Článek

Gerard Butler: Nejlepší anekdoty jsem slyšel na pohřbech

 
Na úspěšný film Pád Bílého domu z roku 2013, který vydělal celosvětově přes 160 miliónů dolarů a stal se jedním z překvapivých akčních hitů toho roku, navazuje Pád Londýna, v němž opět uvidíme Gerarda Butlera, Morgana Freemana a Aarona Eckharta. První jmenovaný, který je též producentem snímku, se podělil o zkušenosti nejen z natáčení.
09.04.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Freeman (79 článků) , Aaron Eckhart (3 články) , Gerard Butler (68 článků)
Podobné články

Gerard Butler randí s krásnou rumunskou herečkou

 
Charismatický herec Gerard Butler byl dlouho sám. Poslední půlrok se ale po jeho boku objevuje mladá rumunská herečka a modelka Madalina Ghenea. Ačkoli ještě na jaře tvrdili, že jsou jen přátelé, teď už se na veřejnosti ukazují ruku v ruce a nešetří ani polibky. Další články k tématu: Gerard Butler se zranil při surfování, z nemocnice už ho propustili Gerard Butler zhubl kvůli fotkám z dovolené Exmanželku za odměnu mají herci i diváci spíše za trest
22.07.2010 16:29 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků) , Jiří Paroubek (3167 článků) , Petra Paroubková (420 článků)

Hollywoodský krasavec Gerard Butler drasticky zhubl, držel přísnou dietu

 
Svalovec Gerard Butler je mrtev. Ať žije hubeňour Gerard Butler. Skotský herec v posledních týdnech šokuje na stránkách bulváru snímky, z nichž vykukuje jako vyzáblá podoba svého já. Dvaačtyřicetiletý Skot ale své fanynky teď uklidnil prohlášením, že za zhubnutí desítek kilogramů není žádná nemoc, ale pouze nová role. Jako surfař prý musel hodně zeštíhlet.
16.09.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler se zranil při surfování, z nemocnice už ho propustili

 
Dvaačtyřicetiletý americký herec Gerard Butler surfování miluje, vlny Pacifiku si ale bude muset teď odpustit. Způsobily mu totiž při jízdě na prkně zranění, kvůli němuž musel být hospitalizován. Další články k tématu: Gerard Butler zhubl kvůli fotkám z dovolené
21.12.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Hollywoodský fešák Gerard Butler shodil sádlo z břicha a ukazuje pekáč buchet. To musela být krutá dieta!

 
"Fešák":http://www.extra.cz/10-nejkrasnejsich-muzskych-celebrit-podle-zcela-heterosexualnich-chlapu, pocházející ze Skotska, "Gerard Butler":http://www.extra.cz/tema/gerard-butler (44) sice nepatří mezi celebrity, které by měly za zády paparazzi čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Z čeho neměl ale tenhle sympaťák rozhodně radost, když se jim podařilo udělat pár snímků z dovolené u moře.
07.04.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler zhubl kvůli fotkám z dovolené

 
Herec Gerard Butler patří k hollywoodským krasavcům, kteří na povel přibírají a zase hubnou. Ve filmu 300: Bitva u Thermopyl je Butler hora svalů, v novém snímku Mavericks je zase štíhlý surfař. Tentokrát mu k hubnutí víc než role pomohli paparazzi. Když uviděl své tělo na snímcích z dovolené, rozhodl se pro dietu.
04.05.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků) , Karl Lagerfeld (116 článků)

Jennifer Aniston: Gerard Butler ukazuje zadek celému štábu

 
Skotský rodák Gerard Butler je náležitě hrdý na svůj zadek. A tak si hollywoodští musejí zvyknout na to, že ho často vidí nahého. Jeho kolegyně Jennifer Aniston potvrdila, že Gerard velmi rád chodí dole bez před celým natáčecím štábem. Ona sama viděla v kostymérně v přítomnosti dalších lidí jeho zadek nesčetněkrát.
20.03.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (668 článků) , Gerard Butler (68 článků)

Butler zvládl denně šest panáků skotské!

