Článek
Podobné články

Strážníci vypřošťovali hlavu psa ze ZAVAŘOVACÍ SKLENICE!

 
Štěně, kterému hlava uvízla v zavařovací sklenici, převáželi ze zahrádek v Karviné k veterináři městští strážníci. Pes skončil v útulku, informoval v pátek karvinský policejní mluvčí Václav Ožana.
21.10.2011 09:30 |

podobné články

Liška překonala strach a s hlavou v zavařovací sklenici přišla žádat o pomoc lidi

 
Strach o vlastní život přiměje zvířata dělat nevídané kousky. Lišky se běžně k člověku nepřiblíží. V Rusku natočila dvojice mužů mládě lišky, které při své zvídavosti strčilo hlavu do zavařovací sklenice a pak už se z ní nedokázalo vysvobodit. Jeden z Rusů lišku ze skleněného vězení vysvobodil, druhý pak vše zdokumentoval.
18.06.2013 11:45 |

podobné články

Sousedka zaútočila na ženu zavařovací lahví! Ubránila ji matka s koštětem

 
Žena upozornila sousedku, že kvůli jejímu křiku nemůže uspat dítě. Dočkala se ale silně agresivní reakce - sousedka po ni hodila zavařovací láhev a ohrožovala ji střepy. Vše vyřešila matka napadené, která útočnici zpacifikovala koštětem.
16.03.2012 18:00 |

podobné články

Dáte si před spaním sklenici vína? Víme, co to s vámi udělá!

 
Přijdete utahaní z práce, máte starostí až nad hlavu, a tak si chcete odpočinout se sklenicí vína v ruce? A napadlo vás někdy, co se po sklenici vína děje s vaším tělem? Pokud je to váš případ, tak byste měli zbystřit!
12.10.2016 11:25 |

podobné články

Na mítinku ČSSD byli málem zraněni Paroubkovi příznivci

 
Na setkání ČSSD s občany v Kladně mohlo dojít k vážnému poranění některého ze stovek oranžových příznivců Jiřího Paroubka. Neznámý útočník totiž směrem k davu hodil velkou zavařovací sklenici.
04.05.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Na mítinku ČSSD málem došlo ke zranění Paroubkových příznivců

 
Na setkání ČSSD s občany v Kladně mohlo dojít k vážnému poranění některého ze stovek oranžových příznivců Jiřího Paroubka. Neznámý útočník totiž směrem k davu hodil velkou zavařovací sklenici ve chvíli, kdy na pódiu řečnil šéf ČSSD.
04.05.2010 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Houby jako léky: Na co je dobrý hřib? A která houba čistí pleť?

 
I když jsou Češi národem houbařů, při zpracovávání lesních pokladů moc fantazie nemají a drtivá většina hřibů nebo klouzků skončí na talíři, případně v zavařovací sklenici. Ale to je chyba.
20.08.2014 18:45 |

podobné články

Hlava v mrazáku, prsty v zavařovací sklenici! Manželský pár kanibalů snědl 30 lidí a fotky obětí dal na internet

 
Otřesný případ kanibalismu řeší vyšetřovatelé z ruského Krasnodaru. Pár během dvaceti let snědl minimálně 30 lidí. Jejich šokující řádění bylo prozrazeno díky ztracenému mobilnímu telefonu.
25.09.2017 20:50 |

podobné články

Proč tohle nemůže fungovat v České republice? Geniální nápad chrání USA před suchem!

