Článek

Gynekologická automasáž přímo ve Sněmovně?

 
Zázraky se snad začnou dít i ve Sněmovně! Ne že by odsud konečně vycházely bezchybné zákony, ale zato kulhaví poskočí a ženy naleznou pravé ženství! Poslanci si totiž na dnešek pozvali uzbeckého léčitele Mirzakarima Norbekova (58), přezdívaného »Putující derviš«.
10.06.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

Banášová ve své show šokovala: Gynekologická prohlídka v přímém přenosu

 
Moderátorka Adela Banášová (30) se podrobila gynekologické prohlídce přímo před televizními kamerami!
28.04.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (448 článků)

Banášová ve své show šokovala: Gynekologická prohlídka v přímém přenosu

 
Moderátorka Adela Banášová (30) se podrobila gynekologické prohlídce přímo před televizními kamerami!
28.04.2011 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (448 článků)

Gondíková: Gynekologická operace!

 
Herečka a moderátorka Adéla Gondíková musela na příkaz lékařů okamžitě přerušit veškerou práci. Důvod? Jak se podařilo Blesk.cz zjistit, Adélu trápí vážné gynekologické problémy!
03.09.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (347 článků)

ExHolka Kolomazníková: Lékaři jí řekli, že je neplodná. Je ve druhém měsíci

 
Bývalá členka populární dívčí skupiny Holki Klára Kolomazníková (31) je těhotná. Se svým přítelem Vencou Novákem (25) čekají první přírůstek do rodiny. A to lékaři ještě začátkem roku tvrdili, že zpěvačka je nepolodná a nebude moci mít děti. Kolomazníkovou dokonce čekala náročná gynekologická operace.
27.05.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků)

Hříšná Madonna: Koncert nebo gynekologická prohlídka?

 
Kdo si myslel, že Madonna (54) už za svou kariéru ukázala vše, spletl se!
22.11.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Karolínka (9) ochrnula! Co na to lékařka? Udělala jí gynekologickou prohlídku

 
Nejdříve gynekologická prohlídka, až potom neurologické vyšetření. Takto vyšetřovala lékařka 9letou dívku v bratislavské nemocnici.
18.07.2013 18:50 |

podobné články

Gynekologická show a live sex

 
Petr Novotný se zkrátka nezdá. V dalším díle svého nového pořadu Novotný za humny na televizi Relax bude společně s Helenou Vondráčkovou a Romanem Skamene vyprávět o svých zážitcích z dovolené v Thajsku. Navštívili tam totiž společně nejeden erotický bar a to hned několikrát!
17.09.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (925 článků) , Roman Skamene (103 článků) , Petr Novotný (317 článků)

Čeští lékaři si pochvalují 'potrat v pilulce'. Není tak rizikový jako chirurgická interupce

 
Od června je v České republice k dostání tzv. potratová pilulka. Česká gynekologická a porodnická společnost v ní vidí bezpečnou alternativu operačního potratu.
07.07.2014 17:20 |

podobné články

Nýrsko: Víme, jak dopadla gynekologická prohlídka Lucinky

 
Případ údajného zneužívání dcery otcem, který spáchal sebevraždu, zahýbal celým Českem. Jde o další z velmi citlivých případů, kde zatím není jasné, kdo je viník. Je to státní moc, která dohnala k tragédii nevinného člověka? Nebo naopak úřady jednaly správně a dívenky se podařilo ochránit.
03.02.2015 09:45 |

podobné články

Jágrova kamarádka Kovandová: Gynekologická operace a těžký zánět

 
Kamarádku Jaromíra Jágra trápí zdravotní problémy. Před pár dny musela dokonce podstoupit operaci. Ví o jejích potížích hokejista?
29.05.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2450 článků)

ÚVN má dvě nová pracoviště a další novinky pro pacienty

 
Nová gynekologická klinika, nový ústav klinických neurooborů a rozšíření spektra výkonů kliniky ORL o čelistní chirurgii – to jsou hlavní letošní novinky v pražské Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN), která je jedním z klíčových partnerů VoZP ČR.
26.02.2016 14:10 |

podobné články

Neplodných párů přibývá, dárkyně vajíček chybí. Kamila: Je to jako dávat krev

 
Až 20 % českých páru má problém s neplodností. Na vině je nejen vzrůstající věk prvorodiček, ale i různá gynekologická onemocnění. Mnohdy jedinou naději tak skýtá oplodnění pomocí darovaného vajíčka. Jenže dárkyň na rozdíl od příjemkyň nepřibývá. Zatímco pro Veroniku byly komplikace a délka procesu darování příliš, Kamila B. ho přirovnává k darování krve.
17.03.2017 05:20 |

podobné články

To je vizitka. Někteří poslanci nepromluvili ve Sněmovně ani jednou

 
Někteří poslanci během tohoto volebního období ve Sněmovně ani jednou nestanuli u řečnického pultu, aby odtamtud pronesli projev. Týká se to hlavně těch, kteří jsou ve Sněmovně krátkou dobu. Ani jednou nepromluvil například Petr Benda (NS-LEV 21), který ale do Sněmovny přišel v půlce letošního června jako náhradník za Jiřího Šlégra, který svůj mandát složil. Vyplývá to z údajů na sněmovních webových stránkách. Jsou ale i poslanci, kteří ve Sněmovně působí od minulých voleb, a promluvili méně než desetkrát.
15.08.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šlégr (405 článků) , Petr Benda (180 článků) , Jiří Šlégr (406 článků)

