Fuksa se poprvé v kariéře stal mistrem světa, čtyřkajak má bronz

Kanoista Martin Fuksa se v Miláně stal mistrem světa na neolympijské trati 500 metrů. Čtyřkajak  Josef Dostál, Daniel Havel, Lukáš Trefil, Jan Štěrba získal na olympijské trati 1000 metrů třetí místo, když nestačil na Slováky a Maďary.
23.08.2015 12:56 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (29 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Martin Havel (126 článků)

Český čtyřkajak je zlatý v závodu na kilometr. Fuksa má bronz z pětistovky

Úspěch pro český sport! Čtyřkajak v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba vyhrál kilometrový závod na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Jako dvojnásobný medailista se z šampionátu vrátí i kanoista Martin Fuksa, který po sobotním stříbru z kilometru vybojoval bronz na poloviční trati.
10.08.2014 11:25 |

Sedmá česká medaile. Čtyřkajak vyválčil bronz!

Český čtyřkajak má olympijský bronz! Na trati 1000 metrů začali Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba pomaleji, ale drtivým závěrem se posunuli na medailovou příčku.
09.08.2012 11:20 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (29 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Lukáš Dostál (15 článků)

Druhá medaile pro Fuksu. Na trati 200 metrů si dojel pro bronz

Rychlostní kanoista Martin Fuksa vybojoval na mistrovství světa v kategorii do 23 let třetí místo na 200 metrů a na šampionátu v portugalském Montemoru získal druhou medaili. Už v sobotu obhájil zlato na 1000 m. Další bronz pak přidal ve stejné věkové kategorii na kilometru čtyřkajak Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Patrik Kučera a Radek Šlouf.
26.07.2015 17:36 |

Osobnosti: Radek Veselý (30 článků)

Český čtyřkajak vybojoval na MS bronz na kilometrové trati

Český čtyřkajak ve složení Ondřej Horský, Jan Souček, Daniel Havel a Jan Štěrba vybojoval na mistrovství světa v Poznani bronzovou medaili na kilometrové trati. Zvítězili Francouzi suverénně před obhájci titulu Bělorusy. Nadějná česká posádka má první medaili na olympijské trati z globální akce, dosud měl dva bronzy z mistrovství Evropy.
22.08.2010 20:15 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Ondřej Havel (52 článků)

Evropské zlato pro čtyřkajak a Fuksu

Pro zlato si na evropském šampionátu v rychlostní kanoistice v Račicích dojel čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba. Prvenství slaví i kanoista Martin Fuksa.
03.05.2015 14:30 |

DEVÁTÁ MEDAILE! Čtyřkajak obhájil třetí místo, stříbro mu uniklo jen o vlásek

Dokázali to! Čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba si po čtyřech letech znovu dojel pro olympijský bronz. Čeští reprezentanti sahali v závodě na 1000 metrů dokonce po stříbru, v nesmírně vyrovnaném finiši však nestačili na Slováky. Z vítězství se stejně jako v případě deblkanoistů radovala německá posádka.
20.08.2016 15:05 |

Osobnosti: Filip Dvořák (1 článek) , Jaroslav Radoň (1 článek) , Jan Dvořák (71 článků) , Honza Dvořák (71 článků)

Higgins se počtvrté v kariéře stal mistrem světa ve snookeru

John Higgins se stal počtvrté v kariéře mistrem světa ve snookeru. Pětatřicetiletý Skot ve finále v sheffieldském divadle Crucible porazil Angličana Judda Trumpa 18:15.
03.05.2011 10:20 |

Osobnosti: John Higgins (3 články) , John Higgins (3 články) , Judd Trump (2 články)

Kanoista Fuksa získal evropské zlato, kajakáři mají dva bronzy

Čeští rychlostní kanoisté vybojovali na evropském šampionátu v portugalském Montemor-o-Velho v úvodním finálovém dni tři medaile. Mistrem Evropy se stal kanoista Martin Fuksa, bronz přidali kajakář Josef Dostál a jeho kolegové Daniel Havel a Jan Štěrba na deblu.
15.06.2013 12:05 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (29 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Martin Havel (126 článků)

