Článek

Gazdíkův senátor: A já si myslel, že po arogantním prezidentu Klausovi už nemůže přijít nic horšího...

 
V úterý 26. ledna uplynuly tři roky od zvolení Miloše Zemana prezidentem republiky. Jeho dosavadní působení ve funkci velmi kriticky zhodnotil senátor STAN Jan Horník.
28.01.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Horník (40 článků) , Miloš Zeman (16442 článků)
Podobné články

Mysleli jste si, že neexistuje nic horšího než Chánov? Tak to jste ještě NEVIDĚLI sídliště LUNIK IX v Košicích

 
Mysleli jste si, že nic horšího než chánovské ghetto už nemůže ani existovat? Jste na pěkném omylu. Do oblasti Lunik IX se bojí i ti nejotrlejší místní. Tohle místo je peklem na zemi!
23.08.2016 01:10 |

podobné články

Helen Mirrenová: Nechala jsem se tetovat, protože dřív nešlo nic horšího provést

 
Slavná herečka Helen Mirrenová ukrývá na svém těle už desítky let tetování. Tetovat se nechala v mládí, kdy prý nic horšího udělat nešlo a různá vyobrazení na těle měli tehdy jen námořníci, vyvrhelové a výtržníci. Dnes to považuje za jeden z jejích největších životních omylů.
22.01.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Helen Mirren (133 článků)

Víte, který slavný český zpěvák vyrostl z tohohle chlapečka? Žil v děcáku, teď má vilu za 20 miliónů

 
Když byl ještě malý capart, mával z okna dětského domova nadšeně sovětským tankům, které právě přijely okupovat Prahu. "Bylo to nejhorší období mého života. Myslel jsem, že mě už nikdy nic horšího potkat nemůže. A přesto jsem zažil ještě větší hrůzu," vzpomíná slavný zpěvák, který dnes nemá problém přivítat na koncertě i přes patnáct tisíc fanoušků. Podívejte se do fotogalerie, jak to tomuto muži coby chlapečkovi slušelo!
22.11.2011 06:15 |

podobné články

Smutné tajemství Petra Jandy: Tajil rakovinu ženě i nemocnému synovi!

 
Je to etapa Jandova života, o které se mu mluví těžce. I dnes, po více než dvaceti letech, se jeho hlas nápadně ztiší, zjemní a posmutní. Když mu první žena Jana (†45) umírala na rakovinu vaječníků, myslel si, že už se nic horšího nemůže stát. Mýlil se. Jejich synu Petrovi (†33) našli nádor na mozku. V pouhých třiadvaceti letech…
03.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (649 článků) , Petr Janda (649 článků) , Jana Smutná (31 článků)

Kandidát do Senátu Černý: Generace deformované minulým režimem nám politickou kulturu nezlepší

 
Z doby prezidentování Václava Klause jsem si myslel, že nemůže být nic horšího než tandem Jakl–Hájek, ale působení dvojice Ovčáček–Mynář překonalo moje nejhorší představy, říká předseda strany Nový směr Petr Černý. Skeptický je i k vystupování prezidenta. Proč? A jak hodnotí vládu? ,,Jsem jediný kandidát ve volebním obvodu Liberec, který se bezpodmínečně vyjadřuje proti přijímání uprchlíků na území ČR, zatímco ostatní v tomto tématu jen mlží.“ V Senátu se chce ale věnovat řadě dalších problémů, od zneužívání sociálních dávek přes oblast IT po pomoc potřebným. Prozradil nám, čím je identický program strany a co je jejím cílem.
03.10.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8477 článků) , Václav Černý (46 článků) , Petr Václav (670 článků)

Britský gentleman musel jednat s českým arogantním opilcem a tupým, brutálním a prázdným mafiánem. Komentátorka se mu ani nediví, že z takové Unie utíká

 
K předání čestného doktorátu Oxfordské univerzity knězi a teologovi Tomáši Halíkovi se vrací Josefina Boehmová na serveru Přítomnost.cz. Celá sláva české hvězdy podle ní zanikla mezi hovory o britském referendu. Boehmová se zároveň věnuje prezidentu Miloši Zemanovi a předsedovi hnutí ANO a ministru financí Andreji Babišovi.
27.06.2016 08:45 |

podobné články

Malíř Brázda vrátil Klausovi státní vyznamenání: Od něj ho nechci!

 
Svůj postoj k prezidentu Klausovi vyjádřil i malíř Pavel Brázda. Řekl, že s Klausem nechce mít nic společného, a vrátil mu medaili, kterou dostal v roce 2008 za zásluhy v oblasti umění. Po roce 1989 je jediným z oceněných, který takto s vyznamenáním naložil.
04.03.2013 13:15 |

podobné články

»Šéfku« Mojsejovou zatklo policejní komando. Víme, proč milionářka skončila v base!

 
Nora Mojsejová (54) se „proslavila“ dvěma věcmi: tím že dokáže přijít k opravdu velkým penězům a v Česku pak zejména díky propadáku v podobně reality show Šéfka. Žena, která proti sobě navíc postavila národ arogantním chováním v kuchařské show Čápi s mákem, je teď v base. Zdá se, že boží mlýny zamlely…
04.09.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (231 článků)

Tak to je síla! Macura stále vláčí po Praze pomočené oblečení Bartošové. Proboha, proč?

 
Mysleli jste si, že už nemůže přijít v kauze Džambulka nic horšího, než se doposud stalo. eXtra.cz vás ale přesvědčí, že bohužel může.
24.07.2013 09:15 |

podobné články

Nejdrsnější Prostřeno! Honění f*ndy, vyš*kané dítě, kopání do p*dele! Co se to proboha dělo?!

