Článek

Gang zlodějů před soudem: Rozřezali 68 octavií!

 
Tak to byl opravdu výkon! Zlodějská banda operující na Moravě dokázala ukrást, rozřezat a na náhradní díly prodat neuvěřitelných 68 vozů Škoda Octavia.
07.06.2016 20:05 |

podobné články

Podobné články

Řidič v kradené Octavii naboural 5 zaparkovaných aut a projel zábradlím

 
V neděli kolem desáté hodiny večer jel neznámý řidič se Škodou Octavií po ulici Koněvova ve směru od Spojovací ulice do centra metropole. V jeden moment však nepřizpůsobil rychlost jízdy a narazil do Škody Felicie a následně Fabie, které byly zaparkované u pravého okraje vozovky. Po nehodě následně vjel na tramvajový pás, kde narazil do ocelového zábradlí. S Octavií ale dále pokračoval v protisměru a poškodil zaparkovaný vůz Fabia, pak BMW a Renault. Neznámý řidič nakonec auto odstavil v ulici Nad Ohradou a z místa utekl.
17.03.2014 11:40 |

podobné články

Strach o život nosorožců! Gang krade jejich rohy

 
Muzea a zoologické zahrady u nás i v Evropě se začínají opevňovat a zabezpečovat před nájezdy zlodějů nosorožčích rohů. Například ze zámku Úsov už raději odvezli všechny vycpané nosorožce. Gang zlodějů řádil už ve 14 evropských zemích. Předpokládá se, že rohy mizí do Asie, kde je prášek z nich považován za afrodiziakum a lék proti rakovině.
07.11.2011 19:05 |

podobné články

GANG PIVNÍCH ZLODĚJŮ: Za kradené prázdné sudy inkasovali tisíce

 
Gang pivních zlodějů zadrželi kriminalisté na Praze - východ. Otec spolu se dvěma syny a jejich kamarádem objížděli restaurace ve středních Čechách a kradli v nich pivní sudy. Ty pak vraceli do velkoobchodů, kde inkasovali peníze za zálohy. Za rok nakradli stovky sudů a přišli si tak na zhruba půl milionu korun.
27.01.2011 19:45 |

podobné články

Gang precizně organizovaných zlodějů dořádil, policii se podařilo organizaci rozbít

 
Dokonale organizovaný gang zlodějů zvládl vykrást zlatnictví za dvě minuty, od loňska nadělali v České republice škodu za 14,5 milionu. Policie už je dopadla a dnes odhalila podrobnosti případu.
01.03.2013 22:40 |

podobné články

Rakušané rozprášili český gang zlodějů aut

 
Hornorakouská policie rozbila český gang zlodějů aut a tři muže poslala do vyšetřovací vazby. Češi kradli v Rakousku a Německu nejen auta, ale i motorky a dokonce i jízdní kola. Vše pak převáželi do Česka, kde to pak prodávali. 
15.05.2014 13:05 |

podobné články

Češka, kterou rozřezali v Egyptě, radí Petrovi K.: Ukryjte se na ambasádě, lékaři jsou lháři!

 
Petr K. je od smrti manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8) už dva měsíce držený v Egyptě. Nad příčinou úmrtí Češek se stále vznášejí otazníky a nyní jiná Češka vypovídá o své děsivé zkušenosti s Egyptským zdravotnictvím. Kvůli střevním potížím ji rozřezali a skončila v invaliditě!
06.10.2013 10:40 |

podobné články

BRUTÁLNÍ VRAŽDA: Žena a její přítel znásilnili dceru (†14). Pak ji uškrtili, rozřezali a nacpali do krabice s kočičím stelivem!

 
Americkým státem Pensylvánie otřásla brutální vražda. Dívku Grace Parker (†14) znásilnil přítel její matky a pak ji společně zabili a rozřezali. Její zohavené části našli po půl roce lovci na severu země.
09.01.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Grace Parker (1 článek)

Oprava nádraží v Karlových Varech: Rozřezali unikát z roku 1879!

