Článek

Halíkova rakovina, pendrekový zákon na Zemana. Petru Žantovskému už vážně běhá mráz po zádech

 
TÝDEN V MÉDIÍCH V České televizi by se mělo stejně jako jinde ve veřejném prostoru soutěžit o zakázky a informovat o nich na transparentních webových stránkách, protože jinak se nevyhne neustálé kritice, že činí neprůhledně. Upozorňuje na to mediální analytik Petr Žantovský, který přiznává, že mu běhal mráz po zádech, když Tomáš Halík, jenž má reprezentovat tolerantnost, nenásilí, pochopení, odpuštění a další hodnoty křesťanské církve, mluvil v pořadu Interview ČT24 o většině české populace jako o rakovině.
30.04.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (426 článků) , Petr Zeman (280 článků)
Podobné články

Svědectví, z něhož běhá mráz po zádech: Chystá se likvidace české chemičky?

 
Svědectví, z kterého běhá mráz po zádech - takové se dostalo serveru ParlamentniListy.cz od pracovníků společnosti Explosia Pardubice. Jde o jednu z nejslavnějších fabrik nejen u nás. Podle lidí, kteří jsou dobře seznámení s chodem firmy, se schyluje ke „katastrofě“ a mají tomu pomáhat vlivní lidé z vlády, především ministr financí Miroslav Kalousek.
01.08.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6371 článků)

vědectví, z něhož běhá mráz po zádech: Zlikviduje Kalousek nejslavnější českou f

 
Svědectví, z kterého běhá mráz po zádech - takové se dostalo serveru ParlamentniListy.cz od pracovníků společnosti Explosia Pardubice. Jde o jednu z nejslavnějších fabrik nejen u nás. Podle lidí, kteří jsou dobře seznámení s chodem firmy, se schyluje ke „katastrofě“ a mají tomu pomáhat vlivní lidé z vlády, především ministr financí Miroslav Kalousek.
02.08.2012 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6371 článků)

Vrah z Teplic si složil před vraždou píseň: Běhá z ní mráz po zádech!

 
Čtrnáctiletý Daniel z Teplic, který podle všeho zavraždil mladou Elišku, si složil před vraždou písničku. Zpívá v ní o vraždách, depresích a smrti. Nahrál ji na portál YouTube. Z textu běhá mráz po zádech. Plánoval snad vraždu už dříve? Na píseň upozornil portál TN.cz.
14.02.2016 16:20 |

podobné články

Tereze Spencerové běhá mráz po zádech nad uniklými dokumenty: Strašná pravda o Merkelové, uprchlické krizi, prodaných politicích, Ukrajině, EU...

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Pokud je to všechno reálné, tak z toho trochu běhá mráz po zádech. Velké peníze si koupily nejen Hillary Clintonovou, ale i unijní politiku, soudí po únicích dokumentů dokazujících aktivity nadací spjatých s Georgem Sorosem editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová. Ve svém pravidelném shrnutí týdenních událostí na ParlamentníchListech.cz rovněž upozorňuje na další posun Turecka směrem od Západu a odpovídá na často opakované teze o „zpolitizovaných“ olympijských hrách v Riu.
18.08.2016 09:00 |

podobné články

Video, z kterého běhá mráz po zádech: Třísetletá mrtvola dětské světice otevřela oči!

 
Z toho videa běhá mráz po zádech! Turista v mexické katedrále Guadalajara si natáčel na kameru ostatky dětské světice, když se stalo něco naprosto nečekaného. Třísetletá mrtvola totiž zčistajasna otevřela oči!
28.09.2016 20:25 |

podobné články

Foto jako z hororu: Z hřbitova figurín běhá mráz po zádech!