 
Po prvních upoutávkách na novou sezónu pořadu Prostřeno jsme si mysleli, že nic horšího, než totálně plesnivé tousty a prosouložené prostěradlo sloužící jako ubrus už přijít nemůže. Chyba lávky! Soutěžící absolutně nezvládli tlak a pustili se do sebe jako jindy předtím!
08.09.2014 05:15 |

podobné články

Babišův Komárek: Islám za nic nemůže

 
Bývalý novinář a nyní poslanec za hnutí ANO Martin Komárek napsal v komentáři na ParlamentníchListech.cz: Islám za nic nemůže. To pitomci frustráti. „Mohamed za nic nemůže, jako Ježíš nemůže za inkvizici, Marx za gulagy a Nietzsche za Auschwitz. Všechno vězí ve frustrátech, kteří si najdou svého gurua,“ konstatuje.
22.01.2015 11:07 |

podobné články

Babišův Komárek: Islám za nic nemůže. To ti pitomci

 
Bývalý novinář a nyní poslanec za hnutí ANO Martin Komárek napsal v komentáři na ParlamentníchListech.cz: Islám za nic nemůže. To pitomci frustráti. „Mohamed za nic nemůže, jako Ježíš nemůže za inkvizici, Marx za gulagy a Nietzsche za Auschwitz. Všechno vězí ve frustrátech, kteří si najdou svého gurua,“ konstatuje.
22.01.2015 11:12 |

podobné články

Koudelka je osmým kandidátem do ÚS, kterého Senát Klausovi odmítl

 
Zdálo by se, že Senát Václavu Klausovi odmítá jednoho kandidáta na ústavního soudce za druhým. Jak totiž dnes zjistila ČTK, Koudelka je již osmým právníkem, jehož Senát Klausovi během uplynulých let takzvaně zařízl. Senátoři totiž dnes neschválili dalšího kandidáta na ústavního soudce, ktrerým je Zdeněk Koudelka.
25.04.2012 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8477 článků)

Prestižní škola PORG: Válka s miliardářem Romanem? Po Klausovi ml. končí další ředitel!

 
Konec Václava Klause mladšího v křesle ředitele prestižní školy PORG byl nečekaný, vyvrcholily tím ale spory s miliardářem a hlavním mecenášem Martinem Romanem, někdejším vládcem energetického impéria ČEZ. Po Klausovi se však nyní rozhodl skončit i další z ředitelů. Také Martin Metelka rezignoval. A opět kvůli Romanovi, který se však rozhodl vrátit Klausovi úder! Čím?
20.01.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8477 článků) , Martin Roman (270 článků)

Halík: Zeman je horší než Klaus! Vyzývá ke křižácké válce a připomíná Švejka

 
Výzva prezidenta Zemana k mezinárodnímu útoku na Islámský stát mu připomněla Švejka, který z vozíku křičel: Na Bělehrad! Teolog Tomáš Halík se zostra pustil do českého prezidenta, který je podle něj nejhorším z trojice mužů, kteří stanuli v čele ČR. Po Klausovi přitom prý čekal, že nic horšího už nepřijde...
30.01.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (359 článků)

Vánoce politiků: Gazdíkův kapr bude žít. Heger se těší na dobrý spánek

 
Dny kolem zimního slunovratu jsou odjakživa považovány za kouzelné a magické. Takovým způsobem působí na lidi i dny vánoční, kdy se ve veskrze lidském světle nechají vidět i tací, které jako běžné lidi běžně neposuzujeme, totiž politiky. Navzdory tomu i oni tráví Vánoce naprosto stejně, jako kdokoliv jiný. S manželkami a manžely, dětmi a vnoučaty, ládují se salátem a kaprem a řízky, a bojí se zabít kapra.
24.12.2011 15:35 |

podobné články

Zeman jde promluvit na Gazdíkův sjezd

 
Na celorepublikovém sněmu hnutí Starostové a nezávislí (STAN) vystoupí v pátek jako host prezident Miloš Zeman. ČTK to řekl lídr hnutí Petr Gazdík. Sněm, který se bude konat v Průhonicích u Prahy, by měl také potvrdit pokračování spolupráce hnutí s vládní TOP 09 a schválit novou podobu jejich vzájemné smlouvy. S tou už podle Gazdíka vyslovily souhlas všechny krajské sněmy STAN.
27.05.2013 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (769 článků) , Miloš Zeman (16442 článků) , Petr Gazdík (758 článků)

Pravici očistí jediné. ČSSD namočená v kauze Rath, tvrdí Gazdíkův starosta

 
ROZHOVOR Pravici by pomohlo, kdyby bylo prokázáno propojení mezi financemi exhejtmana Davida Ratha a sociální demokracií. Zatýkání na Úřadu vlády jednoznačně nahrává levici do dalších voleb, myslí si starosta Lázní Bělohrad a královéhradecký zastupitel za TOP 09 a Starosty a nezávislé Pavel Šubr. Na současnou politickou situaci se ho ptaly ParlamentníListy.cz.
07.07.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4277 článků)

Gazdíkův poslanec ze severu plánuje ušetřit miliardy. A ocenil národ, který prokoukl Zemana

 
ROZHOVOR Pokud nová vláda splní jen polovinu ze slíbeného, čekají nás nejlepší roky. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz to řekl opoziční poslanec TOP 09 a Starostů a semilský starosta Jan Farský. Vyjádřil se i k poklesu popularity Miloše Zemana, odkazu Václava Havla či zákonu o Registru smluv, jehož návrh nedávno znovu předložil ve sněmovně.
06.12.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Miloš Zeman (16442 článků) , Jan Farský (90 článků)