Francouz Fourcade je mistrem světa ve sprintu biatlonistů

Francouz Martin Fourcade se stal v sobotu v německém Ruhpoldingu mistrem světa v biatlonovém sprintu na 10 kilometrů, druhý skončil Nor Emil Hegle Svendsen, třetí místo obsadil Carl Johan Bergmann ze Švédska.
03.03.2012 14:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Fourcade získal na MS biatlonistů třetí zlato, vyhrál závod s hromadným startem

Francouz Martin Fourcade vyhrál v neděli na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu závod na 15 kilometrů s hromadným startem.
11.03.2012 15:25 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

Fourcade vyhrál sprint biatlonistů v Chanty-Mansijsku

Francouz Martin Fourcade vyhrál v pátek v ruském Chanty-Mansijsku závěrečný sprint na 10 km v rámci Světového poháru biatlonistů a zajistil si malý křištálový glóbus za celkové vítězství v této disciplíně.
16.03.2012 13:15 |

Fourcade vyhrál sprint biatlonistů ve finském Kontiolahti

Francouzský biatlonista Martin Fourcade ovládl sobotní sprint biatlonistů ve finském zimním středisku v Kontiolahti.
11.02.2012 13:15 |

Fourcade na MS v biatlonu válí, ovládl i stíhací závod a má druhé zlato

Francouz Martin Fourcade vyhrál v neděli na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu stíhací závod na 12,5 kilometru.
04.03.2012 14:45 |

Šlesingr dojel patnáctý, Soukup vzdal, králem sprintu je Martin Fourcade

Fanoušek, namlsaný poslednímí úspěchy českých biatlonistů, mohl být po dnešním sprintu ve finále Světového poháru v ruském Chanty Mansijsku poněkud zklamán. Nejlepší z našich reprezentantů byl Michal Šlesingr na patnáctém místě.
19.03.2015 17:01 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Koukalová poprvé udeřila! Ve sprintu byla třetí

Biatlonistka Gabriela Koukalová se letos poprvé postavila na stupně vítězů. Ve švédském  Östersundu získala díky bezchybné střelbě třetí místo za vítěznou Francouzkou Marií Dorinovou-Habertovou a druhou Kaisou Mäkäräinenovou z Finska. V mužském sprintu se z Čechů nejvíce dařilo sedmnáctému Michalu Šlesingrovi. Vítezem se stal suverén letošní sezony Francouz Martin Fourcade.
03.12.2016 13:35 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Fourcade se neztratil ani mezi běžci na lyžích. Jeho prioritou však zůstává biatlon

Ačkoliv do Světového poháru biatlonistů naskočí Martin Fourcade až ve středečním vytrvalostním závodu, letošní premiéru mezi světovou elitou má již za sebou.
01.12.2015 14:10 |

Němec Birnbacher vyhrál stíhací závod biatlonistů

Němec Andreas Birnbacher vyhrál v sobotu v rakouském Hochfilzenu stíhací závod Světového poháru biatlonistů na 12,5 kilometru, když na cílové čáře porazil norskou legendu Oleho Einara Björndalena. Třetí skončil Simon Fourcade z Francie.
17.12.2011 14:45 |

Osobnosti: Simon Fourcade (3 články)

Soukalová ovládla sprint žen a vede Světový pohár. Mezi muži dominoval Fourcade

Gabriela Soukalová s velkým přehledem vyhrála sprint biatlonistek ve švédském Östersundu. O nejlepší český výsledek mezi muži se postaral třináctý Michal Krčmář.  Závod plný střeleckých nepřesností především zásluhou vynikajícího běhu opanoval Francouz Martin Fourcade.
05.12.2015 14:25 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

