Golfové Masters v Augustě si podmanil mladíček Spieth

Tradiční zelené sako pro vítěze si na sebe oblékl americký golfista Jordan Spieth poté, co suverénně vyhrál turnaj série Masters v Augustě.
13.04.2015 09:50 |

Golfové Masters v Augustě vyhrál Američan Watson

Golfové Masters v Augustě, které je prvním turnajem kategorie Major v této sezoně, vyhrál Američan Bubba Watson, který porazil Jihoafričana Louise Oosthuizena až na druhé jamce play-off.
09.04.2012 10:45 |

Golfové Masters v Augustě vyhrál stejně jako v roce 2012 Američan Watson

Američan Bubba Watson vyhrál golfové Masters a v Augustě se do zeleného saka pro vítěze prvního majoru sezony oblékl stejně jako v roce 2012.
14.04.2014 09:55 |

Australan Day vede golfové Masters, Woods je na dohled

Australan Jason Day vede po dvou kolech golfové Masters na hřišti v Augustě. Favorit prvního majoru sezony Američan Tiger Woods si polepšil a v polovině turnaje se dělí o sedmé místo s odstupem tří ran.
13.04.2013 09:50 |

Osobnosti: Tiger Woods (306 článků) , Jason Day (8 článků)

Golfista McIlroy je nejblíže k výhře na slavném Masters v Augustě

V čele golfového turnaje Masters v americké Augustě zůstává i před posledním kolem Rorry McIlroy ze Severního Irska, a má tak nejblíže k zelenému saku pro vítěze.
10.04.2011 08:30 |

Woods začal Masters v Augustě mizerně. Je devětadvacátý

Po prvním kole golfového Masters v Augustě, který je prvním turnajem kategorie Major v této sezoně, vede Brit Lee Westwood, když úvodní kolo odehrál za 67 úderů. Ostře sledovaný Američan Tiger Woods zahrál 72 ran a drží dělené 29. místo.
06.04.2012 10:20 |

Osobnosti: Tiger Woods (306 článků)

Golfovému Masters dál vládne mladíček McIlroy, útočí také Woods

Po druhém kole golfového turnaje Masters v americké Augustě je nadále v čele jednadvacetiletý Rory McIlroy ze Severního Irska s náskokem dvou ran na Australana Jasona Daye.
09.04.2011 13:45 |

Osobnosti: Jason Day (8 článků)

Golfové Masters v Augustě vyhrál Schwartzel, McIlroy vyhořel, Woods čtvrtý

Jihoafričan Charl Schwartzel se stal poprvé vítězem 75. ročníku golfového turnaje Masters a navázal tak na dřívější triumfy svých krajanů Garyho Playera a Trevora Immelmana.
11.04.2011 08:15 |

Osobnosti: Gary Woods (1 článek)

Američan Bubba Watson vyhrál poprvé golfové Masters

Americký golfista Bubba Watson vyhrál poprvé v kariéře turnaj kategorie major. Z triumfu se radoval na Masters v americké Augustě, kde porazil na druhé jamce v rozstřelu Jihoafričana Louise Oosthuizena.
09.04.2012 12:15 |

Golfové miliony získal Stenson. Woods selhal, byl bez energie

Švédský golfista Henrik Stenson vyhrál turnaj PGA Tour Championship a poprvé ovládl i sérii FedEx Cup, díky čemuž získal prémii deset milionů dolarů. Senzační druhé místo vybojoval teprve dvacetiletý Jordan Spieth.
23.09.2013 16:30 |

Woods se vrací ke golfu, bude hrát Masters

Nejlepší světový golfista posledních let Tiger Woods ohlásil návrat k soutěžím. Objeví se již při dubnovém Masters, které se odehraje na hřišti v Augustě. Američan to oznámil v úterý.
16.03.2010 20:00 |

Dramatický závěr golfového Masters zvládl nejlépe Schwartzel

Jihoafrický golfista Charl Schwartzel poprvé v kariéře vyhrál turnaj Masters. Na hřišti v Augustě navázal na předchozí triumfy krajanů Garyho Playera a Trevora Immelmana a loňský šampion Američan Phil Mickelson ho oblékl do zeleného saka, které vítěz slavného turnaje tradičně získává.
11.04.2011 08:50 |

Osobnosti: Phil Phil (74 článků)

Na čele golfového žebříčku zůstal Donald, vítěz Masters Watson je čtvrtý

Američan Bubba Watson se po vítězství na turnaji Masters posunul ve světovém žebříčku golfistů na 4. příčku, před turnajem v Augustě byl přitom až šestnáctý.
09.04.2012 15:40 |

Masters startuje. Woods touží po pátém zeleném saku

Kdo urve první major titul sezony? Kdo si oblékne zelené sako pro vítěze Masters? Bookmakeři mají jasno: největším favoritem s kursem 3:1 je podle nich Tiger Woods. Jenže v závěsu za ním je celá plejáda hráčů, kteří už vítězství v Augustě zažili, i těch, kteří touží zažít ten opojný pocit poprvé.
10.04.2013 14:40 |

Skandál na Masters! Woodsovi hrozila diskvalifikace, nakonec dostal jen dvě trestné rány

Tiger Woods měl namále, na Masters v Augustě mu hrozila diskvalfikace! Jenže za porušení pravidel v druhém kole turnaje dostal jen dvě trestné rány, a svět se diví.
13.04.2013 16:35 |

Australské překvapení: Golfista Scott vyhrál Masters

Golfista Adam Scott si jako první Australan oblékl zelené sako za triumf na Masters, prvním majoru sezony. V napínavém finále v Augustě měl po čtyřech kolech skóre devět ran pod par společně s Argentincem Ángelem Cabrerou a vítěze z roku 2009 porazil díky birdie na druhé jamce rozstřelu.
15.04.2013 08:00 |

Osobnosti: Adam Scott (11 článků)

Roztomilí minigolfisté na Masters! Tátové byli na kloučky pyšní

V americké Augustě mají dostaveníčko nejlepší golfisté světa. Ještě před ostrým soubojem o pověstné zelené sako vzali hvězdní hráči na green své malé potomky, aby společně sehráli tradiční exhibiční turnaj a trochu se před Masters pobavili.
13.04.2014 08:55 |

Golfový turnaj v Augustě vede Švéd Hanson

Golfový turnaj v Augustě po třetím kole vede Švéd Peter Hanson. Američan Tiger Woods za lídrem zaostává o 12 úderů.
08.04.2012 10:05 |

Adam Scott udolal v play off golfového Masters Angela Cabreru a zasloužil se o to, že poprvé v 77 let dlouhé historii oblékl slavné „zelené sako“ Australan.
15.04.2013 07:20 |

České dráhy jsou oficiálním dopravcem turnaje Pilsen Golf Masters

Ve dnech 9. – 11. srpna se uskuteční na hřišti Golf Park Plzeň – Dýšina turnaj golfové elity žen Pilsen Golf Masters v rámci Ladies European Tour.
06.08.2013 16:35 |