Článek

Franky Perez: Jsem teď oddaný Apocalyptice

 
Pro letošní album Shadowmaker se finští rockoví violoncellisté z kapely Apocalyptica spojili s americkým zpěvákem Frankym Perezem. V sobotu 10. října toto spojení uvidí návštěvníci pražského Fóra Karlín. Perez poskytl Právu rozhovor.
07.10.2015 13:11 |

podobné články

Podobné články

Mourinho se do Realu nevrátí, zarazil spekulace prezident klubu Peréz

 
Prezident Realu Madrid Florentino Pérez odmítl spekulace, že by se na lavičku jeho týmu mohl vrátit trenér José Mourinho, který byl včera odvolán od fotbalistů Chelsea. Přestože Bílý balet neprožívá nejlepší sezonu, Peréz nadále plně důvěřuje současnému kouči Rafaelu Benítezovi.
18.12.2015 13:25 |

podobné články

Osobnosti: José Mourinho (201 článků)

Mohl jsem vyhrál, litoval po závodě v Malajsii druhý Perez

 
Mexičan Sergio Perez, který s vozem Sauber dojel druhý v nedělní Velké ceně Malajsie F1 a dosáhl tak nejlepšího výsledku kariéry, je přesvědčený o tom, že vítězství měl na dosah.
25.03.2012 16:10 |

podobné články

Boj o Real nabírá na obrátkách. Prezidentem chce být i Pérez

 
Bývalý šéf španělského fotbalového klubu Real Madrid Florentino Pérez na čtvrteční tiskové konferenci oficiálně oznámil, že hodlá kandidovat na prezidenta klubu.
14.05.2009 14:40 |

podobné články

Jennie Garth, Kelly Osbourn či Perez Hilton zachraňují mláďata tuleňů

 
LOS ANGELES (Famous) – Zastavte brutální vybíjení tuleních mláďat kvůli kožešinám, vyzvali svět americké celebrity z řad herců, zpěváků i blogařů. Tričko organizace PETA na sebe tak oblékli a propagační kampaň nafotili Jennie Garth , Kelly Osbourne či Perez Hilton .
21.10.2009 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (131 článků) , Jennie Garth (63 článků)

Jennie Garth, Kelly Osbourne a Perez Hilton zachraňují mláďata tuleňů!

 
Zastavte brutální vybíjení tuleních mláďat kvůli kožešinám, vyzvali svět americké celebrity z řad herců, zpěváků i blogerů. Tričko organizace PETA na sebe tak oblékli a propagační kampaň nafotili Jennie Garth, Kelly Osbourne nebo Perez Hilton.
21.10.2009 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (131 článků) , Jennie Garth (63 článků)

Pérez vylákal do ulic Guadalajary 200 tisíc lidí

 
Nováček F1 Sergio Pérez prožil v rodném Mexiku jeden z nejhezčích dnů v životě.
27.02.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Sergio Pérez (12 článků)

VIDEO: DRSNÁ BOURAČKA v Monaku. Perez NAPÁLIL bokem do bariér

 
Pilot stáje Sauber Sergio Perez v kvalifikaci na Velkou cenu Monaka na městském okruhu v Monte Carlu ošklivě havaroval.
28.05.2011 16:00 |

podobné články

Mexický pilot F1 Pérez zůstane po nehodě v nemocnici

 
Mexický pilot formule 1 Sergio Pérez zůstane po sobotní nehodě v kvalifikaci na Velkou cenu Monaka nejméně do pondělí v nemocnici.
29.05.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Sergio Pérez (12 článků)

Pérez není po TĚŽKÉ NEHODĚ FIT, v Kanadě ho nahradí De la Rosa

 
Mexický jezdec Sergio Pérez po těžké havárii v Monaku vynechá víkendovou Grand Prix Kanady formule 1.
11.06.2011 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Sergio Pérez (12 článků)

Pilot F1 Pérez je po nehodě v pořádku, může jet už ve Valencii

 
Mexický jezdec Sergio Pérez už je fit po těžké havárii před třemi týdny v Monaku a může startovat ve Velké ceně Evropy formule 1 ve Valencii. Jednadvacetiletý mladík kvůli následkům otřesu mozku přišel o poslední závod mistrovství světa v Montrealu.
18.06.2011 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Sergio Pérez (12 článků)

