Článek

Foto, které nelichotí: Halino, z profilu už nikdy!

 
Přestože většinou chodí spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (60) zahalená od hlavy až k patě, tentokrát udělala výjimku. Do společnosti si vyšla v průhledných legínách.
18.05.2015 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (480 článků)
Podobné články

Královna diet Pawlowská stále kyne a kyne! Halino, máme tě rádi, ale tohle je hrůza!

 
Spisovatelka Halina Pawlowská nikdy nebyla žena krev a mlíko, ale snažila se svou váhu držet na uzdě. Jenže zdá se, že se jí to poslední dobou dost vymklo kontrole.
11.11.2015 11:41 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (480 článků)

Ewo, Halino, Ilono, podívejte na tu krásu: Dalších 10 boubelek, které ovládly svět modelingu. Takhle vypadá žena!

 
Při slově "modelka" si jistě představíte pohlednou, vyhublou dívenku, jakéhosi hadrového panáka, který si na sebe nechá navléct a namalovat cokoliv a poté to předvést na mole či na fotografii. Možná je to škoda.
13.06.2013 21:05 |

podobné články

Halino, urazíš se? Hejma přirovnal Pawlowskou k Věstonické Venuši

 
Halina Pawlowská  (56) vydala už svoji devatenáctou knihu a nazvala ji Velká žena z východu. Pro právě takhle? "No, já jsem velká žena, to vidíte sami, a po tatínkovi mám kořeny na východě," smála se Halina s tím, že jde ale o román a nikoli o autobiografii. "I když určité myšlenkové pochody máme s hrdinkou společné," doplnila.
23.11.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (480 článků)

Halina Pawlowská má zase ortézu: Zánět šlach!

 
Halino, tohle není ten správný prst! Spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (56) se už jen zřídkakdy objevuje na společenských akcích, aniž by její tělo zdobila nějaká nevzhledná ortéza.
02.12.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (480 článků)

Módní eXpert se zlobí: Halino, tohle vážně nebyla trefa do černého!

 
Halina Pawlowská (58) opět netrefila do černého!
28.04.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (480 článků)

Vzteklá Studenková si servítky nebere: Halino, jsi hnusná!

 
Slovenská herečka Zdena Studenková se opravdu s nikým nepáře. Naposledy se obula do spisovatelky Haliny Pawlowské. Studenková je známá tím, že vyžaduje profesionální přístup a určitou úroveň i v naprosto běžné komunikaci. A tak je velmi jednoduché ji naštvat.
12.05.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Halina Pawlowská (480 článků) , Zdena Studenková (121 článků)

Petelík z KSČM podal trestní oznámení kvůli výzvě na Facebooku, na jeho profilu „nikdy nebyla“

 
Kvůli údajně podvrženým informacím na facebookovém profilu podal člen zastupitelstva Prahy 8 Jaromír Petelík (KSČM) trestní oznámení. V sobotu se na Petelíkově facebookové stránce objevila výzva k násilí proti pravici a vyvlastnění majetku podnikatelů. Petelík dnes ČTK sdělil, že na jeho profilu „nikdy nebyla a nejsou žádná taková nebo obdobná tvrzení“.
30.10.2012 19:25 |

podobné články

Správné držení těla vás zbaví únavy i bolesti břicha

 
Většina lidí má špatné držení těla, které nejen že nelichotí naší postavě, ale navíc dokáže způsobit zdravotní problémy, které byste s ním vůbec nespojovali.
22.03.2013 07:05 |

podobné články

Zpackaná proměna Scarlett Johansson: Obarvila se na zrzavo a přibírá na váze

 
Americká herečka Scarlett Johansson (26) se v poslední době nezdá být zrovna ve formě. Začátkem měsíce se rozešla po krátkém románku s hereckým kolegou Seanem Pennem. Od té doby jako kdyby ztratila svou pověstnou krásu. Bývalá blondýnka se obarvila na zrzavo, což jejímu obličeji příliš nelichotí.Také se často nezdržuje líčením. Naposledy byla spatřena o víkendu při jejím pravidelném běhání v přírodě amerického státu Nové Mexiko a opět vypadala jako šedá myška, ve které by hollywoodskou star poznal jen málokdo.
14.06.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Sean Penn (200 článků) , Scarlett Johansson (291 článků)

Ta ale umí překvapit! Katie Holmes se kvůli focení svlékla jen do bikin a takhle to dopadlo

 
Známá americká herečka Katie Holmes  (34) je ženou dvou tváří. V soukromí se obléká do prapodivných modelů, které jí téměř vůbec nelichotí, ale během profesionálních focení vypadá úžasně. Posuďte sami.
16.03.2013 22:00 |

podobné články

Slavné maminy v jednodílných plavkách: Ornella v nich zestárla. Škodí i těm ostatním?

