Hamilton slaví první letošní vítězství, Ricciardo doplatil na chybu mechaniků

Úřadující světový šampion Lewis Hamilton dnes podruhé v kariéře triumfoval ve Velké ceně Monaka a slaví svůj první triumf v sezoně. Vítěz kvalifikace Daniel Ricciardo doplatil na hrubou chybu vlastních mechaniků a obsadil ‚až‘ druhé místo.
29.05.2016 17:30 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Hamilton je v čele seriálu F1! Vyhrál čtvrtý závod v řadě, ovládl i Barcelonu

Velkou cenu Španělska F1 vyhrál Lewis Hamilton s vozem Mercedes před stájovým kolegou Noco Rosbergem. Třetí skončil Daniel Ricciardo s Red Bullem. Hamilton se díky čtvrtému vítězství v řadě dostal na čelo seriálu.
11.05.2014 16:05 |

Ricciardo = SMOLAŘ v F1! Diskvalifikace, špatně upevněné kolo i prořízlá guma

Velkou cenu Malajsie sice ovládli piloti Mercedesu, když Hamilton byl první a za ním dojel jeho parťák Rosberg. Největším smolařem závodu byl zase Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu.
31.03.2014 07:35 |

Osobnosti: Daniel Ricciardo (22 článků)

Japonec Kamuj Kobajaši nedokázal během Velké ceny Velké Británie se svou formulí bezpečně zajet do boxů a porazil několik svých mechaniků. Za svou chybu se po závodě omluvil.
08.07.2012 20:25 |

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (137 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Ricciardo ovládl dramatickou VC Maďarska, druhý dojel Alonso

Napínavou Velkou cenu Maďarska formule 1 vyhrál Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu a vybojoval druhé vítězství v sezoně i v kariéře.
27.07.2014 17:05 |

Mercedes kraluje! Hamilton ovládl už třetí kvalifikaci sezony

Brit Lewis Hamilton vybojoval třetí pole position letošní sezony! Pilot letos suverénní stáje Mercedese vyhrál deštivou kvalifikaci na Velkou cenu Číny, čtvrtý závod šampionátu F1. Vedle Hamiltona se do první řady postaví australský nováček v týmu Red Bull Daniel Ricciardo.
19.04.2014 09:30 |

World Kia Skill Cup 2014 - úspěch českých mechaniků

Kia certifikovala desítku nejlepších mechaniků z 62 servisních míst v České republice. První tři místa obsadili autorizovaní dealeři: ADcentrum s.r.o. z Prahy, Autoservis Czudek s.r.o. z Karviné a AUTOKOM spol. s r. o. ze Zlína. Nejlepší český mechanik z národního kola se probojoval až do celosvětové soutěže Kia v Koreji.
01.05.2014 11:15 |

V USA kraloval Hamilton. Desátým triumfem překonal rekord

Lewis Hamilton se udělal další krok k zisku druhého titulu v kariéře. Britský pilot vyhrál Velkou cenu USA formule 1, připsal si páté vítězství v řadě a v čele šampionátu vede už o 24 bodů před svým týmovým kolegou z Mercedesu Nicem Rosbergem, který dojel druhý. Třetí místo v 17. závodu sezony obsadil Australan Daniel Ricciardo z Red Bullu.
03.11.2014 09:40 |

F1 ON-LINE: Rosberg ovládl Austrálii, Ricciardo nadchl diváky

Rosberg vítězí ve Velké ceně Austrálie, úvodním podniku mistrovství světa, s velkým náskokem,. Druhý dojel za jásotu diváků Daniel Ricciardo, fantastické třetí místo vybojoval dánský nováček v McLarenu Kevin Magnussen.
16.03.2014 06:50 |

Dramatickou VC Kanady vyhrál Ricciardo z Red Bullu, dominance Mercedesu skončila

Velkou cenu Kanady vozu formule 1 ovládl Australan Daniel Ricciardo ze stáje Red Bull. Za ním dojel Nico Rosberg, třetí místo obsadil Sebastian Vettel.
08.06.2014 22:15 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Válku v McLarenu využil Ricciardo, Hamiltona sestřelil Rosberg