Pérez bude připraven pro Velkou Cenu Evropy F1

 
Pilot F1 Sergio Pérez po nedávné těžké nehodě může jet ve Valencii Velkou cenu Evropy.
18.06.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Sergio Pérez (12 článků)

Jsou to jen řeči, tlumí Mexičan Perez spekulace o angažmá ve Ferrari

 
Mexický pilot F1 Sergio Perez se chce soustředit na svou práci v týmu Sauber, přestože italská média spekulují o tom, že je horkým kandidátem na místo Felipeho Massy ve stáji Ferrari.
22.03.2012 12:35 |

podobné články

Perez potvrdil, že v týmu Sauber zůstane do konce sezony

 
Mexický pilot Sergio Perez potvrdil, že v týmu Sauber zůstane až do konce sezony, přestože po druhém místu z nedělní Velké ceny Malajsie zesílily spekulace o jeho odchodu do Ferrari.
26.03.2012 15:15 |

podobné články

Toužila po nových ňadrech a draze za to zaplatila: Mladá dívka nemůže chodit, sama se nenají a řekne sotva pár slov

 
Loni se dnes devatenáctiletá Linda Perez rozhodla, že si nechá pomocí silikonových implantátů upravit své poprsí. Operace ale skončila tragicky. Pouhou hodinu po zákroku Perez upadla do téměř dvouměsíčního kómatu. Z toho se v říjnu probrala, nyní je již z nemocnice doma, ale je zcela závislá na péči své rodiny. Rodiče ji musí přenášet po domě, protože není schopná pohybu, a téměř nemůže mluvit, dokáže vyslovit jen pár slov.
08.02.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Loni (26 článků)

PŘEŽILI! Massa měl štěstí, drsnou nehodu v Kanadě prý zavinil Perez

 
Byla to havárie, kterou formule 1 nevidí ráda. A kdyby se to stalo před 20 lety, možná by někdo z pilotů nepřežil. Felipa Massa a Sergio Perez ale měli štěstí, když v obrovské rychlosti vlétli do bezpečnostních bariér.
09.06.2014 11:25 |

podobné články

Obvinění z korupce donutilo guatemalského prezidenta rezignovat

 
Guatemalský prezident Otto Pérez rezignoval poté, co byl obviněn z korupce a zbaven imunity. Pérez trvá na tom, že je nevinný, a chce prý s justicí spolupracovat. Obvinění si už osobně vyslechl u soudu. Vedení země se mezitím chopil viceprezident Alejandro Maldonado. 
04.09.2015 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Alejandro Pérez (1 článek)

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články

Beyonce se bála, že zůstane na ocet!

 
Zpěvačka Beyonce si myslela, že nikdy nenajde kluka. Teď už je naštěstí provdaná. Vloni si tajně vzala rappera Jay-Z. Proč se bála, že pana Pravého nepotká? Když byla Beyonce teenager, tvrdě pracovala. Nepotkala nikoho přiměřeně svému věku. To ji přimělo hodně pochybovat o tom, že najde pravou lásku. „Byly zde určité chvíle, když mi bylo 18, které mě přiměly k chmurným myšlenkám. Podívala jsem se z okna a viděla jsem holky, jak jdou na party se svým klukem. Jak můžu já někoho potkat? Nemohla jsem jen tak jít na rande a nikdo mě nevytáhl ven. Pracovala jsem moc tvrdě a nepotkávala jsem lidi věku jako já.“ „Ale teď jsem na tom skvěle. A navíc ještě moc šťastná, že jsem našla osobu, kterou jsem našla. Nevyměnila bych ho za nic na světě,“ prozradila zpěvačka v interview pro Britain´s Sunday Mirror. Na otázku ohledně miminka odpověděla: „Jsem ambiciozní žena, když něco dělám, pracuji tvrdě. Když někoho miluji, miluji se vším všudy. Ale jsem loajální. Chci spoustu dětí, ale na seznamu před nimi je ještě několik věcí, které chci stihnout.“
07.07.2009 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Muž skáče jako delfín díky speciálním tryskám

 
Francouzský milovník vodních sportů Franky Zapata na vlastní kůži zažívá pocit, který mohou mít delfíni, když skáčou nad vodní hladinu. Umožnilo mu to speciální zařízení s vodními tryskami, které sám sestrojil. Působivé video, na kterém předváděl s tryskami úžasné kousky, nahrál na internet v sobotu.
07.12.2011 20:05 |

podobné články