Článek

Frontman kapely Skyline promluvil o své největší závislosti: Jeho namakané sexy tělo zdobí jedna kérka za druhou

 
Frontman jedné z nejslavnějších českých elektronických kapel Skyline Jakub Bína alias MC Jacob otevřeně promluvil o své závislosti.
06.11.2015 10:30 |

podobné články

Podobné články

4 tipy jak se zbavit závislosti na sladkém

 
Čokoládky, sušenky, dortíky a s nimi spojené časté návštěvy cukráren, kde se to cukrem a sladkostmi jen hemží jsou nejčastější slabostí nás všech. Jen málokdo dokáže odolat sladkému pokušení, kterého je kolem nás spousta – z výkladních skříní se na nás usmívají cupcaky, z reklam na nás útočí sušenky a my si proto stále častěji pohráváme s otázkou, jak se zbavit závislosti na sladkém… Chutě na sladké sužují úplně každého z nás. Zatímco někdo těmto impulsům dokáže odolat, pro jiného je to nesplnitelný úkol. Možná i vy patříte k těm, kteří cukrovinkám pokaždé podlehnou. V takovém případě je náš dnešní články s užitečnými tipy jak se zbavit závislosti na sladkém určený právě pro vás! 4 tipy jak se zbavit závislosti na sladkém Odstranit z našeho života veškeré sladké není jednoduché. Zvláště v případě, kdy jste si až do dnešního dne, co se sladkostí a cukrovinek týče, vůbec neodpírali a dopřávali si, co hrdlo ráčilo. Tomu je ale konec, s našimi tipy se dokážete zbavit závislosti na pojídání cukru, který je pro vaše tělo škodlivý a má za následek obezitu a pneumatiky okolo pupíku. Tak co myslíte, zvládnete to? Tip první: Takové to jednoduché žvýkání! Odbourání závislosti na sladkém se má velmi podobě jako snaha odbourat závislost na kouření. V tomto případě se doporučuje nahradit cigaretu žvýkačkou a neustále tak zaměstnávat ústa. I u sladkého to může fungovat, proto vám doporučujeme žvýkat, žvýkat, žvýkat! Jakmile pocítíte, že na vás opět přichází nekontrolovatelná chuť dát si něco sladkého, strčte si do pusy žvýkačku a žvýkejte. Jak jednoduché! Tip druhý: Nahraďte sladké ovocem! Máte chuť zhřešit na sladkém? Pak si dejte kousek ovoce! Zlé jazyky by teď mohly podotknout, že v ovoci je přece taky cukr, což nepopíráme. Je to pravda, i ovoce obsahuje cukr, ale ten není tak rizikový a zákeřný, jako... Čtěte více Příspěvek 4 tipy jak se zbavit závislosti na sladkém pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Peake se pustila do Dobeše: "Losovač" Keřka by měl jít

 
Vicepremiérka Karolína Peake (LIDEM) v pondělí kritizovala svého stranického kolegu a ministra dopravy Pavla Dobeše za to, že dopustil jmenování exnáměstka karlovarského primátora Petra Keřky (tehdy ODS). Jak v neděli informovalo Právo, Keřka spojovaný s nechvalně proslulou karlovarskou losovačkou byl vybrán za šéfa karlovarské krajské pobočky Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) bez výběrového řízení. Podle Peake by tento post Keřka zastávat neměl.
11.06.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (510 článků) , Karolína Peake (1607 článků)

Vážil přes devadesát kilo: Teď by frontmanovi kapely Skyline mohli na břiše strouhat sýr

 
Většina lidí ho zná spíš jako zpěváka MC Jacoba z kapely Skyline, která odehrála stovky koncertů u nás i ve Francii, Anglii nebo v Americe. Když ale Jakub Bína zrovna nerapuje na pódiu, tak tvrdě dře ve fitku a vlastně všude, kde to je jen možné. Tenhle namakaný fešák, který mění odstín svého číra z růžové přes modrou až po zelenou totiž funguje jako osobní trenér.
26.08.2014 09:00 |

podobné články

Nová alba: Eric Clapton, Ariana Grande či Skyline

 
Další letošní hudební týden nabízí mimo jiné novinku Erika Claptona, sedmé album české kapely Skyline či desku americké zpěvačky Ariany Grande.
25.05.2016 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Eric Clapton (53 článků) , Ariana Grande (58 článků)

Malátný z kapely Chinaski je nucen zanedbávat dceru: Proč ji za celé prázdniny není schopný vzít ani na krátký výlet?

 
Loňskou festivalovou sezónu kapela Chinasky vynechala, ale letošní léto je pro ni ryze pracovní. „Letos hrajeme hodně třikrát, někdy i čtyřikrát týdně, a když nehrajeme, tak připravujeme novou desku,“ popisuje své povinnosti frontman kapely Michal Malátný. Loni se tedy frontman kapely věnoval své rodině a dceři Kateřině intenzivně, a letos si je vědom toho, že ji zanedbává. „Moje dítě je zrovna u babičky. Nevím, jak to uděláme, protože ten čas nemám.
17.08.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal Malátný (104 článků)

Sámer Issa: Čtvrtá kérka! A opět na břiše!