Vítězem Velké ceny Belgie F1 se stal Australan Daniel Ricciardo ze stáje Red Bull, který vyzrál na oba favorizované mercedesy Nica Rosberga a Lewise Hamlitona. Rivalové ze stejné stáje totiž měli vzájemnou nehodu.
24.08.2014 15:45 |

Osobnosti: Daniel Ricciardo (22 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Daniel Lewis (3 články)

Hamilton urval v Melbourne pole position. Proháněl ho Red Bull, ale ne Vettelův

Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci a do úvodního závodu mistrovství světa F1, Velké ceny Austrálie, odstartuje na svém Mercedesu z pole position. Do poslední chvíle ho proháněl vůz Red Bull. Nepilotoval ho ovšem čtyřnásobný šampion Sebastian Vettel, ale domácí nováček v rakouském týmu Daniel Ricciardo.
15.03.2014 08:30 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Technické kontroly aut přitvrdí. Konec úplatných mechaniků i řidičů vraků?

Technik za uvedení nevyhovujícího auta do provozu dostal desetitisícovou pokutu. Je to první případ, kdy špatně provedenou práci zaměstnance Stanice technické kontroly (STK) odhalila policie. Podle automechaniků muselo být auto nepojízdné už před technickou kontrolou, a vidí tak chybu na straně STK, kde navíc dochází k obcházení předpisů. STK chybu svého zaměstnance potvrdilo, od roku 2018 by měly kontroly přitvrdit.
11.08.2016 08:50 |

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli

Už to vypadalo na svatbu, místo toho se závodník formule 1 Lewis Hamilton a zpěvačka Nicole Scherzingerová znovu rozcházejí. S malými přestávkami spolu byli pět let. Další články k tématu: Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli Scherzingerová fandí Hamiltonovi, nehne se od něj ani na krok
01.07.2013 15:00 |

Jsme jen přátelé, vyvrací Scherzingerová návrat k Hamiltonovi

Vztah zpěvačky Nicole Scherzingerové a závodníka formule 1 Lewise Hamiltona je léta jako na houpačce. Rozešli se už několikrát, aby se k sobě znovu vrátili. Tentokrát už je ale rozchod podle zpěvačky definitivní. Nedávno se přitom sešli v londýnském hotelu. Další články k tématu: Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina McLaren, nebo Mercedes? Hamilton si popletl box a pobavil krásnou Nicole Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli VIP může být i pes. Svět formule 1 ozdobí miláček Lewise Hamiltona
13.11.2013 11:41 |

Ferrari nezvládlo souboj strategií, v Montrealu zvítězil Hamilton

Úřadující světový šampion Lewis Hamilton díky vítězství ve Velké ceně Kanady stáhl náskok Nica Rosberga v čele průběžného pořadí mistrovství světa na pouhých devět bodů. Až nečekaně vyrovnaným soupeřem byl dnes britskému jezdci Němec Sebastian Vettel, kterého o jeho první letošní vítězství pravděpodobně připravila strategická chyba Ferrari.
12.06.2016 22:30 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Veterán americké série IndyCar Tony Kanaan málem doplatil na špatnou práci svých mechaniků.
27.07.2009 20:00 |

Schumi doplatil na svou dobrotu! Víme, co dělal mimo sjezdovku!

Co dělal Michael Schumacher mimo sjezdovku? Doplatil na to, že chtěl pomoci kamarádovi, který uvízl mimo vyznačenou trať! jenže na to málem doplatil životem! S touto informací přišel německý server Bild!
31.12.2013 18:45 |

Osobnosti: Michael Schumacher (439 článků)

Lewis Hamilton: Je to dříč!

O jeho formuli se stará houf mechaniků, ale skútr si pucuje sám.
03.06.2011 12:15 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků)