Článek

Gazdíkův senátor: A já si myslel, že po arogantním prezidentu Klausovi už nemůže přijít nic horšího...

 
V úterý 26. ledna uplynuly tři roky od zvolení Miloše Zemana prezidentem republiky. Jeho dosavadní působení ve funkci velmi kriticky zhodnotil senátor STAN Jan Horník.
28.01.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Horník (45 článků) , Miloš Zeman (20178 článků)
Podobné články

Mysleli jste si, že neexistuje nic horšího než Chánov? Tak to jste ještě NEVIDĚLI sídliště LUNIK IX v Košicích

 
Mysleli jste si, že nic horšího než chánovské ghetto už nemůže ani existovat? Jste na pěkném omylu. Do oblasti Lunik IX se bojí i ti nejotrlejší místní. Tohle místo je peklem na zemi!
23.08.2016 01:10 |

podobné články

Helen Mirrenová: Nechala jsem se tetovat, protože dřív nešlo nic horšího provést

 
Slavná herečka Helen Mirrenová ukrývá na svém těle už desítky let tetování. Tetovat se nechala v mládí, kdy prý nic horšího udělat nešlo a různá vyobrazení na těle měli tehdy jen námořníci, vyvrhelové a výtržníci. Dnes to považuje za jeden z jejích největších životních omylů.
22.01.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Helen Mirren (145 článků)

Víte, který slavný český zpěvák vyrostl z tohohle chlapečka? Žil v děcáku, teď má vilu za 20 miliónů

 
Když byl ještě malý capart, mával z okna dětského domova nadšeně sovětským tankům, které právě přijely okupovat Prahu. "Bylo to nejhorší období mého života. Myslel jsem, že mě už nikdy nic horšího potkat nemůže. A přesto jsem zažil ještě větší hrůzu," vzpomíná slavný zpěvák, který dnes nemá problém přivítat na koncertě i přes patnáct tisíc fanoušků. Podívejte se do fotogalerie, jak to tomuto muži coby chlapečkovi slušelo!
22.11.2011 06:15 |

podobné články

Smutné tajemství Petra Jandy: Tajil rakovinu ženě i nemocnému synovi!

 
Je to etapa Jandova života, o které se mu mluví těžce. I dnes, po více než dvaceti letech, se jeho hlas nápadně ztiší, zjemní a posmutní. Když mu první žena Jana (†45) umírala na rakovinu vaječníků, myslel si, že už se nic horšího nemůže stát. Mýlil se. Jejich synu Petrovi (†33) našli nádor na mozku. V pouhých třiadvaceti letech…
03.05.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (689 článků) , Petr Janda (689 článků) , Jana Smutná (39 článků)

Kandidát do Senátu Černý: Generace deformované minulým režimem nám politickou kulturu nezlepší

 
Z doby prezidentování Václava Klause jsem si myslel, že nemůže být nic horšího než tandem Jakl–Hájek, ale působení dvojice Ovčáček–Mynář překonalo moje nejhorší představy, říká předseda strany Nový směr Petr Černý. Skeptický je i k vystupování prezidenta. Proč? A jak hodnotí vládu? ,,Jsem jediný kandidát ve volebním obvodu Liberec, který se bezpodmínečně vyjadřuje proti přijímání uprchlíků na území ČR, zatímco ostatní v tomto tématu jen mlží.“ V Senátu se chce ale věnovat řadě dalších problémů, od zneužívání sociálních dávek přes oblast IT po pomoc potřebným. Prozradil nám, čím je identický program strany a co je jejím cílem.
03.10.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků) , Václav Černý (52 článků) , Petr Václav (735 článků)

Britský gentleman musel jednat s českým arogantním opilcem a tupým, brutálním a prázdným mafiánem. Komentátorka se mu ani nediví, že z takové Unie utíká

 
K předání čestného doktorátu Oxfordské univerzity knězi a teologovi Tomáši Halíkovi se vrací Josefina Boehmová na serveru Přítomnost.cz. Celá sláva české hvězdy podle ní zanikla mezi hovory o britském referendu. Boehmová se zároveň věnuje prezidentu Miloši Zemanovi a předsedovi hnutí ANO a ministru financí Andreji Babišovi.
27.06.2016 08:45 |

podobné články

Malíř Brázda vrátil Klausovi státní vyznamenání: Od něj ho nechci!

 
Svůj postoj k prezidentu Klausovi vyjádřil i malíř Pavel Brázda. Řekl, že s Klausem nechce mít nic společného, a vrátil mu medaili, kterou dostal v roce 2008 za zásluhy v oblasti umění. Po roce 1989 je jediným z oceněných, který takto s vyznamenáním naložil.
04.03.2013 13:15 |

podobné články

»Šéfku« Mojsejovou zatklo policejní komando. Víme, proč milionářka skončila v base!

 
Nora Mojsejová (54) se „proslavila“ dvěma věcmi: tím že dokáže přijít k opravdu velkým penězům a v Česku pak zejména díky propadáku v podobně reality show Šéfka. Žena, která proti sobě navíc postavila národ arogantním chováním v kuchařské show Čápi s mákem, je teď v base. Zdá se, že boží mlýny zamlely…
04.09.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Tak to je síla! Macura stále vláčí po Praze pomočené oblečení Bartošové. Proboha, proč?

