Hamilton opanoval Velkou cenu Belgie, Mercedes slaví další double

Ani dlouhá letní přestávka nepřipravila stáj mistrovského Mercedesu o výkonnostní náskok nad zbytkem startovního pole. Velkou cenu Belgie tak po startu z pole position vyhrál Lewis Hamilton, druhý skončil jeho týmový kolega Nico Rosberg. Stejné pozice patří oběma jezdcům i v průběžném pořadí letošního šampionátu.
23.08.2015 17:26 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Velkou cenu Kanady vyhrál Hamilton, McLaren má double

Lewis Hamilton vyhrál Velkou cenu Kanady formule 1 a připomněl si na trati v Montrealu své první vítězství v kariéře z roku 2007. Britský pilot McLarenu si dva týdny po triumfu v Turecku připsal druhé vítězství za sebou, jeho stáj navíc zásluhou druhého Jensona Buttona získala v Montrealu druhý double po sobě.
13.06.2010 20:40 |

Osobnosti: Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Double Fine Adventure vyjde později, ale s lepšími bonusy pro dárce

Původní datum vydání pro veřejností sponzorovanou adventuru ze staré školy od Double Fine byl říjen. Na ten teď můžeme zapomenout. Double Fine totiž v novém updatu na Kickstarteru oznámili, že v říjnu hra rozhodně nevyjde. Proč? Už to jednoduše není jen malý projekt za původně plánovaných 400 tisíc dolarů. Double Fine Adventure má teď na kontě přes dva a čtvrt milionu...
28.02.2012 11:50 |

Velkou cenu Belgie vyhrál Hamilton a opět vede MS formule 1

Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren vyhrál způsobem start - cíl Velkou cenu Belgie a po třináctém závodu mistrovství světa vozů formule 1 se dostal se do čela průběžného pořadí. Druhý dnes skončil dosavadní lídr seriálu Australan Mark Webber z týmu Red Bullu a třetí místo obsadil Polák Robert Kubica z Renaultu. Závod ovlivnily dešťové přeháňky a několik nehod.
30.08.2010 09:50 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Robert Kubica (70 článků) , Mark Webber (203 článků)

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (137 článků) , Lewis Hamilton (492 článků)

Jsme jen přátelé, vyvrací Scherzingerová návrat k Hamiltonovi

Vztah zpěvačky Nicole Scherzingerové a závodníka formule 1 Lewise Hamiltona je léta jako na houpačce. Rozešli se už několikrát, aby se k sobě znovu vrátili. Tentokrát už je ale rozchod podle zpěvačky definitivní. Nedávno se přitom sešli v londýnském hotelu. Další články k tématu: Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina McLaren, nebo Mercedes? Hamilton si popletl box a pobavil krásnou Nicole Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli VIP může být i pes. Svět formule 1 ozdobí miláček Lewise Hamiltona
13.11.2013 11:41 |

ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu F1 vyhrál Hamilton! Stačil mu jen Rosberg

V Bahrajnu se jede už třetí podnik nové sezony formule 1. Dokáže někdo prolomit suverenitu stáje Mercedes? Na čele startovního roštu byli Nico Rosberg a Lewis Hamilton a udrželi se na něm až do cíle. Po týmovém dramatu vyhrál Lewis Hamilton.
06.04.2014 17:05 |

Hamilton je v čele seriálu F1! Vyhrál čtvrtý závod v řadě, ovládl i Barcelonu

Velkou cenu Španělska F1 vyhrál Lewis Hamilton s vozem Mercedes před stájovým kolegou Noco Rosbergem. Třetí skončil Daniel Ricciardo s Red Bullem. Hamilton se díky čtvrtému vítězství v řadě dostal na čelo seriálu.
11.05.2014 16:05 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

Chci zůstat v čele, plánuje Hamilton. Vyhraje pro Mercedes?

Třetí závod za Mercedes, a je z toho pole position! Vítěz kvalifikace na Velkou cenu Číny F1 Lewis Hamilton ale doufá, že to není všechno, že si zítra v Šanghaji dokáže dojet pro své první vítězství v nové stáji.
13.04.2013 13:15 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (492 článků)

Hamilton vyhrál velkou cenu Británie. Rosberg nedojel a Räikkönen boural

Velkou cenu Británie vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton za Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa devátý závod mistrovství světa vozů formule 1 nedokončil. Zradila ho technika. Závod musel být po hodině restartován, kvůli těžké nehodě Kimiho Räikkönena .
06.07.2014 18:15 |

