Článek

Gratulujeme! Moderátor Petr Vojnar bude tátou! Na miminko si počkali rok

 
Bývalý zpovědník pořadu Nikdo není dokonalý Petr Vojnar (40) bude tatínkem! Jeho o 15 let mladší přítelkyně Andrea je na začátku čtvrtého měsíce. O miminko se snažili rok...
06.10.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)
Podobné články

Vztah Vojnara byl na pokraji zhroucení: Teď mu milenka dala definitivní kopačky kvůli liposukci břicha

 
Moderátor "Petr Vojnar":http://www.extra.cz/tema/petr-vojnar (37) (jeden z prvních "slavných" partnerů Hany Mašlíkové) je opět single. Blondýnka Petra Frantová, se kterou byl Vojnar zasnoubený, mu dala po pěti letech kopačky.
27.05.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Petra Frantová (11 článků)

Moderátor Vojnar si nechal odsát tuk z břicha. Byli jsme u toho

 
Moderátor Petr Vojnar na nás vždy působil jako velký sportovec, který si hlídá zdravou životosprávu. Proto nás překvapilo, že se právě on rozhodl pro operační zákrok, kdy si nechal odsát tuk z břicha. "Jsou místa, která se nedají vycvičit. A zatímco na rukou mi roste svalová hmota bez problémů, s břichem je to horší," řekl Super.cz Petr.
03.04.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)

Co na to říkáte? Moderátor Petr Vojnar ukázal čtrnáct dní po liposukci ploché břicho

 
Před čtrnácti dny si nechal moderátor Petr Vojnar pomocí tumescentní liposukce z břicha odsát půl litru tuku a Super.cz byl u toho. Museli jsme Petra samozřejmě doprovodit i na kontrolu a byli jsme snad zvědavější než on, jak to dopadne.
23.04.2013 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)

Po padáku z televize známý moderátor bere kšefty na diskotékách zmalovaný jako šašek

 
Poté, co dostal nečekaného padáka z pořadu Nikdo není dokonalý, živí se moderátor Petr Vojnar lecčím. Super.cz ho zastihl, když zmalovaný jako šašek bavil hosty na diskotéce Zlatý strom. "Nějak se živit musím. Ale tady jsem jen za raut, drinky a dva šampony od nejmenované firmy," snažil se žertovat Vojnar.
13.06.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)

Sexy moderátor už netruchlí po rozkošné snoubence, od které dostal kopačky. Tahle ji nahradila!

 
Moderátor Petr Vojnar už nepláče po přítelkyni, modelce a produkční Petře Frantové, se kterou žil pět let, a která se s ním letos v červenci rozešla. Vojnar byl na zhroucení a doufal, že se krásná Frantová vrátí.
27.12.2013 20:57 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Petra Frantová (11 článků)

Tak to je síla! Petr Vojnar nafotil odhalené snímky kvůli gayům...

 
Moderátor známý především z show TV Prima Nikdo není dokonalý Petr Vojnar nafotil kolekci odvážných fotek. Co ho k tomu přimělo? Jeho homosexuální obdivovatelé!
10.05.2012 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)

Petr Vojnar truchlí: Chci zpátky svoji přítelkyni!

 
V dáli už slyšel znít svatební zvony, jenže pohádka o krásné svatbě mu bohužel nevyšla. Moderátor Petr Vojnar (37) truchlí po své expřítelkyni Petře, která ho odkopla po pěti letech. Moc by si přál, aby se k němu jeho láska vrátila...
18.07.2013 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)

Exmilenec Mašlíkové krasavec Vojnar se bude ženit. Nevěstě půjde za družičku travestita

 
Bývalý přítel Hany Mašlíkové  (29) Petr Vojnar (35) se rozhodl usadit. „O Vánocích jsem ji i rodiče své přítelkyně požádal o ruku,“ přiznal nám moderátor VIP zpráv a zábavné show Nikdo není dokonalý. Svatbu plánuje patrně v létě, nejdéle však do roka a do dne. Za družičku jeho nevěstě, krásné modelce Petře Frantové půjde travestita Naděžda Krupská.
22.01.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Hana Mašlíková (328 článků) , Petra Frantová (11 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Vojnar má kšeft na Nově

 
Moderátor Petr Vojnar (36) po svém propuštění z televize Prima bez práce dlouho nezůstal. Dostal snovou nabídku z televize Nova – má se stát tváří společenského pořadu, který bude konkurovat VIP zprávám.
03.07.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)

Vojnar a Krupská se krutě vysmáli vesničanům!

