilot Lewis Hamilton z McLarenu, jenž tak zopakoval pole position z úvodního závodu sezony v Austrálii. Do první řady se vedle něho v neděli postaví jeho týmový kolega a krajan Jenson Button, který před týdnem v Austrálii vyhrál.
25.03.2012 03:42 |

Osobnosti: Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Hamilton ovládl kvalifikaci v Číně! První pole position pro Mercedes

Lewis Hamilton bude v Šanghaji startovat z pole positon, tentokrát poprvé za volantem Mercedesu. Brit vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Číny F1 před Kimim Räikkönenem z týmu Lotus a Fernandem Alonsem na Ferrari.
13.04.2013 09:35 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Lotus (115 článků) , Mercedes Alonso (7 článků)

ON-LINE: Kvalifikaci v Monze vyhrál Hamilton, druhý Sutil

V on-line reportáži jsme sledovali kvalifikaci na VC Itálie na okruhu v Monze. Pole position si vyjel Lewis Hamilton.
12.09.2009 14:15 |

Hamilton ovládl kvalifikaci a vystartuje z prvního místa

Britský mistr světa Lewis Hamilton na voze McLaren vyhrál v sobotu kvalifikaci VC Itálie na okruhu v Monze a získal pole position.
12.09.2009 15:50 |

F1: Kvalifikaci v Singapuru vyhrál Hamilton, selhal Button a Ferrari

Brit Lewis Hamilton odstartuje do nedělního hlavního závodu z prvního místa. K sobotnímu vítězství v kvalifikaci mu však pomohla havárie Rubense Barrichella.
26.09.2009 17:45 |

Osobnosti: Rubens Barrichello (25 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)