 
Z hřbitova figurín v britském Lancashiru běhá mráz po zádech! Děsivé figuríny kdysi zdobily středověký zábavní park Camelot ve vesnici Charnock Richard, po uzavření v roce 2012 tu ale byly zanechány svému osudu.
25.01.2017 19:35 |

podobné články

5 sexuálních příběhů od celebrit, ze kterých běhá mráz po zádech

 
Jenom málokoho nejspíše překvapí, že postelový život slavných mnohdy nabízí pěknou řádku delikátních příběhů. Ruku v ruce s nimi ovšem existuje i hutná porce příběhů a rad, z nichž spíše běhá mráz po zádech. Patero z nich ilustruje, nakolik jsou mnohé celebrity odtržené od reality.
14.08.2017 13:20 |

podobné články

Z toho vám poběží mráz po zádech! 7 šokujících fotek, které nesou opravdu děsivé příběhy

 
Fotky mohou zachytit momenty, z kterých běhá mráz po zádech. Vybrali jsme pro vás 7 fotek, které v sobě nesou opravdu kruté příběhy.
19.11.2015 22:16 |

podobné články

Po práci běhá bos 48 kilometrů denně: Lukáš nohama vydělává na dobrou věc

 
Běhá bos a jeho cílem není vyhrát. Na Teribearu běhá Lukáš Findeis jen po práci. A i přesto naběhal během sedmi dní přes tři sta kilometrů. „Začal jsem běhat teprve před rokem. Jsem pyšný, když se překonávám. Mám z toho velkou radost,“ svěřil se Lukáš, který běhá zásadně bos.
16.09.2016 06:50 |

podobné články

Petru Žantovskému, Petru Štěpánkovi a dalším lidem vyplaťte miliony, přikázal soud České republice. Víte, kdo za to může?

 
Někdejší radní Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), kterou v roce 2003 odvolal premiér Vladimír Špidla (ČSSD), se pravděpodobně dočkají výplaty ušlých mezd. Rozhodl o tom dnes Obvodní soud pro Prahu 1. Šestice radních by si tak měla přijít na patnáct milionů korun. Dalších deset milionů korun činí úroky a soudní výlohy se blíží ke dvěma milionům.
25.03.2015 12:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (603 článků) , Petr Štěpánek (603 článků) , Vladimír Špidla (269 článků)

Z toho běhá mráz po zádech: Přečtěte si úryvek z tajného deníku zesnulé Zuzany Dřízhalové (†36)

 
S herečkou Zuzanou Dřízhalovou (†36), která po statečném boji podlehla minulý týden rakovině, se dnes dopoledne její nejbližší rozloučili v dejvickém kostelíku svatého Matěje. Řádky, které v minulosti Zuzana napsala o své nemoci dokazují, že to musela být neskutečně silná osobnost. Zákeřnou rakovinu porazila v minulosti celkem třikrát. Časopis Instinkt uveřejnil včera ukázku z jejího deníku. Z řádků, které Zuzana psala v listopadu roku 2004, kdy u ní lékaři zjistili při běžné kontrole, že se jí po dvanácti letech rakovina vrátila, mrazí. Posuďte sami.
23.09.2011 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Dřízhalová (85 článků)

Rozkol v koalici? Kroky ministryně Válkové mě děsí, říká exministryně, poradkyně Zemana a poslankyně ČSSD Marie Benešová

 
Bývalá ministryně spravedlnosti Marie Benešová přiznává, že některé kroky její nástupkyně Heleny Válkové ji děsí. Cítí na úřadě zákulisní tlaky a děsí ji lidé, kterými se ministryně za ANO obklopuje. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslankyně za ČSSD a advokátka prozradila, z čeho jí běhá mráz po zádech, co si myslí o Ivo Ištvanovi, ohýbání práva o klandr za vlády Mirka Topolánka, o současné situaci ve vězeňství i o rozhodnutí prezidenta Miloše Zemana odmítnout kandidáta na předsedu Krajského soudu v Ústí nad Labem.
23.07.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2138 článků) , Miloš Zeman (20435 článků) , Marie Benešová (252 článků)

JEN PRO SILNÉ POVAHY: Fotky, ze kterých vám bude běhat mráz po zádech!

