Článek

Gratulujeme: Jedna z nejslavnějších topmodelek bude poprvé maminkou!

 
Mezi andílky Victoria’s Secret přibyde další maminka. Sladkou novinu prostřednictvím fotografie na Instragramu přitom neoznámil nikdo jiný, než Candice Swanepoel  (27) . Na černobílém snímku má na břiše položenou ruku svého snoubence a modelka jej za ni drží. Jihoafrická kráska k něžnému obrázku připsala ‚Baby Angel‘, tedy malý andílek, a tak už nebylo žádných pochyb, že s Hermannem Nicolim budou letos rodiči…
20.03.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Candice Swanepoel (107 článků)
Podobné články

Poznáte v téhle kouzelné holčičce jednu z nejslavnějších topmodelek světa?

 
Dnes je považována za jednu z největších módních ikon a na výsluní modelingu se pohybuje již přes 20 let. Jako jedna z mála topmodelek slavné éry 90. let dostává i dnes lukrativní zakázky, díky kterým byla například ještě v roce 2007 druhou nejvíce vydělávající modelkou vůbec. Tato dnes blonďatá kráska je rovněž múzou řady návrhářů i fotografů. Řeč není samozřejmě o nikom jiném, než o britské modelce Kate Moss  (37) , jež koncem roku zaujala například akty, které nafotila pro prestižní kalendář Pirelli.
04.01.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Česká topmodelka dva měsíce po porodu syna zářila na červeném koberci: Postavu má jako lusk!

 
Jedna z nejslavnějších českých topmodelek Karolína Kurková  (31) se loni v listopadu stala už dvojnásobnou maminkou.
20.01.2016 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Kurková (373 článků)

Zemřel autor jedné z nejslavnějších písní historie, o níž jste si vždy mysleli, že ji zpívá David Hasselhoff!

 
Byl to jeden z nejslavnějších seriálů na světě a taky měl jednu z nejslavnějších písní historie. "Úvod k Pobřežní hlídce":http://www.extra.cz/pobrezni-hlidka-o-ctvrt-stoleti-pozdeji-jak-dnes-vypada-6-hlavnich-predstavitelu a její píseň I'll Be Ready (někdy také I'll Be There či Here) znají úplně všichni a dost často si lidé také myslí, že to nazpíval sám "David Hasselhoff":http://www.extra.cz/tema/david-hasselhoff.
02.09.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: David Hasselhoff (217 článků)

Česká Miss 2016 už zná svou královnu! Gratulujeme!

 
Novou Českou Miss 2016 se stala dívka s číslem čtyři Andrea Bezděková, která tak přebírá kralování od loňské Miss Nikol Švantnerové. Letos bylo v soutěži mnoho krásných, talentovaných a zajímavých dívek, zvítězit však mohla pouze jedna! Gratulujeme...
02.04.2016 22:40 |

podobné články

Gratulujeme! Sestra Penélope Cruz se stala poprvé maminkou

 
Šestatřicetiletá sestra slavné herečky Penélope Cruz  (39) Monica se stala maminkou. V úterý díky umělému oplodnění porodila holčičku.
15.05.2013 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (228 článků)

Karolina Kurková: Sexy na molu i s kočárkem

 
Jedna z nejslavnějších topmodelek Karolina Kurková (26), která patří k nejproslulejším českým zahraničním hězdám, je již pět měsíců mámou na plný úvazek.
18.04.2010 08:40 |

podobné články

Jak to ta Cindy Crawford dělá? I v pětačtyřiceti vypadá stále famózně!

 
Jedna z nejslavnějších topmodelek všech dob Cindy Crawford je pořád neuvěřitelná kočka. I v pětačtyřiceti si udržuje perfektní postavu a vypadá téměř stejně jako v době své největší popularity. Crawford byla naposledy k vidění ve středu v Moskvě, kam přijela prezidentovi společnosti Omega Stephenovi Urquhartovi pomoci se slavnostním otevřením nového butiku této prestižní švýcarské hodinářské firmy.
07.10.2011 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (202 článků) , Cindy Crawford (186 článků)

Budete v šoku! Sedmačtyřicetiletá topmodelka Linda Evangelista nafotila hodně odvážné fotky

 
Jedna z nejslavnějších topmodelek 80. a 90. let Linda Evangelista nafotila v 47 letech možná nejkontroverznější fotky ve své kariéře. S fotografem Stevenem Kleinem vytvořili set snímků pro magazín W, který navozuje dojem, že je Linda zcela nahá. Zdání ovšem klame. Modelka má na sobě latexový kostým superhrdinky s umělými ňadry.
16.08.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Evangelista (37 článků) , Steven Klein (2 články) , Steven Klein (2 články)

Božské křivky! Modelka Irina Shayk předvedla brutální výstřih a postavu v průsvitné róbě

 
Jedna z nejslavnějších ruských topmodelek Irina Shayk (27) se nedávno objevila na 66. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Cannes, kde společně s několika dalšími dámami okouzlila všechny přítomné.
28.05.2013 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Irina Shayk (146 článků)

Topmodelka Petra Němcová je v Praze. Koukněte, jak vypadala po dlouhém letu!