 
V americké Kalifornii přišli na geniální a přitom levný způsob, jak se jednou provždy vypořádat se suchem! Kdy tohle řešení dorazí i k nám?
13.08.2015 14:56 |

podobné články

Zaznamenejte své myšlenky kvalitně! Teď se 60% slevou

 
Máte občas geniální nápad, ale nemáte příležitost si ho zapsat a obáváte se, že na něj zapomenete? Nebo studujete a nechcete si dělat zápisky? V obou případech pomůže kvalitní diktafon Sanyo, který teď pořídíte v e-shopu www.HOBBYMAN.cz s 60% slevou!
28.04.2012 05:10 |

podobné články

HK ČR na konferenci „Fórum Veřejné zakázky kvalitně, aneb aktuální stav v ČR“

 
Prezident Hospodářské komory České republiky (HK ČR) Petr Kužel vystoupil na odborné konferenci „Fórum Veřejné zakázky kvalitně, aneb aktuální stav v ČR“. Konferenci organizovala Komora administrátorů veřejných zakázek (KAVZ) ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR (MPO).
15.10.2012 12:45 |

podobné články

Nečas potopil Hanákovou: Není schopna kvalitně zodpovědět otázky

 
Premiér Petr Nečas ostře zkritizoval ministryni kultury Alenu Hanákovou, která v parlamentu hájí barvy TOP 09 a Starostů. Po kritice, jež se na její hlavu snesla za církevní restituce či za problémy v Národním divadle, premiér přidává další problém. V pořadu televize Barrandov Témata týdne poukázal předseda vlády na fakt, že ministryně není schopna kvalitně zodpovědět otázky spojené s nákladnou rekonstrukcí Národního muzea.
21.03.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9268 článků) , Alena Hanáková (319 článků)

Mnozí řidiči stále věří pověstem, že lze auto otevřít zvonem či TV ovladačem

 
Přestože jsou krádeže aut a věcí z nich morem pro české motoristy, na druhou stranu kolují o tom, jak snadno lze auto bez poškození otevřít, záměrně vytvořené a šířené fámy. Mnozí čeští motoristé stále bez jakýchkoliv pochybností věří propracované internetové pověře, že lze auta bez sebemenšího poškození otevřít během pár vteřin jen gumovým zvonem na čištění odtoku, nafukovacím balónkem, ovladačem k televizi či výbojem z elektrického paralyzéru.
30.07.2011 10:25 |

podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Nechcete se opít?! Máme super trik!

 
Množství alkoholu ve sklenici může mít zásadní vliv na to, jak rychle se člověk opije. Když si totiž člověk nalije plnou sklenici, neznamená to vůbec, že si nebude doplňovat tak často. Podle vědců z Iowy a New Yorku si dolévá stejně často jako ti, kdo mají ve skleničce jen do poloviny. A mnohem rychleji se tudíž opije.
27.08.2014 14:00 |

podobné články

Tunel Blanka by se mohl otevřít v létě, doufá vedení Prahy

 
Pražský tunelový komplex Blanka by se mohl otevřít v létě, doufá vedení Prahy. K letním měsícům nyní aktualizuje harmonogram stavby, řekl novinářům náměstek primátora Jiří Nouza (TOP 09). Vše ale závisí na vývoji právního sporu se stavební společností Metrostav. Tunel by se tak mohl otevřít ještě do komunálních voleb. Původní termín byl stanoven na jaro, kvůli sporu nyní stavba stojí.
20.12.2013 15:12 |

podobné články

Na Paroubkův doprovod hodili na mítinku sklenici utopenců

 
Na mítinku v Kladně v úterý odpoledne jeden z odpůrců hodil po doprovodu šéfa ČSSD Jiřího Paroubka sklenici utopenců. Sklenice nikoho nezasáhla, nikomu se tak nic nestalo.
04.05.2010 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3453 článků)

Nové sklenice pro značku Budweiser Budvar navrhl Rony Plesl

 
Pivovar Budějovický Budvar, n. p. zahájil kompletní výměnu pivních sklenic pro čepované pivo značky Budweiser Budvar. Zcela nová kolekce skla obsahuje džbánek s uchem, pivní sklenici a pohár na nožce. O design a ucelenou koncepci celé řady se postaral mezinárodně uznávaný český designér Rony Plesl. Oproti původnímu značkovému sklu se nová řada vyznačuje silným jednotným tvaroslovím, které je jasně rozpoznatelné na každé sklenici, džbánku či poháru. Nové sklo se bude v restauracích a barech postupně objevovat během letošního léta a podzimu.
23.08.2012 15:30 |

podobné články