 
Britský herec Gerard Butler (42) v sobě Skota nezapře. Hlavní hvězda filmu Gamer (premiéra na bijak.cz ve středu ve 20:00) v mládí bojoval s démonem jménem alkohol. "Denně jsem vypil až šest panáků skotské," řekl Butler.
20.04.2010 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler chystá krvavou pomstu za smrt rodiny

 
Chlapáci Jamie Foxx a Gerard Butler se utkají v thrilleru, kde není úplně jasné, kdo je padouch a kdo hrdina.
03.09.2009 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků) , Jamie Foxx (35 článků)

Gerard Butler: Zadek ukážu kameře vždy moc rád

 
LONDÝN (Famous) – Skotský svalovec Gerard Butler se nahoty před kamerou nebojí. Tedy vůbec ne, pokud mu štáb, když má stažené kalhoty, stojí za zády. Své hýždě totiž hvězda filmu Bitvy u Thermopyl ukazuje ve filmu moc ráda.
14.10.2009 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Jeniffer Aniston a krasavec Gerard Butler: Bitka v přímém přenosu!

 
Hvězda populárního seriálu Přátelé Jeniffer Aniston a charismatický krasavec Gerard Butler se utkají v bláznivé komedii Exmanželka za odměnu.
09.01.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler: Sláva mi zdecimovala sexuální život!

 
Skotský hezoun Gerard Butler měl v posteli Jessiku Simpson či Jennifer Aniston . Přesto hvězda Bitvy u Thermopyl tvrdí, že má zdecimovaný sexuální život. Může za to prý sláva, kvůli níž má v posteli mnohem míň žen než v minulosti.
13.03.2010 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (668 článků) , Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler: Z diet mám depresi

 
Jestli někdo nenávidí diety, pak je to herec Gerard Butler . Svalovec ze Skotska nesnáší vyzábliny, sám nikdy žádnou takovou nebyl, ale když mu to předepíše hollywoodská role, musí se do diety pustit i on. „Mám z nich deprese,“ přiznává hvězda filmu Ctihodný občan .
28.03.2010 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler se zamiloval do Francouzky

 
Skotský hezoun Gerard Butler udělal silný dojem na nejednu hollywoodskou krásku. Ačkoli ho spojovali s kolegyní Jennifer Anistonovou , jeho očarovala francouzská moderátorka Laurie Cholew. S krásnou brunetou byl spatřen v ulicích Paříže, podle svědků se kolem ní točil jako páv kolem své družky.
12.04.2010 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (668 článků) , Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler se v Bělehradu olizoval se srbskou modelkou

 
Gerard Butler si užívá jaro naplno. Zatímco na počátku dubna ventiloval jarní nával hormonů v náručí francouzské moderátorky Laurie Cholew, do května vstoupil s balkánskou kráskou. V Bělehradu ho teď viděli zakousnutého do úst modelky Martiny Rajić.
09.05.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler: Užívá si sex s krásnou blondýnkou!

 
Hollywoodský herec Gerard Butler si užívá své slávy a jde z náruče jedné krasavice do náruče druhé mladší a hezčí krasavice. Naposledy si užil románek s herečkou Jennifer Aniston, nyní si užívá s kráskou Martinou Rajic.
11.05.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (668 článků) , Gerard Butler (68 článků)

Nový pár – Lindsay Lohan a Gerard Butler

 
Herečka Lindsay Lohan se pomalu, ale jistě loučí se svým divokým životem a jak se zdá, pomalu, ale jistě se poohlíží po novém příteli. Je jím Gerard Butler? Herečka Lindsay Lohan (23) se pomalu, ale jistě loučí se svým divokým životem díky pravidelným testům na drogy a alkohol, které musí každý týden podstoupit. S novým životem [...]
21.06.2010 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (685 článků) , Gerard Butler (68 článků)

To je podívaná: Hollywoodský krasavec Gerard Butler má neskutečné „břišáky“

 
Hollywoodský hezoun Gerard Butler (41) není jen talentovaným hercem a vášnivým motorkářem, ale umí to pořádně rozjet i na fotbalovém hřišti. V šatně před charitativním zápasem fotbalových týmů Celtic a Manchester United navíc předvedl své tvrdě vydřené tělo. především pak vyrýsované břišní svaly, které mu záviděla i švédská fotbalová legenda Henrik Larsson. Informoval o tom britský Daily Mail.
10.08.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků) , Henrik Larsson (5 článků) , Henrik Larsson (5 článků)

Gerard Butler přežil hrozivou nehodu

 
Herec Gerard Butler se při natáčení svého nového filmu dostal do nebezpečné situace, která ho málem stále život. Během scény ho vlna strhla pod vodu a zatáhla do vod plných skalnatých útesů.
21.12.2011 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)

Gerard Butler se topil při natáčení! O vlásek unikl smrti!

 
Za odvahu málem zaplatil životem! Skotský herec Gerard Butler (42) musel být hospitalizován poté, co jen o vlásek unikl smrti během natáčení kaskadérského surfařského kousku.
05.01.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (68 článků)