Fourcade vybojoval v Oslu čtvrté zlato, bezchybný Krčmář se blýskl pátým místem

Bezchybná střelba přinesla pětadvacetiletému Michalu Krčmářovi životní páté místo ve vytrvalostním závodu na mistrovství světa v norském Oslu. Ani ve svém čtvrtém startu na šampionátu nepoznal hořkost porážky pětinásobný vítěz Světového poháru Martin Fourcade, druhý dnes skončil Rakušan Dominik Landertinger.
10.03.2016 17:55 |

Osobnosti: Michal Krčmář (18 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Soukalová ovládla sprint žen a vede Světový pohár. Mezi muži dominoval Fourcade

Gabriela Soukalová s velkým přehledem vyhrála sprint biatlonistek ve švédském Östersundu. O nejlepší český výsledek mezi muži se postaral třináctý Michal Krčmář.  Závod plný střeleckých nepřesností především zásluhou vynikajícího běhu opanoval Francouz Martin Fourcade.
05.12.2015 14:25 |

Björgenová si podmanila šampionát v Oslu, vybojovala již čtvrté zlato

Běžkyně na lyžích Marit Björgenová získala na mistrovství světa v Oslu již čtvrté zlato. Dnes dovezla norskou štafetu k suverénnímu vítězství před Švédkami a Finkami.
03.03.2011 15:55 |

Skvělý úspěch biatlonisty Soukupa. Na MS vybojoval bronz

Jaroslav Soukup vybojoval na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu bronzovou medaili ve vytrvalostním závodě na 20 kilometrů, v němž zvítězil Slovinec Jakov Fak a stříbro vybojoval Simon Fourcade z Francie. Michal Šlesingr skončil šestý.
06.03.2012 17:25 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Simon Fourcade (3 články)

Výborně! Soukalová slaví desáté vítězství ve SP, Krčmář zajel životní závod

Gabriela Soukalová znovu navýšila svůj náskok v čele průběžného hodnocení Světového poháru biatlonistek. Česká biatlonistka se v náročných podmínkách panujících během závodu s hromadným startem prezentovala bezchybnou střelbou a připsala si jubilejní desáté vítězství ve Světovém poháru. Životní závod zajel Michal Krčmář, který vybojoval páté místo, Ondřej Moravec skončil sedmý.
16.01.2016 13:20 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Medailové žně pokračují. Koukalová stříbrná, Krčmář urval bronz

Český biatlon byl hodně vidět při Světovém závodě v Ruhpoldingu i ve stíhacím závodě. Gabriela Koukalová skončila druhá a Eva Puskarčíková jen i čtyři příčky za ní.  Michal Krčmář vybojoval třetí místo a získal svoji první medaili ve Světovém poháru. V závodě přitom startoval až z 29. pozice.
15.01.2017 13:05 |

Fourcade na MS v biatlonu válí, ovládl i stíhací závod a má druhé zlato

Francouz Martin Fourcade vyhrál v neděli na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu stíhací závod na 12,5 kilometru.
04.03.2012 14:45 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

Fourcade získal na MS biatlonistů třetí zlato, vyhrál závod s hromadným startem

Francouz Martin Fourcade vyhrál v neděli na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu závod na 15 kilometrů s hromadným startem.
11.03.2012 15:25 |

FANTAZIE! Biatlonista Soukup se blýskl třetím místem

Nedělní stíhací závod SP biatlonistů ve švédském Östersundu na 12,5 kilometru vyhrál Francouz Martin Fourcade, český závodník Jaroslav Soukup skončil třetí, když jej v boji o druhou příčku porazil o 1,4 sekundy Nor Emil Hegle Svendsen. Soukup dosáhl nejlepšího výsledku v kariéře.
04.12.2011 13:10 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Šlesingr se blýskl ve stíhačce v Chanty-Mansijsku šestým místem

Francouz Martin Fourcade si dojel pro vítězství ve stíhacím závodě na tratích v ruském Chanty-Mansijsku a s předstihem se stal vítězem celkového hodnocení Světového poháru v této sezoně. Výborný výsledek zaznamenal Michal Šlesingr, který se z třinácté pozice ve sprintu posunul na šestou.
17.03.2012 12:55 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Fourcade vyhrál sprint biatlonistů ve finském Kontiolahti

