Fourcade se neztratil ani mezi běžci na lyžích. Jeho prioritou však zůstává biatlon

Ačkoliv do Světového poháru biatlonistů naskočí Martin Fourcade až ve středečním vytrvalostním závodu, letošní premiéru mezi světovou elitou má již za sebou.
01.12.2015 14:10 |

Osobnosti: Martin Fourcade (25 článků)

Běžci na lyžích ve sprintu vyhořeli, nejlepší byl Koukal na 71. místě

Žádný z českých běžců na lyžích nepostoupil ani z kvalifikace do vyřazovacích jízd sprintu klasickou technikou ve finském Kuusamu. Jeho vítězem se stali norští běžci Jon Kristian Dahl a Marit Björgenová.
26.11.2010 13:50 |

Běžci na lyžích jsou na OH připraveni. Zdravotní potíže měl pouze Jakš

Čeští běžci na lyžích jsou připraveni na vrchol sezony a chtějí na olympijských hrách bojovat nejméně ve třech disciplínách o pozice do šestého místa. Potíže měl Martin Jakš, který svůj program v Soči přizpůsobí podle aktuální situace, přednost přípravě v nižší nadmořské výšce na rozdíl od týmových kolegů dal Lukáš Bauer, největší česká naděje na cenný kov. Ženy věří zejména Evě Vrabcové-Nývltové.
29.01.2014 21:55 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Martin Jakš (33 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

Soukalová ovládla sprint žen a vede Světový pohár. Mezi muži dominoval Fourcade

Gabriela Soukalová s velkým přehledem vyhrála sprint biatlonistek ve švédském Östersundu. O nejlepší český výsledek mezi muži se postaral třináctý Michal Krčmář.  Závod plný střeleckých nepřesností především zásluhou vynikajícího běhu opanoval Francouz Martin Fourcade.
05.12.2015 14:25 |

Osobnosti: Michal Krčmář (16 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Fourcade vybojoval v Oslu čtvrté zlato, bezchybný Krčmář se blýskl pátým místem

Bezchybná střelba přinesla pětadvacetiletému Michalu Krčmářovi životní páté místo ve vytrvalostním závodu na mistrovství světa v norském Oslu. Ani ve svém čtvrtém startu na šampionátu nepoznal hořkost porážky pětinásobný vítěz Světového poháru Martin Fourcade, druhý dnes skončil Rakušan Dominik Landertinger.
10.03.2016 17:55 |

Podívejte se na soupeřky Soukalové, které se nebojí svlékat! Biatlonistky jsou totiž pěkná čuňata!

"Česká republika":http://www.extra.cz/tema/ceska-republika se na letošní "olympiádě v Soči":http://www.extra.cz/tema/soci-2014 oficiálně stala "biatlonistickou":http://www.extra.cz/tema/biatlon velmocí, ačkoli nejspíš normální Čech do téhle doby pořádně nevěděl, co to vlastně ten biatlon znamená. Všechny ty naše "medaile":http://www.extra.cz/tema/medaile výrazně pomohly k propagaci tohoto sportu, ale v zahraničí má velmi slušnou propagaci už nějakou dobu. Zejména od té doby, co se spousta soupeřek Soukalové svlékla.
20.02.2014 11:40 |

Medailisté ze Soči pokřtili knihu, která mapuje český biatlon

Olympionici Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec pokřtili knihu Josefa Trojana "Biatlon, od vojenských hlídek k biatlonu 1923 - 2014".
27.05.2014 18:55 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (64 článků) , Ondřej Moravec (67 článků) , Jaroslav Soukup (64 článků) , Gabriela Koukalová (191 článků) , Ondřej Trojan (25 článků)

V České republice se rozvíjí nový fenomén - Biatlon

Je známo, že v naši malé zemi žijí lidé především hokejem, fotbalem, tenisem a v posledních letech také florbalem. Všechny tyto sporty mají poměrně velkou základnu fanoušků a registrovaných sportovců. Je to ale biatlon, který vystřelil vzhůru a stává se v našich končinách nesmírně populární. Čím to je?
28.02.2015 15:21 |