FANTAZIE! Biatlonista Soukup se blýskl třetím místem

Nedělní stíhací závod SP biatlonistů ve švédském Östersundu na 12,5 kilometru vyhrál Francouz Martin Fourcade, český závodník Jaroslav Soukup skončil třetí, když jej v boji o druhou příčku porazil o 1,4 sekundy Nor Emil Hegle Svendsen. Soukup dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře.
04.12.2011 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Biatlonista Moravec byl sedmý ve sprintu na trati pro ZOH v Soči

Biatlonista Ondřej Moravec skončil sedmý ve sprintu Světového poháru na olympijské trati v Soči. Závod na 10 kilometrů vyhrál již jistý vítěz seriálu Martin Fourcade z Francie.
09.03.2013 15:40 |

Osobnosti: Ondřej Moravec (73 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Další úspěch! Skvělý Moravec na bedně, ve sprintu dojel DRUHÝ

Ondřej Moravec dojel druhý ve sprintu Světového poháru ve francouzském Annecy a počtvrté v kariéře vystoupil v individuálním závodu na stupně vítězů. Zvítězil mladší z norských bratrů Böových, Johannes Thingnes, za českým biatlonistou skončil domácí favorit Martin Fourcade.
14.12.2013 15:10 |

Šlesingr se blýskl ve stíhačce v Chanty-Mansijsku šestým místem

Francouz Martin Fourcade si dojel pro vítězství ve stíhacím závodě na tratích v ruském Chanty-Mansijsku a s předstihem se stal vítězem celkového hodnocení Světového poháru v této sezoně. Výborný výsledek zaznamenal Michal Šlesingr, který se z třinácté pozice ve sprintu posunul na šestou.
17.03.2012 12:55 |

Vítková ve sprintu biatlonistů v Novém městě skončila třináctá, vyhrála Zajcevová

Ruská biatlonistka Olga Zajcevová si v hustém sněžení dojela v pátek v Novém Městě na Moravě pro vítězství ve sprintu na 7,5 km. Pomohly jí k tomu především dvě bezchybné střelecké položky, z českých biatlonistek zazářila třináctým místem Veronika Vítková.
13.01.2012 16:55 |

Fourcade vybojoval v Oslu čtvrté zlato, bezchybný Krčmář se blýskl pátým místem

Bezchybná střelba přinesla pětadvacetiletému Michalu Krčmářovi životní páté místo ve vytrvalostním závodu na mistrovství světa v norském Oslu. Ani ve svém čtvrtém startu na šampionátu nepoznal hořkost porážky pětinásobný vítěz Světového poháru Martin Fourcade, druhý dnes skončil Rakušan Dominik Landertinger.
10.03.2016 17:55 |

VC Valencie: Mistrem světa do 125 ccm Terol, Abraham upadl

Velkou cenu Valencie silničních motocyklů ve třídě do 125 ccm vyhrál Viňales, mistrem světa je ale Terol. Ve třídě Moto2 vyhrál Ital Pirro, mistrem světa už byl před tímto závodem Bradl. Karel Abraham jel ještě v posledním kole závodu MotoGP na čtvrtém místě, ale upadl a skončil osmý.
06.11.2011 13:10 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

Skvělý úspěch biatlonisty Soukupa. Na MS vybojoval bronz

Jaroslav Soukup vybojoval na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu bronzovou medaili ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů, v němž zvítězil Slovinec Jakov Fak a stříbro vybojoval Simon Fourcade z Francie. Michal Šlesingr skončil šestý.
06.03.2012 17:25 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků) , Simon Fourcade (3 články)

Francouz Zarco je novým mistrem světa kategorie Moto2

Mistrovství světa silničních motocyklů kategorie Moto2 zná čtyři závody před koncem sezóny jméno nového šampiona pro rok 2015. Ještě před startem nedělní Velké ceny Japonska se jím stal pětadvacetiletý Francouz Johann Zarco, který je tak zároveň historicky nejúspěšnějším francouzským závodníkem. Loňský šampion Esteve Rabat, jediný jezdec, jenž ještě mohl Zarka předstihnout, vzdal nedělní start kvůli zranění.
09.10.2015 11:01 |