MISTŘI SVĚTA! Český čtyřkajak má titul z kilometru

Čtyřkajak v sestavě Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba vyhrál kilometrový závod na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Česká posádka se dočkala po dvou evropských titulech premiérového světového zlata a na MS vylepšila loňské druhé místo.
10.08.2014 10:40 |

Fuksa je talent JAKO KRÁVA! Slavný Martin Doktor smeká před novou hvězdou

Čeští rychlostní kanoisté získali v neděli na mistrovství Evropy v portugalském Montemor-O-Velho dvě zlata! Kanoista Martin Fuksa po sobotním triumfu na kilometru vyhrál i na poloviční neolympijské trati a pro vítězství si na kilometru dojel také čtyřkajak.
16.06.2013 18:45 |

Osobnosti: Martin Doktor (157 článků)

Měl to být zlatý závod. Nakonec skončil čtyřkajak těsně pod vrcholem

Český čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba historické zlato na mistrovství světa rychlostních kanoistů na olympijském kilometru nezískal. V dnešním finále v Duisburgu bronzová posádka z olympiády prohrála s ruským kvartetem. Třetí skončili olympijští vítězové z Austrálie.
01.09.2013 16:45 |

Kanoista Fuksa má stříbro, stolní tenistky vybojovaly bronz

Česká výprava na Evropských hrách slaví zisk prvních cenných kovů. Pro stříbrnou medaili si dojel na kilometrové trati kanoista Martin Fuksa. České stolní tenistky pak v boji o bronz porazily Ukrajinu.
15.06.2015 09:46 |

Fuksa v dramatickém finiši vypadl z lodě, o bronz ale nepřišel

Kanoista Martin Fuksa bude mít na premiérové Evropské hry určitě dobré vzpomínky. V pondělí na kilometru vybojoval stříbrnou medaili, dnes si ve sprintu na 200 metrů dojel pro bronz.
16.06.2015 13:41 |

Čtyřkajak ani deblkanoe do finále nepostoupily

Obě české posádky, které startují v olympijském závodě rychlostních kanoistů, budou o postup do čtvrtečního finále bojovat v dnešních semifinálových jízdách. Čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba ani deblkanoe Jaroslav Radoň a Filip Dvořák si totiž nedokázaly zajistit postup do bojů o medaile přímo z úvodních rozjížděk.
07.08.2012 12:00 |

Osobnosti: Jan Štěrba (28 článků) , Josef Dostál (29 článků) , Daniel Havel (66 článků) , Lukáš Trefil (16 článků) , Jan Filip (59 článků) , Josef Dvořák (126 článků) , Lukáš Dostál (15 článků) , Jaroslav Filip (25 článků) , Jan Dvořák (71 článků) , Lukáš Dvořák (12 článků) , Honza Dvořák (71 článků)

Čtyřkajak i deblkanoe rychlostních kanoistů jsou ve finále

AKTUALIZOVÁNO. Čtyřkajak Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál, Jan Štěrba i deblkanoe Jaroslav Radoň a Filip Dvořák budou na olympijských hrách v Londýně bojovat ve čtvrtek o medaile. Ani jedna z posádek sice nedokázala postoupit přímo do finále z úvodních rozjížděk, ale v semifinálových jízdách čeští reprezentanti bez problémů splnili své základní cíle pro hry.
07.08.2012 13:50 |

Čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba skončil dnes třetí na trati 1000 m a získal pro Česko už sedmou medaili.
09.08.2012 13:35 |

Bronzový čtyřkajak: A jede se dál...

Čas: včerejší podvečer. Místo: klasická pražská restaurace U Buldoka, která jako magnet přitahuje lidi od vody, od vesel i pádel. Včera dorazil bronzový čtyřkajak – Jan Štěrba, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Daniel Havel.
16.08.2012 12:10 |

Překvapení na český účet, čtyřkajak si dojel jen pro 'bramborovou' medaili

Byl velkou medailovou nadějí Evropských her. Nakonec český čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba dojel na kanálu v Mingačeviru na kilometru až čtvrtý.
16.06.2015 10:36 |