 
Výsměch a pohrdání »obyčejnými« českými lidmi z vesnice, kteří ctí tradiční velikonoční zvyky! Tak by se dala nazvat série fotografií, které nafotili moderátor Petr Vojnar (36) a travesti umělkyně Naděžda Krupská (34)!
06.04.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Naděžda Krupská (41 článků)

Hvězda pořadu Nikdo není dokonalý se svlékla. Vojnar nafotil kalendář pro chtivé gaye

 
Moderátor Petr Vojnar, který dělá ankety pro populární zábavnou show Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý, se rozhodl stát novým sexy symbolem. Asi jako jediná mužská celebrita u nás totiž nafotil hodně kontroverzní kalendář. Svlékl se do půl těla a pózuje na dost odvážných fotkách. „Stejně jako Agáta Hanychová mám vidět bradavky,“ chlubí se. A netají se tím, že kalendářem cílí především na své fanoušky, kteří patří do tábora gayů. Podívejte se sami do fotogalerie.
04.05.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (542 článků) , Agáta Prachařová (2321 článků) , Petr Vojnar (54 článků)

Přeběhlík Vojnar: Konec na Nově už po dvou týdnech!

 
Moderátor Petr Vojnar (36) by se mohl ucházet o titul Největší televizní přeběhlík. Přibližně před dvěma měsíci ještě pracoval pro Primu v pořadu Nikdo není dokonalý, kvůli tajným vyjednáváním s Novou však dostal padáka. Nakonec získal na nejsledovanější televizi pozici redaktora společenského magazínu. A teď? Uvádí show na nové TV Pětka.
31.10.2012 12:52 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků)

Nejhorším prominentním šoférem je hezoun Vojnar: Proč řídí jen ve filmech?

 
Svět šoubyznysu je někdy bláznivý. Petr Vojnar sice společně s Olgou Lounovou  (31) moderoval slavnostní otevření autosalonu, moderátor ale ve skutečnosti řídil auto jen třikrát v životě a jeho řidičské schopnosti se rovnají úrovni dítěte z prvního stupně základní školy.
03.03.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (289 článků) , Petr Vojnar (54 článků)

Moderátor Vojnar se opilý navážel do expřítelkyně, teď se kaje!

 
Zničený Petr Vojnar (35) se kaje po té, co na oblíbené sociální síti neváhal napsat podle jeho vlastních slov „vysoce inteligentní" pojednání na téma rozchody. Bývalá partnerka Vojnara, Petra Frantová (32), je po Vojnarově opileckém výkřiku ráda, že je vztah již minulostí.
11.06.2013 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Petra Frantová (11 článků)

Víc jak rok po bolestném rozchodu našel známý moderátor novou lásku: Tohle je jeho o 15 let mladší kočička

 
Rok a čtvrt od rozchodu se svou někdejší velkou láskou, modelkou Petrou Frantovou, moderátor Petr Vojnar (38) tvrdí, že našel životní lásku. Na české premiéře filmu Hercules se objevil ve společnosti nové přítelkyně Andrey (23).
04.08.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Petra Frantová (11 článků)

Gratulujeme! Tenhle český hokejista bude co nevidět tátou!

 
Na ruský šampionát nejel, ale teď je jasné, že v Americe řeší úplně jiné záležitosti. Jakub Voráček (26) se podle informací Blesku stane tátou! Dítě bude mít s dlouholetou přítelkyní Nicole, se kterou se seznámil ve Státech.
11.05.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (233 článků)

Slavný český moderátor jde na plastiku: Takhle chce zatočit se stárnutím!

 
Bořek Slezáček  (45) je dalším moderátorem, který se přiznal k plastické operaci. Minulý týden byl na liposukci jeho kolega Petr Vojnar, Slezáček má za sebou zase konzultaci kvůli plánované plastice horních očních víček. "Jdu do toho z estetických důvodů, protože nerad stárnu, a také mi to dělá problémy s očima. Pálí mě a škrábou. Prostě průvodní znaky toho, že jsem starý," řekl Super.cz Slezáček. "A hlavně nechci vypadat v divadle starší, než je Sagvan Tofi," dodal se smíchem moderátor.
08.04.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Sagvan Tofi (286 článků) , Petr Vojnar (54 článků) , Bořek Slezáček (195 článků)

Rozchodová bitva se rozhořela: Známý český moderátor se drsně pustil do své bývalky, krásné modelky

 
Moderátor a zpěvák Petr Vojnar se na sociální síti pustil do své dnes již bývalé přítelkyně, modelky Petry Frantové. Pár spolu žil více jak tři roky, Petra ukončila vztah před měsícem. "Každý z nás má jinou představu o životních prioritách, na kterých se neshodujeme. Liposukce břicha, na které byl, byla již poslední kapkou," řekla před nedávnem k rozchodu Frantová.
10.06.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Petra Frantová (11 článků)

Nejdojemnější video léta: Slavný moderátor promluvil o rozchodu a žalostně prosí expřítelkyni, aby se vrátila

 
Už skoro půl roku je bez partnerky moderátor Petr Vojnar. Kopačky od expřítelkyně, nádherné české modelky a produkční Petry Frantové, dodnes neunesl a přál by si návrat. S tím ale Petra nepočítá a tvrdí, že o něm v žádném případě ani neuvažuje.
16.07.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (54 článků) , Petra Frantová (11 článků)