Francouzský biatlonista Martin Fourcade ovládl sobotní sprint biatlonistů ve finském zimním středisku v Kontiolahti.
11.02.2012 13:15 |

Francouz Fourcade je mistrem světa ve sprintu biatlonistů

Francouz Martin Fourcade se stal v sobotu v německém Ruhpoldingu mistrem světa v biatlonovém sprintu na 10 kilometrů, druhý skončil Nor Emil Hegle Svendsen, třetí místo obsadil Carl Johan Bergmann ze Švédska.
03.03.2012 14:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Fourcade vyhrál sprint biatlonistů v Chanty-Mansijsku

Francouz Martin Fourcade vyhrál v pátek v ruském Chanty-Mansijsku závěrečný sprint na 10 km v rámci Světového poháru biatlonistů a zajistil si malý křištálový glóbus za celkové vítězství v této disciplíně.
16.03.2012 13:15 |

Fourcade se neztratil ani mezi běžci na lyžích. Jeho prioritou však zůstává biatlon

Ačkoliv do Světového poháru biatlonistů naskočí Martin Fourcade až ve středečním vytrvalostním závodu, letošní premiéru mezi světovou elitou má již za sebou.
01.12.2015 14:10 |

Česká štafeta vyrovnala historické maximum, Björndalen oslavil dvacáté zlato

Biatlonová štafeta ve složení Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr obsadila na mistrovství světa v Oslu páté místo. Reprezentační kvarteto tak vyrovnalo nejlepší český týmový výsledek mužů v historii šampionátů. Z vítězství se radovali domácí Norové, stříbrnou příčku urvali Němci a pro bronz si překvapivě doběhli outsideři z Kanady.
12.03.2016 17:30 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Ondřej Moravec (72 článků) , Jaroslav Soukup (68 článků) , Michal Krčmář (18 článků)

Legendární Jan Železný vybojoval před 20 lety své první olympijské zlato

VIDEO. Před 20 lety vybojoval český oštěpař Jan Železný první ze svých tří zlatých olympijských medailí, když 8. srpna 1992 triumfoval na OH v Barceloně. "Plechovka" si tak vynahradil čtyři roky staré zklamání pod pěti kruhy v Soulu, kde ho posledním hodem soutěže připravil o vítězství Fin Tapio Korjus. Šestadvacetiletý český atlet zároveň ukončil své čekání na zlato z velké akce.
07.08.2012 11:20 |

Osobnosti: Jan Železný (77 článků)

Český biatlon drží na vrcholu jen ženy. Muži předvedli propadák

Čeští biatlonisté budou chtít na závod Světového poháru v Ruhpoldingu rychle zapomenout. Ve sprintu byl nejlepší Michal Krčmář až na 29. místě, o deset míst hůř skončil nejmladší z pětice reprezentantů Adam Václavík. Závod vyhrál opět suverén sezóny Martin Fourcade.
13.01.2017 19:05 |

Breivik chtěl v Oslu odpálit tři obří nálože a v chaosu pak střílet z motorky

Už čtvrtý den probíhá v norském Oslu soud s Andersem Breivikem, který loni v létě zabil 77 lidí. Probírá se jeho útok v Oslu. Ukázalo se, že původně chtěl Breivik odpálit tři nálože a v chaosu ještě střílet z motorky.
19.04.2012 09:15 |

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Justin Bieber po sobě v Oslu zanechal 49 zraněných dívek, propuklo davové šílenství

Šílenství kolem příjezdu Justina Biebera  (18) proběhne všude, kde se tento mladinký popový miláček náctiletých dívek objeví. V norském Oslu se však během jeho koncertu odehrálo drama větší, než na které je běžně zvyklý. Musela dokonce zasahovat i záchranná služba, a to v desítkách případů. Zpěvák tak po sobě v Oslu zanechal 49 zraněných dívek.
03.06.2012 12:20 |

Osobnosti: Justin Bieber (1312 článků)

Pan Krčmář si zoufá: Soused mi zazdil dům!

Umíte si představit, že otevřete okno a uvidíte jen cihly? Milan Krčmář (61) z Rousínova u Vyškova to zná. Podél obvodové stěny jeho domku si soused postavil vysokou zeď. Prý proto, aby se mu nikdo nedíval na zahradu.
27.10.2014 06:20 |