 
Na kousky rozřezali dělníci unikátní litinovou konstrukci u karlovarského vlakového nádraží. Opravují tam zdevastované nástupiště. Památku přitom měli za úkol zachránit.
11.05.2017 12:05 |

podobné články

Dva žáci třetí třídy poničili Mauglího stezku: Rozřezali ochranné sítě lanové dráhy

 
Oblíbenou atrakci Mauglího stezku v Bohumíně vážně poškodili dva malí kluci! Žáci třetí třídy rozřezali ochranné boční sítě. Provozovatel atrakci uzavřel, kdy ji znovu zpřístupní, není jasné.
11.10.2017 13:05 |

podobné články

Bohatý podnikatel KRADL AUTA pro ZÁBAVU! Gang ukradl bavoráky za 22 MILIONŮ!

 
Gang zlodějů, který ve velkém kradl vozy značky BMW X5 a X6, stanul v pondělí před soudem. Jednání bude pokračovat ve čtvrtek.
17.10.2011 14:40 |

podobné články

Ubodal tchána, těhotná manželka mu pomohla rozřezat tělo: Krvelačný pár stanul před soudem

 
Na tuhle vraždu by se nikdy nepřišlo, kdyby se mladý zabiják v opilosti nepřiznal známému. Ubodal svého tchána a s manželkou, která byla v té době těhotná, ho pak rozřezali a pohřbili na zahradě. Po pěti letech stanuli před soudem.
23.06.2016 14:05 |

podobné články

Fotky zlodějů nezveřejňovat, trvá na svém Němcův úřad

 
Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) trvá na svém, že lidé nemají právo zveřejňovat fotografie zlodějů, kteří je okradli. Nesouhlasí proto s rozhodnutím Městského soudu v Praze, který se zastal obchodníka, jenž umístil na internet fotku zloděje. Podle úřadu by fotky zlodějů měla zveřejňovat pouze policie.
27.05.2015 13:50 |

podobné články

Šílený kousek gangu rumunských zlodějů: Kradou za jízdy z náklaďáků

 
Jako při krádežích v Rychle a zběsile se choval gang rumunských zlodějů. Kamera je zachytila při tom, když se snažili dostat do jedoucího náklaďáku. Autem přijeli těsně za něj, prolezli dírou v kapotě a ve vysoké rychlosti se páčili do vozu, který jel před nimi.
26.06.2015 20:10 |

podobné články

Policie dopadla gang lupičů aut. Před zatčením jim kradla vozidla a vracela majitelům

 
Kriminalisté z Prahy dopadli organizovaný gang zlodějů aut. Skupina totiž podle policistů zvládala ukrást až čtyři vozy denně, přičemž její „specialitou“ byly především vozy Škoda Octavia. Kriminalisté skupinu dlouho sledovali, několik kradených aut zlodějům dokonce ještě před chycením gangu potají sebrali a vrátili majitelům.
14.10.2014 09:55 |

podobné články

Gang zlodějů vybílil obchod Applu za 31 sekund

 
Skupina pěti zlodějů v americkém městě Marton ve státě New Yersey dokázala totálně vykrást obchod značky Apple za neuvěřitelných 31 sekund.
03.09.2009 16:55 |

podobné články

V Hradci Králové řádí gang zlodějů. Kradou fabie

 
Na kapoty fabií se zaměřila skupina zlodějů v Hradci Králové.
16.05.2010 18:50 |

podobné články

Gang zlodějů aut dopaden. Kradli i na Slovensku

 
Skupinu tří zlodějů luxusních aut dopadla policie na Zlínsku. Kradli i na Slovensku a jednou v Mnichově.
18.11.2010 19:00 |

podobné články

Policie na Trutnovsku zadržela gang zlodějů a toxikomanů

 
Trutnovští kriminalisté zadrželi organizovanou skupinu pěti zlodějů a toxikomanů z Trutnovska a Liberecka. V těchto dnech obvinili čtyři muže ve věku 31 až 51 let a ženu ve věku 32 let z majetkových, drogových a násilných trestných činů.
29.04.2012 17:00 |

podobné články

Gang chtěl ukrást motorky za statisíce, prodavači je hrdinně zahnali na útek

 
Drzost některých zlodějů nezná mezí. Naštěstí však existují pohotoví lidé, kteří loupežné útoky dokážou odrazit. Mezi takové lidi patří i dva britští prodejci z obchodu s motorkami v nejlidnatějším londýnském městském obvodu Croydon. Minulé úterý se postavili celému gangu zlodějů, aby uchránili vystavované zboží.
12.09.2012 08:40 |

podobné články