Veselá "double-doublem" překvapila sama sebe

Pouhé tři dny společné přípravy s týmem, ve čtvrtek první zápas na domácím mistrovství světa a hned získaný "double-double".
24.09.2010 08:40 |

Double Fine oznámili své první pokračování: Happy Action TV

Tak už i Double Fine. Studio, které se doteď vyhýbalo pokračováním jako čert kříži, v noci na dnešek oznámilo své vůbec první pokračování. Pamatujete ještě na Happy Action Theatre, které vyšlo na Xboxu 360 v únoru tohoto roku? Že ne? Nedivím se vám. Malá stahovatelná blbinka pro Kinect, která se ani nedá moc nazvat hrou, jako spíše hříčkou. Slovy Double Fine prý...
18.12.2010 11:55 |

Osobnosti: Klára Koukalová (26 článků)

Soutěžte s Bleskem pro ženy o croissanty 7Days Double!

7Days Double croissanty – upečené jemné croissanty s neodolatelnou kombinací dvou náplní, dostupné ve třech žádaných variantách; kakao & vanilka, vanilka & višeň a nově i vanilka s pomerančem. Double znamená skutečně nové pojetí výrobku, zažene hlad a potěší současně. Vychutnejte si je ke kávě či na cestách.
19.12.2011 00:15 |

Mercedes nechal zapomenout na minulý víkend a na Suzuce opět dominoval

Mercedes dnes v Japonsku získal osmé double v letošní sezóně a nechal tak zapomenout na singapurské zklamání. Loňské vítězství obhájil Lewis Hamilton, druhý skončil vítěz kvalifikace Nico Rosberg, třetí Sebastian Vettel.
27.09.2015 09:45 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Rosberg zakončil sezonu hattrickem, Mercedes rekordem

Vítězem Velké ceny Abú Zabí se stylem start-cíl stal Nico Rosberg, který zaznamenal premiérový vítězný hattrick ve své kariéře. Druhý dojel jeho týmový kolega a letošní světový šampion Lewis Hamilton.  Stáj Mercedes díky nim vybojovala rekordní dvanáctý double v sezoně a vytvořila i nové maximum v počtu bodů v Poháru konstruktérů.
29.11.2015 16:25 |

Po srážce jezdců Red Bullu v Turecku slavili Hamilton s Buttonem

Britský jezdec Lewis Hamilton vyhrál Velkou cenu Turecka a v sedmém závodu mistrovství světa vozů formule 1 si připsal první letošní triumf. O double monopostů McLaren se postaral druhým místem úřadující šampion Brit Jenson Button.
30.05.2010 17:15 |

V Singapuru byl nejrychlejší Vettel, lídr Hamilton do cíle nedojel

Třetí triumf v sezoně slaví Němec Sebastian Vettel ze stáje Ferrari, který ovládl Velkou cenu Singapuru formule 1. Na třináctý závod seriálu budou chtít zapomenout v týmu Mercedes. Mistr světa a vedoucí muž celkového pořadí Brit Lewis Hamilton po potížích s motorem poprvé v tomto roce nedojel. Na stupně vítězů se nedostal ani Němec Nico Rosberg, který skončil čtvrtý.
20.09.2015 17:35 |

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli

Už to vypadalo na svatbu, místo toho se závodník formule 1 Lewis Hamilton a zpěvačka Nicole Scherzingerová znovu rozcházejí. S malými přestávkami spolu byli pět let. Další články k tématu: Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli Scherzingerová fandí Hamiltonovi, nehne se od něj ani na krok
01.07.2013 15:00 |

Mercedes slaví další double, výsledky však ovlivnila ošklivá nehoda Alonsa

Vítězem dramatické Velké ceny Austrálie 2016, úvodního podniku nové sezony formule 1, se stal Němec Nico Rosberg, který tak vyhrál už čtvrtý závod za sebou.  Druhý skončil jeho týmový kolega a vítěz kvalifikace Lewis Hamilton, třetí místo obsadil Sebastian Vettel z Německa ve Ferrari.
20.03.2016 09:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (492 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mercedes Alonso (7 článků) , Mercedes Alonso (1 článek)

Modlete se za mého psa! Hamilton má před GP Belgie starosti

Lewis Hamilton má starosti, jeho zvířecí mazlíček, buldok Roscoe je vážně nemocný, několik dní strávil na veterinární klinice se zápalem plic. A pilot stáje Mercedes by tak rád v neděli ve Spa zopakoval vítězství z Maďarska.
23.08.2013 13:50 |