Drsné dny ve sněmovně: Pravice navrhla místo k modlení

 
Dlouhá jednání v Poslanecké sněmovně provázená často řadou osobních invektiv. To je běžný obrázek české politické scény. I proto poslance - převážně pravicově orientovaných stran - napadlo, že by mohli požádat předsedkyni poslanecké sněmovny Miroslavu Němcovou (ODS) o zřízení kaple či duchovního místa přímo ve sněmovně. "Asi by bylo dobré, kdyby měl člověk po těch různých urážkách, jež tu často zaznívají, někde duchovně spočinout," říká poslanec TOP 09 Petr Gazdík. A se svým přáním není mezi poslanci sám. Hlavně dnes, kdy se má projednávat malá důchodová reforma, by možná potřeba takového místa byla více než aktuální.
04.05.2011 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1361 článků) , Petr Gazdík (871 článků) , Petr Gazdík (860 článků)

ÚPLATEK PŘÍMO VE SNĚMOVNĚ! Podnikatelé obviněni policií!

 
Protikorupční policie obvinila trojici libereckých podnikatelů z uplácení přímo v Poslanecké sněmovně. Podnikatelé údajně chtěli od poslance VV Michala Babáka, aby jim za patnáctimilionový úplatek zajistil dotaci 250 milionů z ministerstva školství, v sobotu to uvedla TV Nova.
06.08.2011 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Babák (379 článků)

Pokus o skok z balkonu ve sněmovně, poslancům přímo na hlavu: Ošklivý dozvuk, padla věta ,,je mi zle"

 
V Poslanecké sněmovně bylo ve středu večer nezvyklé rušno. Neodehrávalo se ale tentokrát u řečnického pultíku, ale na balkoně pro veřejnost, kde se jeden ze sledujících diváků pokoušel spáchat sebevraždu skokem z balkonu. Přímo pod ním přitom seděly ve svých lavicích desítky poslanců. Celý incident pak v noci na svém Facebooku obsáhle komentovala Jana Černochová, poslankyně ODS.
30.04.2015 07:21 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (409 článků)

Kalousek totálně za hranou, říkal ve Sněmovně lidem nepravdu přímo do očí. Hrozba terorismu se zvyšuje a EU bere občanům zbraně. Takto se můžeme bránit. Vědec hovoří

 
ROZHOVOR Vědecký pracovník v oboru přírodních věd a kandidát do Poslanecké sněmovny za ODS ve Středočeském kraji Tomáš Vaněk říká, že poslanec Kalousek říkal ve Sněmovně lidem nepravdu přímo do očí, když tvrdil, že směrnice EU není odzbrojovací. „Směrnice totiž obsahuje hned pět nezávislých paragrafů zakazujících zbraně,“ vysvětluje Vaněk a informuje, co se bude dít dál a jak se lze proti směrnici Bruselu bránit. Též osvětluje, proč kandiduje do Poslanecké sněmovny.
26.09.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vaněk (20 článků)

Noční motýl Hana Vítová (†73): Před 30 lety se upila po sebevraždě dcery!

 
30 let uplynulo od smrti jedné z prvorepublikových hvězd, krásné herečky s melancholickým výrazem Hany Vítové (†73). Byla to právě její vrozená melancholie, která tak působila v jednom z jejích filmů Noční motýl. Život se s ní nemazlil ani ve skutečnosti.     život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Jak to dopadlo: herečka se stáhla do ústraní, většinu času trávila na chatě u Berouna, živila se překlady a u toho až do smrti popíjela. Bez láhve vína se už prostě neobešla. 3. března 1987 ji našla na podlaze její bytu přítelkyně, když jí nesla nákup. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
03.03.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (28 článků)

ODS: Ve Sněmovně vzniká druhá vláda "koalice šrotovného"

 
Předseda ODS Mirek Topolánek vidí priority dalšího působení úřednického kabinetu Jana Fischera jako střídmé. Ve středu to sdělil novinářům na tiskové konferenci, jelikož se nemohl vyjádřit ve Sněmovně, nedávno se vzdal poslaneckého mandátu. Nelíbí se mu ale, že se ČSSD, komunisté a lidovci budou snažit změnit rozpočet pro rok 2010. Podle ODS se jedná o druhou vládu ve Sněmovně.
21.10.2009 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2133 článků) , Jan Fischer (1743 článků)