 
Argentinský výtvarník Martin De Pasquale se proslavil především díky svým děsivým fotografiím, které pomocí grafických programů upravuje tak, že vám při pohledu na ně bude běhat mráz po zádech.
05.01.2015 18:01 |

podobné články

Mráz a pijatiky. Trochu jiné pojednání o Rusku od zkušeného Milana Syručka

 
Krutý mráz není jen v politice. Ba naopak, Evropu nyní svírá pořádná reálná zima. „Ve druhé polovině sedmdesátých let minulého století Zdeněk Mlynář napsal ve vídeňské emigraci knihu Mráz přichází z Kremlu. Samozřejmě to myslel obrazně, a když nyní chci napsat o tom, jak mráz spaluje Moskvu, vůbec to nemyslím jako metaforu, a především vůbec nejde o politiku,“ uvádí ve svém aktuálním příspěvku pro ParlamentníListy.cz Milan Syruček.
07.01.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Mlynář (2 články)

To snad ne. Analytik nechápe pokus o popravu Miloše Zemana na TV Nova

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Několikeré zklamání přinesla mediálnímu odborníkovi Petru Žantovskému středeční debata prezidentských kandidátů na Nově. Především proto, že ani Miloš Zeman, ani Karel Schwarzenberg nedostali prostor k vyjádření názorů na věcná témata, ale museli jen reagovat na drby a pomluvy, s nimiž přicházela moderátorka Markéta Fialová. Ta navíc působila, jako by jejím hlavním úkolem bylo postavit expremiéra na pranýř. A vrcholem trapnosti pak byly vstupy z hospod naplněných příznivci jedné či druhé strany.
25.01.2013 11:17 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Fialová (224 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Miloš Zeman (20435 článků) , Petr Fiala (1308 článků) , Karel Fiala (88 článků) , Karel Fiala (56 článků)

Takhle bestiálně zrubal manžel Bartošové Macuru. Co na to Iveta?

 
Z té agrese vážně až běhá mráz po zádech. Zdeněk Macura  (39) je sice nepoučitelný romantik, který stále bláznivě miluje Ivetu Bartošovou  (47) , aby ho za to ale beztrestně rubal její manžel Josef Rychtář  (55) se svým podivínským synkem Honzou, to hlava nebere. Podívejte se na video z brutálního útoku dvojice a také na to, jak na rvačku podivně zareagovala Iveta Bartošová!
26.11.2013 13:42 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Muže s prostřeleným obličejem posedl ďábel! V nemocnici ohrožoval zdravotníky

 
Z těchto záběrů tuhne krev v žilách! V nemocnici Miguel Couto Hospital v brazilském Rio de Janeiru natočili muže, které snad opravdu posedl sám ďábel. Jak ho ruka samotného satana ovládala, byl v obličeji vážně poraněný muž nelidsky prohnutý. Ze zvuků, které vydával, běhá mráz po zádech.
02.03.2017 17:25 |

podobné články

Hrozba žen: Rakovina děložního čípku

 
Hrozba, ze které má každý husí kůži. Rakovina! Pro nás, ženy, především dvě noční můry: rakovina prsou a rakovina plic.
09.06.2012 13:10 |

podobné články

Bulvár jde po Kristýně Kočí. Sympatická dáma, brání ji Uzel

 
Kdy na to skočíme? Hlásá titulek bulvárního deníku Blesk, kde jsou popisovány praktiky poslankyně Kristýny Kočí, kterak chtěla získat politický vliv hlavně přes postel. Odkazuje na nahrávku z kavárny v centru Prahy, kde se Kočí rozpovídala kromě připravovaného puče na stranu Věci veřejné a roli ODS v něm i o intimnostech. Mediálnímu expertovi Petru Žantovskému takové chování bulváru připadá normální. S pověstí sexuální dračice se stala v předchozí úřednické vládě Jana Fischera šéfkou ministerstva spravedlnosti i Daniela Kovářová.
16.04.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků) , Daniela Kovářová (197 článků) , Kristýna Kočí (698 článků) , Petra Buzková (51 článků)