Český biatlon drží na vrcholu jen ženy. Muži předvedli propadák

Čeští biatlonisté budou chtít na závod Světového poháru v Ruhpoldingu rychle zapomenout. Ve sprintu byl nejlepší Michal Krčmář až na 29. místě, o deset míst hůř skončil nejmladší z pětice reprezentantů Adam Václavík. Závod vyhrál opět suverén sezóny Martin Fourcade.
13.01.2017 19:05 |

Fourcade vyhrál sprint biatlonistů ve finském Kontiolahti

Francouzský biatlonista Martin Fourcade ovládl sobotní sprint biatlonistů ve finském zimním středisku v Kontiolahti.
11.02.2012 13:15 |

Francouz Fourcade je mistrem světa ve sprintu biatlonistů

Francouz Martin Fourcade se stal v sobotu v německém Ruhpoldingu mistrem světa v biatlonovém sprintu na 10 kilometrů, druhý skončil Nor Emil Hegle Svendsen, třetí místo obsadil Carl Johan Bergmann ze Švédska.
03.03.2012 14:50 |

Osobnosti: Emil Hegle Svendsen (10 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Fourcade na MS v biatlonu válí, ovládl i stíhací závod a má druhé zlato

Francouz Martin Fourcade vyhrál v neděli na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu stíhací závod na 12,5 kilometru.
04.03.2012 14:45 |

Fourcade získal na MS biatlonistů třetí zlato, vyhrál závod s hromadným startem

Francouz Martin Fourcade vyhrál v neděli na mistrovství světa biatlonistů v německém Ruhpoldingu závod na 15 kilometrů s hromadným startem.
11.03.2012 15:25 |

Fourcade vyhrál sprint biatlonistů v Chanty-Mansijsku

Francouz Martin Fourcade vyhrál v pátek v ruském Chanty-Mansijsku závěrečný sprint na 10 km v rámci Světového poháru biatlonistů a zajistil si malý křištálový glóbus za celkové vítězství v této disciplíně.
16.03.2012 13:15 |

Běžci na lyžích Kershaw a Ingemarsdotterová vyhráli sprint v Polsku

Kanadský běžec na lyžích Devon Kershaw triumfoval ve sprintu Světového poháru v polské Szklarske Porebě. Mezi ženami zvítězila Švédka Ida Ingemarsdotterová, českým reprezentantům se ve čtvrtfinále nedařilo.
17.02.2012 19:00 |

Tempo na půlmaratonu v Praze budou opět diktovat afričtí běžci

Pražský půlmaraton nejspíš opět ovládnou afričtí běžci. Na start 16. ročníku se postaví mimo jiné i vítězka z roku 2012 Joyce Chepkiruiová z Keni. Předloňský vítěz mezi muži Atsedu Tsegay z Etiopie naopak od závodu odstoupil kvůli podezření na břišní tyfus. Letos poběží půlmaraton rekordní počet závodníků, bude jich 12,5 tisíce. Startovní čísla byla vyprodána už před Vánoci.
03.04.2014 15:40 |

Běžci na lyžích ve štafetě propadli, bez Bauera skončili až dvanáctí

Česká štafeta běžců na lyžích bez Lukáše Bauera zahájila sezonu 12. místem v Gällivare.
21.11.2010 16:00 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků)

Čeští běžci na lyžích kvalifikací sprintu v Kuusamu neprošli

Žádný z českých běžců na lyžích nepostoupil z kvalifikace do vyřazovacích jízd dnešního sprintu na 1,4 km klasicky, který je první částí třídílné minisérie Světového poháru ve finském Kuusamu.
29.11.2010 13:45 |

Liberec hostí Světový pohár ve sprintu na lyžích

Dva roky po mistrovství světa se v libereckém areálu Vesec opět představí elitní běžci na lyžích.
15.01.2011 08:50 |

Běžci na lyžích Jakšovi prý dalo křídla Tour de Ski

I sebevědomí získané osmým místem v etapové Tour de Ski doneslo běžce na lyžích Martina Jakše k dnešnímu šestému místu v závodu Světového poháru v Otepää.
22.01.2011 19:05 |

Osobnosti: Martin Jakš (33 článků)