 
Proč ženy, které se stanou matkami začnou najednou nosit jednodílné plavky? Netvárný a vytahaný úbor do vody přeci nelichotí každé ženě. Ornella Štiková se do takových nacpala i se svými pětkami, ovšem spíše než na kráse ji přidaly na věku. Ale co ostatní slavné maminy? Škodí jim celkové plavky nebo jim sluší?
18.12.2013 06:36 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (993 článků)

Prachařová se natáčela v kadeřnictví: Takhle vypadá modelka v zrcadle, které nelichotí skoro nikomu, jenže Agáta na to zase vyzrála!

 
Znáte to. Sedíte v salonu a zatímco vám kadeřník dělá něco s hlavou, není to zrovna lichotivý pohled. Silná světla by udělala bleduli i z "Gábiny Dvořákové":http://www.extra.cz/tema/gabina-dvorakova (25), ale "Agáta Prachařová":http://www.extra.cz/tema/agata-pracharova-zastupkyne-sefredaktora-extra-cz (28) má takovéhle situace naprosto zmáklé.
30.12.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2492 článků)

Martha Issová si ví rady: Když jí příroda nenadělila vepředu, nahnala sexappeal jinde

 
Herečka Martha Issová je sice drobounká, po narození dcery Františky snad ještě víc než dřív, ale přesto se nebojí dlouhých večerních toalet, které malým postavám většinou nelichotí. A dokáže najít takovou, aby skryla nedostatky a upoutala na klady.
03.02.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Martha Issová (268 článků)

Poznáte známou moderátorku Novy? Vypadá jako kanibal Hannibal Lecter!

 
Pro krásu je třeba vydržet cokoliv. Ať už jde o bolestivé zákroky, kdy je třeba navýšit práh bolesti, nebo různé pleťové masky, které obličeji zrovna moc nelichotí. Poznáte krásnou moderátorku z TV Nova?
21.07.2015 12:45 |

podobné články

Recenze: Devátá brána bez Johnnyho Deppa a v knize? Jen pro fajnšmekry

 
Film Devátá brána v hlavní roli s Johnnym Deppem je téměř kultovní záležitostí. O knize, podle které byl snímek natočen, už ale mnoho lidí neví. Dumasův Klub Artura Peréze-Reverta má s Devátou bránou společného jen málo. Nelichotí masám a je spíše záležitostí pro knižní fajnšmekry.
24.05.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (703 článků)

Mirka Čejková: Kila navíc a obličej zalitý potem!

 
Bývalá zprávařka Mirka Čejková vždy patřila mezi ženy, jejichž krásu nebylo nutné zpochybňovat. Na akci v jednom kasinu se ale Mirka ujala moderování a možná špatný pudr nebo nefungující větrání způsobily, že se její obličej leskl jako kluziště. Rázný postoj s rukama v bok navíc nelichotí postavě. Hodnotila módní redaktorka Markéta H.
05.05.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Mirka Čejková (205 článků)

Film o Facebooku jeho majiteli prý nelichotí

 
Služba Facebook je tak populární, že o ní dokonce už vznikají filmy. Do amerických kin právě míří ten první s názvem Sociální síť (The Social Network). Snímek prý však zakladatele a majitele služby miliardáře Marka Zuckerbergera nelíčí v příliš příznivém světle. V pátek má světovou premiéru na Newyorském filmovém festivalu. Do široké distribuce v USA vstoupí na začátku října, v Česku o měsíc později.
24.09.2010 16:55 |

podobné články

Luxusní nemocnice? Zacházeli se mnou jako se zvířetem!

 
Mají lékaři svou profesi jako poslání, nebo nás berou jen jako kus masa, za který si u pojišťovny udělají čárku? Samozřejmě, jak kteří. Zkušenost čtenářky z luxusní pražské kliniky jim ale právě nelichotí.
22.08.2011 06:35 |

podobné články

Módní kritička Kelly Osbourne vypadala v podivném outfitu jako uklízečka

 
Kelly Osbourne (26) je vnímaná jako udavačka módních trendů, ale poslední dobou jí její modely příliš nelichotí. Velice si oblíbila nejrůznější šátky, mašličky a čelenky ve vlasech, ve kterých však občas vypadá spíš jako domovnice, než jako trendy mladá dáma. Kelly byla například v pátek viděna na nákupech v Beverly Hills se svým mladším bratrem Jackem (25), se kterým se nejspíš pokusila sladit outfit. Dvojice však vypadala spíš komicky.
05.09.2011 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Osbourne (130 článků) , Jack Osbourne (16 článků)