Článek

Griffin O'Neal: 'Mou rodinu zničila závislost na drogách a alkoholu'

 
Padesátiletý americký herec otevřeně promluvil o své pohnuté minulosti.
01.06.2015 12:29 |

podobné články

Osobnosti: Griffin O'Neal (2 články)
Podobné články

Herečka Kathy Griffin zvedla sukni a ukázala divákům své příšerné bombarďáky

 
Američanka Kathy Griffin už mnohokrát dokázala, že si ze sebe umí udělat legraci a při její profesi herečky a především pak komičky tomu ani jinak být nemůže. Ovšem to, co předvedla během své znovuobnovené show odehrávající se v divadle v hollywoodském Seminole Hard Rock Hotel & Casino, překvapilo i ty nejotrlejší. Griffin se během svého sobotního vystoupení natolik rozvášnila, že běhala po jevišti jako smyslů zbavená, ukazovala kolem sebe vztyčené prostředníčky a nakonec tomu nasadila úplnou korunu, když začala ukazovat své dost příšerné spodní prádlo.
06.06.2012 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Kathy Griffin (5 článků)

Eminem: Závislost na drogách jsem vyměnil za závislost na běhání

 
Závislosti nejsou nikdy zdravé. Decimují totiž člověku zdraví, i když je závislý na drogách. Rapper Eminem si závislostí na drogách a lécích zničil žaludek. Nikdy se však této dependence nezbavil zcela. Pouze ji vyměnil za jinou. Za běhání. Ale ani závislost na běhání není zdravá. Protože běhal denně několik hodin, poškodil si klouby a svaly.
05.08.2015 17:00 |

podobné články

Syn Ryana O'Neala: Otec mi začal dávat kokain v 11 letech!

 
Nejstarší syn herce Ryana O'Neala Griffin (44), přišel se strašlivým obviněním: Jeho první dávku kokainu mu prý v 11 letech dal vlastní otec! Nedávno už Griffin šokoval veřejnost prohlášením, že jeho otec podváděl svou druhou ženu Farrah Fawcett (+62), když ležela na smrtelné posteli.
06.08.2009 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan O'Neal (2 články) , Farrah Fawcett (24 článků) , Griffin O'Neal (2 články)

Nováček Griffin vylepšil v NBA střelecký rekord sezony na 47 bodů

 
Jeden z nejtalentovanějších smečařů a hráčů vůbec Blake Griffin opět ukázal, že v NBA bude velkou hvězdou.
18.01.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Blake Griffin (2 články)

ŠÍLENEC Griffin! PŘESKOČIL auto a ZAVĚSIL. VIDEO

 
VIDEO: Skokem přes auto si vysloužil basketbalista Blake Griffin vítězství v tradiční soutěži ve smečování, která se konala v předvečer Utkání hvězd NBA.
20.02.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Blake Griffin (2 články)

Herečka Kathy Griffin (51) se svlékla v televizi z šatů, aby převedla, že má stále co ukazovat!

 
Americká herečka, komička a novinářka Kathy Griffin (51) originálním a dost odvážným způsobem dokázala, že ještě rozhodně nepatří do starého železa. Ve čtvrteční Late Show Davida Lettermana na televizi CBS se po několika uštěpačných narážkách na její nahotu rozhodla, že se svlékne i před ním. Letterman narážel na její pobíhání v rouše Evině po zahradě u domu novináře a spisovatele Andersona Coopera z minulého roku.
20.01.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: David Letterman (24 článků) , Kathy Griffin (5 článků) , Kathy Anderson (1 článek)

Medik radí - 6. díl - Jak přestat kouřit

 
S menším zpožděním, kvůli mému zdravotnímu stavu, je tu další díl "Medik radí". Dnešní díl měl být o tom, jak přestat kouřit, ale rozhodl jsem se, že Vám povím i o kouření obecně. To znamená, že zde uvedu i možné následky a nějakou statistiku. Doufám, že se Vám článek bude líbit. Co to vlastně kouření je? Kouření je vdechování tabákového kouře, jímž se do organismu dostává více než 2000 různých chemických látek schopných dalších reakcí, které mají mnohdy významné účinky na lidský organismus. Kouření je zařazeno jako nemoc pod diagnozou F-17(drogová závislost). Když nahlédneme do hrozivé statistiky, máme o další důvod víc, proč přestat kouřit. V České republice umírá každý rok asi 100 000 osob. Z tohoto počtu téměř 23 000 na nemoci způsobené kouřením. Kouření je příčinou úmrtí 60 lidí denně. Důsledky kouření jsou všeobecně známé a zasahují prakticky do všech odvětví medicíny. Patří sem rakovina plic, rakovina dýchacích cest a dutiny ústní a to i rtu, jazyka, hrtanu, hltanu, jícnu, žaludku, močového měchýře, slinivky, krve, prsů. Z dalších nemocí pak emfyzém plic (vymizení mezisklípkových sept), nedokrvenost srdce (ischemická choroba srdeční), častější výskyt infarktu myokardu, ateroskleróza obecně, Buergerova choroba, snížená fertilita (plodnost) a schopnost erekce, choroby trávicího ústrojí (např. vředy), zhoršený sluch, vliv na psychiku - kuřáci jsou častěji v depresi, kuřák onemocní roztroušenou sklerózou (sclerosis multiplex) 3× častěji než nekuřák a mnoho dalších nemocí. Přitom přestat kouřit je velmi obtížné. Jedná se především o drogovou závislost na nikotinu. Nejdůležitější pro začátek je rozhodnutí nekouřit, mít motiv a vůli změnit svůj „životní styl“. Pouze 3 ze 100 kuřáků dokáže s kouřením přestat bez pomoci odborníka. Neexistuje návod jak přestat s kouřením, každý kuřák reaguje na jinou léčbu, někomu pomůžou jen nikotinové náplasti, někdo musí přestat naráz. Kuřák potřebuje především vyřešit svou psychosociální závislost. Fyzickou závislost lze, alespoň dočasně, odstranit podáváním nikotinu. Ovšem jinou formou než vykouřenou cigaretou. Tuto možnost poskytují různé léky, které v současnosti může předepsat kterýkoliv lékař. Je to sice nákladné, ale když si to spočítáme, tak léčba pomocí Nicorette stojí asi 4150 Kč za 3 měsíce. Přitom by kuřák při dávce 20 cig/den za tři měsíce zaplatil 4350 Kč. V konečném důsledku tedy ušetří asi 200 Kč a po třech měsících je po závislosti. Pak už záleží na každém jednotlivci. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Ryan O'Neal: Podváděl Farrah Fawcett, když umírala!