 
Jedna z nejslavnějších světových topmodelek Petra Němcová  (33) je v Čechách. Nádherná Petra přistála před desátou hodinou ráno na Letišti Václava Havla a odsud zamířila do pražského hotelu InterContinental. Petra přiletěla do Prahy na jediný den, aby dnes večer slavnostně otevřela v nejdražší pražské ulici Pařížské noční nakupování Prague Fashion Night.
30.05.2013 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4806 článků) , Petra Němcová (543 článků) , Petr Václav (737 článků)

7 nejznámějších světových topmodelek nafotilo nádherné obálky magazínu Interview

 
Americký magazín Interview se rozjel - svoji zářijovou obálku vydá celkem v sedmi verzích. Na každé z nich je vyfocena jedna z nejslavnějších modelek minulosti a současnosti: "Kate Moss":http://www.extra.cz/tema/kate-moss (36), "Naomi Campbell":http://www.extra.cz/tema/naomi-campbell (41), Daria Werbowy, Amber Valletta, Stephanie Seymour, Christy Turlington a "Linda Evangelista":http://www.extra.cz/tema/linda-evangelista (45).
28.08.2013 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Amber Valletta (3 články) , Christy Turlington (16 článků) , Stephanie Seymour (11 článků) , Daria Werbowy (3 články)

Nejslavnější slovenská topmodelka ukázala manžela: Je to bývalý diplomat s pletí barvy hořké čokolády

 
Jedna z nejslavnějších slovenských topmodelek Viera Schottertová ukázala exotického manžela. S bývalým diplomatem Souleymanem Domumoyu se seznámila ve Spojených státech, ale pochází z Pobřeží slonoviny. Viera manžela ukázala na zahajovací párty pražského Prague Fashion Weekendu, kterého se stala tváří.
21.09.2013 10:55 |

podobné články

A zase ta Kate Moss! Britská topmodelka si pod průhlednou halenku nevzala podprsenku, ukázala tak své bradavky

 
Jedna z nejslavnějších světových topmodelek, Britka "Kate Moss":http://www.extra.cz/tema/kate-moss, se připravuje na své čtyřicáté narozeniny, které hodlá oslavit pózováním pro časopis "Playboy":http://www.extra.cz/tema/playboy. A takovou malou ochutnávku předvedla ve čtvrtek na akci nazvané Milan Fashion Week, kde nechala nahlédnout na své intimní partie.
21.09.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (586 článků)

Tohle je jedna z nejslavnějších topmodelek světa? Brazilská sexbomba se doma mění v obyčejnou šedou myš s umaštěnými vlasy

 
Adriana Lima  (32) patří k nejžádanějším světovým modelkám. Brazilská hvězda a perla andělské značky Victoria's Secret pózuje v celé řadě věhlasných reklamních kampaní, zdobí tituly těch nejprestižnějších časopisů a svými neodolatelnými půvaby provokuje muže po celém světě.
13.11.2013 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků)

Jak se modelka s nejdokonalejším tělem na světě proměnila za čtvrt století: Křivky zůstaly, ale co ten odulý obličej?

 
Jedna z nejslavnějších světových topmodelek, jejichž hvězdná kariéra dosahovala vrcholu v osmdesátých a devadesátých letech, je australská hvězda "Elle Macpherson":http://www.extra.cz/tema/elle-macpherson (49). Kráska s neuvěřitelně dlouhýma nohama a dokonalými křivkami dostala v módní branži okamžitě přezdívku "The Body" (Tělo).
17.02.2014 12:15 |

podobné články

Hvězdné křtiny synů Simony Krainové: Kmotrou se stala Lucie Bílá!

 
Tak takovéto hvězdné křtiny v kostele Sv. Tomáše na pražské Malé Straně ještě nezažili! Své syny Maxe (3,5) a Bruna (1,5) zde nechala pokřtít jedna z nejslavnějších českých topmodelek Simona Krainová (41). Kmotrou se stala zpěvačka Lucie Bílá (48).
08.06.2014 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2243 článků) , Simona Krainová (1893 článků)

Detaily pohádkové svatby Terezy Maxové: Hudba Bedřicha Smetany i turecké kroje!

 
V sobotu 1. října se jedna z našich nejslavnějších topmodelek Tereza Maxová (45) vdala za svého přítele Buraka Oymena (44). Svatební oslavy trvaly tři dny, bylo na ně pozváno 250 hostů a konaly se v tureckém Bodrumu v rezortu KapLankaya, který je společným projektem Terezy a Buraka. Tereza vystřídala několikery šaty a české edici ELLE exkluzivně poskytla fotografie z přípravy oslav, a navíc některé z nich osobně okomentovala.
22.11.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (410 článků)

Gratulujeme! Slavná seriálová doktorka se stane ve dvaatřiceti poprvé maminkou

 
Hollywood bude mít za pár měsíců další slavnou maminku. Ve svých dvaatřiceti se jí poprvé stane herečka Rachel Bilson známá především jako půvabná a do své profese zapálená lékařka Zoe ze seriálu Doktorka z Dixie. S o rok starším partnerem Haydenem Christensenem čekají potomka, což oznámila hereččina kamarádka časopisu US Weekly.
22.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Hayden Christensen (3 články) , Rachel Bilson (6 článků)

Celebritka má svátek: Agáto, gratulujeme!

 
Tento rok je ve znamení Agáty Hanychové. Oblíbená "celebrita" stihla účinkovat v několika "super show," předvádět své vnady v nejrůznějších kostýmech a nechat se vyvádět ochrankou z nočních klubů. Navíc se stihla několikrát dát dohromady a zase rozejít se svým přítelem Honzou Brabcem. Agáta je letos zkrátka všude. Dnes, 14.10 má Agáta svátek. Celebritko, gratulujeme.
14.10.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2554 článků)