 
Zpěvák Sámer Issa (24) má další tetování. Na své vyrýsované břicho si před několika dny nechal vytetovat tři pěticípé hvězdy. Je to již jeho čtvrtá kérka.
02.04.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků)

Skyline: Prostě jsme se snažili nahrát co nejvíc dobrých písniček

 
Pražská skupina Skyline vydala na jaře své šesté studiové album Fairytapes. V pátek k němu koncertem v Mariánských Lázních zahájí turné. O něm i o albu hovoří bubeník Radek Bureš.
19.10.2013 07:05 |

podobné články

Skyline v Roxy naposledy vyždímali desku Fairytapes

 
Posledním letošním koncertem se Skyline  rozloučili nejen s rokem 2014, ale také jím završili své turné, které je postavené na desce Fairytapes. I když s tímto albem už kapela fanoušky nepřekvapí, podařilo se jí slušně zaplnit pražský klub Roxy. Foto:  Č estmír Jíra
21.12.2014 16:06 |

podobné články

Skupinu Skyline v Praze doprovodí Grove i část Yellow Sisters

 
Koncert skupiny Skyline, naplánovaný na 15. prosince do pražského Lucerna Music Baru, bude obohacen o projekt Grove a Báru Vaculíkovou z dívčího uskupení Yellow Sisters.
09.12.2009 11:00 |

podobné články

Bývalá zpěvačka Skyline natočila na sólo album mladý, energický pop

 
Zpěvačka Jitka Charvátová (ex Skyline) přišla se sólo debutem Feed My Lion. Někomu může připadat jako "indie", jde ale o normální moderní pop, tak jak se dělá na západ od našich hranic.
01.02.2010 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Charvátová (8 článků)

Skupina Skyline: Na novém albu jsme vyházeli všechny jemnější skladby

 
Skupina Skyline vydala nové album Private Madness, Public Danger a v rozhovoru říká, že se pokoušeli dostat sílu koncertních vystoupení na studiovou desku.
14.12.2010 17:30 |

podobné články

Skupina Skyline: Na novém albu jsme vyházeli všechny jemnější skladby

 
Skupina Skyline vydala nové album Private Madness, Public Danger a v rozhovoru říká, že se pokoušeli dostat sílu koncertních vystoupení na studiovou desku.
14.12.2010 18:30 |

podobné články

Premiéry - Pařba v Bangkoku, Paul i Skyline

 
V kinech má právě premiéru pět filmů – komedie Pařba v Bangkoku, sci-fi komedie Paul, apokalyptický thriller Skyline a dokumenty Devínský masaker a Po dlouhé noci den.
09.06.2011 08:00 |

podobné články

Skyline interview: Od elektroniky ke kytarám a zpět

 
Skyline se poměrně rychle oklepali z odchodu dlouholetého člena MC NuC a plně se soustředí na zbrusu novou desku Fairytapes. Album, které pokřtí 5. dubna v pražském Paláci Akropolis, ocení zejména příznivci jejich klasické elektroniky.
03.04.2013 13:25 |

podobné články

Skyline zveřejnili nový videoklip

 
Pražská kapela Skyline zveřejnila dnes na službě Mixer.cz svůj čtvrtý videoklip z loňského alba Fairytapes. Tentokrát se rozhodla natočit příběh k pohádkové písni Fairytale Teller.
31.03.2014 12:20 |

podobné články

Hanychová: Nová kérka přes celé rameno!

 
Modelka Agáta Hanychová (24) opět navštívila tetovací salon. Na pravé rameno si nechala vykérovat náboženský nápis In God I Trust a dva andílky. Je to již její čtvrtá kérka.
21.10.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2556 článků)

Karlovarské ŘSD má nového šéfa. A zase je to exprimátor

 
Novým šéfem pobočky Ředitelství silnic a dálnic v Karlových Varech se stal karlovarský exprimátor Petr Keřka. Ten je tak dalším bývalým starostou statutárního města ve funkci, protože před pár lety byl šéfem bývalý plzeňský primátor Pavel Rödl. Keřka místo získal bez výběrového řízení.
10.06.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (387 článků) , Pavel Nový (276 článků)

"Losovač" Keřka byl po pár dnech odvolán z funkce šéfa karlovarského ŘSD

 
V podstatě jen přes víkend vydržel ve funkci šéfa pobočky Ředitelství silnic a dálnic v Karlových Varech někdejší náměstek karlovarské primátorky Petr Keřka (dříve ODS), na kterého se snesla po jmenování vlna kritiky kvůli nechvalně známé takzvané karlovarské losovačce před šesti lety.
11.06.2012 15:40 |

podobné články

Petr Keřka odvolán z lukrativní funkce po týdnu! Byl aktérem "karlovarské losovačky"

 
Šéf Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) David Čermák dnes odvolal ředitele karlovarské správy Petra Keřku. Toho přitom do funkce jmenoval teprve minulý týden. Keřka ztratil důvěru vedení ŘSD poté, co vyšlo najevo, že byl aktérem takzvané "karlovarské losovačky", uvedlo v dnešní tiskové zprávě ŘSD.
11.06.2012 16:40 |

podobné články