 
Syn amerického herce Ryana O´Neala (68) Griffin (45) přišel se šokujícím prohlášením. Jeho otec podváděl svou snoubenku Farrah Fawcett (†62), když byla na smrtelné posteli!
19.07.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ryan O'Neal (2 články) , Farrah Fawcett (24 článků)

Smrt Farah Fawcett (†62): Ryan O´Neal truchlí s milenkou

 
Zhroucený a psychicky na dně usedavě plakal na pohřbu své životní lásky. Uběhly více než dva týdny a smutek i slzy jsou minulostí. Z odchodu snoubenky Farrah Fawcett (†62, Charlieho andílci) se Ryan O’Neal (68, Love Story) vzpamatoval opravdu rychle.
09.07.2009 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Farrah Fawcett (24 článků)

Basketbalista O’Neal se při wrestlingové show popral v ringu

 
Hvězda basketbalové NBA Shaquille O’Neal už ví, čím by se mohl živit po skončení kariéry. Klidně by mohl být wrestlingovým zápasníkem.
31.07.2009 11:00 |

podobné články

O'Neal pokračuje v kariéře,přidal se k dalším veteránům v Bostonu

 
Hvězdný basketbalista Shaquille O'Neal posílil v NBA Boston Celtics, kam přestoupil jako volný hráč z Clevelandu. Osmatřicetiletý pivot se tak přidal k dalším veteránům v Bostonu a pokusí se splnit si sen o svém pátém titulu.
05.08.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Shaquille O'Neal (8 článků)

VIDEO: Basketbalista O´Neal se v ringu utkal s boxerským šampionem

 
Basketbalová ikona Shaquille O´Neal nastoupil v exhibičním duelu proti bývalému mistrovi světa Shanovi Mosleymu.
13.08.2010 07:55 |

podobné články

ÚŽASNÉ: Legendární Shaquille O'Neal jako dirigent

 
Na palubce to umí fenomenální basketbalista Shaquille O'Neal rozbalit jako málokdo. Těžko byste ale uhodli, že to v podobném stylu umí rozjet i jako dirigent orchestru.
24.12.2010 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Shaquille O'Neal (8 článků)

Basketbalová hvězda O´Neal BUDE PLATIT, protože kritizoval rozhodčí

 
Pivot Shaquille O'Neal si na první svátek vánoční vykoledoval pokutu 35.000 dolarů od vedení NBA za veřejnou kritiku rozhodčích po utkání v Orlandu.
27.12.2010 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Shaquille O'Neal (8 článků)

Legendární basketbalista O'Neal ukončil kariéru

 
Americký basketbalista Shaquille O'Neal ukončil ve věku devětatřiceti let profesionální hráčskou kariéru.
01.06.2011 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Shaquille O'Neal (8 článků)

"Kamion" O´Neal za mikrofon: Hvězdný basketbalista po ukončení kariéry komentátorem

 
Bývalá basketbalová hvězda Shaquille O'Neal bude po ukončení kariéry komentátorem. V televizní stanici TNT bude expertem pořadu ověnčeného prestižní cenou Emmy Inside the NBA.
15.07.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Shaquille O'Neal (8 článků)

Komik O´Neal (†41) ze Scary Movie zemřel na následky mrtvice!

 
Patrice O´Neal v úterý prohrál souboj s následky mozkové příhody. Ta se mu stala 19. října.
01.12.2011 17:35 |

podobné články

Ovečkina v Utkání hvězd nahradí pittsburský útočník Neal

 
James Neal, útočník Pittsburghu Penguins, nahradí během víkendové utkání All-Star v Ottawě washingtonského Alexandra Ovečkina, který se po třízápasovém trestu od vedení NHL urazil a do Ottawy nechce přijet.
26.01.2012 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Ovečkin (66 článků)

Bývalá hvězda NBA O'Neal koupil podíl v Sacramento Kings

 
Slavný basketbalista Shaquille O'Neal se stal spolumajitelem klubu Sacramento Kings. Během kariéry za něj nikdy nehrál, v NBA prošel šesti jinými týmy, ale ode dneška mu patří v kalifornském celku minoritní podíl. Kolik jednačtyřicetiletá nedávná hvězda do nákupu investovala, není známo.
23.09.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Shaquille O'Neal (8 článků)