 
Mysleli jste si, že už nemůže přijít v kauze Džambulka nic horšího, než se doposud stalo. eXtra.cz vás ale přesvědčí, že bohužel může.
24.07.2013 09:15 |

podobné články

Nejdrsnější Prostřeno! Honění f*ndy, vyš*kané dítě, kopání do p*dele! Co se to proboha dělo?!

 
Po prvních upoutávkách na novou sezónu pořadu Prostřeno jsme si mysleli, že nic horšího, než totálně plesnivé tousty a prosouložené prostěradlo sloužící jako ubrus už přijít nemůže. Chyba lávky! Soutěžící absolutně nezvládli tlak a pustili se do sebe jako jindy předtím!
08.09.2014 05:15 |

podobné články

Koudelka je osmým kandidátem do ÚS, kterého Senát Klausovi odmítl

 
Zdálo by se, že Senát Václavu Klausovi odmítá jednoho kandidáta na ústavního soudce za druhým. Jak totiž dnes zjistila ČTK, Koudelka je již osmým právníkem, jehož Senát Klausovi během uplynulých let takzvaně zařízl. Senátoři totiž dnes neschválili dalšího kandidáta na ústavního soudce, ktrerým je Zdeněk Koudelka.
25.04.2012 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků)

Prestižní škola PORG: Válka s miliardářem Romanem? Po Klausovi ml. končí další ředitel!

 
Konec Václava Klause mladšího v křesle ředitele prestižní školy PORG byl nečekaný, vyvrcholily tím ale spory s miliardářem a hlavním mecenášem Martinem Romanem, někdejším vládcem energetického impéria ČEZ. Po Klausovi se však nyní rozhodl skončit i další z ředitelů. Také Martin Metelka rezignoval. A opět kvůli Romanovi, který se však rozhodl vrátit Klausovi úder! Čím?
20.01.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků) , Martin Roman (279 článků)

Babišův Komárek: Islám za nic nemůže

 
Bývalý novinář a nyní poslanec za hnutí ANO Martin Komárek napsal v komentáři na ParlamentníchListech.cz: Islám za nic nemůže. To pitomci frustráti. „Mohamed za nic nemůže, jako Ježíš nemůže za inkvizici, Marx za gulagy a Nietzsche za Auschwitz. Všechno vězí ve frustrátech, kteří si najdou svého gurua,“ konstatuje.
22.01.2015 11:07 |

podobné články

Babišův Komárek: Islám za nic nemůže. To ti pitomci

 
Bývalý novinář a nyní poslanec za hnutí ANO Martin Komárek napsal v komentáři na ParlamentníchListech.cz: Islám za nic nemůže. To pitomci frustráti. „Mohamed za nic nemůže, jako Ježíš nemůže za inkvizici, Marx za gulagy a Nietzsche za Auschwitz. Všechno vězí ve frustrátech, kteří si najdou svého gurua,“ konstatuje.
22.01.2015 11:12 |

podobné články

Halík: Zeman je horší než Klaus! Vyzývá ke křižácké válce a připomíná Švejka

 
Výzva prezidenta Zemana k mezinárodnímu útoku na Islámský stát mu připomněla Švejka, který z vozíku křičel: Na Bělehrad! Teolog Tomáš Halík se zostra pustil do českého prezidenta, který je podle něj nejhorším z trojice mužů, kteří stanuli v čele ČR. Po Klausovi přitom prý čekal, že nic horšího už nepřijde...
30.01.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (422 článků)

STEM: Klausovi věří nejméně lidí od nástupu do funkce

 
Prezidentu Václavu Klausovi důvěřuje 55 procent lidí, což je nejméně od jeho nástupu do funkce v roce 2003. Uvedla to agentura STEM na základě svého červnového výzkumu.
26.06.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků)

CVVM: Lidé věří nejvíc Klausovi a Motejlovi

 
Z ústavních činitelů a vrcholných politiků lidé nejvíce věří prezidentu Václavu Klausovi, který je důvěryhodný pro 59 procent dotázaných. S 58 procenty ho následuje ombudsman Otakar Motejl.
25.09.2009 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků) , Otakar Motejl (100 článků)

Vláda chce po Klausovi garance, že jeho požadavek je už poslední

 
Kabinet Jana Fischera chce po prezidentu Václavu Klausovi záruky, že pokud unie splní jeho podmínku a zakomponuje do smlouvy jeho požadavek, nebude už mít žádné další a smlouvu se souhlasem Ústavního soudu ratifikuje. Klausův požadavek začne už 29.-30. října řešit summit EU.
12.10.2009 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků) , Jan Fischer (1743 článků)

Chci zůstat premiérem, potvrdil Fischer Klausovi

 
Premiér Jan Fischer v neděli potvrdil prezidentu Václavu Klausovi, že se rozhodl zůstat premiérem a nechce se stát eurokomisařem. Vyplývá to z tiskové zprávy Hradu.
08.11.2009 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8984 článků) , Jan Fischer (1743 článků)